2024, 09 30, 09:29:11

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235337 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20425 Dátum: 2010, 11 14, 18:27:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pont ez jutott eszembe  :ok: Mondjuk a problémát nem oldja meg de legalább tudja használni addig is.

Igen , a kijelző csere nem úszható meg, csak elodázható a megoldással, már ha müködik O2-n.
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető zozem

  • Hozzászólások: 21
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go iGo8
  • PDA: iPhone 3g 16GB // Samsung i5700
  • PDA ROM: .
  • Skype: .
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20426 Dátum: 2010, 11 14, 18:28:20 »
Köszönöm Köszönöm szépen :):):) sikerült :)

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20427 Dátum: 2010, 11 14, 18:30:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm Köszönöm szépen :):):) sikerült :)
:ok:
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20428 Dátum: 2010, 11 14, 22:45:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
msw.hu-n nézz körül XP ügyben.
Köszönöm szépen, ez nagyon hasznos oldal.  O->-
 

Nem elérhető Swenk

  • Hozzászólások: 850
  • Nem: Férfi
  • PDA: I9070 Advance
  • PDA ROM: KITKAT Carbon rom
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20429 Dátum: 2010, 11 14, 22:50:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hy.Én is sokáig kerestem a megfelelőt,nekem ez vált be.Resco contact manager.annyira bevált,hogy dobtam a spb m.s-t....

Köszönöm szépen Mindenkinek a tippeket, mindent kipróbálok.

Nem elérhető TAYLOR78

  • Hozzászólások: 33
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20430 Dátum: 2010, 11 15, 11:29:35 »
Sziasztok!
Lenne egy pár kérdésem.
1.Mit csinál a HR, mit töröl(de ne ilyen h3 meg stb. irjatok), milyen problémát old meg?
2.Mi oldja meg azt a problémát, hogy lassú, nem megbízható (nem csörög) a samu.
3.Hol van leírva laikusoknak a Rom csere, melyik a legjobb(gyors,magyar,stabil) Rom verzió?
Előre is THX GURUK!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20431 Dátum: 2010, 11 15, 11:53:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Lenne egy pár kérdésem.
1.Mit csinál a HR, mit töröl(de ne ilyen h3 meg stb. irjatok), milyen problémát old meg?
2.Mi oldja meg azt a problémát, hogy lassú, nem megbízható (nem csörög) a samu.
3.Hol van leírva laikusoknak a Rom csere, melyik a legjobb(gyors,magyar,stabil) Rom verzió?
Előre is THX GURUK!
1.) Teljesen visszaállítja a telefonodon lévő operációs rendszert alap helyzetbe, vagyis minden előtte feltelepített program törlődni fog, registry-d visszaáll alapértelmezettre, csengőhangok stb...
Mintha a PC-re telepítenél egy op.rendszert és első indítás után szembetalálkozol a "szűz" windows-al.

2.) A telefonod rengeteg dolog miatt lehet lassú:
- elavult, régi ROM (hivatalos)
- szolgáltatói ROM
- feltelepített programok sokasága
- kevés szabad memória
stb...

3.) ROM csere -> You are not allowed to view links. Register or Login
ROM csere -> You are not allowed to view links. Register or Login
WM6.5 felső start menüs ROM-k -> You are not allowed to view links. Register or Login
WM6.5.3 alsó start menüs ROM-k -> You are not allowed to view links. Register or Login

A fentebb található két link a hivatalos, gyári ROM-kat jelölik, de ezen kívül használunk sokan főzött ROM-kat, akinek nagy mestere Rapidunk. Itt találhatsz linket a ROM-jairól -> You are not allowed to view links. Register or Login

A ROM-k közül első legyen az, hogy eldöntöd milyen felülettel szeretnéd használni. Sense 2.5, SPB Mobile Shell, Titanium (Windows Default), TouchFlo3D
Ha ezt eldöntötted akkor ezekhez kell a ROM-dat megválasztani, mert egy-egy felület csak ROM-ba főzve működik, külön telepítve nem.

Az én ajánlatom az AIJH1 ROM. Nagyon gyors, stabil, jó memória kezelés, akku sokáig bírja stb... Ezt megtalálod hivatalos, Rapid csupaszított, Rapid TouchFlo3D, Rapid Sense 2.5 formátumban is egyaránt a szervereken.

Nem elérhető koccika

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Iphone 4s
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20432 Dátum: 2010, 11 15, 13:19:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos, ez alapján amit írtál, gyanús hogy, kontakthibás az O2-őn a mikro usb aljzat.


Köszi

Nem elérhető fratley

  • Hozzászólások: 14
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.3.2.119225
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000AIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20433 Dátum: 2010, 11 15, 15:11:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Lenne egy pár kérdésem.
1.Mit csinál a HR, mit töröl(de ne ilyen h3 meg stb. irjatok), milyen problémát old meg?
2.Mi oldja meg azt a problémát, hogy lassú, nem megbízható (nem csörög) a samu.
3.Hol van leírva laikusoknak a Rom csere, melyik a legjobb(gyors,magyar,stabil) Rom verzió?
Előre is THX GURUK!

Rémesen hasonló Szituban voltam! Csak a segítőim nem Guruk, hanem Hekkerek voltak! :)
Ezen a fórumon 807...808 oldalon leírták nekem.
Win7 op-rendszerről egy 3 perces videó szőkenő szinten nyomja mi a dolgod..! Qrva egyszerű. Én 4 napja használom az új ROM-ot
Hajrá!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20434 Dátum: 2010, 11 15, 15:51:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rémesen hasonló Szituban voltam! Csak a segítőim nem Guruk, hanem Hekkerek voltak! :)
Ezen a fórumon 807...808 oldalon leírták nekem.
Win7 op-rendszerről egy 3 perces videó szőkenő szinten nyomja mi a dolgod..! Qrva egyszerű. Én 4 napja használom az új ROM-ot
Hajrá!
Max. guruk vagyunk, de nem hekkerek >:( :p, egyébként meg teljesen átlagos emberek, akiknek nem kell a szájába rágni szőkenős szinten a dolgokat :D

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20435 Dátum: 2010, 11 15, 16:25:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Max. guruk vagyunk, de nem hekkerek >:( :p, egyébként meg teljesen átlagos emberek, akiknek nem kell a szájába rágni szőkenős szinten a dolgokat :D

 :taps: :taps: :taps:
Amúgy ragyogóan leírtad a kollégának a dolgokat(romfrissítés) én se csináltam volna jobban  :D :D :D
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20436 Dátum: 2010, 11 15, 16:39:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:taps: :taps: :taps:
Amúgy ragyogóan leírtad a kollégának a dolgokat(romfrissítés) én se csináltam volna jobban  :D :D :D
Ráértem melóban aztán gondoltam ha ott nem, de itt kamatoztatom tudásom :D :D

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20437 Dátum: 2010, 11 15, 16:41:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ráértem melóban aztán gondoltam ha ott nem, de itt kamatoztatom tudásom :D :D

Remek hozzáállás  :taps: :ok:
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető berem

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ9
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20438 Dátum: 2010, 11 15, 17:33:39 »
Sziasztok,
Nemreg tettem fel az omnia 2-mre az igo8-at abbol is a 8.3.x-es peldanya fut(na).
Amikor feltettem es elinitottam tokeletesen mukodott meg, de nem volt rajta a megfelelo terkepek igy azokat feltettem a megfelelo konyvtarba.

Ezutan kezdodott, hogy elsore nem akart elindulni a progi. Ujraindittom az Omniamat, de ismet nem indult el. Amikor meg elindult a kezdo kep betoltesekor kiirta, hogy nincs eleg memoriam. Hiaba ok-eztam le nem indult tovabb. Aztan amikor ujra probaltam a programot inditani ismet hibauzenet fogadott: azt kerdezta, hogy mivel az elozo inditas nem sikerult akarom-e hogya meglevo poi-kat es informaciokat torolve inditsa el a rendszert (miutan kiprobaltam a nemre es az igen re is kulon-kulon ranyomni) de tovabbra sem inditotta el a programot.

Tanacstalan vagyok aki tud segiteni annak varom a hozzaszolasat.
Koszonettel:

Berem

u.i. mielott valaki jelezne az IGo szobaban is megkerdeztem de mivel gondoltam omnia2-en van fenn hatah valaki tapasztalt valami hasonlot az o gepen is... :ok:

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20439 Dátum: 2010, 11 15, 17:42:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
Nemreg tettem fel az omnia 2-mre az igo8-at abbol is a 8.3.x-es peldanya fut(na).
Amikor feltettem es elinitottam tokeletesen mukodott meg, de nem volt rajta a megfelelo terkepek igy azokat feltettem a megfelelo konyvtarba.

Ezutan kezdodott, hogy elsore nem akart elindulni a progi. Ujraindittom az Omniamat, de ismet nem indult el. Amikor meg elindult a kezdo kep betoltesekor kiirta, hogy nincs eleg memoriam. Hiaba ok-eztam le nem indult tovabb. Aztan amikor ujra probaltam a programot inditani ismet hibauzenet fogadott: azt kerdezta, hogy mivel az elozo inditas nem sikerult akarom-e hogya meglevo poi-kat es informaciokat torolve inditsa el a rendszert (miutan kiprobaltam a nemre es az igen re is kulon-kulon ranyomni) de tovabbra sem inditotta el a programot.

Tanacstalan vagyok aki tud segiteni annak varom a hozzaszolasat.
Koszonettel:

Berem

u.i. mielott valaki jelezne az IGo szobaban is megkerdeztem de mivel gondoltam omnia2-en van fenn hatah valaki tapasztalt valami hasonlot az o gepen is... :ok:
Ha az iGO mappában találsz egy Save mappát azt töröl teljesen ki és próbáld újra indítani.
De ha rásegítesz az XTRA-val még jobb lenne  ;)
Amúgy tuti hogy jó helyre másoltad a térkép fájlokat ???

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20440 Dátum: 2010, 11 15, 17:44:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
Nemreg tettem fel az omnia 2-mre az igo8-at abbol is a 8.3.x-es peldanya fut(na).
Amikor feltettem es elinitottam tokeletesen mukodott meg, de nem volt rajta a megfelelo terkepek igy azokat feltettem a megfelelo konyvtarba.

Ezutan kezdodott, hogy elsore nem akart elindulni a progi. Ujraindittom az Omniamat, de ismet nem indult el. Amikor meg elindult a kezdo kep betoltesekor kiirta, hogy nincs eleg memoriam. Hiaba ok-eztam le nem indult tovabb. Aztan amikor ujra probaltam a programot inditani ismet hibauzenet fogadott: azt kerdezta, hogy mivel az elozo inditas nem sikerult akarom-e hogya meglevo poi-kat es informaciokat torolve inditsa el a rendszert (miutan kiprobaltam a nemre es az igen re is kulon-kulon ranyomni) de tovabbra sem inditotta el a programot.

Tanacstalan vagyok aki tud segiteni annak varom a hozzaszolasat.
Koszonettel:

Berem

u.i. mielott valaki jelezne az IGo szobaban is megkerdeztem de mivel gondoltam omnia2-en van fenn hatah valaki tapasztalt valami hasonlot az o gepen is... :ok:
Miféle ROM van a gépezeteden? Mivel a navigáció igen memória igényes, ha van egy nagyon rossz ROM-d, teljesen független a térképek és a POI-któl.
Akkor írkál ilyen hibaüziket az iGO ha valóban kevesli azt a memóriát, amit ő szeretne elzabálni.

Én navigáció előtt lefuttatok egy scriptet, ami bezár minden olyan alkalmazást ami memória éhes, majd kikapcsolom a todayt is. Navigáció után pedig csinálok egy SR-t és visszaáll minden az eredeti állapotára.

Másik dolog pedig, ami igen nagy befolyásoltsággal jár az pedig a ROM. Ha van egy jó ROM-d és nem szemeteled teli mindenféle progival, meg fog szűnni a kevés memóriára való panasza az iGO-nak.

Persze várd meg míg az iGO topikban is kapsz megfelelő válaszokat :ok:

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20441 Dátum: 2010, 11 15, 18:17:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
Nemreg tettem fel az omnia 2-mre az igo8-at abbol is a 8.3.x-es peldanya fut(na).
Amikor feltettem es elinitottam tokeletesen mukodott meg, de nem volt rajta a megfelelo terkepek igy azokat feltettem a megfelelo konyvtarba.

Ezutan kezdodott, hogy elsore nem akart elindulni a progi. Ujraindittom az Omniamat, de ismet nem indult el. Amikor meg elindult a kezdo kep betoltesekor kiirta, hogy nincs eleg memoriam. Hiaba ok-eztam le nem indult tovabb. Aztan amikor ujra probaltam a programot inditani ismet hibauzenet fogadott: azt kerdezta, hogy mivel az elozo inditas nem sikerult akarom-e hogya meglevo poi-kat es informaciokat torolve inditsa el a rendszert (miutan kiprobaltam a nemre es az igen re is kulon-kulon ranyomni) de tovabbra sem inditotta el a programot.

Tanacstalan vagyok aki tud segiteni annak varom a hozzaszolasat.
Koszonettel:

Berem

u.i. mielott valaki jelezne az IGo szobaban is megkerdeztem de mivel gondoltam omnia2-en van fenn hatah valaki tapasztalt valami hasonlot az o gepen is... :ok:
Vedd ki a térképeket és próbálj meg alapból bebootoltatni vele!Ha sikerűl, akkor menj a beállítások-térképbeállítások menűbe és vedd ki az animált text-ből a pipát!Utána próbáld újra a térképekkel, először csak mondjuk Magyarországgal!Nekem nem kell semmiféle reiben féle memória csiri-biri, anélkül is remekűl fut.  :)

Nem elérhető sapphire

  • Hozzászólások: 72
  • Nem: Férfi
  • Mister
  • Navigáció / Navigation: Primo2
  • PDA: i9100
  • PDA ROM: JB 4.1.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20442 Dátum: 2010, 11 15, 18:22:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
Nemreg tettem fel az omnia 2-mre az igo8-at abbol is a 8.3.x-es peldanya fut(na).
Amikor feltettem es elinitottam tokeletesen mukodott meg, de nem volt rajta a megfelelo terkepek igy azokat feltettem a megfelelo konyvtarba.

Ezutan kezdodott, hogy elsore nem akart elindulni a progi. Ujraindittom az Omniamat, de ismet nem indult el. Amikor meg elindult a kezdo kep betoltesekor kiirta, hogy nincs eleg memoriam. Hiaba ok-eztam le nem indult tovabb. Aztan amikor ujra probaltam a programot inditani ismet hibauzenet fogadott: azt kerdezta, hogy mivel az elozo inditas nem sikerult akarom-e hogya meglevo poi-kat es informaciokat torolve inditsa el a rendszert (miutan kiprobaltam a nemre es az igen re is kulon-kulon ranyomni) de tovabbra sem inditotta el a programot.

Tanacstalan vagyok aki tud segiteni annak varom a hozzaszolasat.
Koszonettel:

Berem

u.i. mielott valaki jelezne az IGo szobaban is megkerdeztem de mivel gondoltam omnia2-en van fenn hatah valaki tapasztalt valami hasonlot az o gepen is... :ok:

Ilyen problémat az iGO akkor produkál leginkább,ha hekkelve van. Pl nem megfelelő a data zip. A POI-k törlése és a save mappa ürítése is általában akkor segít,ha nem jelenik meg a : warning data inicializing szöveg indításkor.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20443 Dátum: 2010, 11 15, 18:24:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyen problémat az iGO akkor produkál leginkább,ha hekkelve van. Pl nem megfelelő a data zip. A POI-k törlése és a save mappa ürítése is általában akkor segít,ha nem jelenik meg a : warning data inicializing szöveg indításkor.
Igen, ebben is van igazság!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20444 Dátum: 2010, 11 15, 18:49:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vedd ki a térképeket és próbálj meg alapból bebootoltatni vele!Ha sikerűl, akkor menj a beállítások-térképbeállítások menűbe és vedd ki az animált text-ből a pipát!Utána próbáld újra a térképekkel, először csak mondjuk Magyarországgal!Nekem nem kell semmiféle reiben féle memória csiri-biri, anélkül is remekűl fut.  :)
De kell memória csiri-biri, mert sajnos szegény O2-t nem áldották meg elegendővel. Azt nem mondom h követnie kell ezt a példát, de próbálj meg egy Sense alól iGO-zni :ok:. Vagy én jövök a lepucolt O2-mel és csodálkoznál mennyi különbség van a két telefonon lévő navigáció sebessége közt ;)

Ezért futnak az autós navigációkon olyan szépen és akadás nélkül az iGO-k, mert eleve nincs GSM modul ami zabálná a memóriát stb...

Mellesleg a térkép kérdés, valóban nem ennek tudható be, de nagyon sok ember kap kevés memóriára utaló hibaüzit és így nem is hajlandó az iGO-nk indulni :zzz:

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20445 Dátum: 2010, 11 15, 19:05:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De kell memória csiri-biri, mert sajnos szegény O2-t nem áldották meg elegendővel. Azt nem mondom h követnie kell ezt a példát, de próbálj meg egy Sense alól iGO-zni :ok:. Vagy én jövök a lepucolt O2-mel és csodálkoznál mennyi különbség van a két telefonon lévő navigáció sebessége közt ;)

Ezért futnak az autós navigációkon olyan szépen és akadás nélkül az iGO-k, mert eleve nincs GSM modul ami zabálná a memóriát stb...

Mellesleg a térkép kérdés, valóban nem ennek tudható be, de nagyon sok ember kap kevés memóriára utaló hibaüzit és így nem is hajlandó az iGO-nk indulni :zzz:
Való igaz én egyszerű today skint használok és alapból 75-80 M szabad memóriám van, tehát nem okoz gondot, hogy az iGO bezabál belőle kb 20 megát.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20446 Dátum: 2010, 11 15, 19:39:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Való igaz én egyszerű today skint használok és alapból 75-80 M szabad memóriám van, tehát nem okoz gondot, hogy az iGO bezabál belőle kb 20 megát.
Ezzel nincs is baj, csak azért nagyon sokan pl. köztük én is használok olyan alkalmazásokat, amelyek indulnak a telefon indulása után és lecsücsülnek a memóriába. (PhonEx, S2U2, start menü stb...)
Szal így alapból van nekem is minden feltelepített program után 75-85 szabad memem és el is fut szépen az iGO, de ha mindent kikapcsolok sokkal gördülékenyebben és szebben fut :ok:

Pl. a Sense ki/be kapcsoló progi erre is való ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20447 Dátum: 2010, 11 15, 19:48:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezzel nincs is baj, csak azért nagyon sokan pl. köztük én is használok olyan alkalmazásokat, amelyek indulnak a telefon indulása után és lecsücsülnek a memóriába. (PhonEx, S2U2, start menü stb...)
Szal így alapból van nekem is minden feltelepített program után 75-85 szabad memem és el is fut szépen az iGO, de ha mindent kikapcsolok sokkal gördülékenyebben és szebben fut :ok:

Pl. a Sense ki/be kapcsoló progi erre is való ;)
Alapból nekem 22 folyamat fut a task mgr-ből nézve.Nálam mondjuk a InesoftPhone vált be jobban, a S2U2 nem kell, mert fém tokba van a kicsike és nem használok zárat, de ha mégis nagyon kell használom a samust.

Nem elérhető sapphire

  • Hozzászólások: 72
  • Nem: Férfi
  • Mister
  • Navigáció / Navigation: Primo2
  • PDA: i9100
  • PDA ROM: JB 4.1.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20448 Dátum: 2010, 11 15, 20:06:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De kell memória csiri-biri, mert sajnos szegény O2-t nem áldották meg elegendővel. Azt nem mondom h követnie kell ezt a példát, de próbálj meg egy Sense alól iGO-zni :ok:. Vagy én jövök a lepucolt O2-mel és csodálkoznál mennyi különbség van a két telefonon lévő navigáció sebessége közt ;)

Ezért futnak az autós navigációkon olyan szépen és akadás nélkül az iGO-k, mert eleve nincs GSM modul ami zabálná a memóriát stb...

Mellesleg a térkép kérdés, valóban nem ennek tudható be, de nagyon sok ember kap kevés memóriára utaló hibaüzit és így nem is hajlandó az iGO-nk indulni :zzz:

Nem PDA-n,hanem navin is megy a riGO 64 MB RAM-al gond nélkül,úgy,hogy különféle SI-k is fent vannak a készüléken :ok:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20449 Dátum: 2010, 11 15, 21:34:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Alapból nekem 22 folyamat fut a task mgr-ből nézve.Nálam mondjuk a InesoftPhone vált be jobban, a S2U2 nem kell, mert fém tokba van a kicsike és nem használok zárat, de ha mégis nagyon kell használom a samust.
Akkor iGO off :)

Az InesoftPhone 7-s van fent? Lenne egy pár kérdésem:
- több memet eszik-e mint a PhonEx
- magyarítható-e
- van-e csúszkás felvevő
- megoldja-e a pillanatnyi rezgést, amit a WM6.5-s ROM-nál tapasztalható

Kösz előre is! :ok: