2024, 10 02, 06:27:26

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235562 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Fenin

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • Kezdő
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
  • Skype: Feninstyle1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19375 Dátum: 2010, 10 14, 10:15:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Elköszönök most az Omniás és Windows-os fórumtársaimtól, de azért még idenézek és segítek ha tudok és az emlékeim nem hagynak cserben.

Üdv:  Imhotep


Te is fiam Brutusz???Izé....Imhotep  :-X Mindenkit elcsábit a sötét oldal....szemezgetek én is vele,de azért még kitartok  :oops:
Gratula az új szerzeményhez és egyben köszönöm a segítséget is  :ok:
Hali!
Csatlakozom az előttem szólóhoz!
Köszönöm és is a segítséget, türelmet!
Leld örömöd az új gépedben annyira mint az Omniába!
Ha lesz kedved írj pár sort a mobilodról.
Pacsi és látodass meg minket főldi halandókat!! :)
Fenin

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19376 Dátum: 2010, 10 14, 11:39:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi srácok  ;)
Nem hamarkodtam el, ég és föld, gyorsaság meg oltári  ;)
Szerintem átjöttök ti is mihelyt lehet  ;)
Én nem, mert már a 80e-t is sokaltam egy készülékért. 140ért pedig egy PC-t is veszek... Ennyit nem ér meg egy telefon sem. Tudom, hogy sok mindenre lehet használni már ezeket a kütyüket, de ami sok az sok na :)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19377 Dátum: 2010, 10 14, 11:59:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi srácok  ;)
Nem hamarkodtam el, ég és föld, gyorsaság meg oltári  ;)
Szerintem átjöttök ti is mihelyt lehet  ;)
Júúúúj, mit nem hallok! Come to the darkside... we have cookies! :D :D :D
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19378 Dátum: 2010, 10 14, 12:48:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én nem, mert már a 80e-t is sokaltam egy készülékért. 140ért pedig egy PC-t is veszek... Ennyit nem ér meg egy telefon sem. Tudom, hogy sok mindenre lehet használni már ezeket a kütyüket, de ami sok az sok na :)
Lesz még az olcsóbb is!Egyébként én lassan 1 éve 89e-ért vettem, sokáig gondolkodtam, kacérkodtam vele (kb. 5hónapig), akkor úgy döntöttem, hogy 100 felett nem adok pénzt ilyen készülékért, bármilyen faxa.Többek között ezért sem vettem HTC-ét.Nagyon meg vagyok elégedve az O2-vel a mai napig is, kellően gyors, stabil, sokrétű, személyre szabható... stb. és még sorolhatnám.Az I9000 Galaxy után olvasgattam kicsit, igaz nem volt még a kezemben, nincs személyes tapasztalatom róla, de így első blikkre nem látok olyan nagy különbséget a két masina között ami nekem megérne +28e forintot.(jelenleg  117 eFT.-ért láttam a legolcsóbban a neten a 8 gigás változatot) Biztosan nagyon jó kis gép, meg az Android rendszer újdonságaival is meg kellene ismerkedni hozzá, de Imho nyilván hamarosan véleményt fog nyilvánítani róla.(Reméljük tárgyilagosat!)  :D

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19379 Dátum: 2010, 10 14, 12:56:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lesz még az olcsóbb is!Egyébként én lassan 1 éve 89e-ért vettem, sokáig gondolkodtam, kacérkodtam vele (kb. 5hónapig), akkor úgy döntöttem, hogy 100 felett nem adok pénzt ilyen készülékért, bármilyen faxa.Többek között ezért sem vettem HTC-ét.Nagyon meg vagyok elégedve az O2-vel a mai napig is, kellően gyors, stabil, sokrétű, személyre szabható... stb. és még sorolhatnám.Az I9000 Galaxy után olvasgattam kicsit, igaz nem volt még a kezemben, nincs személyes tapasztalatom róla, de így első blikkre nem látok olyan nagy különbséget a két masina között ami nekem megérne +28e forintot.(jelenleg  117 eFT.-ért láttam a legolcsóbban a neten a 8 gigás változatot) Biztosan nagyon jó kis gép, meg az Android rendszer újdonságaival is meg kellene ismerkedni hozzá, de Imho nyilván hamarosan véleményt fog nyilvánítani róla.(Reméljük tárgyilagosat!)  :D
A "halott rendszer" jellegű kijelentésekkel dobálózók hajlamosak elsiklani afölött, hogy a WP7-el párhuzamosan WP Classic néven megmarad a 6.5/6.5.3 vonal. Tehát aki ragaszkodik a jól bevált felületéhez, programjaihoz, és nem tetszik neki a WP7 "kockázása", vagy nem akar főállású beta tesztelő lenni droidéknál, annak sem kell aggódnia. :)
Ami a pénzügyi részt illeti, én is megvárom az első jelentősebb árcsökkenést, mielőtt beruházok az O2 utódjára.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19380 Dátum: 2010, 10 14, 13:04:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A "halott rendszer" jellegű kijelentésekkel dobálózók hajlamosak elsiklani afölött, hogy a WP7-el párhuzamosan WP Classic néven megmarad a 6.5/6.5.3 vonal. Tehát aki ragaszkodik a jól bevált felületéhez, programjaihoz, és nem tetszik neki a WP7 "kockázása", vagy nem akar főállású beta tesztelő lenni droidéknál, annak sem kell aggódnia. :)
Én nem hinném, hogy a WP7 érkezésével az előző verziók rövid időn belűl "halottá" válnának.Most olvastam egy cikket, melynek címe: Hét érv a Windows Phone 7 mellett.Ebben az egyik pont az Androidos rendszerek ellen szól:
4. Szigorú kontroll

Az Android fejlődése megállíthatatlannak tűnik, a Google szinte hónapról hónapra rukkol elő az új verziókkal: egy éve még csak az 1.6-os változat volt elérhető, időközben három újabb kiadás jelent meg. A gyors fejlődés egyszerre áldás és átok is, számos mobilgyártó láthatóan nem tudja vagy nem akarja követni a változásokat, a mai napig kaphatók készülékek 1.6-os Androiddal, amelyek meg sem közelítik a 2.x verzióval szerelt telefonok képességeit. A különféle gyártók teljesen eltérő felületeket húznak az Android fölé, átszabják a menüket, a kinézetet, egyedi widgeteket telepítenek, aminek eredménye teljes kuszaság az androidos világban. Ha ma valaki Androidot futtató mobilt vesz, nem lehet biztos benne, hogy ugyanazok a képességek és szolgáltatások érhetők el rajta mint egy másik gyártó másik modelljén, ami szintén androidos.

Ezzel szemben a Windows Phone 7 a Microsoft által szigorúan kontrollált platform, amellyel aligha fordul majd elő hasonló eset. Ez a felhasználók számára is megnyugtató lehet, hiszen egy telefon megvásárlása előtt nem kell az éppen aktuális szoftververzióról tájékozódniuk és internetes fórumokban, blogokban ellenőrizni, hogy várható-e egyáltalán frissítés. A fejlesztők számára is örömhírt jelent az egységes platform és a kötött hardverspecifikációk is, ugyanis biztosak lehetnek benne, hogy az általuk megírt program minden készüléken egyformán fut. Ez pedig létfontosságú ahhoz, hogy a programozók a lehető legnagyobb piacot érhessék el.
Én nem akarok pálcát törni se mellette, se ellene, ez is csak egy érv, mivel az androidot nem ismerem.


Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19381 Dátum: 2010, 10 14, 13:14:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én nem hinném, hogy a WP7 érkezésével az előző verziók rövid időn belűl "halottá" válnának.Most olvastam egy cikket, melynek címe: Hét érv a Windows Phone 7 mellett.Ebben az egyik pont az Androidos rendszerek ellen szól:
4. Szigorú kontroll

Az Android fejlődése megállíthatatlannak tűnik, a Google szinte hónapról hónapra rukkol elő az új verziókkal: egy éve még csak az 1.6-os változat volt elérhető, időközben három újabb kiadás jelent meg. A gyors fejlődés egyszerre áldás és átok is, számos mobilgyártó láthatóan nem tudja vagy nem akarja követni a változásokat, a mai napig kaphatók készülékek 1.6-os Androiddal, amelyek meg sem közelítik a 2.x verzióval szerelt telefonok képességeit. A különféle gyártók teljesen eltérő felületeket húznak az Android fölé, átszabják a menüket, a kinézetet, egyedi widgeteket telepítenek, aminek eredménye teljes kuszaság az androidos világban. Ha ma valaki Androidot futtató mobilt vesz, nem lehet biztos benne, hogy ugyanazok a képességek és szolgáltatások érhetők el rajta mint egy másik gyártó másik modelljén, ami szintén androidos.

Ezzel szemben a Windows Phone 7 a Microsoft által szigorúan kontrollált platform, amellyel aligha fordul majd elő hasonló eset. Ez a felhasználók számára is megnyugtató lehet, hiszen egy telefon megvásárlása előtt nem kell az éppen aktuális szoftververzióról tájékozódniuk és internetes fórumokban, blogokban ellenőrizni, hogy várható-e egyáltalán frissítés. A fejlesztők számára is örömhírt jelent az egységes platform és a kötött hardverspecifikációk is, ugyanis biztosak lehetnek benne, hogy az általuk megírt program minden készüléken egyformán fut. Ez pedig létfontosságú ahhoz, hogy a programozók a lehető legnagyobb piacot érhessék el.
Én nem akarok pálcát törni se mellette, se ellene, ez is csak egy érv, mivel az androidot nem ismerem.
Igen, van akit a standard felület pont elriaszt, van akit meg vonz, ezen kár rugózni, egyénfüggő. De annak idején a Nokia is azzal érte el a sikereit, hogy a stabil, minden készülékén egységesenek ható S40 szoftvert használta. Halkan megjegyzem, a 3.0 Androidnál is épp erre készülnek már.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető dandu

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1173
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4 + Naunce
  • PDA: SM-N910F
  • PDA ROM: Kyubi Rom Note 5 port
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19382 Dátum: 2010, 10 14, 17:27:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ezis fain köszi.  :)

labirintusost leszedtem máshonnan, feltelepítettem de szerintem nem megy a g sensor mert semmit se csinált a golyó valami megoldás? :D
Ezt rakd fel : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19383 Dátum: 2010, 10 14, 17:33:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt rakd fel : You are not allowed to view links. Register or Login
köszi!!
szerk.: a játék sehogy sem megy, az egyik nem települ hibát ír.. egy másikat letöltöttem az feltelepül elindítom a játékot de semmit se csinál... feltettem a progit amit adtál

Igohoz COM 7 kell? vagy mi? :) mert nem talál holdat
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető Fenin

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • Kezdő
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
  • Skype: Feninstyle1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19384 Dátum: 2010, 10 14, 17:44:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lesz még az olcsóbb is!Egyébként én lassan 1 éve 89e-ért vettem, sokáig gondolkodtam, kacérkodtam vele (kb. 5hónapig), akkor úgy döntöttem, hogy 100 felett nem adok pénzt ilyen készülékért, bármilyen faxa.Többek között ezért sem vettem HTC-ét.Nagyon meg vagyok elégedve az O2-vel a mai napig is, kellően gyors, stabil, sokrétű, személyre szabható... stb. és még sorolhatnám.Az I9000 Galaxy után olvasgattam kicsit, igaz nem volt még a kezemben, nincs személyes tapasztalatom róla, de így első blikkre nem látok olyan nagy különbséget a két masina között ami nekem megérne +28e forintot.(jelenleg  117 eFT.-ért láttam a legolcsóbban a neten a 8 gigás változatot) Biztosan nagyon jó kis gép, meg az Android rendszer újdonságaival is meg kellene ismerkedni hozzá, de Imho nyilván hamarosan véleményt fog nyilvánítani róla.(Reméljük tárgyilagosat!)  :D
Hali!
Most voltam bent a Telenornál, kicsit ámulva láttam, hogy a Galaxy s-t 29990 Ft-ért adják! Rákérdeztem, és azt a választ kaptam: 2 éves hűséggel és fixtarifával, azaz 5220Ft/hó (180 perc lebeszélhető) 1 évig és útána lehet csomagot váltani! Ha belegondolsz, akkor most tudsz venni 5220 Ft-os részletre 1 Galaxy S-t. 1 év elteltével arra a csomagra mehetsz, amire csak akarod és ez idő elteltével ra is szoktathatod a környezeted 1 esetleges számváltozásra. :) Így a Galaxy ára 92630Ft Jó tanács!!!!: Személyesen érdeklődjetek az üzletekben, mert a neten csalóka a dolog!!
Fenin

Nem elérhető dandu

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1173
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4 + Naunce
  • PDA: SM-N910F
  • PDA ROM: Kyubi Rom Note 5 port
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19385 Dátum: 2010, 10 14, 17:48:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi!!
szerk.: a játék sehogy sem megy, az egyik nem települ hibát ír.. egy másikat letöltöttem az feltelepül elindítom a játékot de semmit se csinál... feltettem a progit amit adtál

Igohoz COM 7 kell? vagy mi? :) mert nem talál holdat
igen, Hardver Com 9, sebesség 9600

Nem elérhető Fenin

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • Kezdő
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
  • Skype: Feninstyle1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19386 Dátum: 2010, 10 14, 17:50:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi!!
szerk.: a játék sehogy sem megy, az egyik nem települ hibát ír.. egy másikat letöltöttem az feltelepül elindítom a játékot de semmit se csinál... feltettem a progit amit adtál

Igohoz COM 7 kell? vagy mi? :) mert nem talál holdat
Az enyémem: Program port com7, hardver port9 biseb: 9600
Lehet, hogy ez sem az igazi, de müxik!!! :)
Fenin

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19387 Dátum: 2010, 10 14, 18:01:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az enyémem: Program port com7, hardver port9 biseb: 9600
Lehet, hogy ez sem az igazi, de müxik!!! :)
köszi mindkettőtöknek de ígysem talál holdat, csak keres..keres..keres...és keres :( ROM frissítés előtt jóvolt pedig
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető dandu

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1173
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4 + Naunce
  • PDA: SM-N910F
  • PDA ROM: Kyubi Rom Note 5 port
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19388 Dátum: 2010, 10 14, 18:06:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi mindkettőtöknek de ígysem talál holdat, csak keres..keres..keres...és keres :( ROM frissítés előtt jóvolt pedig
Valamit nem jól sikerült, mert nekem is ez a rom van fent .szerintem a jelenlegi legjobb de nálam minden működik ami nálad nem (rekd ujra a romot, vagx csinálj egx HR-t)

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19389 Dátum: 2010, 10 14, 18:11:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valamit nem jól sikerült, mert nekem is ez a rom van fent .szerintem a jelenlegi legjobb de nálam minden működik ami nálad nem (rekd ujra a romot, vagx csinálj egx HR-t)
G sensor is meg a navigáció is?
ezeken a megoldásokon kívül valami más ötlet? :S
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19390 Dátum: 2010, 10 14, 18:15:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
G sensor is meg a navigáció is?
ezeken a megoldásokon kívül valami más ötlet? :S

Én egyszerűen felteszem a Htc Teetert és műxik a sensor :)
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19391 Dátum: 2010, 10 14, 18:16:55 »
akkor valami nálam nemjó :(
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető Swenk

  • Hozzászólások: 850
  • Nem: Férfi
  • PDA: I9070 Advance
  • PDA ROM: KITKAT Carbon rom
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19392 Dátum: 2010, 10 14, 18:44:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
akkor valami nálam nemjó :(
Bocs, de mit keres: gps vevőt vagy gps jelet? mit ír ki?

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19393 Dátum: 2010, 10 14, 18:49:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs, de mit keres: gps vevőt vagy gps jelet? mit ír ki?
gps jelet keres
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető Swenk

  • Hozzászólások: 850
  • Nem: Férfi
  • PDA: I9070 Advance
  • PDA ROM: KITKAT Carbon rom
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19394 Dátum: 2010, 10 14, 18:52:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
gps jelet keres
Na, akkor az eszköz vevőjéhez már csatlakozott. A gps jel keresés először elég hosszú ideig tart, lassú folyamat. Legjobb tiszta,nyíílt égbolt alatt csinálni, épületben vagy igen, vagy nem tud kapcsolódni, ez helyfüggő. Igo8 vagy primo?
Biztos vagyok benne, hogy nem a rommal van gond. Nekem is volt fent H1 és jelenleg is H1csupasz van fent és minden ok.

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19395 Dátum: 2010, 10 14, 18:55:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, akkor az eszköz vevőjéhez már csatlakozott. A gps jel keresés először elég hosszú ideig tart, lassú folyamat. Legjobb tiszta,nyíílt égbolt alatt csinálni, épületben vagy igen, vagy nem tud kapcsolódni, ez helyfüggő. Igo8 vagy primo?
Biztos vagyok benne, hogy nem a rommal van gond. Nekem is volt fent H1 és jelenleg is H1csupasz van fent és minden ok.
primo de kivan téve az ablakba
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető Swenk

  • Hozzászólások: 850
  • Nem: Férfi
  • PDA: I9070 Advance
  • PDA ROM: KITKAT Carbon rom
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19396 Dátum: 2010, 10 14, 19:01:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
primo de kivan téve az ablakba

Én azért-a saját tapasztalatom alapján-átírnám a com7, com9 mellett a baud értéket 4800-ra, ez az eredeti beállítás. Majd ki kéne menni a szabadba, és várni kb 15 percet. Szerintem meg jön a kapcsolat.

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19397 Dátum: 2010, 10 14, 19:12:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én azért-a saját tapasztalatom alapján-átírnám a com7, com9 mellett a baud értéket 4800-ra, ez az eredeti beállítás. Majd ki kéne menni a szabadba, és várni kb 15 percet. Szerintem meg jön a kapcsolat.
oks köszi holnap kipróbálom, esetleg a G sensoros gondomra nincs ötleted?
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető Swenk

  • Hozzászólások: 850
  • Nem: Férfi
  • PDA: I9070 Advance
  • PDA ROM: KITKAT Carbon rom
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19398 Dátum: 2010, 10 14, 19:26:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
oks köszi holnap kipróbálom, esetleg a G sensoros gondomra nincs ötleted?
 

Még valami: a sys.txt-ben nekem ez van:

[gps]
port=7
baud=57600
source = "nmea"

Ha Neked nincs ilyen, másold be szerintem.

G sensor ügyben nálam okosabbak vannak itt a fórumon, biztosan segítenek.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19399 Dátum: 2010, 10 14, 19:36:05 »
Az én tapasztalatom  GPS vétellel kapcsolatban az, hogy nagyon érzékeny a különböző elektromos, illetve elktromágneses terekre.Ezek erősen gátolják a veendő műhold jeleket.Például sokszor előfordul, hogy nyitott erkélyen nem áll fel a kapcsolat, csak ha odébb állok, vagy akkor sem, ellenben ha ezek után kimegyek a szabadba, akkor pillanatok alatt feláll a kapcsolat.