2024, 10 02, 08:24:56

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235567 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19325 Dátum: 2010, 10 12, 20:42:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
grat a kerek 700.dik hozzászólásodhoz :D amúgy nemrossz a HTC csak drága szerintem... :) inkább O2 :P
én meg grat a 80-ik nem válasz erre gombot használom hozzászólásodhoz   :D
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19326 Dátum: 2010, 10 12, 20:54:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy mennyien dicsérik itt a HTC-t!!! mégis mindnek Omniája van.
:taps:
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19327 Dátum: 2010, 10 12, 21:05:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy mennyien dicsérik itt a HTC-t!!! mégis mindnek Omniája van.
Hát igen, ahogy korábban Palibácsi kifejtette nem pénztárca barát. Ettől függetlenül HD2-t vettem volna ha megengedhettem volna magamnak ;)

Egyébként elég szépen tartja az árát...viszont lecserélni nem fogom az O2-met.
Hátha eccer csinálnak egy olyan ROM-t, amit szépen, stabilan, villámgyorsan használhatunk.

Nem elérhető dandu

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1173
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4 + Naunce
  • PDA: SM-N910F
  • PDA ROM: Kyubi Rom Note 5 port
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19328 Dátum: 2010, 10 12, 21:21:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát igen, ahogy korábban Palibácsi kifejtette nem pénztárca barát. Ettől függetlenül HD2-t vettem volna ha megengedhettem volna magamnak ;)

Egyébként elég szépen tartja az árát...viszont lecserélni nem fogom az O2-met.
Hátha eccer csinálnak egy olyan ROM-t, amit szépen, stabilan, villámgyorsan használhatunk.
Nyugi nem annyira kötött a WP7 hardverigénye mint azt sokan állítják  :ok:

Nem elérhető orion23

  • Hozzászólások: 52
  • PDA: SE ARC S | Ideos S7 Slim
  • PDA ROM: 2.3.4 | 2.2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19329 Dátum: 2010, 10 12, 21:33:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!én most tettem rá de minden szempontból tökéletes...olyan mintha nem is lenne rajta semmi!!! :ok:szóval tökéletes...és szerintem itt majdnem mindenki ezt favorizálja..szóval hajrá ;)

Köszi a válasz, akkor hajrázok vagyis fóliázok   :ok:

Nem elérhető Fenin

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • Kezdő
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
  • Skype: Feninstyle1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19330 Dátum: 2010, 10 12, 21:33:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nyugi nem annyira kötött a WP7 hardverigénye mint azt sokan állítják  :ok:
Szerintem sem!
Ha nézzük az eddigi win. programokat, egyik sem lett tipusra szabva, csak kategórizálva!
Fenin

Nem elérhető goa48

  • Hozzászólások: 77
  • PDA: Galaxy S Plus I9001
  • PDA ROM: Liquid Smooth RC4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19331 Dátum: 2010, 10 12, 22:55:18 »
Szervusztok,
Volna egy kis "problémám" amivel már jó ideje ügyködök de nem tudok vele mit kezdeni. Igazából nem is probléma, csak annyi, hogy az alap windows settings-ben lehet állítani hogy a készülék fogadjon vagy ne fogadjon Beam-et, és nem találok hozzá sehogy sem shortcutot hogy másképp is hozzá tudjak férni. A lényeg az, hogy szeretnék egy "Enable/Disable incoming beams" gombot magamnak a wm settingsen kívül.
Advanced configs toolban, SKToolsban nem találtam Beam-hez kapcsolódó beállításokat, bár a windows mappában van egy "beam.exe" de látszatra nem csinál semmit..
Csak azért volna erre szükségem, mert olyan menü-t használnék amibe sajnos képtelenség beletenni az alap wm settingset és többé kevésbé a beam-en kívül a samsungos settingsbe is át lehet állítani a fontos dolgokat.
ROM: Liquid Smooth RC4
KERNEL:  K^Kernel 3.4.x 370mb exUV
Recovery: TWRP 2.5.0.0

Nem elérhető goa48

  • Hozzászólások: 77
  • PDA: Galaxy S Plus I9001
  • PDA ROM: Liquid Smooth RC4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19332 Dátum: 2010, 10 13, 00:37:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szervusztok,
Volna egy kis "problémám" amivel már jó ideje ügyködök de nem tudok vele mit kezdeni. Igazából nem is probléma, csak annyi, hogy az alap windows settings-ben lehet állítani hogy a készülék fogadjon vagy ne fogadjon Beam-et, és nem találok hozzá sehogy sem shortcutot hogy másképp is hozzá tudjak férni. A lényeg az, hogy szeretnék egy "Enable/Disable incoming beams" gombot magamnak a wm settingsen kívül.
Advanced configs toolban, SKToolsban nem találtam Beam-hez kapcsolódó beállításokat, bár a windows mappában van egy "beam.exe" de látszatra nem csinál semmit..
Csak azért volna erre szükségem, mert olyan menü-t használnék amibe sajnos képtelenség beletenni az alap wm settingset és többé kevésbé a beam-en kívül a samsungos settingsbe is át lehet állítani a fontos dolgokat.
Probléma megoldva. Akit esetleg érdekel, XDA-ról leszedtem egy programot, Link2Cpl a neve, settings itemekből készít ikonokat.
ROM: Liquid Smooth RC4
KERNEL:  K^Kernel 3.4.x 370mb exUV
Recovery: TWRP 2.5.0.0

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19333 Dátum: 2010, 10 13, 00:50:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Probléma megoldva. Akit esetleg érdekel, XDA-ról leszedtem egy programot, Link2Cpl a neve, settings itemekből készít ikonokat.
Ha bekapcsolod a régi Settingset pl. a Smart-al, majd SR, és bemész a visszakapott WM settingsbe, aztán bármelyik ikont "nyomva tartva" a megjelenő Move To Top feliratra kattintasz (leírva bonyolultabb mint megcsináln :) ), akkor az nem mozog sehová, ellenben csinál egy linket a Start Menüben a kérdéses elemről. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19334 Dátum: 2010, 10 13, 00:51:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem sem!
Ha nézzük az eddigi win. programokat, egyik sem lett tipusra szabva, csak kategórizálva!
Nem igazán értem, mit szeretnél ezzel mondani. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19335 Dátum: 2010, 10 13, 00:52:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy orosz szakácsnak megvan az JI1. Letöltöttem, dumpoltam, belenéztem, sajnos "russzifikálta", tehát első ránézésre valszeg csak egy angol nyelvű verziót lehetne belőle kihozni az orosz mellett. A PDA fájl nb0, de ott van a phone, eboot, és egy SER (orosz) JI1 CSC mellette. Bár Shastov az egyik legrajongottabb orosz séf, mégis csak saját felelősségre: You are not allowed to view links. Register or Login
A letöltésnél van egy kis trükk, captcha után a következő oldalon a pipát a szövegnél ki kell venni, mielőtt a linkre kattintasz.
Na mi van ROM(b)olók, a JI1-et senki nem próbálta fel? :D Segítek, 6.5.3.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető csabics

  • Hozzászólások: 135
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S5
  • Skype: tsaba75
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19336 Dátum: 2010, 10 13, 09:54:07 »
Sziasztok Win 7 rendszerem van a z asztali és a laptop gépen.
AZ aztali gépen sehogyan sem akar csatlakozni a Windows mobile központon keresztül.
Érdekes ,hogy a lapin nem is kelett a lemezt telepiteni mert automatikusan töltötte le és használta.
A pc-n meg nem akar működni.
Mit tanácsoltok?
Biztos lenne rá segítség ,nem hiszem hogy a gép ujratelepitése lenne a megoldás.
Ugyanaz a rendszer van mindkét gépen.
Tehát az Active Sync mód nem akar működni.
Köszi ha adtok tanácsot.

Nem elérhető tommmyboi

  • Hozzászólások: 173
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: SAMSUNG OMNIA II
  • PDA ROM: NXXJF5Lite | XEHJF4 | XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19337 Dátum: 2010, 10 13, 10:36:13 »
Sziasztok!

Felraktam az újabbik 6.5ös romot (aijh1, xehjg5, xxjf1), nincs is vele semmi baj, de amióta felraktam az s2u2-t, azóta a lockscreen nem működik rendsen.
Pontosabban azt csinálja, hogy hiába lezárom a PDA-t (s2u2-vel) ugyan úgy fognak a gombok, és visszakapcsol a kijelző, és ha a zsebembe lenyomódik a soft reset gomb szépen újra indítja magát, ha a középső "kocka" gomb nyomódik meg, pedig villog a fénye, (ezzel a gombbal az spb home-ot érem el)

Néztem már minden beállítást minden variációt, de sehogy sem akarja lezárni a gombokat. Nekem az kellene, mint ahogy eddig is volt, hogy ha lezárom, a PDA-t akkor csak a zárógombbal tudjam felnyitni semmi másra ne reagáljon.

Ha valaki tud megoldást a problémára az írjon!!

Előre is köszönöm!
You are not allowed to view links. Register or Login


Spb Mobile Shell 3.5.5 + Vostradamus

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19338 Dátum: 2010, 10 13, 10:47:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Probléma megoldva. Akit esetleg érdekel, XDA-ról leszedtem egy programot, Link2Cpl a neve, settings itemekből készít ikonokat.
Köszi a progit!Mióta a Quick Start Menu-űt használom eltűnt egy csomó link ami az előző három- illetve négysorosítottban még megvolt.Evvel a programmal sikerűlt ide is bevarázsolni őket.  :ok:

Nem elérhető goa48

  • Hozzászólások: 77
  • PDA: Galaxy S Plus I9001
  • PDA ROM: Liquid Smooth RC4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19339 Dátum: 2010, 10 13, 15:33:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a progit!Mióta a Quick Start Menu-űt használom eltűnt egy csomó link ami az előző három- illetve négysorosítottban még megvolt.Evvel a programmal sikerűlt ide is bevarázsolni őket.  :ok:
Örülök, hogy még ha akaratomon kívül is, de tudtam segíteni    :)
ROM: Liquid Smooth RC4
KERNEL:  K^Kernel 3.4.x 370mb exUV
Recovery: TWRP 2.5.0.0

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19340 Dátum: 2010, 10 13, 17:53:31 »
                                       Búcsú az Omniától és a Windows-tól

Eljött az idő hogy elbúcsúzzak kedvenc PDA típusomtól amitől fájó szívvel válok meg.
Kistestvérével kezdtem 2.5 éve és tanultam meg a Windows Mobile rejtelmeit.
Fórumtársaim nagy segítségével és érdeklődésemnek köszönhetően sok mindent megtanultam, és beletanultam hogy kell piszkálni ennek a rendszernek a lelkébe.
Örülök, hogy nagyon sok PDA fanatikusnak és kezdőnek segíthettem és ezért ezt ranggal is megtisztelték a Fórumgazdák, ezúton is még egyszer köszönöm.

Egy kis utólagos segítség tapasztalataimról, akik olvassák ezt a szösszenetet.

Annó i900-al kezdtem és azon tanultam meg nagyon sok mindent. Köztük a SPB átformálását és színessé tételét. Persze egy jó rom is kellett hozzá amit You are not allowed to view links. Register or Login és azt nyüstöltem míg megvolt, természetesen magyarul.

Mint láttátok én magyar romhoz ragaszkodó típus vagyok, és csak erről tudok írni.
Sokat fejlődött az egy évben az You are not allowed to view links. Register or Login, egyre gyorsabb és a magyarítás is szinte 99%-os.
A ram fogyás is lassan elfogadható, aminek egyre többen örültünk, mert mint köztudott ez a rákfenéje sajnos.

A You are not allowed to view links. Register or Login nem sokat tudok írni mert talán 1 napot volt fent nekem, sajna azt csak angolul érdemes használni mert a magyarja nem sikerül még a mai napig se és ezáltal sok hiba keletkezik általa.
Vannak programok, amik a 6.5-höz jók voltak, de sajna ehhez nem, mivel ez alsó startmenüs ezért elcsúszik a kijelzőn. Ezért meg kell válogatni, hogy mit és melyik verziót tesszük rá, de lelkes fórumtársaink segítenek nektek.

Sokáig használtam gyári romot, mert a Titanium felülete tetszett és Anzo fórumtársamnak köszönhetően összehoztunk egy You are not allowed to view links. Register or Login is belőle. De utána megjelent Rapid mester és elcsábultam.
A legtovább az You are not allowed to view links. Register or Login használtam, mert az tetszett kinézetre a legjobban és saját ízlésemre is formálhattam, amit meg is osztottam veletek. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

De készülőben és tökéletesítés alatt áll még egy, You are not allowed to view links. Register or Login, aki a gyári rom használatát teszi jobbá egy kicsit átszerkesztve a Titanium felületet. Sokat dolgozik rajta mert vannak igények rendesen, köztük én is adtam fel leckét, de megoldotta.

A romfrissítéstől meg nem kell senkinek tartania, mert csak figyelmesen el kell olvasni a leírást és a videót megnézni, azután türelmesen elvégezni. Persze csak tapasztalat hogy XP oprendszeren a legegyszerűbb, mert semmi más nem kell csak hogy az You are not allowed to view links. Register or Login fent legyen a You are not allowed to view links. Register or Login feltelepítsd és az You are not allowed to view links. Register or Login-et használd.

Elköszönök most az Omniás és Windows-os fórumtársaimtól, de azért még idenézek és segítek ha tudok és az emlékeim nem hagynak cserben.

Üdv:  Imhotep

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19341 Dátum: 2010, 10 13, 17:57:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
                             
Elköszönök most az Omniás és Windows-os fórumtársaimtól, de azért még idenézek és segítek ha tudok és az emlékeim nem hagynak cserben.

Üdv:  Imhotep
Sajnálattal hallom, de egyben gratulálok az új szerzeményhez, remélem az Androidot is ennyire fogod szeretni! (És ezek szerint mégsem fojtottad meg a kis zöld nyavalyást???:D)
Én maradok és megvárom a WP7-et.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19342 Dátum: 2010, 10 13, 17:59:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnálattal hallom, de egyben gratulálok az új szerzeményhez, remélem az Androidot is ennyire fogod szeretni! :)
Én maradok és megvárom a WP7-et.
Nagyon jó és kezdem belakni  ;)

Mint írtam idenézek és segítek, nem hagyok senkit cserben  ;)

Nem elérhető dandu

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1173
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4 + Naunce
  • PDA: SM-N910F
  • PDA ROM: Kyubi Rom Note 5 port
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19343 Dátum: 2010, 10 13, 18:05:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok Win 7 rendszerem van a z asztali és a laptop gépen.
AZ aztali gépen sehogyan sem akar csatlakozni a Windows mobile központon keresztül.
Érdekes ,hogy a lapin nem is kelett a lemezt telepiteni mert automatikusan töltötte le és használta.
A pc-n meg nem akar működni.
Mit tanácsoltok?
Biztos lenne rá segítség ,nem hiszem hogy a gép ujratelepitése lenne a megoldás.
Ugyanaz a rendszer van mindkét gépen.
Tehát az Active Sync mód nem akar működni.
Köszi ha adtok tanácsot.
Azzal rontottad el, hogy telepítetted a CD-t. rossz srájvert rakott fel. a Win7-nek automatikusan kell leszedni a drájvert. Próbáld meg leszedni, majd a PC-t ujraindítani és utána rákötni a Samut, hagyni hogy a netröl letöltse ami kell

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19344 Dátum: 2010, 10 13, 18:23:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
                                       Búcsú az Omniától és a Windows-tól



Üdv:  Imhotep

 :'( :D :'( :D
Sok sikert és kitartást az android világában.  :ok:
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető kosturica

  • Hozzászólások: 3249
  • Nem: Férfi
  • Music man
  • Navigáció / Navigation: Sygic, IGO
  • PDA: Xiaomi MI 5S Plus 6GB/128GB
  • PDA ROM: MIUI8.7.3.2 dev Global
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19345 Dátum: 2010, 10 13, 18:45:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vagy ott a Desire, hát normális dolog, hogy én rohangásszak egy mobil készülékkel mindennap töltőtől töltőig, ha úgy akarom használni, ahogy kitalálták?
Szép jó estét!
Én nekem ugyanúgy, ahogy anno az OmniaII-nél, estig kitart az akksi. És ez bőven elég. Szervusz kérlek :D!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19346 Dátum: 2010, 10 13, 18:56:04 »
Fogyatkozunk, fogyatkozunk...  :'(

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19347 Dátum: 2010, 10 13, 18:59:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
                                       Búcsú az Omniától és a Windows-tól

Eljött az idő hogy elbúcsúzzak kedvenc PDA típusomtól amitől fájó szívvel válok meg..........

Üdv:  Imhotep
Sok sikert Imi és remélem, ha majd belaktad a galaxi világát és szétszedted a legkisebb pixelig a png fájlokat, visszajössz és megírod pro-contra véleményedet a két tapizós műszerről!  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető SYMLY

  • Hozzászólások: 213
  • Nem: Férfi
  • PDA: S4 I9506
  • PDA ROM: I9506XXUCNI1 (T)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19348 Dátum: 2010, 10 13, 19:03:30 »
Azért nem, mert szaporodunk is pl. én is most jöttem 1-2 hete

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19349 Dátum: 2010, 10 13, 19:10:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azért nem, mert szaporodunk is pl. én is most jöttem 1-2 hete
Welcome! :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)