2024, 10 02, 08:31:57

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235568 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19300 Dátum: 2010, 10 12, 09:54:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem nem annyira tetszenek :), de baromi jól összepakolták őket hardverileg.
Viszont a mérete nekem már túl nagy. Bár hozzászokik az ember mindenhez, mert vmelyik nap is a kezembe vettem egy 6030ast és egyszerűen nem bírtam fogni, annyira pici volt és hiányzott az a "batár" O2 :D
A méret... hát igen, nagy markúak előnyben  :)!A nagy kijelző viszont előny, legalább is a számomra, aki egész nap képernyőket bámúl és bizony a szemem már nem a régi.A HTC-ék anyagfelhasználata viszont kíváló, öröm kézbe venni az ilyen jó anyagokból összerakott készüléket.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19301 Dátum: 2010, 10 12, 11:44:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor már inkább egy HTC HD7 :p. Sajna rá kellett jönnöm, hogy a Samsungnak még van mit fejlődnie a pda-k terén. Bár mivel nincs i9000-m talán másképp vélekednék, de androiddal talán még az O2 is elfutna ilyen varázslatosan. A HTC-ket nem tudják lenyomni...
Ezt kifejtenéd valahol? Csak mert a HTC fogta a HD2 hardverét, és arra rakott rá 5 telefont, WP7-el. Samsung legalább egy villanót hozzárakott a Galaxy S-hez, mielőtt portolták rá a WP7-et. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19302 Dátum: 2010, 10 12, 12:04:06 »
Egy orosz szakácsnak megvan az JI1. Letöltöttem, dumpoltam, belenéztem, sajnos "russzifikálta", tehát első ránézésre valszeg csak egy angol nyelvű verziót lehetne belőle kihozni az orosz mellett. A PDA fájl nb0, de ott van a phone, eboot, és egy SER (orosz) JI1 CSC mellette. Bár Shastov az egyik legrajongottabb orosz séf, mégis csak saját felelősségre: You are not allowed to view links. Register or Login
A letöltésnél van egy kis trükk, captcha után a következő oldalon a pipát a szövegnél ki kell venni, mielőtt a linkre kattintasz.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19303 Dátum: 2010, 10 12, 12:05:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt kifejtenéd valahol? Csak mert a HTC fogta a HD2 hardverét, és arra rakott rá 5 telefont, WP7-el. Samsung legalább egy villanót hozzárakott a Galaxy S-hez, mielőtt portolták rá a WP7-et. :)
A HTC-k szerintem elég régóta vezető szerepet tölt be a pda-s készülékek terén. Amennyiben azt megkívánja akár a szoftver, akár már az elavultság, szinte ők azok akik mindig előrukkolnak vmivel gyakorlatilag első helyen.

Mivel feleslegesnek tartják azt, hogy 1Ghz-nél nagyobb erőmű, esetleg több memória dobogjon a készülékben ezért minek fejleszenek ilyen téren? Kijelző terén tény, hogy nincs amoled, de ez nem akkora hátrány. Mennyivel jövedelmezőbb a cégnek, ha nincs szüksége fejlesztésre mivel simán bírja az 5 készüléke a WP7-t.

Nem csak a HD2-ről beszélek egyébként, mert mikor jöttek a HTC Diamond-k még nem igen volt ilyen jellegű készülék és csak leesett az ember álla mikor meglátta milyen gördülékenyen működik, már akkor...

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19304 Dátum: 2010, 10 12, 12:12:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A HTC-k szerintem elég régóta vezető szerepet tölt be a pda-s készülékek terén. Amennyiben azt megkívánja akár a szoftver, akár már az elavultság, szinte ők azok akik mindig előrukkolnak vmivel gyakorlatilag első helyen.

Mivel feleslegesnek tartják azt, hogy 1Ghz-nél nagyobb erőmű, esetleg több memória dobogjon a készülékben ezért minek fejleszenek ilyen téren? Kijelző terén tény, hogy nincs amoled, de ez nem akkora hátrány. Mennyivel jövedelmezőbb a cégnek, ha nincs szüksége fejlesztésre mivel simán bírja az 5 készüléke a WP7-t.

Nem csak a HD2-ről beszélek egyébként, mert mikor jöttek a HTC Diamond-k még nem igen volt ilyen jellegű készülék és csak leesett az ember álla mikor meglátta milyen gördülékenyen működik, már akkor...
Szerintem a HTC vezető szeretne lenni, meglovagolt egy trend hullámot, hogy mindenki okostelefont akar. Amíg saját hw gyártása nincs, csak vásárolgat és összerak, addig nem lesz vezető. (Lásd a kapkodás a Desire kijelzővel. Hülye user, kapsz Sony SLCD-t, és örülj, hogy nekünk adhatod a pénzedet)
Te fölöslegesnek tartod, míg más azt mondja, miért ne tároljam az összes zeném/filmem a telefonon, bármikor hallgathatom/nézhetem, ezért hadd ne vegyek még sok pénzért külső kártyát. Nevetni fogsz, van aki torrentezik is telefonon.
Tökéletesen igazad van, mennyivel jövedelmezőbb... így is egy kategóriával vannak mindenki felett árakban, user supportban nem igazán. Magyarul vedd meg, azt csinálj vele amit akarsz, lenyúzunk Rólad annyi bőrt, amennyit lehet, kell CsingLung úrnak a nyaralójára. :)
Touch Diamondból és egyéb legendákból él a HTC a mai napig. Nézd meg a Legendet, unibody alumínium ház, és a tulajok mind arra panaszkodnak hogy árnyékolja saját magát. Vagy ott a Desire, hát normális dolog, hogy én rohangásszak egy mobil készülékkel mindennap töltőtől töltőig, ha úgy akarom használni, ahogy kitalálták?
A HTC egy gyártó a sok közül, vannak jó és rosszabb darabjai, de azért a Samsung elé nem sorolnám őket semmilyen tekintetben. Én a Mozartot nem a HTC névért venném, hanem a xenon vakuért és a WP7-ért. De ha az Omnia 7 egy huszassal olcsóbb lesz, nem fog hiányozni a xenon vaku.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19305 Dátum: 2010, 10 12, 12:20:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...
A HTC egy gyártó a sok közül, vannak jó és rosszabb darabjai, de azért a Samsung elé nem sorolnám őket semmilyen tekintetben.
Kinek a pap, kinek paplan :). Vagy hogy is szól ez? Ez a lényege a versenyszellemnek. Az okés, hogy most van egy Galaxy S, de ha megkívánja kijön a HTC egy olyan készülékkel, ami szintúgy uralja majd a csúcskategóriás készülékek területét. Én mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy az Omnia 7 vs. HTC HD7-ből ki jönne ki jobban, annak ellenére, hogy egyik készülékről sem tudok semmit... :-X

Az android pedig van olyan jó operációs rendszer, hogy egy készülékre ha portolják szépen el tud futni. Szerintem az O2 is futna olyan szépen androiddal.

Nem elérhető hetn

  • Hozzászólások: 211
  • Navigáció / Navigation: Sygic Waze
  • PDA: GT-i9300, LG G4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19306 Dátum: 2010, 10 12, 12:26:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt kifejtenéd valahol? Csak mert a HTC fogta a HD2 hardverét, és arra rakott rá 5 telefont, WP7-el. Samsung legalább egy villanót hozzárakott a Galaxy S-hez, mielőtt portolták rá a WP7-et. :)

melyik készülékre gondolsz (galaxy s + villano)?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19307 Dátum: 2010, 10 12, 12:29:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
melyik készülékre gondolsz (galaxy s + villano)?
"A kijelző 3.2 inch, ez ugyebár Spica méret, teljesen használható. Kapacitív, van Multitouch is. A kamerához végre van villanó, ez ritkaság mostanság, még csúcsmodelleknél is (lásd Galaxy S), szóval jó, hogy van."

Ez egy Commtiva Z71 tesztből való

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19308 Dátum: 2010, 10 12, 12:30:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kinek a pap, kinek paplan :). Vagy hogy is szól ez? Ez a lényege a versenyszellemnek. Az okés, hogy most van egy Galaxy S, de ha megkívánja kijön a HTC egy olyan készülékkel, ami szintúgy uralja majd a csúcskategóriás készülékek területét. Én mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy az Omnia 7 vs. HTC HD7-ből ki jönne ki jobban, annak ellenére, hogy egyik készülékről sem tudok semmit... :-X

Az android pedig van olyan jó operációs rendszer, hogy egy készülékre ha portolják szépen el tud futni. Szerintem az O2 is futna olyan szépen androiddal.
Persze, kinek a pap, kinek a paplan. :) Csak azt mondom, a HTC árai nem feltétlenül tükrözik a user friendly level-t. A végső verdikt úgyis az lesz, mikor valóban kézbe lehet venni mindegyiket, nem csak videók és tesztleiírások lesznek.
Android port nem tudom most hol tart O2-re, de úgy tudom, már telefonáltak is vele.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19309 Dátum: 2010, 10 12, 12:31:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
melyik készülékre gondolsz (galaxy s + villano)?
Omnia 7
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19310 Dátum: 2010, 10 12, 12:35:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze, kinek a pap, kinek a paplan. :) Csak azt mondom, a HTC árai nem feltétlenül tükrözik a user friendly level-t. A végső verdikt úgyis az lesz, mikor valóban kézbe lehet venni mindegyiket, nem csak videók és tesztleiírások lesznek.
Android port nem tudom most hol tart O2-re, de úgy tudom, már telefonáltak is vele.
Mivel két ember fejleszti én teljesen letettem róla... Ezt nem lehet átfordítania 2 embernek, ehhez minimum egy kisebb csapat kéne.
Az, hogy most jutottak el odáig, hogy telefonáljanak vele én nem esek le a székről. Gondolom brutálisan sok munka van vele, de két fecske nem csinál nyarat :). És én az androidot is úgy használnám, vagyis így lenne értelme, hogy nem WinMo alól... Mire ideáig eljutnak szerintem, már túl vagyok az O2-mön bőven

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19311 Dátum: 2010, 10 12, 13:05:14 »
Nekem még mindig O2 a rulez!Ár-érték arányt és mindent összevetve.  :ok:

Nem elérhető cherbert

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJG5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19312 Dátum: 2010, 10 12, 15:10:24 »
Hello egy kérdés szerintetek az O2-n futtathato lesz a win mobile 7? (bár nem tudom, hogy a 800-as procival nem e lesz döcögös )

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19313 Dátum: 2010, 10 12, 16:30:06 »
Nagyon szerettem volna megmutatni az O2-el készült különleges képet,de nem tudom beilleszteni ide a szövegem alá....mert mikor kijelölöm ki ír valamit??
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19314 Dátum: 2010, 10 12, 16:32:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon szerettem volna megmutatni az O2-el készült különleges képet,de nem tudom beilleszteni ide a szövegem alá....mert mikor kijelölöm ki ír valamit??

További opcióknál tudod feltölteni a képet.
A szövegláda alatt.
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19315 Dátum: 2010, 10 12, 16:34:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
További opcióknál tudod feltölteni a képet.
A szövegláda alatt.

Azt tudom!én oda szeretném ahol mindig ott marad ahol a te szöveged is van,a hozzászólásaid alatt...
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19316 Dátum: 2010, 10 12, 17:01:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt tudom!én oda szeretném ahol mindig ott marad ahol a te szöveged is van,a hozzászólásaid alatt...
Aláírásra gondolsz ??
Le vagyok lassulva  :oops: :oops:
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19317 Dátum: 2010, 10 12, 17:03:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aláírásra gondolsz ??
Le vagyok lassulva  :oops: :oops:

igen arra...jobb egér gomb és az auto pager-el kell??
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19318 Dátum: 2010, 10 12, 17:09:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igen arra...jobb egér gomb és az auto pager-el kell??

Az aláírásodban lévő képek mérete nem lehet nagyobb 735x180 pixelnél, ez a kritérium rendben ??
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19319 Dátum: 2010, 10 12, 17:13:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello egy kérdés szerintetek az O2-n futtathato lesz a win mobile 7? (bár nem tudom, hogy a 800-as procival nem e lesz döcögös )
A Win Mobile 7 biztos nem, mert nincs, Win Phone 7 van, de annak a minimum hardver szintjét nem üti meg az Omnia (1GH, kapacitív multitouch kijelző)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető orion23

  • Hozzászólások: 52
  • PDA: SE ARC S | Ideos S7 Slim
  • PDA ROM: 2.3.4 | 2.2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19320 Dátum: 2010, 10 12, 18:14:42 »
Érdeklődnék fólia ügyben, a Brando UC menyire fedi a kijelzőt, vagyis a digitalizer mellett mekkora rész marad szabadon.  :D
Napfénynél mennyire látható és milyen a használat közben (tapad-e rajta az örökké mozgó ujj vagy szépen suhan felette).

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19321 Dátum: 2010, 10 12, 18:52:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdeklődnék fólia ügyben, a Brando UC menyire fedi a kijelzőt, vagyis a digitalizer mellett mekkora rész marad szabadon.  :D
Napfénynél mennyire látható és milyen a használat közben (tapad-e rajta az örökké mozgó ujj vagy szépen suhan felette).

Szia!én most tettem rá de minden szempontból tökéletes...olyan mintha nem is lenne rajta semmi!!! :ok:szóval tökéletes...és szerintem itt majdnem mindenki ezt favorizálja..szóval hajrá ;)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető dandu

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1173
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4 + Naunce
  • PDA: SM-N910F
  • PDA ROM: Kyubi Rom Note 5 port
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19322 Dátum: 2010, 10 12, 19:44:57 »
Hogy mennyien dicsérik itt a HTC-t!!! mégis mindnek Omniája van.

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19323 Dátum: 2010, 10 12, 20:14:33 »
grat a kerek 700.dik hozzászólásodhoz :D amúgy nemrossz a HTC csak drága szerintem... :) inkább O2 :P
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19324 Dátum: 2010, 10 12, 20:16:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
grat a kerek 700.dik hozzászólásodhoz :D amúgy nemrossz a HTC csak drága szerintem... :) inkább O2 :P

Használd a válasz erre gombot!  >:( >:( >:(
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet