2024, 03 28, 12:26:20

Szerző Téma: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek  (Megtekintve 8632 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Dátum: 2018, 10 16, 06:46:58 »
Ide gyüjtődik a Telefonnak legmegfelelőbb kellékeinek  az elérhetősége

Én ezeket használom vagy fogom

Jelen esetben a  Spigen Glastr Curved HD üveget You are not allowed to view links. Register or Login  és
Spigen Liquid Air tokot You are not allowed to view links. Register or Login használok
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

De vettem egy ilyen UV ragasztós üveget is, ami picit drága de lehet jó  ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TopGun

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 LTE
  • PDA ROM: SM-N910F
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #1 Dátum: 2019, 01 08, 14:10:25 »
Sziasztok!
Most tervezek egy Note9-et vásárolni és szeretem védeni a telóimat,ennek a
hátulja is üvegből van, ha jól tudom? az a kérdésem, hogy létezik-e olyan kijelzővédő "fólia" ami elöl - hátul óvja a telefont? vagy elég. ha egy egy tempered glass hajlított kijelzővédő-t + 1 víztiszta szilikon tokot veszek rá? mert mindenképp bőrtokban akarom tartani a telót! Esetleg van ötletetek, milyen bőrtokot érdemes vásárolni? Fekvő tokot szeretnék venni, valakinek van már tapasztalata ilyen bőrtokkal?

rstwingo: mi a tapasztalatod az XPRO féle kijelzővédővel? kipróbáltad már? vagy még a Spigen van a telódon?

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #2 Dátum: 2019, 01 08, 18:14:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Most tervezek egy Note9-et vásárolni és szeretem védeni a telóimat,ennek a
hátulja is üvegből van, ha jól tudom? az a kérdésem, hogy létezik-e olyan kijelzővédő "fólia" ami elöl - hátul óvja a telefont? vagy elég. ha egy egy tempered glass hajlított kijelzővédő-t + 1 víztiszta szilikon tokot veszek rá? mert mindenképp bőrtokban akarom tartani a telót! Esetleg van ötletetek, milyen bőrtokot érdemes vásárolni? Fekvő tokot szeretnék venni, valakinek van már tapasztalata ilyen bőrtokkal?

rstwingo: mi a tapasztalatod az XPRO féle kijelzővédővel? kipróbáltad már? vagy még a Spigen van a telódon?

Szia

Én még mindig a Nilkint használom, mert semmi baja nincs, pedig kapja az ivet (bujkálós munkám van
Ha rám halgatsz hátra nem veszel ilyen merev tokot, mert jobban be megy alá a kosz , meg sokan panaszkodnak hogy besárgulnak
Ez a nilkin gumi tok teljesen jó, nem vastag és az őves börtokba is be megy

bőr tok.:
Ha vékony testalkatu vagy, akkor jó lehet a fekvő tok, de sajna nincs olyan jó aminek az ővcsipesz része teljesen fent van, ha középen van akkor hajolgatásnál nagyon feszül és zavaró
Ez a nagyságnál már az álló tokok egészségesebbek ,jobbak én ilyeneket használok, de még nem találtam ezekből méretileg jókat, van kis kompromisszum de elviselhetőek

Nem elérhető TopGun

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 LTE
  • PDA ROM: SM-N910F
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #3 Dátum: 2019, 01 09, 23:15:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia

Én még mindig a Nilkint használom, mert semmi baja nincs, pedig kapja az ivet (bujkálós munkám van
Ha rám halgatsz hátra nem veszel ilyen merev tokot, mert jobban be megy alá a kosz , meg sokan panaszkodnak hogy besárgulnak
Ez a nilkin gumi tok teljesen jó, nem vastag és az őves börtokba is be megy

bőr tok.:
Ha vékony testalkatu vagy, akkor jó lehet a fekvő tok, de sajna nincs olyan jó aminek az ővcsipesz része teljesen fent van, ha középen van akkor hajolgatásnál nagyon feszül és zavaró
Ez a nagyságnál már az álló tokok egészségesebbek ,jobbak én ilyeneket használok, de még nem találtam ezekből méretileg jókat, van kis kompromisszum de elviselhetőek

Köszi a gyors választ! Bőr tokból mindenképp fekvőt veszek mivel azt szoktam meg, sajnos speedshop kínálatában nem láttam olyat, ami jó lenne a telóra, de legelőször kijelzővédőt akarok venni és hátlapot!

Erről beszéltél hátlapról amit te használsz?:You are not allowed to view links. Register or Login egyébként ez nem gumi, hanem szilikon, gumit nem is láttam sehol, a TPU az nem gumit jelent ugye? a rubber lenne a gumi nem? A másik kérdésem, hogy a kijelzővédő tempered glass-t te már használod a telón? amit belinkeltél? Nekem Ocean Blue színű a telóm, nem tudom hogy mutatna rajta a fekete üveg, de mivel az előlapja a kék telónak is fekete, gondolom simán fel lehet tenni rá, nem lesz zavaró!

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #4 Dátum: 2019, 01 10, 07:19:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a gyors választ! Bőr tokból mindenképp fekvőt veszek mivel azt szoktam meg, sajnos speedshop kínálatában nem láttam olyat, ami jó lenne a telóra, de legelőször kijelzővédőt akarok venni és hátlapot!

Erről beszéltél hátlapról amit te használsz?:You are not allowed to view links. Register or Login egyébként ez nem gumi, hanem szilikon, gumit nem is láttam sehol, a TPU az nem gumit jelent ugye? a rubber lenne a gumi nem? A másik kérdésem, hogy a kijelzővédő tempered glass-t te már használod a telón? amit belinkeltél? Nekem Ocean Blue színű a telóm, nem tudom hogy mutatna rajta a fekete üveg, de mivel az előlapja a kék telónak is fekete, gondolom simán fel lehet tenni rá, nem lesz zavaró!

Igen a müanyag a TPU.
Én még a Nilkin üveget használom, mivel nincs bajom vele, az Xprot meg majd utána ha esetleg történik valami a nilkinnel.
ahhoz drága , hogy kisérletezgessek vele  :D
Nem zavaró a fekete rész, pont annyi amennyi a telefon fekete része , igy isten igazán nincs Különbség közötte
de természetesen mindenki maga dönti el, kinek mi a zavaró dolog

Nem elérhető TopGun

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 LTE
  • PDA ROM: SM-N910F
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #5 Dátum: 2019, 01 13, 18:13:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen a müanyag a TPU.
Én még a Nilkin üveget használom, mivel nincs bajom vele, az Xprot meg majd utána ha esetleg történik valami a nilkinnel.
ahhoz drága , hogy kisérletezgessek vele  :D
Nem zavaró a fekete rész, pont annyi amennyi a telefon fekete része , igy isten igazán nincs Különbség közötte
de természetesen mindenki maga dönti el, kinek mi a zavaró dolog

Köszi ismét :) Megvettem a Spigen kijelzővédő üveget, amit linkeltél, a Speedshopban fel is tették, igaz, hogy elrontotta a kolléga,mert egy kis kosz maradt az üveg alatt, de a második már tökéletes lett! Vettem hozzá egy Nillkin átlátszó kemény hátlapot, azt majd idővel lecserélem valami másra, meg egy övre fűzhető fekvő tokot is vettem, valódi bőrből, teljesen jól passzol bele a teló a kemény hátlappal. sőt, még az eljövendő vastagabb hátlappal is bele fog férni, mivel van annyi hely. A kérdésem még, van a Samsungnak az a clear view tokja, nem kevés pénzért és az Ebay-on is láttam egy olyan tokot, kb tized annyi árért. Gondolom az a tok az Ebay-on nem tudja azt amit a samsung tok, hogy lekapcsolja, meg felkapcsolja a telót ugye?

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #6 Dátum: 2019, 01 14, 06:21:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi ismét :) Megvettem a Spigen kijelzővédő üveget, amit linkeltél, a Speedshopban fel is tették, igaz, hogy elrontotta a kolléga,mert egy kis kosz maradt az üveg alatt, de a második már tökéletes lett! Vettem hozzá egy Nillkin átlátszó kemény hátlapot, azt majd idővel lecserélem valami másra, meg egy övre fűzhető fekvő tokot is vettem, valódi bőrből, teljesen jól passzol bele a teló a kemény hátlappal. sőt, még az eljövendő vastagabb hátlappal is bele fog férni, mivel van annyi hely. A kérdésem még, van a Samsungnak az a clear view tokja, nem kevés pénzért és az Ebay-on is láttam egy olyan tokot, kb tized annyi árért. Gondolom az a tok az Ebay-on nem tudja azt amit a samsung tok, hogy lekapcsolja, meg felkapcsolja a telót ugye?

Azt kipróbálás nélkül nem tudom megmondani, de ha az ebayosba benne vannak ugyan azok az érintkezők meg mágnes , akkor miért ne tudná
annak idelyén a Note4-hez vettem ablakos ebayost és ugyan azt tudta mint a gyári kicsi pénzért

azt a fekvő tokot belinkelnéd, hogy melyiket vetted ? hát ha kell másnak is

Köszi előre is

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #7 Dátum: 2019, 01 14, 21:56:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt kipróbálás nélkül nem tudom megmondani, de ha az ebayosba benne vannak ugyan azok az érintkezők meg mágnes , akkor miért ne tudná
annak idelyén a Note4-hez vettem ablakos ebayost és ugyan azt tudta mint a gyári kicsi pénzért

azt a fekvő tokot belinkelnéd, hogy melyiket vetted ? hát ha kell másnak is

Köszi előre is

Az érintkező és a mágnes kevés, chip van benne, ami azonosítja a tokot. Ezt nem biztos, hogy tudják koppintani a kínai utángyártók. Sőt pont erre menne ki a játék, hogy ne.
Annyira azonosít a chip, hogy a fekete Note8-hoz vett kék sznű gyári Clear View Standig Covert rárakva egyből elnavigált a téma áruházba hozzáillő kék témát választani.
Egyébként szokták írni az eBayen a működést. Ha nem oké, visszakérheted majd a pénzed, bár jár némi macerával, és esetleg visszaklüdést kérnek.
Ezen túl az olcsó kínai utángyártott, hamisított(?) tokok anyaga sem biztos, hogy ugyanaz a minőség. Sőt.
Ismerősöm Huaweihez vett nem gyári utángyártott tokot olcsó pénzért. A feloldás működik ugyan, a kivitele és fogása nem tökkéletes, de az a műanyag rész, amibe a telefont bele kell pattintani, az hamarosan és körbe letöredezett. Bár ez csak egy példa.
Lehet néha olcsóbban és jót is vásárolni, de csodák nincsenek. Tizedáron nem kaphatsz eredeti minőséget.

Nem elérhető TopGun

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 LTE
  • PDA ROM: SM-N910F
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #8 Dátum: 2019, 01 17, 15:27:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt kipróbálás nélkül nem tudom megmondani, de ha az ebayosba benne vannak ugyan azok az érintkezők meg mágnes , akkor miért ne tudná
annak idelyén a Note4-hez vettem ablakos ebayost és ugyan azt tudta mint a gyári kicsi pénzért

azt a fekvő tokot belinkelnéd, hogy melyiket vetted ? hát ha kell másnak is

Köszi előre is

Hello!

Köszi a választ, akkor kihagyom a clear view Ebay-os tok vásárlást.
Itt az általam vásárolt fekvő bőrtok-ot árúsító bolt linkje:
You are not allowed to view links. Register or Login simán belefér a teló a Spigen kijelzővédő üveg + Nillkin kemény hátlappal, sőt szerintem még egy vastagabb kemény hátlappal, talán egy UAG-al is befér a tokba.

Másik téma: szemezek egy vezeték nélküli "gyorstöltővel" csak hogy megkönnyítsem a teló "életét", ne kelljen minden töltéskor be-ki dugdosni a töltő kábelt, ezzel is kímélve a telót, ezt néztem ki, viszonylag jó áron:
You are not allowed to view links. Register or Login
 kérdés, hogy szerintetek megéri-e ezt a töltőt ennyiért megvenni? fogja-e jól tölteni a telót? Esetleg, ha kb ilyen árkategóriában valaki tudna egy jobb töltőt javasolni?

Nem elérhető TopGun

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 LTE
  • PDA ROM: SM-N910F
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #9 Dátum: 2019, 02 12, 22:03:55 »

Sziasztok! Erről mi a véleményetek?

You are not allowed to view links. Register or Login

Érdemes foglalkozni vele?

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #10 Dátum: 2019, 02 13, 17:38:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Erről mi a véleményetek?

You are not allowed to view links. Register or Login

Érdemes foglalkozni vele?

Szia

Hát hogy az őszintét megmondjam, nem foglalkoznék vele, már mint ennél az eladónál

a képeken is és a leírásban is nagyon nem egyformákat és igazakat ír le

lehet keresni ilyen töltőt, én is nézegettem ezt a fajtát, de figyelmesen kell olvasni , mert hopp lehet a vége

Nem elérhető TopGun

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 LTE
  • PDA ROM: SM-N910F
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #11 Dátum: 2019, 02 16, 23:49:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia

Hát hogy az őszintét megmondjam, nem foglalkoznék vele, már mint ennél az eladónál

a képeken is és a leírásban is nagyon nem egyformákat és igazakat ír le

lehet keresni ilyen töltőt, én is nézegettem ezt a fajtát, de figyelmesen kell olvasni , mert hopp lehet a vége

Szia!
Nagyon köszönöm a tanácsot! Esetleg tudnál olyan eladót belinkelni, akinél érdemes ilyet vásárolni?

Nem elérhető Zedd1963

  • Hozzászólások: 138
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note9
  • PDA ROM: Android 9
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #12 Dátum: 2019, 02 21, 20:54:14 »
Sziasztok!
Kijelző védő üveget tetettem fel a telefonra, de sajnos csak utólag vettem észre, hogy csak 153 mm hosszú, amíg a kijelző 158 mm. Használ valaki ilyen üveget amit meg tudna mérni, hogy milyen hosszú?
Ami a DE előtt van az lényegtelen!

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #13 Dátum: 2019, 02 22, 06:49:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Kijelző védő üveget tetettem fel a telefonra, de sajnos csak utólag vettem észre, hogy csak 153 mm hosszú, amíg a kijelző 158 mm. Használ valaki ilyen üveget amit meg tudna mérni, hogy milyen hosszú?

Nálam teljesen végig ér

Nem elérhető Zedd1963

  • Hozzászólások: 138
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note9
  • PDA ROM: Android 9
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #14 Dátum: 2019, 02 23, 13:41:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam teljesen végig ér
Melyik típust használod az UV-s vagy a másikat?
Ami a DE előtt van az lényegtelen!

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #15 Dátum: 2019, 02 23, 14:05:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Melyik típust használod az UV-s vagy a másikat?

Én még ami az 1 posztba írtam az van rajta a spigen üveg, az UV-st még nem teszem fel, mert nincs bajom a mostanival se

Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #16 Dátum: 2019, 02 23, 20:42:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én még ami az 1 posztba írtam az van rajta a spigen üveg, az UV-st még nem teszem fel, mert nincs bajom a mostanival se
Nem buborékos sehol? A széleknél sem vált el? Nekem az UV ragasztós is kezd feljönni a széleknél. Biztos nem a felrakás miatt mert pár hétig kifogástalan volt.
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #17 Dátum: 2019, 02 23, 21:06:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem buborékos sehol? A széleknél sem vált el? Nekem az UV ragasztós is kezd feljönni a széleknél. Biztos nem a felrakás miatt mert pár hétig kifogástalan volt.

sehol nem levegős, egyszer beakadt a széle a körmömbe és feljött, de szépen visszatettem és olyan mint újkorában
szóval teljes megelégedéssel vagyok vele

Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Tokok,kijelzővédők és egyébb kellékek
« Reply #18 Dátum: 2019, 04 24, 20:53:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sehol nem levegős, egyszer beakadt a széle a körmömbe és feljött, de szépen visszatettem és olyan mint újkorában
szóval teljes megelégedéssel vagyok vele

Nem reagáltam eddig, de így pár hónap után nagyon egyetértek. Az EREDETI  Nilkin a legjobb választás szerintem. Előtte jó pár UV ragasztós üveget kipróbáltam, de pár hét után kezdtek levegő buborékok képződni itt-ott. Egyetlen pozitívum az, hogy le tudtam szedni ezeket nyom nélkül. Attól tartottam leginkább, hogy maradandó nyomot hagynak az üvegen. Ez a Nilkin teljesen OK. 
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"