2024, 03 28, 23:36:46

Szerző Téma: Huawei P10 Plus - Általános beszélgetés  (Megtekintve 12419 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gyu456

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1010
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo Nextgen
  • Skype: gyuszkoh456
Huawei P10 Plus - Általános beszélgetés
« Dátum: 2017, 03 01, 15:46:23 »
Huawei P10 Plus

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Főbb jellemzők:

Rendszer
OS: Android™ OS 7.0, Nougat
Emotion UI 5.1

Kijelző
5.51" IPS-NEO LCD (1440 x 2560, 540 ppi) Corning® Gorilla® Glass 5


Hardver
SoC típusa:    HiSilicon Kirin 960, Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53)
Grafikus chip: Mali-G71 MP8
RAM mérete: 4/6 GB RAM

Memória
64/128 GB GB Belső tárhely
MicroSD-foglalat 256 GB-ig

Adatátvitel
Bluetooth v4.2, A2DP, LE
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, DLNA, WiFi Direct, hotspot
Type-C; USB Host
LTE Cat. 12
NFC
A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Multimédia
Fő kamera Dual 20 MP (fekete + fehér) + 12 MP (színes), (f/2.2); OIS; Leica optics; dual-LED (2160p@30fps)
Másodlagos kamera 8 MP, (f/1.9) (1080p)
Ujjlenyomat-olvasó
3.5mm jack
IrDA

Egyéb
IP68 szabvány
3750 mAh akkumulátor (nem eltávolítható)
Fast battery charging
153.5 x 74.2 x 7 mm
165 g
Ceramic White, Dazzling Blue, Dazzling Gold, Graphite Black, Mystic Silver, Rose Gold, Greenery
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető staca

  • Hozzászólások: 473
Re: Huawei P10 Plus - Általános beszélgetés
« Reply #1 Dátum: 2017, 05 15, 15:43:51 »
Jó döntés volt megvennem a vasat. Hibátlan !!! UFS 2.1 ;)

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Huawei P10 Plus - Általános beszélgetés
« Reply #2 Dátum: 2017, 05 15, 15:50:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó döntés volt megvennem a vasat. Hibátlan !!! UFS 2.1 ;)
4 vagy a 6 gigás rammal vetted? Én is kacsingatok felé

Tapatalkkal küldve az én HTC 10 eszközömről


Nem elérhető staca

  • Hozzászólások: 473
Re: Huawei P10 Plus - Általános beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2017, 05 16, 08:46:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
4 vagy a 6 gigás rammal vetted? Én is kacsingatok felé

Tapatalkkal küldve az én HTC 10 eszközömről

6 GB ram 128 GB tárhely. + felfeszítettem rá a htc sense kezdőoldalt.. így működik a Blinkfeed is ;)

Nem elérhető kosmoo

  • Hozzászólások: 696
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei P9 EVA-L09
  • PDA ROM: egyenlöre telekomos c150b141 :grrr
Re: Huawei P10 Plus - Általános beszélgetés
« Reply #4 Dátum: 2017, 07 17, 09:10:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
6 GB ram 128 GB tárhely. + felfeszítettem rá a htc sense kezdőoldalt.. így működik a Blinkfeed is ;)
P9-ről készülök váltani, októberben, megszokható a mérete?
Gondolom a sebességre nincs panasz... :)

Tapatalkkal küldve az én EVA-L09 eszközömről


Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: Huawei P10 Plus - Általános beszélgetés
« Reply #5 Dátum: 2017, 09 20, 14:16:00 »
Sziasztok !

Új tulaja vagyok ennek a készüléknek,hát nagyot csalódtam.
Épp most írtam egy panaszlevelet amit megosztanék veletek is ,mert kíváncsi lennék a véleményekre ,illetve találkoztatok-e a hibákkal.

Idézet
Tisztelt Huawei!

Szeretnék panaszt tenni,mind termék minőség, szervizidőtartam, és szakmai hozzáértéssel kapcsolatban!
Vásároltam egy Huawei P10 plusz készüléket, 2017.08.31-én , sajnos a készülék nem működött megfeleően ,nem látta a galileo műholdakat illetve a képernyő mentő funkció ami az ujjperc két koppintásával vagy a képernyőn húzással aktiválódik,nos bosszantóan akkor is aktiválódott amikor nem kellett volna ,(böngészés ,facebook görgetés,vagy csupán a képernyőzár feloldása közben ,mindezt  az ujjbegyünkkel. Ezért visszavittem a készüléket az üzletben ahol vásároltam és éltem a vásárlói jogommal és kicseréltettem . Nagy csalódásomra a csere telefon ugyan úgy produkálta ezeket a hibákat,de gondoltam tovább tesztelem a készüléket,így amíg le nem adtam a szervizbe a készüléket több hibát is észleltem,zajos hangfelvétel illetve a videó felvételnél is. A hátlapi kamera előtti üveg ami elvileg ugye karc álló üvegből készült, ez alatt az egy hónap alatt ,normál hétköznapi használat mellett ,szilikon tokban tartva.már  több karc is található.Ritkán előforduló hiba ,hogy ha repülő módot kikapcsolom , akkor a bluetooth is bekapcsol ,pedig sosem használom. Nos e felmerülő hibák miatt, 2017.09.12-én bevittem a szervizbe,ahol  szintén csalódtam,ugyanis a szervizes kolléga a képernyő mentéses hibára azt javasolta ,kapcsoljam ki ezt a funkciót ha bosszant,mert ő is ezt tette,mivel neki is ugyan ez a készülék van és ő is ezt tette..Átadtam neki a készüléket kitöltötte a szerviz munkalapot,amit sajnos később, itthon olvastam el,hogy csak részben igazak amiket feljegyzett a hibáknál amiket felsoroltam. Ugyanis olyan hibát egy szóval nem mondtam ,hogy újraindul/lefagy a készülék, viszont a képernyőmentő,illetve a bluetooth hibát fel sem írta a munkalapra. A csere telefon lehetőségét meg sem említette,pedig nagyon jól jött volna ,ugyanis a régi telefonom más sim foglalatú és vennem kellett egy sim konvertert.Illetve egy ilyen kategóriájú készüléknél alapnak kellene lennie.A javítási időről sem kaptam semmi információt ,és már 6 munkanapja ott a készülék és semmit nem tudni róla.

Kérem legyenek szívesek ezen panaszaimat felülvizsgálni és a megfelelő lépéseket megtenni !
Segítségüket előre is köszönöm

Munkalapszám : 406128218

Tisztelettel : Tóth Lajos

Nem elérhető Ákos75

  • Hozzászólások: 93
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: LG G4 / GT-P5100
  • PDA ROM: Stock 5.1 /Stock 4.1.2
Re: Huawei P10 Plus - Általános beszélgetés
« Reply #6 Dátum: 2017, 10 23, 15:16:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
6 GB ram 128 GB tárhely. + felfeszítettem rá a htc sense kezdőoldalt.. így működik a Blinkfeed is ;)
Mesélj hogy sikerült? Szerettem azt a felületet. Fel tenném én is. Ha elárulod hogy kell. :)

Nem elérhető staca

  • Hozzászólások: 473
Re: Huawei P10 Plus - Általános beszélgetés
« Reply #7 Dátum: 2017, 11 15, 07:49:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mesélj hogy sikerült? Szerettem azt a felületet. Fel tenném én is. Ha elárulod hogy kell. :)

itt a leírás : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sama05

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Huawei P10 Plus
Re: Huawei P10 Plus - Általános beszélgetés
« Reply #8 Dátum: 2018, 01 01, 19:57:41 »
Sziasztok!
Nekem is van egy p10 plusom nem régen vettem. Az a problémám vele, hogy elég sokszor elindítok egy programot, alkalmazást rajta és egy kis idő után kilép magátol. Amikor kezdi betölteni a programot, játék, alkalmazás stb a képernyő el kezd ugrálni bekockásodik vibrál majd beáll normálisra. Ezt sokszor tapasztaltam. Szeretném kérdezni mi lehet a problémája? Valakinek volt hasonló gondja vele vagy valami ötlete mi lehet vele?
Válaszokat előre is köszönöm.