2024, 04 16, 17:19:51

Szerző Téma: Huawei Honor 6 általános beszélgetés  (Megtekintve 37253 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Miauut

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 292
  • Nem: Férfi
  • mentősofőr
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 6
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2015, 10 13, 05:28:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.Eladtam az S Advance telómat,holnap jön a Honor 6 fekete kisördög remélem jó lesz. :)

Biztosan jó lesz :)

Üdvözöllek körünkben.
Nokia 7710 -> Htc Universal -> Htc Kaiser -> i900 Omnia -> Htc Advantage -> SExperia X10 -> Galaxy Note -> Asus Pf2 > Honor6

Nem elérhető pityuka

  • Hozzászólások: 46
  • PDA: Honor 6
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2015, 10 15, 16:45:56 »
Miauut,
Te továbbra is elégedett vagy az 5.1-gyel? Nekem mintha jobban fogyasztana, illetve vannak furcsa üres oldalaim, amik egyszer csak előjönnek. Sanszos, hogy a play ragad be valamiért.
Nálad tökéletes?
Köszi

Nem elérhető Miauut

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 292
  • Nem: Férfi
  • mentősofőr
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 6
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2015, 10 15, 20:13:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miauut,
Te továbbra is elégedett vagy az 5.1-gyel? Nekem mintha jobban fogyasztana, illetve vannak furcsa üres oldalaim, amik egyszer csak előjönnek. Sanszos, hogy a play ragad be valamiért.
Nálad tökéletes?
Köszi

Nekem teljesen jól működik. egy - nagyon picit többet fogyaszt, de gyors, stabil.

Miauut
Nokia 7710 -> Htc Universal -> Htc Kaiser -> i900 Omnia -> Htc Advantage -> SExperia X10 -> Galaxy Note -> Asus Pf2 > Honor6

Nem elérhető ocsem28

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo 9.6.2
  • PDA: Honor 6
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2015, 10 17, 10:00:14 »
Sziasztok.Ráhúztam az 5.1 lollipopot én is egyelőre stabil,egy gondom van hivóképet nem rakja ki híváskor pedig névjegynél mutatja.Valami ötlet?Névjegyek telón vannak.Van valaki akinél működik?

Nem elérhető ocsem28

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo 9.6.2
  • PDA: Honor 6
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2015, 10 17, 11:13:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.Ráhúztam az 5.1 lollipopot én is egyelőre stabil,egy gondom van hivóképet nem rakja ki híváskor pedig névjegynél mutatja.Valami ötlet?Névjegyek telón vannak.Van valaki akinél működik?

Megoldva!Töröltem a sim névjegyeket,most jó ami viszont fura,hogy csak egy kis körben mutatja a fotót,még s advancen is ment teljes ablakban külső progi nélkül ez visszafejlődés,de sebaj ettől függetlenül jó kis teló gyors mint az isten nyila :-)

Nem elérhető kosmoo

  • Hozzászólások: 696
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei P9 EVA-L09
  • PDA ROM: egyenlöre telekomos c150b141 :grrr
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #30 Dátum: 2015, 10 17, 17:34:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megoldva!Töröltem a sim névjegyeket,most jó ami viszont fura,hogy csak egy kis körben mutatja a fotót,még s advancen is ment teljes ablakban külső progi nélkül ez visszafejlődés,de sebaj ettől függetlenül jó kis teló gyors mint az isten nyila :-)
Az sztem rom sajatossag, nekem is ilyen lollin az opo...

Tapatalk-kal küldve az én A0001-el


Nem elérhető pityuka

  • Hozzászólások: 46
  • PDA: Honor 6
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #31 Dátum: 2015, 10 18, 13:02:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megoldva!Töröltem a sim névjegyeket,most jó ami viszont fura,hogy csak egy kis körben mutatja a fotót,még s advancen is ment teljes ablakban külső progi nélkül ez visszafejlődés,de sebaj ettől függetlenül jó kis teló gyors mint az isten nyila :-)

Igen, ez ilyen. Én sem szeretem annyira, de hát ez legyen a legnagyobb bajunk.

Nem elérhető ocsem28

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo 9.6.2
  • PDA: Honor 6
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #32 Dátum: 2015, 10 18, 17:08:35 »
Sziasztok.Lollipop frissités óta egyre többen panaszkodnak hivás hangminőségre,van valakinél ilyen?Mintha távolról beszélnék azt mondják,néha nálam is viszhangzik,meg pattog,lehet vissza kellene állnom 4.4.2-re na de hogyan :-)Gyári visszaállitás megvolt frissités után,sdröl frissitettem 3 gombosan.help

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #33 Dátum: 2015, 10 26, 15:27:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.Lollipop frissités óta egyre többen panaszkodnak hivás hangminőségre,van valakinél ilyen?Mintha távolról beszélnék azt mondják,néha nálam is viszhangzik,meg pattog,lehet vissza kellene állnom 4.4.2-re na de hogyan :-)Gyári visszaállitás megvolt frissités után,sdröl frissitettem 3 gombosan.help
Szia!  :)
Ugyanúgy, ahogy felfelé frissítettél. Külső SD-re dload mappa, benne UPDATE.app, 3 gombos módszer.
Milyen, melyik rom van most a gépen?
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető ocsem28

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo 9.6.2
  • PDA: Honor 6
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #34 Dátum: 2015, 11 14, 07:05:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!  :)
Ugyanúgy, ahogy felfelé frissítettél. Külső SD-re dload mappa, benne UPDATE.app, 3 gombos módszer.
Milyen, melyik rom van most a gépen?

Szia.Emui 3.1  B521 5.1.1 Most kikapcsolt 4g-vel,preferált automata 2,3 g-vel kicsit javult de néha most is eltűnök,pattog,recseg.A telo H60 04-es eus pedig.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #35 Dátum: 2015, 11 14, 09:24:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia.Emui 3.1  B521 5.1.1 Most kikapcsolt 4g-vel,preferált automata 2,3 g-vel kicsit javult de néha most is eltűnök,pattog,recseg.A telo H60 04-es eus pedig.
Szia!
Ettől frissebb romot én sem tálaltam.
Hogyan frissítetted?
3gombos módszer?
A rom, azaz az UPDATE.APP az sd-n, a dload mappában, adatmentés, telefon kikapcs, és úgy indít újra, hogy power, hang le, hang fel nyomva tart?
Vagy, ami még szóba jöhet, a SIM kártyád. Mennyi idős?
Tudja a 4G-t?
Hacsak nem rom hiba, de azt szerintem ennyi idő után javították volna...

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető ocsem28

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo 9.6.2
  • PDA: Honor 6
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #36 Dátum: 2015, 11 14, 11:10:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Ettől frissebb romot én sem tálaltam.
Hogyan frissítetted?
3gombos módszer?
A rom, azaz az UPDATE.APP az sd-n, a dload mappában, adatmentés, telefon kikapcs, és úgy indít újra, hogy power, hang le, hang fel nyomva tart?
Vagy, ami még szóba jöhet, a SIM kártyád. Mennyi idős?
Tudja a 4G-t?
Hacsak nem rom hiba, de azt szerintem ennyi idő után javították volna...

Szia.3 gombossal sdről frissitettem majd gyári visszaállítás,a sim elég régi és le lett vágva t mobilba microra,lehet kicseréltetem ,pannonos flottás kártya,legalább 15 éves,ez okozhatja?Ott is mondták cseréljem le mert régi.Szerintem 4g-t nem tudja,elötte s advancem volt ott nem volt gond vele.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #37 Dátum: 2015, 11 14, 11:54:35 »
Így, a leírtak alapján, szerintem a SIM kártya lesz a hiba forrása.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető ocsem28

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo 9.6.2
  • PDA: Honor 6
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #38 Dátum: 2015, 11 16, 22:48:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így, a leírtak alapján, szerintem a SIM kártya lesz a hiba forrása.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el
Ciao.Simet kicseréltem uj microsimre,utána is panaszkodtak hangminőségre,a sim 4g képes most kikapcsoltam és 2/3g-n tesztelem,ha nem lesz jó kap egy factory resetet a lolli.Ha ugy sem lehet visszaállok kitkatra,hátha ott jó lesz.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #39 Dátum: 2015, 11 16, 23:57:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ciao.Simet kicseréltem uj microsimre,utána is panaszkodtak hangminőségre,a sim 4g képes most kikapcsoltam és 2/3g-n tesztelem,ha nem lesz jó kap egy factory resetet a lolli.Ha ugy sem lehet visszaállok kitkatra,hátha ott jó lesz.
Szia!

You are not allowed to view links. Register or Login

A lap alján a kommentek. Van aki hasonló problémával küzd, mint te.
Majd meglátod KK-val, ha normálisan megy, valószínűleg szoftverhiba lesz.
Csak, fura, hogy nem tömeges hibajelenség, ezért az egyes készülékeknél a hardverhibát sem lehet kizárni, amit a Budaörsi szerviz minden különösebb procedúra nélkül 4-5 munkanap alatt rendbe szed.
Nekem is a Mate7 a szerviz után meglepően hangosabb, hallhatóbb lett, mondjuk kidobták szinte az egész belét, és gyakorlatilag kaptam egy új telefont.
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető ocsem28

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo 9.6.2
  • PDA: Honor 6
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #40 Dátum: 2015, 11 17, 23:35:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

You are not allowed to view links. Register or Login

A lap alján a kommentek. Van aki hasonló problémával küzd, mint te.
Majd meglátod KK-val, ha normálisan megy, valószínűleg szoftverhiba lesz.
Csak, fura, hogy nem tömeges hibajelenség, ezért az egyes készülékeknél a hardverhibát sem lehet kizárni, amit a Budaörsi szerviz minden különösebb procedúra nélkül 4-5 munkanap alatt rendbe szed.
Nekem is a Mate7 a szerviz után meglepően hangosabb, hallhatóbb lett, mondjuk kidobták szinte az egész belét, és gyakorlatilag kaptam egy új telefont.
Szia!Teljesen véletlenül megtaláltam mi a hiba,már a szerviz elérhetőségét.kerestem amikor  észrevettem.A mikrofon volt a gond.Elkezdtem keresni hol van ,hogy teszteljem közelebbről beszélve videót rögzíteni stb...Ekkor vettem észre,hogy a bőr tok amiben használom körben szilikonba ül a telo bele van pattintva,ez védi oldalrol,viszont az alsó mikrofont eltakarja telibe.Csak az usb helye van kivágva.Már majdnem visszaküldtem ,persze tok nélkül ment volna vissza,néztek volna furán,hogy semmi baja  :D Most majd kivágom a helyét és jó lesz.Köszi mindent.Jól megszivatott  ;)

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #41 Dátum: 2015, 11 18, 07:36:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!Teljesen véletlenül megtaláltam mi a hiba,már a szerviz elérhetőségét.kerestem amikor  észrevettem.A mikrofon volt a gond.Elkezdtem keresni hol van ,hogy teszteljem közelebbről beszélve videót rögzíteni stb...Ekkor vettem észre,hogy a bőr tok amiben használom körben szilikonba ül a telo bele van pattintva,ez védi oldalrol,viszont az alsó mikrofont eltakarja telibe.Csak az usb helye van kivágva.Már majdnem visszaküldtem ,persze tok nélkül ment volna vissza,néztek volna furán,hogy semmi baja  :D Most majd kivágom a helyét és jó lesz.Köszi mindent.Jól megszivatott  ;)
LOL! :D
Legalább megvan a bibi!
Engem a Mate7 gyári flipestok szívatott. Mindamellett, hogy ócska a minőség, nincs luk a lednek. Én visszavittem.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető ocsem28

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo 9.6.2
  • PDA: Honor 6
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #42 Dátum: 2015, 11 18, 10:23:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
LOL! :D
Legalább megvan a bibi!
Engem a Mate7 gyári flipestok szívatott. Mindamellett, hogy ócska a minőség, nincs luk a lednek. Én visszavittem.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

Ez amolyan ápol és eltakar tok volt,Kis ollóval kivágtam a helyét jó nagyra,most nem lesz több gondja,ha leharcoltam a tokot veszek másikat majd :-)

Nem elérhető Argus

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Honor 6
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #43 Dátum: 2015, 11 23, 18:18:02 »
Sziasztok!
2 napja van Honor 6-osom. Érdemes Android 5.1-re frissíteni? Honnan lehet magyar androidot rátenni?
Válaszokat előre is köszönöm!

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #44 Dátum: 2015, 11 23, 18:53:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
2 napja van Honor 6-osom. Érdemes Android 5.1-re frissíteni? Honnan lehet magyar androidot rátenni?
Válaszokat előre is köszönöm!
Szia!

Azt, hogy érdemes-e, elmondják a srácok, (nekem nem az van) amennyiben akarsz, itt egy aránylag friss kiadás:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető doongoo

  • Hozzászólások: 975
  • Nem: Férfi
  • JB Fan
  • Navigáció / Navigation: 3 betűs, Google Maps
  • PDA: Jiayu G4 Advanced
  • PDA ROM: etotalk, rooted
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #45 Dátum: 2015, 12 05, 22:33:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
2 napja van Honor 6-osom. Érdemes Android 5.1-re frissíteni? Honnan lehet magyar androidot rátenni?
Válaszokat előre is köszönöm!
Alapból tud magyarul

Tapatalked with Honor 6


Nem elérhető keszgreg

  • Hozzászólások: 78
  • Nem: Férfi
  • Mentőgépkocsivezető
  • PDA: ASUS Memo Pad 7 HD, Samsung GS2, Honor 6
  • PDA ROM: Stock ROM 4.2.2., CM12.1, EMUI 3.1
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #46 Dátum: 2016, 01 22, 20:55:59 »
1 hete vettem eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Még az nap frissítettem EMUI 3.0-ra majd EMUI 3.1-re. :D
Így 5.1 lolli van rajta. De lassan jön a 6 is...

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #47 Dátum: 2016, 01 22, 21:21:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1 hete vettem eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Még az nap frissítettem EMUI 3.0-ra majd EMUI 3.1-re. :D
Így 5.1 lolli van rajta. De lassan jön a 6 is...
Szia!

Amennyiben, valamennyire jártas vagy a témában, már meg is kóstolhatod a Marshmallow-ot, OTA formában...  ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető keszgreg

  • Hozzászólások: 78
  • Nem: Férfi
  • Mentőgépkocsivezető
  • PDA: ASUS Memo Pad 7 HD, Samsung GS2, Honor 6
  • PDA ROM: Stock ROM 4.2.2., CM12.1, EMUI 3.1
Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #48 Dátum: 2016, 01 26, 17:08:09 »
Köszi szépen, de olvastam, hogy meg fogja kapni a hivatalos emui 4.0-át 1-2 hónapon belül addig tudok várni. Míg garis nem akarom mókolni. :D Galaxy S2-ről váltottam na azt romolgattam mindig.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Huawei Honor 6 általános beszélgetés
« Reply #49 Dátum: 2016, 01 26, 17:36:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi szépen, de olvastam, hogy meg fogja kapni a hivatalos emui 4.0-át 1-2 hónapon belül addig tudok várni. Míg garis nem akarom mókolni. :D Galaxy S2-ről váltottam na azt romolgattam mindig.
Ok, meg tudlak érteni. Ez nem mókolás, nem veszélyezteti a garanciát, ez eredeti Huawei szoftver, csak beta. :)

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...