2024, 04 18, 02:45:38

Szerző Téma: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 142465 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2015, 04 11, 19:26:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyszerűbb lett volna ha kirakják amilyük van, mint hogy cserélgetik őket :)
Igen, még arról!

SGS4 + Tapatalk
Meg ha van nekik akkor miért is kell azt mondani hogy majd jövő hét közepétől lehet majd talán kapni?Mert ezek szerint már ott lehetnek a készülékek az üzletekben,de az biztos hogy ha egy fel bontott dobozt dug az orrom alá akkor azzal vissza zavarom a raktárba!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ql4y3r

  • Hozzászólások: 802
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS20+ 5G (G986B) / N7 (2013)
  • PDA ROM: Stock Android 11 / LineageOS 18
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2015, 04 11, 20:22:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meg ha van nekik akkor miért is kell azt mondani hogy majd jövő hét közepétől lehet majd talán kapni?Mert ezek szerint már ott lehetnek a készülékek az üzletekben,de az biztos hogy ha egy fel bontott dobozt dug az orrom alá akkor azzal vissza zavarom a raktárba!
Valahol az országban egy madaras teszkóban not for sale verziót raktak ki a héten (valaki valahol írta), de telenorban nem volt semmi ilyesmi a hátukra írva. Szóval passz...
Nem hiszem, hogy bontottat kapnál, legalábbis szolgáltatónal biztos, hogy nem. De ha mégis, akkor vissza zavarod a raktárba :)

SGS4 + Tapatalk

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2015, 04 12, 09:42:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meg ha van nekik akkor miért is kell azt mondani hogy majd jövő hét közepétől lehet majd talán kapni?Mert ezek szerint már ott lehetnek a készülékek az üzletekben,de az biztos hogy ha egy fel bontott dobozt dug az orrom alá akkor azzal vissza zavarom a raktárba!
Mert eloszor az elorendeleseket teljesitik... es van amit boltba kertek atvetelre a vasarlok ezert x darabot ugye beszallitanak az adott boltba + a bemutato darabot :). Ezekszerint viszont sok volt az elorendeles hogy a borlokba meg nem tudjak kirakni...
Nekem is a magenta mult het kedden delutan kuldte a mailt az elorendelesrol masnap tettem meg de mar a varhato kiszallitas 17. szoval ebbol is sejtem hogy tele lesz az utca s6-kal :D

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2015, 04 12, 18:17:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mert eloszor az elorendeleseket teljesitik... es van amit boltba kertek atvetelre a vasarlok ezert x darabot ugye beszallitanak az adott boltba + a bemutato darabot :). Ezekszerint viszont sok volt az elorendeles hogy a borlokba meg nem tudjak kirakni...
Nekem is a magenta mult het kedden delutan kuldte a mailt az elorendelesrol masnap tettem meg de mar a varhato kiszallitas 17. szoval ebbol is sejtem hogy tele lesz az utca s6-kal :D
Megrendeltem volna neten is,de a Samsungos csereutalvány miatt ezt csak abban az üzletben tehettem meg amelyikben az S5 lett vásárolva.
Akkor ha minden jól megy pénteken már a kezedben foghatod a kicsikét  :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2015, 04 12, 18:21:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valahol az országban egy madaras teszkóban not for sale verziót raktak ki a héten (valaki valahol írta), de telenorban nem volt semmi ilyesmi a hátukra írva. Szóval passz...
Nem hiszem, hogy bontottat kapnál, legalábbis szolgáltatónal biztos, hogy nem. De ha mégis, akkor vissza zavarod a raktárba :)

SGS4 + Tapatalk
Nem is tudom,S5-l azért próbálkoztak bontottat adni.Ezt viszont elutasítottam,viszont a garancia jegy az így is el maradt.Ez viszont az S5 első decemberi szervizbe küldésnél kellett volna,de elég volt a számla is.Most viszont jobban fogok figyelni hogy minden meglegyen.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #30 Dátum: 2015, 04 12, 20:59:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megrendeltem volna neten is,de a Samsungos csereutalvány miatt ezt csak abban az üzletben tehettem meg amelyikben az S5 lett vásárolva.
Akkor ha minden jól megy pénteken már a kezedben foghatod a kicsikét  :)
Hat ugyvan irva hogy varhato.. de regi motoros vagyok a magentanal remelem hamar arakban es akciokban nem nagyon foglalkoznak ezzel akkor legalabb majd ott (tudom a remenyhal mar halott:D). A masikadra reagalva ha nincs garanciajegyed es szolgaltatonal vetted akkor a szolgaltato potolja akkor is ha elhagytad.. nalam ez volt most s5nel.. felhjvtam oket hogy kolrozesnel elkeveredett szinte minden papirja csak a doboza van meg stb.. azt mondtak nulla problema mennyek be az egyik uzletukbe  es miutan igazoltam hogy a nevemen van es a telefont is beazonositottak akkor minden gond nelkul kiallitanak egy ujat.

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #31 Dátum: 2015, 04 12, 21:15:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hat ugyvan irva hogy varhato.. de regi motoros vagyok a magentanal remelem hamar arakban es akciokban nem nagyon foglalkoznak ezzel akkor legalabb majd ott (tudom a remenyhal mar halott:D). A masikadra reagalva ha nincs garanciajegyed es szolgaltatonal vetted akkor a szolgaltato potolja akkor is ha elhagytad.. nalam ez volt most s5nel.. felhjvtam oket hogy kolrozesnel elkeveredett szinte minden papirja csak a doboza van meg stb.. azt mondtak nulla problema mennyek be az egyik uzletukbe  es miutan igazoltam hogy a nevemen van es a telefont is beazonositottak akkor minden gond nelkul kiallitanak egy ujat.
Szolgáltatója válogatja.Telenor nem pótolta,pedig voltam náluk és kértem is,de azt mondták a számla is elég lesz.Az is lett mivel azzal is ment szervizbe és a csereutalványhoz is elég volt,na meg a készülék az összes tartozékával ami a dobozában  volt.Most már viszont nem számít,csak az hogy meg legyen az új kütyü.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tenkjuh

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: 345
  • PDA: galaktikus s5
  • PDA ROM: 123
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #32 Dátum: 2015, 04 17, 16:08:56 »
Az alleeban nem hemzseg a tömeg :)  a hostessek csinosak!!!

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #33 Dátum: 2015, 04 17, 16:24:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az alleeban nem hemzseg a tömeg :)  a hostessek csinosak!!!
a westendben sem volt tömeg... de ott nyeremény játék van ha ennyien lesznek egész nap egész könnyen lehet nyerni egy s6-t este 6kor...:D

Nem elérhető szinaikrisztian

  • Hozzászólások: 93
  • Navigáció / Navigation: SAMSUNG Galaxy Note 10.1 2014 edition
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S8
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #34 Dátum: 2015, 04 17, 19:48:56 »
Sziasztok.Lenne egy kérdésem, hogy lehet S6 -nál kezdő képernyőre gyorshivot kitenni widgetbe? Nem találtam csak kitehető névjegyet ami nem rögtön hív.Köszönöm.

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #35 Dátum: 2015, 04 17, 20:38:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.Lenne egy kérdésem, hogy lehet S6 -nál kezdő képernyőre gyorshivot kitenni widgetbe? Nem találtam csak kitehető névjegyet ami nem rögtön hív.Köszönöm.

Noti 4 nél ki lehet választani a widgeteknél, hogy névjegy vagy azonnali hívás legyen-e. Gondolom nálad sem lehet másként.
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető szinaikrisztian

  • Hozzászólások: 93
  • Navigáció / Navigation: SAMSUNG Galaxy Note 10.1 2014 edition
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S8
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #36 Dátum: 2015, 04 17, 21:33:23 »
Sajnos nem így van.S5 -ben így volt de itt nem.És még egy furcsa dolog.Az s5 ultra takarékos módban hatvan százalékos aksival kiírta, hogy 6 napig van készenlétben.Ez hatvan százalékos aksival kiírta,  hogy 16 óra a becsült idő.Akkor minek az ultra takarékos mód?
You are not allowed to view links. Register or Login
Noti 4 nél ki lehet választani a widgeteknél, hogy névjegy vagy azonnali hívás legyen-e. Gondolom nálad sem lehet másként.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #37 Dátum: 2015, 04 17, 22:07:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos nem így van.S5 -ben így volt de itt nem.És még egy furcsa dolog.Az s5 ultra takarékos módban hatvan százalékos aksival kiírta, hogy 6 napig van készenlétben.Ez hatvan százalékos aksival kiírta,  hogy 16 óra a becsült idő.Akkor minek az ultra takarékos mód?
neked ír valamit nálam az edge azt írja még napokig tanulja hogy használom és csak utána fogja írni az akksi időt...:D

Nem elérhető csuri04

  • Hozzászólások: 169
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S7
  • PDA: Samsung
  • Skype: csurkaj4
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #38 Dátum: 2015, 04 18, 11:58:46 »
Nagyon ott van ez az S6.
Volt S4, S5, is a tulajdonomban de ez a mindent visz....
Nagyon jó a tapintása a készüléknek, nagyon jó néz ki...
Az aksi valóban gyorsabban merül mint az S5-é, de viszont hamarabb is fellehet tölteni.
 :)

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #39 Dátum: 2015, 04 18, 12:08:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon ott van ez az S6.
Volt S4, S5, is a tulajdonomban de ez a mindent visz....
Nagyon jó a tapintása a készüléknek, nagyon jó néz ki...
Az aksi valóban gyorsabban merül mint az S5-é, de viszont hamarabb is fellehet tölteni.
 :)
Igen legalábbis amikor játszani akarsz vagy hasonló... nálam az edge normál böngészgetésel telefon menüben rohangálással elmenne 6+ órát kijelzővel sztem... de ahogy játékot indítottam kinyitott a torkát:D

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #40 Dátum: 2015, 04 18, 13:38:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon ott van ez az S6.
Volt S4, S5, is a tulajdonomban de ez a mindent visz....
Nagyon jó a tapintása a készüléknek, nagyon jó néz ki...
Az aksi valóban gyorsabban merül mint az S5-é, de viszont hamarabb is fellehet tölteni.
 :)

Hm. A kijelző az S5 höz képest milyen? Úgy értem szaturáltságban, fényerőben, szín visszaadásban. Ilyesmi.
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #41 Dátum: 2015, 04 18, 13:47:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hm. A kijelző az S5 höz képest milyen? Úgy értem szaturáltságban, fényerőben, szín visszaadásban. Ilyesmi.
Fényerőben jobb .. a színei jobban bejönnek mint az s5nek. A kép tisztább szerintem észrelehet venni a qhd és az fhd közti különbséget főleg ha egymás mellé teszem. Szebbek olvashatóbbak a betűk szerintem.. de ez lehet csak a betűtipus miatt van.. igazából észrevehetőbb a jó irányba fejlődés jócskán mint amit s4 és s5 között tapasztaltam...

Nem elérhető szinaikrisztian

  • Hozzászólások: 93
  • Navigáció / Navigation: SAMSUNG Galaxy Note 10.1 2014 edition
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S8
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #42 Dátum: 2015, 04 18, 20:28:15 »
Na egy nap használat után lenne pár kérdésem.Nem találom hol lehet bekapcsolni, hogy ha hívok valakit és felveszi akkor rettenjen.Gyorshivot nem lehet kezdő képernyőre tenni?Illetve valahogy fel lehet e tenni az s5 időjárás widgetet e?Köszönöm.

Nem elérhető csuri04

  • Hozzászólások: 169
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S7
  • PDA: Samsung
  • Skype: csurkaj4
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #43 Dátum: 2015, 04 18, 20:33:13 »
sziasztok.
A kijelző szerintem is élesebb, én személy szerint nem gondoltam volna hogy ennyire észre lehet venni a fhd és a qhd közötti különbséget.
Jó, persze nincs akkora eltérés mint egy vga és hd között, de akkor is szebb.
Ami nagyon tetszik még, hogy mennyit fejlődött az ujjlenyomat felismerés is.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #44 Dátum: 2015, 04 18, 22:36:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok.
A kijelző szerintem is élesebb, én személy szerint nem gondoltam volna hogy ennyire észre lehet venni a fhd és a qhd közötti különbséget.
Jó, persze nincs akkora eltérés mint egy vga és hd között, de akkor is szebb.
Ami nagyon tetszik még, hogy mennyit fejlődött az ujjlenyomat felismerés is.
Erre csal +1 tudok irni;)

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #45 Dátum: 2015, 04 19, 06:12:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok.
A kijelző szerintem is élesebb, én személy szerint nem gondoltam volna hogy ennyire észre lehet venni a fhd és a qhd közötti különbséget.
Jó, persze nincs akkora eltérés mint egy vga és hd között, de akkor is szebb.
Ami nagyon tetszik még, hogy mennyit fejlődött az ujjlenyomat felismerés is.

Nem biztos, hogy az fhd és ghd közöti különbséget érzékeled. Vagy nem csak.
Egyszerűen jobb és fejlettebb technika az új kijelző panel.

Nem elérhető zsolo

  • Hozzászólások: 309
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: T705, G920F
  • PDA ROM: 4.4.2, 6.0.1
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #46 Dátum: 2015, 04 20, 20:48:55 »
Sziasztok! Észrevettem, hogy van egy vékony fólia a kamerán és a vakun. Szerintetek le kell azt venni?

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #47 Dátum: 2015, 04 20, 21:20:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Észrevettem, hogy van egy vékony fólia a kamerán és a vakun. Szerintetek le kell azt venni?
Minden uj telefonon van...A kameran levo folia kozepen a lecsenel kivan vagva korbe... :) egy ido utan lekopik... de addogsi karcolodik :)

Küldve az én SM-G925F-emről


Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #48 Dátum: 2015, 04 21, 15:54:26 »

You are not allowed to view links. Register or Login
Minden uj telefonon van...A kameran levo folia kozepen a lecsenel kivan vagva korbe... :) egy ido utan lekopik... de addogsi karcolodik :)

Küldve az én SM-G925F-emről
te most edget vettél?


Az én iPhone 6 készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető zsolo

  • Hozzászólások: 309
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: T705, G920F
  • PDA ROM: 4.4.2, 6.0.1
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #49 Dátum: 2015, 04 21, 16:17:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden uj telefonon van...A kameran levo folia kozepen a lecsenel kivan vagva korbe... :) egy ido utan lekopik... de addogsi karcolodik :)

Küldve az én SM-G925F-emről

Én akárhogy nézem ez nincs kivágva. Remélem, hogy nem rontja a képminőséget.