2024, 04 19, 16:39:56

Szerző Téma: LG G3 S - vágyószoba  (Megtekintve 11224 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
LG G3 S - vágyószoba
« Dátum: 2014, 09 20, 22:56:33 »
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Idézem Szeszo - t mert ennél jobb felvezető nem is lehetne :

A készülék a G3 által már jól ismert fémes kialakítást és lézeres autófókuszt egy 5,0 hüvelykes, vékony keretes kijelzőjű kompakt készülékben teszi elérhetővé. Az LG G3 S így a középkategóriás okostelefonok mezőnyében nyújt prémium élményt.

Én azt mondom ez egy nagyon jól sikerült gépezet, remek tulajdonságokkal, és igazán szép külsővel. A közép kategória felső szegmensében sorolják, szerintem zsebben hordva bőven megüti a prémium feelinget.

- Chipkészlet: 1,2 GHz-es négymagos Qualcomm® Snapdragon™ 400 processzor
- Kijelző: 5,0 hüvelykes HD IPS (1280 x 720, 294 ppi)
- Memória: 8 GB / 1 GB RAM / MicroSD-foglalat
- Kamera: 8 MP lézeres automatikus élességállítással (hátlapi) / 1,3 MP (előlapi)
- Akkumulátor: 2540 mAh (cserélhető)
- Operációs rendszer: Android 4.4.2 KitKat
- Méret: 137,7 x 69,6 x 10,3 mm
- Tömeg: 134 g
- Hálózat: 4G LTE / HSPA+ 21 Mbps (3G)
- Csatlakoztatási lehetőségek: Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.0, A-GPS/Glonass, NFC, USB 2.0
- Színek: fémes fekete, selyemfehér, csillogó arany
- Egyéb: érintéssel fényképezés, intelligens billentyűzet, QuickMemo+, kézmozdulattal történő fényképezés

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: LG G3 S - vágyószoba
« Reply #1 Dátum: 2014, 10 23, 17:42:29 »
Egy ilyenre cseréltem le a HTC One mini 2-öt és eddig nem bántam meg. Ugyan azok a paraméterei csak 8gb a belső memoria amiből 4 szabad. Viszont kezeli a 64gb-os memoria kártyát. A kijelző szép éles és nem az a fekete fehér alapok viszont 5"-los. :ok:
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G3 S - vágyószoba
« Reply #2 Dátum: 2014, 10 23, 17:49:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy ilyenre cseréltem le a HTC One mini 2-öt és eddig nem bántam meg. Ugyan azok a paraméterei csak 8gb a belső memoria amiből 4 szabad. Viszont kezeli a 64gb-os memoria kártyát. A kijelző szép éles és nem az a fekete fehér alapok viszont 5"-los. :ok:
Remek csere!  :ok:  Parancsolj egy általános beszélgetés, Te vagy az első, azaz Tied a pálya. :)

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login