2024, 04 26, 06:48:04

Szerző Téma: SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.4  (Megtekintve 3123 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.4
« Dátum: 2014, 06 15, 16:53:02 »
SlimSaber (Unofficial Slimkat) 4.4.4

You are not allowed to view links. Register or Login.

Letölthető You are not allowed to view links. Register or Login-ról, vagy You are not allowed to view links. Register or Login-ról.

Hozzá való You are not allowed to view links. Register or Login.

Telepítés:

//ha 4.1.x-ről, 4.2.x-ről, 4.3.x-ről, vagy más ROM-ról jössz 4.4-re:

     - telepíts KitKat-kompatibilis kernelt (You are not allowed to view links. Register or Login letöltheted);
     - miután telepítetted indítsd újra a RECOVERY-t (!);
     - Full wipe - azaz wipe Dalvik-cache, wipe cache, wipe data/factory reset;
     - menj a mounts and storage menübe, itt válaszd a Format system-et (rendszerpartíció formázása);
     - telepítsd a ROM-ot;
     - telepítsd a Gapps-t;
     - újraindítás.

//ha ennek a ROM-nak az előző verziójáról jössz:

     - wipe cache és wipe Dalvik-cache;
     - telepítsd a ROM-ot.
     (Nincs szükség a Gapps újratelepítésére ebben az esetben.)

Ismert bug: a médialejátszó egy idő leáll, amikor külső SD-kátyáról hallgatsz zenét. Akinél ez gyakran előfordul, annak javasolt külső lejátszó használata.

Mielőtt megkérdezné valaki...

Fejlesztői lehetőségek bekapcsolása: Beállítások/A telefonról menü, itt 7x egymás után megérinteni a Build-számot.

Status 7 error: nem megfelelő recovery-t telepítettél, vagy tele a rendszerpartíció.

Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.3
« Reply #1 Dátum: 2014, 06 15, 17:04:50 »
Sziasztok!

Kb. 1,5 napja megy nálam ez a ROM, de már most elég meggyőző. Egyetlen egy FC nem fordult elő, sem telepítéskor, sem futtatáskor. Gyors, simán fut és még az Xposed-del sincs semmi baja. Talán nem annyira testre szabható, mint a korábbi változatok, de biztos, hogy annak is eljön az ideje. Már most is elég széles a beállíthatóság skálája. Egyelőre a saját (TWRP) kernelével használom, később majd áttérek Dorimanx-ra.

Amit hiányolok belőle az a hálózati sebességek folytonos láthatósága az értesítési sávon, valamint a power widgets.

Üdv

G.
Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető andreas49

  • Hozzászólások: 525
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, iGO sz.n. HERE
  • PDA: LG G4 32 Gb - H815
  • PDA ROM: V10g-EUR
Re: SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.3
« Reply #2 Dátum: 2014, 06 16, 10:35:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Amit hiányolok belőle az a hálózati sebességek folytonos láthatósága az értesítési sávon, valamint a power widgets.

Üdv

G.
Hali,
Szerintem valahol állítható, mint az a  #12475 (saját xda oldala) hozzószólás mellékelt képén is látható.
Most töltöttem le és egy kis mókolás után felteszem.

Nem elérhető andreas49

  • Hozzászólások: 525
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, iGO sz.n. HERE
  • PDA: LG G4 32 Gb - H815
  • PDA ROM: V10g-EUR
Re: SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.3
« Reply #3 Dátum: 2014, 06 16, 16:43:39 »
Hali,
Sikerült feltennem viszonylag gyorsan. 1-2 észrevétel, de lehet, hogy csak nálam jelentkezett
1. Felrakás után el akartam indítani a TB-t, de jelezte, hogy nincs root a telon. Kénytelen voltam Dori kernel feltenni. Ilyennel még nem találkoztam nem gyári romnál. Eddig a NeatRom v5.8 volt fenn, aminek szintén a Slim az alapja, de ott nem volt ilyen problémám.
2. A beállítások -> interfész -> állapot sávnál lehet beállítani a hálozat sebesség láthatóságát.
3. Mivel a CM11 a meghatározó a fejlesztésben, így várható, hogy lesz rendszeres update a romhoz.

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.3
« Reply #4 Dátum: 2014, 06 16, 20:19:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali,
Sikerült feltennem viszonylag gyorsan. 1-2 észrevétel, de lehet, hogy csak nálam jelentkezett
1. Felrakás után el akartam indítani a TB-t, de jelezte, hogy nincs root a telon. Kénytelen voltam Dori kernel feltenni. Ilyennel még nem találkoztam nem gyári romnál. Eddig a NeatRom v5.8 volt fenn, aminek szintén a Slim az alapja, de ott nem volt ilyen problémám.
2. A beállítások -> interfész -> állapot sávnál lehet beállítani a hálozat sebesség láthatóságát.
3. Mivel a CM11 a meghatározó a fejlesztésben, így várható, hogy lesz rendszeres update a romhoz.

Szia!

1. Nekem azt írtja a TB, hogy ezzel a root-tel nem biztos, hogy jól működik, ezért javasolja a superusert. Bejelöltem, hogy ne szóljon ezért még egyszer, így aztán minden rendben van.

2 Igen ,az nekem is be van jelölve, de amikor nincs adatforgalom, a sebességek nem látszanak. Én a láthatóság folytonosságára gondoltam.

3. Remélem, hogy lesz update, ez a ROM nem melegszik annyira, mint a többi. Ahogy néztem, ez máris egy updatelt változat, az előző kiadás is 4.4.3 volt már.

BetterBatteryStats-szal figyelem és igen jók az értékek. Mindig minden csak addig működik, amíg kell, nincs energiapazarlás. DS-ből kicsit lassan ébred. A feladatkezelő nem jön be, jó lenne visszaváltani Slimről hagyományosra. A zenelejátszó nekem nem állt még le, ám néha akad - ez lehet, hogy az energiaspórolás miatt van, nemt'om. Fura módon most működik a fejhallgatómon a stop gomb. :D Eddig egyetlen ROM-nál, semelyik zenelejátszónál nem működött. De az összkép szerintem nagyon jó.

Üdv

G.
Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető p5kc

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PDA: a501
  • PDA ROM: r11.3.121
Re: SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.4
« Reply #5 Dátum: 2014, 08 05, 10:00:34 »
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Próbáltam feltenni a slimsaber rom kernelét de a TWRP v2.7.00 recoveryből nem tudom telepíteni. Zip signature verification failed: 1
Ezt a hibát írja ki. Hogyan tudnám ezt telepíteni?

Nem elérhető p5kc

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PDA: a501
  • PDA ROM: r11.3.121
Re: SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.4
« Reply #6 Dátum: 2014, 08 05, 11:49:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Próbáltam feltenni a slimsaber rom kernelét de a TWRP v2.7.00 recoveryből nem tudom telepíteni. Zip signature verification failed: 1
Ezt a hibát írja ki. Hogyan tudnám ezt telepíteni?

Közben megoldódott mert újra letöltöttem. :)

Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.4
« Reply #7 Dátum: 2014, 11 22, 13:58:46 »
Sziasztok! Nekem is ez van fenn a telcsimen George maximális segítségével. Dori kernellel. A Nova Launcher van fenn. Miért van, hogy a térerő és a wifi csatlakozasom is gyenge. Előre is köszönöm szépen ha valaki valaszolna! :)

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el


Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: Re: SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.4
« Reply #8 Dátum: 2014, 11 22, 14:22:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Nekem is ez van fenn a telcsimen George maximális segítségével. Dori kernellel. A Nova Launcher van fenn. Miért van, hogy a térerő és a wifi csatlakozasom is gyenge. Előre is köszönöm szépen ha valaki valaszolna! :)

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el
Koszonom de megoldodottam. Olyan dolgok voltak bepipalva mobilerest illetoen, ami zavarta a telefon. Sajnos a wifi csak majdnem max. de igy is jo. :D

Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: Re: Re: SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.4
« Reply #9 Dátum: 2014, 11 22, 16:13:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Koszonom de megoldodottam. Olyan dolgok voltak bepipalva mobilerest illetoen, ami zavarta a telefon. Sajnos a wifi csak majdnem max. de igy is jo. :D
Sajnos korai volt az oromom, valtozo hol jo, hol kérésre. Megkoszonnem, ha segitene valaki, hogy mi nincs hol beallitva! :'(

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
Re: SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.4
« Reply #10 Dátum: 2014, 11 30, 23:21:11 »
sziasztok.
Van még egy S2-m amin [2.3.6] CheckROM RevoHD™ V6 -os rom van még. Simán CWM -ből SD-ről feltolhatom rá ezt a romot? Vagy kell rá ODIN-al gyári JB 4.1.2 azután root azután CWM és csak utána? (Ahogy az oldal tetejét olvastam sajna az utóbbi...)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.4
« Reply #11 Dátum: 2014, 12 27, 10:52:36 »
Sziasztok!Kérdeznem a Kellemes Karácsonyi Unnepek után,hogy van már a SlimSaber-re nyalokas rom?Ha nincs és majd kijön azt simán fel lehet majd tenni a 4.4.4 romra ?
Előre is koszi a választ :-[

Tapatalk-kal küldve az én GT-I9100-el


Nem elérhető borisz0

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: Slim-4.3.build.2.2
Re: SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.4
« Reply #12 Dátum: 2015, 01 03, 19:33:07 »
Hogy áll most a 444 projekt? Próbálta ezt valaki?
You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: SlimSaber [SlimKat Unofficial Build] 4.4.4
« Reply #13 Dátum: 2015, 01 03, 20:41:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy áll most a 444 projekt? Próbálta ezt valaki?
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem kB 3 hete van fenn, gyors, a sima i9000-n cm 11 444 van fenn, nagyon hasonlítanak egymásra, a cm nek jobb az aksiideje. Kicsit lassabban töltődik be a cucc, de szerintem az s2 gyorsabb azért van.

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el