2024, 03 28, 21:34:33

Szerző Téma: Lenovo K900  (Megtekintve 23134 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Boby87

  • Hozzászólások: 14
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 3.14.707.24
Lenovo K900
« Dátum: 2014, 02 08, 12:06:10 »
LENOVO K900

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Hivatalos weboldal:You are not allowed to view links. Register or Login

Specifikácó

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

AnTuTu benchmark a blog.gsmarena.com-ról
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

K900 Guide xda link:You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Boby87

  • Hozzászólások: 14
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 3.14.707.24
Re: Lenovo K900
« Reply #1 Dátum: 2014, 02 08, 12:22:34 »
Sziasztok!
Nekem nagyon tetszik ez a kis drágaság és még az ára is egész elfogadható szerintem.
Kíváncsi lennék hogy teljesít benne az Intel Atom.:)
Ha van valaki aki érdeklődik a telefon iránt esetleg még fizikai kapcsolatban is került már a készülékkel, az ide vésse be az észrevételeit, tapasztalatait.
Köszönöm.

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Lenovo K900
« Reply #2 Dátum: 2014, 02 08, 18:10:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Nekem nagyon tetszik ez a kis drágaság és még az ára is egész elfogadható szerintem.
Kíváncsi lennék hogy teljesít benne az Intel Atom.:)
Ha van valaki aki érdeklődik a telefon iránt esetleg még fizikai kapcsolatban is került már a készülékkel, az ide vésse be az észrevételeit, tapasztalatait.
Köszönöm.
Éppen tesztelés alatt van egy Atom processzoros tablet. Hamarosan elolvashatod a portálon, hogy mi a platform előnye és hátránya.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Boby87

  • Hozzászólások: 14
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 3.14.707.24
Re: Lenovo K900
« Reply #3 Dátum: 2014, 02 08, 21:20:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Éppen tesztelés alatt van egy Atom processzoros tablet. Hamarosan elolvashatod a portálon, hogy mi a platform előnye és hátránya.

Az jó!:) Biztosan el fogom olvasni, mert érdekel a dolog. Úgy vettem ki az alapján amit találtam erről a lenovoról, hogy kb úgy teljesít mint egy 4 magos snapdragon, de ezzel kapcsolatban azért vannak fentartásaim. Illetve az érdekelne még hogy milyen üzemidőket produkál, mert szerintem többet zabálhat mint a snapi, de ki tudja. Én nem vagyok egy hatalmas profi, annyira nem vágom a dolgokat.

Megkérdezhetem hogy melyik tabletet tesztelitek? Addíg is meglesném a specifikációját valahol.
Köszi!:)

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Lenovo K900
« Reply #4 Dátum: 2014, 02 08, 21:48:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az jó!:) Biztosan el fogom olvasni, mert érdekel a dolog. Úgy vettem ki az alapján amit találtam erről a lenovoról, hogy kb úgy teljesít mint egy 4 magos snapdragon, de ezzel kapcsolatban azért vannak fentartásaim. Illetve az érdekelne még hogy milyen üzemidőket produkál, mert szerintem többet zabálhat mint a snapi, de ki tudja. Én nem vagyok egy hatalmas profi, annyira nem vágom a dolgokat.

Megkérdezhetem hogy melyik tabletet tesztelitek? Addíg is meglesném a specifikációját valahol.
Köszi!:)
Ő lenne az You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Boby87

  • Hozzászólások: 14
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 3.14.707.24
Re: Lenovo K900
« Reply #5 Dátum: 2014, 02 08, 22:58:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ő lenne az You are not allowed to view links. Register or Login

Ebben ugyan az a chip de még a grafikus gyorsító is......kíváncsian várom a tesztet :) A kölönbség csak a duplanyi ram ami a k900-ban van...meg nyilván a kijelző.

Nem elérhető Mykee

  • Hozzászólások: 25
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S3 - Lenovo K900
Re: Lenovo K900
« Reply #6 Dátum: 2014, 02 27, 15:11:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Nekem nagyon tetszik ez a kis drágaság és még az ára is egész elfogadható szerintem.
Kíváncsi lennék hogy teljesít benne az Intel Atom.:)
Ha van valaki aki érdeklődik a telefon iránt esetleg még fizikai kapcsolatban is került már a készülékkel, az ide vésse be az észrevételeit, tapasztalatait.
Köszönöm.

Nekem ilyen van 2013.november óta használom. Tökéletes problémám nincs vele, a kijelzője iszonyú szép. Előtte S2-S3 volt jelenleg egy S4 - mini van még, ezekkel tudom összehasonlítani. Játékok szépen akadás mentesen futnak rajta. Üzemidő nálam most 21 órája megy és azt írja még 29 óra van hátra. Ebben hd videó nézés napi 1.5 óra, netezés,gmail,viber óránként de ez változó. Telefonálás nem sok kb 1 nap 15-20 percet beszélek max. Fém ház , vékony kialakítás és gyári bőr aktív flippes tok. Amúgy most gondolkoztam az eladáson mert egy note 3 mat szeretnék megnézni magamnak, mivel elég kütyüm samsung.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Lenovo K900
« Reply #7 Dátum: 2014, 07 28, 14:03:37 »
Érkezik a Lenovo szörnyetege

A Lenovo hivatalosan is bemutatta Kínában zászlóshajóját pár hónapja, a K920-at, amely valóban elsőosztályú tudást kapott. Az újdonság augusztus 5-én kerül a piacra, tudáslistáját 6 colos, 1440×2560 pixel felbontású és 630nit fényerővel rendelkező IPS kijelző, Snapdragon 801 processzor, 3 gigabájt RAM jelenti, ám nem mehetünk el szó nélkül a 16 megapixeles, optikai képstabilizátorral is ellátott kamera, az LTE támogatás, az előlapi öt megapixeles kamera, a 32 gigabájtos belső tárhely, valamint a dual SIM támogatás mellett sem. A hosszú üzemidőről a 4000 mAh-s akkumulátor gondoskodik, ekkora erőforrásra szükség is van a 2K kijelző miatt.Ha azonban mindez a tudás nem lenne elég, eláruljuk, hogy a Lenovo K920 fémből készült, akárcsak a K900, ehhez mindössze 7.7 mm vékony burkolat tartozik. Az extrém vékony kijelző körüli keretnek is köszönhető, hogy a kijelző-teljes méret arány 83.5 százalék. A Lenovo K920 ára egyelőre nem ismert.

Ha azonban mindez a tudás nem lenne elég, eláruljuk, hogy a Lenovo K920 fémből készült, akárcsak a K900, ehhez mindössze 7.7 mm vékony burkolat tartozik. Az extrém vékony kijelző körüli keretnek is köszönhető, hogy a kijelző-teljes méret arány 83.5 százalék. A Lenovo K920 ára egyelőre nem ismert.

Nem elérhető kisgida88

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: ASUS Zenfone 2
  • PDA ROM: Mindíg a legfrissebb gyári
Re: Lenovo K900
« Reply #8 Dátum: 2014, 10 28, 16:48:47 »
Nagyon kihalt ez a topic!

Esetleg a S 860-ról semmi hír? Senkinek sincs Lenovo telefonja?

Nem elérhető razoraction

  • Hozzászólások: 55
  • Nem: Férfi
    • Razoraction blogja - Silent Madness X
  • PDA: iPhone 4 32GB
  • PDA ROM: 6.3
Re: Lenovo K900
« Reply #9 Dátum: 2015, 01 30, 10:07:49 »
S860-am van, épp most csesztem el a frissítéssel. Basszus, még a Google play sem fut rajta, max papírnehezéknek tudom így használni :(
-=RaZoRaCtIoN=-
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető lesliebig

  • Hozzászólások: 338
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S7 EDGE
  • PDA ROM: G935FXXU1BPLB
Re: Lenovo K900
« Reply #10 Dátum: 2015, 04 18, 13:46:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon kihalt ez a topic!

Esetleg a S 860-ról semmi hír? Senkinek sincs Lenovo telefonja?
De van, Lenovo Vibe Z2 Pro.

Nem elérhető smsm

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Lenovo A536
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Lenovo A536
« Reply #11 Dátum: 2015, 06 18, 17:38:58 »
Új vagyok :((, Kérem segítsen valaki, az is lehet, h. nem jó helyen teszem fel a kérdést. A telefonomon hol kell törölni a szkájp beszélgetéseket, amit a net-en írnak az nem jó, nekem nem törlődik, ráadásul amit a PC-n szkájpolok, az jelenik meg a telefonon is, a PC-n pedig törlöm a beszélgetéseket minden alkalommal. Köszönöm a segítséget.

Nem elérhető Alien4

  • Hozzászólások: 43
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: samsung omnia
  • PDA ROM: i900DXID1 WM6.5 Romovics
Re: Lenovo K900
« Reply #12 Dátum: 2016, 11 03, 18:55:16 »
Offos tema es elnezest de nem tudtam temat inditani neki.
LENOVO A806 specifikacioban van fm radio. Latom is a feladatkezeloben... de az app meg nem elerheto. ha tudna valaki segiteni akkor megkoszonne az aposom :D
Esetleg ha van jobb hely ahova jobban beillene a kerdes iranyitsatok at pls. koszonom szepen