2024, 04 25, 22:32:09

Szerző Téma: Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok  (Megtekintve 19722 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok
« Dátum: 2014, 01 09, 17:08:16 »
Továbbra is érvényben van.
Saját felelőségedre cselekszel! Senki nem válal felelőséget az esetleges hibákért.
Ha valamit elszúrsz, esetleg lesz egy szép papírnehezéked.


RocketTab rom
Eredeti RocketTab rom oldal: You are not allowed to view links. Register or Login
Telepítésről
Legyen biztonsági mentésünk. Telefont minimum 80%-ra feltölteni.
Szükséges egy costum recowery.
Letöltjük a nekünk tetsző verziót.
LITE:You are not allowed to view links. Register or Login
FULL: You are not allowed to view links. Register or Login
A lite egy samsung programoktól mentes verzió. Ha valamit mégis szertenél becsempészni, (az eredeti XDA leírás második hozzászólásában vannak) azt is töltsük le.
Romot és az esetleges egyéb MOD okat a belső memóriára kell bemásolni.
Recowery módban indítjuk a TABunkat. Home+hangerő fel+bekapcs gomb egyszerre. Miután bejött a samu logo, a bekapcsoló gombot elengedhetjük. Kisvártatva recowery módba kerülünk. A FULL WIPE ajánlott, az esetleges hibák elkerülése érdekében.
Telepítjük a RocketTab romot, majd az esetleges MODokat.
Újraindítjuk a masinát, és örülünk.

CyanogenMod 10.1 (4.2.2)

Eredeti CM oldal:You are not allowed to view links. Register or Login
Telepítésről
Legyen biztonsági mentésünk. Telefont minimum 80%-ra feltölteni.
Szükséges egy costum recowery.
Romot letöltjük:You are not allowed to view links. Register or Login
Romot a belső memóriára kell bemásolni.
Recowery módban indítjuk a TABunkat. Home+hangerő fel+bekapcs gomb egyszerre. Miután bejött a samu logo, a bekapcsoló gombot elengedhetjük. Kisvártatva recowery módba kerülünk. A FULL WIPE ajánlott, az esetleges hibák elkerülése érdekében.
Telepítjük a CM romot. Újra indítjuk a Tabunkat, és használjuk.
A CM romok sajátja, hogy a fényképező alkalmazás nem olyan kiforrott, mint a gyári. Azért jól használható.
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető mrx00

  • Hozzászólások: 6
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab /SM-T210
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok
« Reply #1 Dátum: 2014, 01 10, 17:52:08 »

Info mindenkinek akiket érdekel a dolog:

Ugyebár a Custom romok feltétele egy módosított Recovery.

A módosított Recovery és a Custom romoknál elvileg ugrik a garancia ha nincsen vissza állítva a gyári állapot.

Egy módosított Recoveryt felraktam ma és utána vissza állítottam a gyári romot a recoveryt le ellenőriztetem az is szépen vissza állt a gyárira tehet ez oké.

A gyári Rom AnTuTu X Benchmark teszt pontja : 10096
Hétvégén feldobom a RocketTab v.2.1 Full Addon romot és írok majd róla.

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok
« Reply #2 Dátum: 2014, 01 10, 18:17:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Info mindenkinek akiket érdekel a dolog:

Ugyebár a Custom romok feltétele egy módosított Recovery.

A módosított Recovery és a Custom romoknál elvileg ugrik a garancia ha nincsen vissza állítva a gyári állapot.

Egy módosított Recoveryt felraktam ma és utána vissza állítottam a gyári romot a recoveryt le ellenőriztetem az is szépen vissza állt a gyárira tehet ez oké.

A gyári Rom AnTuTu X Benchmark teszt pontja : 10096
Hétvégén feldobom a RocketTab v.2.1 Full Addon romot és írok majd róla.

Igen így tökéletes, mert a recot is visszaállítja az eredetire.

A Rocketre kíváncsi leszek, mit mutat.

Bárhonnan, bármikor. Tapatalk.

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető mrx00

  • Hozzászólások: 6
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab /SM-T210
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok
« Reply #3 Dátum: 2014, 01 12, 08:37:57 »
Tegnap este próbáltam 3 romot :

-KidzRom World Edition  (Magyar nyelv választható benne,SD-re nem telepít!)
-RocketTab v.2.1 Full Addon  (Magyar nyelv választható benne,SD-re nem telepít!,Ez tartalmaz minden programot mint a gyári rendszer)
-RocketTab v.2.1 Lite (Magyar nyelv választható benne,SD-re nem telepít!,szinte programok nélküli csak maga a rom)

Szóval Sd-re nem telepít egyik sem a RocketTab romoknál az alkalmazásoknál kijön az ablak hogy áthelyezés SD kártyára de nem helyezi át őket!!!
Az XDA még láttok pár romot így tesztelgetem tovább hátha találok olyat ami normálisan  kezelné az Sd kártyát




Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok
« Reply #4 Dátum: 2014, 01 12, 12:36:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap este próbáltam 3 romot :

-KidzRom World Edition  (Magyar nyelv választható benne,SD-re nem telepít!)
-RocketTab v.2.1 Full Addon  (Magyar nyelv választható benne,SD-re nem telepít!,Ez tartalmaz minden programot mint a gyári rendszer)
-RocketTab v.2.1 Lite (Magyar nyelv választható benne,SD-re nem telepít!,szinte programok nélküli csak maga a rom)

Szóval Sd-re nem telepít egyik sem a RocketTab romoknál az alkalmazásoknál kijön az ablak hogy áthelyezés SD kártyára de nem helyezi át őket!!!
Az XDA még láttok pár romot így tesztelgetem tovább hátha találok olyat ami normálisan  kezelné az Sd kártyát

Köszi.
Jó vagy. Jó romlást. :-)

S4 active benim telefona gönderdi.

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok
« Reply #5 Dátum: 2014, 01 14, 16:27:16 »
Frissítettem az első hszt.

S4 active benim telefona gönderdi.

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető mrx00

  • Hozzászólások: 6
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab /SM-T210
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok
« Reply #6 Dátum: 2014, 01 17, 00:49:02 »
hooker !

Tudnál nekem segíteni tesztelgetem a romokat de a CyanogenMod 10.1 (4.2.2) nál nekem semmi nem jön be!

Próbáltad már ?

Sd -re nem tudunk semmit áthelyezni ezen a Tabon mer én nagyon úgy veszem észre!????

Amúgy a  RocketTab v3.0 Lite / Full /  már kint van próbáltam is mindkettőt de ezeknél sem helyez át semmit és az érintési hangok nem működnek!! (A menüben benne van ki és bekapcsolható de semmi)

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok
« Reply #7 Dátum: 2014, 01 17, 06:43:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hooker !

Tudnál nekem segíteni tesztelgetem a romokat de a CyanogenMod 10.1 (4.2.2) nál nekem semmi nem jön be!

Próbáltad már ?

Sd -re nem tudunk semmit áthelyezni ezen a Tabon mer én nagyon úgy veszem észre!????

Amúgy a  RocketTab v3.0 Lite / Full /  már kint van próbáltam is mindkettőt de ezeknél sem helyez át semmit és az érintési hangok nem működnek!! (A menüben benne van ki és bekapcsolható de semmi)

Szia!
Sajna én is hasonlót tapasztaltam. A cm el vannak gondok bőven, a rocketben is vannak hibák. Talán a legjobb megoldás a gyári rom rootolva.
Az SD-re telepítés egyszerűen lehetetlen. Még az utólagos áthelyezés sem megy. Úgy tűnik evvel kell beérnünk. egyelőre. Szerintem előbb, utóbb lesz rá megoldás.

S4 active benim telefona gönderdi.

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető mrx00

  • Hozzászólások: 6
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab /SM-T210
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok
« Reply #8 Dátum: 2014, 01 17, 11:22:23 »
Ok!

Közben a RocketTab v3.0 Lite / Full / nál a hang problémám megoldva!

A következő a helyzet:

Kell egy  "root file explorer" program  beállítások / system / media / audio / ui. Itt ezeket kell átnevezni : S_HW_Touch.ogg.bak és TW_Touch.ogg.bak a S_HW_Touch.ogg és TW_Touch.ogg.

És lesz érintési hang a többit is át lehet ami így végződik : ."ogg." Tehát csak ezeket kell vissza törölni  mindenhol és lesz rendes hang (érintési hang,kamera hangok,boot animáció hang : Samsung logó amikor bejön)

egyelőre maradok ennél  RocketTab v3.0 Full így már okés számomra bár sd-re áthelyeni ezzel sem lehet de szerintem jobb mint a gyári és ebben benne van minden ugyan úgy

A többi rom pedig amiket néztem:

[ROM] Infamous Tab 3  V1.1  Sept 8, 2013      NEM MAGYAR!            SD -re nem telepít   
[ROM][STOCK][4.1.2] Stockrom Series V5.0 (09-01-2013)   MAGYAR      SD -re nem telepít (Ez sem rossz)   
[Rom][V6][FastDream][Stock 4.1.2][New life to Tab3][SM-T210&SM-T210R]   V6_Fastdream_tab3MAGYAR      Wi-Fi nem működik benne!!!   
{ROM}[SM-T210T210RT211]The [NAME] 7.0 -20130111 - The Deleterious Rom   WhatsmynameV2.0rc3   MAGYAR   SD -re nem telepít   Nincsen benne sok gyári app (Amúgy okés)
[ROM][MG4][11-Nov][TR210R] CRASH ROM V1.5 Stable  Clean  Fast  Xposed Framework   CRASH_ROM_V1.5_T210RUEAMG4   NEM MAGYAR!            SD -re nem telepít   
[ROM][4.2.2][WIP] Cm-10.1 TestDevelopment    CyanogenMod 10.1 (4.2.2)   cm-10.1-20131209(1)-UNOFFICIAL-lt02wifiue   NEM INDUL EL!!               
[ROM] [T210R/T210] KidzRom by gr8nole UPDATED with more languages  KidzRom World Edition    Gps nem működik!!!               
            

Nem elérhető ZsDaniel

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok
« Reply #9 Dátum: 2014, 01 18, 21:09:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Info mindenkinek akiket érdekel a dolog:

Ugyebár a Custom romok feltétele egy módosított Recovery.

A módosított Recovery és a Custom romoknál elvileg ugrik a garancia ha nincsen vissza állítva a gyári állapot.

Egy módosított Recoveryt felraktam ma és utána vissza állítottam a gyári romot a recoveryt le ellenőriztetem az is szépen vissza állt a gyárira tehet ez oké.

A gyári Rom AnTuTu X Benchmark teszt pontja : 10096
Hétvégén feldobom a RocketTab v.2.1 Full Addon romot és írok majd róla.
Az ok, hogy a Recovery visszaáll, de mit látsz Download mode-ban (Hangerő le + Home + Bekapcsoló gombok kombinációjával hozzható be)?
Mert ha ott nincs visszaállítva, akkor a garancia sem él már. Ha Knox is van, akkor pedig nem is állítható vissza, mert hardveresen lett elállítva (egyszer írható memória).

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok
« Reply #10 Dátum: 2014, 01 19, 07:22:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az ok, hogy a Recovery visszaáll, de mit látsz Download mode-ban (Hangerő le + Home + Bekapcsoló gombok kombinációjával hozzható be)?
Mert ha ott nincs visszaállítva, akkor a garancia sem él már. Ha Knox is van, akkor pedig nem is állítható vissza, mert hardveresen lett elállítva (egyszer írható memória).

Már annyit romoltam (az s4 el is). Visszaállítottam, majd elvittem a szervizbe. Nem kérdeztek semmit, cserélték a telót.
Ezeken még nincs Knox szerintem.

S4 active benim telefona gönderdi.

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok
« Reply #11 Dátum: 2015, 01 23, 16:40:44 »
Hali,

Eltelt egy év. Ha még használod akkor van valami tapasztalatod, hogy mostanában melyik a legjobb rom?


You are not allowed to view links. Register or Login
Ok!

Közben a RocketTab v3.0 Lite / Full / nál a hang problémám megoldva!

A következő a helyzet:
....

Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető noiziboi

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab P1000
  • PDA ROM: Android 2.3.6
Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok
« Reply #12 Dátum: 2015, 10 30, 15:10:10 »
cyanogenmodhoz gapps kell hozzá ?

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) - Custom romok
« Reply #13 Dátum: 2015, 10 30, 17:24:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
cyanogenmodhoz gapps kell hozzá ?

Szerintem igen. Már régen próbáltam, akkor kellett. Dobd fel a romot, és meglátjuk.;-)

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-N910F-ről
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.