2024, 04 30, 13:40:10

Szerző Téma: Forma1 és más autósportok  (Megtekintve 100726 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető robee19

  • Hozzászólások: 1313
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3
  • PDA: SGS II
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: Forma1
« Reply #50 Dátum: 2009, 10 18, 19:54:43 »
A versenybírók azért vannak hogy döntsenek! Ők így döntöttek tehát csalásról szó sincs ;)
Nyert akinek kellett, Raikkönennek meg egy darabig ne küldjetek borotvát ajándékba  :p :D :taps:

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Forma1
« Reply #51 Dátum: 2009, 10 18, 19:56:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A versenybírók azért vannak hogy döntsenek! Ők így döntöttek tehát csalásról szó sincs ;)
Nyert akinek kellett, Raikkönennek meg egy darabig ne küldjetek borotvát ajándékba  :p :D :taps:
Ezt most mire írtad?
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Forma1
« Reply #52 Dátum: 2009, 10 18, 19:56:46 »
Gratula Jenson Button-nek a wb címhez!!! :taps: :taps: :taps:
Szép volt!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Forma1
« Reply #53 Dátum: 2009, 10 18, 20:00:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gratula Jenson Button-nek a wb címhez!!! :taps: :taps: :taps:
Szép volt!
Egy VB cím mindenképpen piszok nagy eredmény annak ellenére, hogy nekem nem szimpatikus Button. GRATULA! ( Hátha elolvassa :D )

Nem elérhető robee19

  • Hozzászólások: 1313
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3
  • PDA: SGS II
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: Forma1
« Reply #54 Dátum: 2009, 10 18, 20:05:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt most mire írtad?
Csak én is olyan vagyok mint az "időjós béka". Úgy sejtettem hogy másodperceken belül jönnek majd a fikázások amért Button WB győztes lett. :)
Mindezen kívül én is sajnálom hogy az idény nagy részében elég passzívan versenyzett, ha végig így küzdött volna mint a mai futamon, akkor már rég nem kellett volna izgulnia hogy befut e 6-nak.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Forma1
« Reply #55 Dátum: 2009, 10 18, 23:32:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindezen kívül én is sajnálom hogy az idény nagy részében elég passzívan versenyzett, ha végig így küzdött volna mint a mai futamon, akkor már rég nem kellett volna izgulnia hogy befut e 6-nak.


Araboknál várhatóan jó idő lesz, és a nagy nyomás is lekerült a válláról. Ha a nyúzott motor kibírja az utolsó futamot különösebb korlátozás nélkül, akár futamgyőzelemmel is zárhatja az idényt. Sajna sanszos, hogy el fog füstölni. Ha meg újat vetnek be, akkor automatikusan 10 hely visszasorolás a rajtnál.

Sárkányölő

  • Vendég
Re: Forma1
« Reply #56 Dátum: 2009, 10 18, 23:51:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Araboknál várhatóan jó idő lesz, és a nagy nyomás is lekerült a válláról. Ha a nyúzott motor kibírja az utolsó futamot különösebb korlátozás nélkül, akár futamgyőzelemmel is zárhatja az idényt. Sajna sanszos, hogy el fog füstölni. Ha meg újat vetnek be, akkor automatikusan 10 hely visszasorolás a rajtnál.
Button már akkor is világbajnok, ha kiveszi a motort, és tolja a kocsit.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Forma1
« Reply #57 Dátum: 2009, 10 19, 00:17:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Button már akkor is világbajnok, ha kiveszi a motort, és tolja a kocsit.

Azért szép lenne futamgyőzelemmel zárni az idényt. :ok:

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Forma1
« Reply #58 Dátum: 2009, 10 19, 10:31:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Araboknál várhatóan jó idő lesz, és a nagy nyomás is lekerült a válláról. Ha a nyúzott motor kibírja az utolsó futamot különösebb korlátozás nélkül, akár futamgyőzelemmel is zárhatja az idényt. Sajna sanszos, hogy el fog füstölni. Ha meg újat vetnek be, akkor automatikusan 10 hely visszasorolás a rajtnál.
Ilyet sajnos nem hallottam,hogy nincs már motorja, de ha még épp van egy akkor gyilkolhatja!! :D
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Forma1
« Reply #59 Dátum: 2009, 10 19, 10:36:36 »
Brawn iszonyat csókos. Végigcsalta az F1-t a Ferrari-Sczumachernél és most itt is bejött neki. De végül is jól csinálja. Nem úgy fejleszt, hogy a szabályoknak megfeleljen, hanem abban az irányban ami még nincs leszabályozva. Undorító, erőszakos majom. Briattore után őt is ki lehetne vágni simán.

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Forma1
« Reply #60 Dátum: 2009, 10 19, 10:42:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Brawn iszonyat csókos. Végigcsalta az F1-t a Ferrari-Sczumachernél és most itt is bejött neki. De végül is jól csinálja. Nem úgy fejleszt, hogy a szabályoknak megfeleljen, hanem abban az irányban ami még nincs leszabályozva. Undorító, erőszakos majom. Briattore után őt is ki lehetne vágni simán.
Nem akarom védeni de amit nem tiltanak a szabályok azt szabad.  :ok:

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Forma1
« Reply #61 Dátum: 2009, 10 19, 10:49:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem akarom védeni de amit nem tiltanak a szabályok azt szabad.  :ok:
ehhh, hülyeség  :D Ecclestone és a többi vén  censored  kavar állandóan. Nem kell védeni, megvédi magát a kis erőszakos...

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Forma1
« Reply #62 Dátum: 2009, 10 19, 10:57:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak én is olyan vagyok mint az "időjós béka". Úgy sejtettem hogy másodperceken belül jönnek majd a fikázások amért Button WB győztes lett. :)
Mindezen kívül én is sajnálom hogy az idény nagy részében elég passzívan versenyzett, ha végig így küzdött volna mint a mai futamon, akkor már rég nem kellett volna izgulnia hogy befut e 6-nak.

Az biztos, hogy látványosabb lett volna, de Schumi (is) úgy versenyzett, hogy nyerjen! (Mint a német labdarúgó válogatott.  :D)

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Forma1
« Reply #63 Dátum: 2009, 10 19, 11:04:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyet sajnos nem hallottam,hogy nincs már motorja, de ha még épp van egy akkor gyilkolhatja!! :D

Az idei szabályok szerint 8 motort használhatnak el a 16 verseny alatt. Ha jól emlékszek, a 9. versenyen már az 5. motort is ellőtték, tehát a 10.-en a hatodikkal indultak. Nem csoda, hogy azóta spóroltak az autóval. Pontos infót nem láttam (nyilván titkolóznak, mint állat), de szinte biztos, hogy az utolsó szabályos motort nyúzzák. A kérdés inkább az, hogy az araboknál másodszor, vagy esetleg harmadszor fognak vele futni. Utóbbi esetben lehet, inkább bevállalják a 9. motort, ami automatikus 10 helyes visszasorolással jár, most már úgyis mindegy. Behozzák az új motorral első sorba a járgányokat, aztán 10-11. helyről indulnak. Még úgy is szinte biztos pontszerzők.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Forma1
« Reply #64 Dátum: 2009, 10 19, 11:06:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az idei szabályok szerint 8 motort használhatnak el a 16 verseny alatt. Ha jól emlékszek, a 9. versenyen már az 5. motort is ellőtték, tehát a 10.-en a hatodikkal indultak. Nem csoda, hogy azóta spóroltak az autóval. Pontos infót nem láttam (nyilván titkolóznak, mint állat), de szinte biztos, hogy az utolsó szabályos motort nyúzzák. A kérdés inkább az, hogy az araboknál másodszor, vagy esetleg harmadszor fognak vele futni. Utóbbi esetben lehet, inkább bevállalják a 9. motort, ami automatikus 10 helyes visszasorolással jár, most már úgyis mindegy. Behozzák az új motorral első sorba a járgányokat, aztán 10-11. helyről indulnak. Még úgy is szinte biztos pontszerzők.
na igen ez meg a másik. Ok lehet, h szükség van korlátozásokra, de pl a teszttilalom nonszensz. ez kérem a király kategória, simán beleférne az "ereszd el a hajamat is". Akinek nincs lóvéja ne nevezzen. Mondjuk lehet, h így max 3 csapat futna.. hmmm  :hmm:
Sehogy sem jó, de nekem nem szimpatikus, hogy Ross Csaló Brawn mindent megtehet

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Forma1
« Reply #65 Dátum: 2009, 10 19, 11:17:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
na igen ez meg a másik. Ok lehet, h szükség van korlátozásokra, de pl a teszttilalom nonszensz. ez kérem a király kategória, simán beleférne az "ereszd el a hajamat is". Akinek nincs lóvéja ne nevezzen. Mondjuk lehet, h így max 3 csapat futna.. hmmm  :hmm:
Sehogy sem jó, de nekem nem szimpatikus, hogy Ross Csaló Brawn mindent megtehet
Most miért? Egy iszonyat koponya a manus, a Briattoret jogosan vágták ki de te hallottál már Brawn körül bármi nagy hírverést azon kívül,hogy előre gondolkodott pl.: difúzorok esetében?? Szerintem nagyon jó,hogy ott van!! :ok:
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Forma1
« Reply #66 Dátum: 2009, 10 19, 11:32:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
na igen ez meg a másik. Ok lehet, h szükség van korlátozásokra, de pl a teszttilalom nonszensz. ez kérem a király kategória, simán beleférne az "ereszd el a hajamat is". Akinek nincs lóvéja ne nevezzen. Mondjuk lehet, h így max 3 csapat futna.. hmmm  :hmm:
Sehogy sem jó, de nekem nem szimpatikus, hogy Ross Csaló Brawn mindent megtehet

Én nem nagyon emlékszek egyértelmű csalásokra, a nemzetközi sajtó se pécézte ki magának egyetlen ügy miatt sem. A diffúzort szvsz a Honda fejlesztette az idei Brawn GP autóra (ahogy a motoron kívül szinte mindent), nem hiszem, hogy csalni akartak volna. A sors iróniája, hogy éveken keresztül kevéssé versenyképes autóval nyomták, aztán amikor nagyot dobtak volna, kiszálltak, és a nevető Brawn ölébe hullott az autó, amibe egy jó Mercedes motort is tudott még szerezni.

Limitált tesztelést én is szívesen látnék, bár azt is látni kell, hogy még a valósághoz leginkább közel álló szintű számítógépes szimuláció is inkább csak a nagy csapatok kiváltsága.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Forma1
« Reply #67 Dátum: 2009, 10 19, 12:33:39 »
Ennyire ne legyünk már naívak gyerekek  :taps:. Anno folyamatosan csúsztatott, ezért volt az állandó szabálymódosítás. Utána jött Briattore-Alonso féle csalás és hirtelen a kis szar renault 2x megnyerte a vb-t. Utána McLaren... fokozatosan derültek ki a dolgok. Brawn megúszta, ennyi. És akkor ellentmondás is van: Most a Honda a nagy vagy Brawn. Látjátok?
Még szerencse, ha  döntnökök nem így ítélnek: "Erdoke nem emlékszik, így biztos minden rendben volt"  :D :taps: :D

Nagy koponya ez a Brawn, de semmivel sem nagyobb mint a többi főmérnök volt, csak szabadabb kezet kapott. Igen is a csalása idén is rányomta a bélyegét az F1-re, mert 6 futam után csak a nagyon nagyon laikus nem tudta, h Button lesz a világbajnok. Még anyám is megmondta, pedig nem is nézi  :D

És ha a kedves döntnökök tudták jól, h majdnem az összes csapat vár arra, h eldöntsék, h a diffuzor szabályos-e, akkor mi a szarért várták meg, h Button telepakolja magát pontokkal és csak utána döntenek úgy -baromi meglepő módom-, hogy szabályos? Milyen érdekes, h Brawn kivárt a szponzorokkal is. Ha nem tudta volna 100%-osan, h megnyeri a vb-t, akkor leszerződött volna főszponzorokkal. Ilyen drága sportnál senki nem kockáztatja a csődöt azzal, h nem kell neki szponzor, csak ha tudja, hogy nyerni fog és így többet adnak neki. Mert ugyebár még mindig nincs tele az a mercedes reklámokkal.

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Forma1
« Reply #68 Dátum: 2009, 10 19, 14:42:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ennyire ne legyünk már naívak gyerekek  :taps:. Anno folyamatosan csúsztatott, ezért volt az állandó szabálymódosítás. Utána jött Briattore-Alonso féle csalás és hirtelen a kis censored renault 2x megnyerte a vb-t. Utána McLaren... fokozatosan derültek ki a dolgok. Brawn megúszta, ennyi. És akkor ellentmondás is van: Most a Honda a nagy vagy Brawn. Látjátok?
Még szerencse, ha  döntnökök nem így ítélnek: "Erdoke nem emlékszik, így biztos minden rendben volt"  :D :taps: :D

Nagy koponya ez a Brawn, de semmivel sem nagyobb mint a többi főmérnök volt, csak szabadabb kezet kapott. Igen is a csalása idén is rányomta a bélyegét az F1-re, mert 6 futam után csak a nagyon nagyon laikus nem tudta, h Button lesz a világbajnok. Még anyám is megmondta, pedig nem is nézi  :D

És ha a kedves döntnökök tudták jól, h majdnem az összes csapat vár arra, h eldöntsék, h a diffuzor szabályos-e, akkor mi a censored ért várták meg, h Button telepakolja magát pontokkal és csak utána döntenek úgy -baromi meglepő módom-, hogy szabályos? Milyen érdekes, h Brawn kivárt a szponzorokkal is. Ha nem tudta volna 100%-osan, h megnyeri a vb-t, akkor leszerződött volna főszponzorokkal. Ilyen drága sportnál senki nem kockáztatja a csődöt azzal, h nem kell neki szponzor, csak ha tudja, hogy nyerni fog és így többet adnak neki. Mert ugyebár még mindig nincs tele az a mercedes reklámokkal.
Még azt mond meg akkor miért csúszott le a ferrari ennyire a Brawn Todt és Schumi hármas nélkül?Továbbmegyek, akkortól,hogy Brawn otthagyta a csapatot Hol volt schumi?
Bár iszonyatos tehetség, messze a legjobb, mégis ahogy nem volt aki megmondja neki mit hajtson végre az autóval máris új világbajnokot avattak Alonso személyében!
Lehetsz te az étterem legjobb cukrásza ha csak sárból süthetsz tortát a főnök utasítására!
Vagy az történt,hogy már nem volt aki csaljon a ferrarinak? Ugyan...!
Onnan kezdődtek a csalások mikor ő épp a hondánál fejlesztett valahol az isten háta mögött, és még a versenyekre sem járt ki! Pl.: ennek az eredménye lett ez az autó!
Szimplán lehet,hogy csak zseni a pali? :D
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Forma1
« Reply #69 Dátum: 2009, 10 19, 14:57:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még azt mond meg akkor miért csúszott le a ferrari ennyire a Brawn Todt és Schumi hármas nélkül?Továbbmegyek, akkortól,hogy Brawn otthagyta a csapatot Hol volt schumi?
Bár iszonyatos tehetség, messze a legjobb, mégis ahogy nem volt aki megmondja neki mit hajtson végre az autóval máris új világbajnokot avattak Alonso személyében!
Lehetsz te az étterem legjobb cukrásza ha csak sárból süthetsz tortát a főnök utasítására!
Vagy az történt,hogy már nem volt aki csaljon a ferrarinak? Ugyan...!
Onnan kezdődtek a csalások mikor ő épp a hondánál fejlesztett valahol az isten háta mögött, és még a versenyekre sem járt ki! Pl.: ennek az eredménye lett ez az autó!
Szimplán lehet,hogy csak zseni a pali? :D
Ezt most nem értem, hisz ezekkel a kérdésekkel engem igazolsz ;) Pont azért csúsztak le, mert nem volt, aki ügyesen tudja csúsztatni a szabályokat. Brawn azért ment el a ferraritól, mert látta, h bezártá a kiskapukat és mivel nem csaltak tovább Schumi visszaesett. Még azt is lefogadom, h Briattore-nak súgott akkor Brawn. Pont azt mondod amit én.
Ha annyira zseni, akkor hogy lehet, h abban a pillanatban, ahogy a többiek is feltették a diffuzort egyből elsüllyedt a csapat. Tudod ki a nagy pilóta? Barichello! Ő nem süllyedt el, mint Button.
Érdekes, hogy mindig azok a csapatok mennek, ahol ezek a csaló-zsenik feltűntek. Brawn-Todt; Briattore; Dennis. Ugyebár emlékszünk, h ezek újabban ki is derülnek. Gondolod, h ezeket csak ők alkalmazzák? Mondtam, h ne legyetek naívak  :D
Hidd el, h Brawn nem nagyobb tudású, mint az összes csapat összes fejlesztője és számítógépe együtt... HA nincs a diffuzor csalás, akkor mind tudjuk, hogy hol lenne Button és a Brawn csapat. Ott ahova idén Barichello juttatta volna őket. A Schumi féle ferrarival mindenki nyert volna, vagy az alonso féle Renault-val, vagy a Button féle mercivel vagy Hamilton féle mercivel (mondjuk ő ehhez is béna volt). Nem tűnt fel,  h ezek a kocsik miért másfélszer gyorsabbak és stabilabbak a többinél?

Emlészel mit mondott Kárpáti Gyarmatinak? A vizilabdát nem elég szeretni érteni is kell hozzá  :D :D :D

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Forma1
« Reply #70 Dátum: 2009, 10 19, 15:04:05 »
Amúgy nekem semmi bajom Buttonnal, de ez a Brawn ez borzalmas. Jó nagy csaló, ennyi. :D Zárjuk.

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Forma1
« Reply #71 Dátum: 2009, 10 19, 15:06:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt most nem értem, hisz ezekkel a kérdésekkel engem igazolsz ;) Pont azért csúsztak le, mert nem volt, aki ügyesen tudja csúsztatni a szabályokat. Brawn azért ment el a ferraritól, mert látta, h bezártá a kiskapukat és mivel nem csaltak tovább Schumi visszaesett. Még azt is lefogadom, h Briattore-nak súgott akkor Brawn. Pont azt mondod amit én.
Ha annyira zseni, akkor hogy lehet, h abban a pillanatban, ahogy a többiek is feltették a diffuzort egyből elsüllyedt a csapat. Tudod ki a nagy pilóta? Barichello! Ő nem süllyedt el, mint Button.
Érdekes, hogy mindig azok a csapatok mennek, ahol ezek a csaló-zsenik feltűntek. Brawn-Todt; Briattore; Dennis. Ugyebár emlékszünk, h ezek újabban ki is derülnek. Gondolod, h ezeket csak ők alkalmazzák? Mondtam, h ne legyetek naívak  :D
Hidd el, h Brawn nem nagyobb tudású, mint az összes csapat összes fejlesztője és számítógépe együtt... HA nincs a diffuzor csalás, akkor mind tudjuk, hogy hol lenne Button és a Brawn csapat. Ott ahova idén Barichello juttatta volna őket. A Schumi féle ferrarival mindenki nyert volna, vagy az alonso féle Renault-val, vagy a Button féle mercivel vagy Hamilton féle mercivel (mondjuk ő ehhez is béna volt). Nem tűnt fel,  h ezek a kocsik miért másfélszer gyorsabbak és stabilabbak a többinél?

Emlészel mit mondott Kárpáti Gyarmatinak? A vizilabdát nem elég szeretni érteni is kell hozzá  :D :D :D
Akkor tényleg csak fűrészeljük a fingot! :D
Csupán abban nem értünk egyet, hogy szerintem a kiskapu az nem csalás,pláne ha nyitva van! Ettől akkora zseni,hogy észreveszi!! :D :D
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Forma1
« Reply #72 Dátum: 2009, 10 19, 15:07:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor tényleg csak fűrészeljük a fingot! :D
Csupán abban nem értünk egyet, hogy szerintem a kiskapu az nem csalás,pláne ha nyitva van! Ettől akkora zseni,hogy észreveszi!! :D :D
Pontosan. Innentől meg ki hogy nevezi  :taps: :taps: :taps: Végül is igaza van. Nekem csak az nem tetszik, h ezt bárki nem tehette volna meg.

Nem elérhető robee19

  • Hozzászólások: 1313
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3
  • PDA: SGS II
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: Forma1
« Reply #73 Dátum: 2009, 10 19, 18:38:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pontosan. Innentől meg ki hogy nevezi  :taps: :taps: :taps: Végül is igaza van. Nekem csak az nem tetszik, h ezt bárki nem tehette volna meg.
Szerintem meg butaságot beszélsz és csakis az elfogultságod miatt csalózod le őket. De ez csak az én véleményem, és ezért aztán nem fogunk összeveszni. Amit nem tiltanak azt lehet, és addig amíg nem tiltják.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Forma1
« Reply #74 Dátum: 2009, 10 19, 19:40:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem meg butaságot beszélsz és csakis az elfogultságod miatt csalózod le őket. De ez csak az én véleményem, és ezért aztán nem fogunk összeveszni. Amit nem tiltanak azt lehet, és addig amíg nem tiltják.
Nem szurkolok senkinek, tehát csaló Brawn, ennyi. És légyszi nekem ne az legyen a legfőbb érvetek, h "butaságot beszélsz" vagy "elfogult vagy". F1-hez sem értetek, akkor honnan ismernéd az én hozzáállásomat, stb. Nem vagyok elfogult, nem a Ferrarinál dolgozom :D. ÉS az F1 a téma! Vagy meg tudod kontrázni adekvátan amit írok vagy ne írj, pláne ha nem értetek hozzá, ennyi :ima: Az alagsori közhelyektől meg kíméljetek: " Amit nem tiltanak azt lehet, és addig amíg nem tiltják." Pecae  :D