2024, 04 19, 11:16:01
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: S3 Mini Rom, Root (Gyári-Samsung)  (Megtekintve 109621 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Mini Rom, Root
« Reply #25 Dátum: 2013, 03 01, 19:15:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
Feleségemet leptem meg karácsonyra ezzel a vassal.
(...mit ne mondjak, ez az első okostelefonja...olyan érzésem van néha, mint amikor valaki merciben tanul autót vezetni...)
Épp az előbb hozta ide, hogy valami frissítést ír ki. Valóban: 153 MB frissítőcsomag érkezik, kíváncsi leszek mi sül ki belőle. (nem root-olt, nem babrált a készülék...mégis csak az asszonyé...)
Más kapott már ilyen frissítést?

Én ma vettem át ezt a telót vadi újan szolgáltatótol és nekem is frissítést írt ki ahogy bekapcsoltam, de mikor rámentem hogy frissítse, azt írta hogy a frissítések naprakészek. Jelnleg melyik a legfrissebb rom erre a készülékre? 4.1.1? vagy 4.1.2 is van már rá? :) Enyém t-mobilos függő. Szeretnék rá rootot mert van egykét program amit régről használtam a galaxy S telefonomon és erre is feltelepíteném. A root jelen állapot szerint garancia vesztéssel ugye nem jár? Mi a pontos menete, az ami az első hozzászólásban szerepel? Még most ismerkedem ezzel a telefonnal és nem akarok elszúrni, ezért is inkább megkérdezlek titeket. :) Galaxy S-nél a superuserrel rotoltam, de itt gondolom nem ennyire "egyszerű" a helyzet.

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Mini Rom, Root
« Reply #26 Dátum: 2013, 03 01, 22:42:55 »
Azt elfelejtettem írni hogy rootolt romra lenne szükségem. :) Ahogy tovább nézelődtem láttam van már 4.1.2-es, és linkeltek is itt párat, pl. van itt ez: You are not allowed to view links. Register or Login De itt van tweakezett V2 és tweak mentes V3. Nemtudom tweakek mennyire stabilak a rendszeren, nem e omlik össze stb, mert még a galaxy s-ről tudom hogy a tweakek gyakran gondokat okoztak a telefonnak. :) Szóval melyik gyári rootolt 4.1.2-es romot ajánljátok amelyik jelenleg a legjobb? Na meg nem növeli a számlálót sem.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mini Rom, Root
« Reply #27 Dátum: 2013, 03 01, 22:52:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt elfelejtettem írni hogy rootolt romra lenne szükségem. :) Ahogy tovább nézelődtem láttam van már 4.1.2-es, és linkeltek is itt párat, pl. van itt ez: You are not allowed to view links. Register or Login De itt van tweakezett V2 és tweak mentes V3. Nemtudom tweakek mennyire stabilak a rendszeren, nem e omlik össze stb, mert még a galaxy s-ről tudom hogy a tweakek gyakran gondokat okoztak a telefonnak. :) Szóval melyik gyári rootolt 4.1.2-es romot ajánljátok amelyik jelenleg a legjobb? Na meg nem növeli a számlálót sem.
Én a V3-at tenném fel a helyedben.
A leírás szerint nem növeli a számlálót. Tweakre ráérsz majd pár nap után, ha úgy érzed szükség van rá. Szerintem nincs. (még mindig root nélkül használom, egyedül a Titanium miatt rootolnám, de még nem érzem szükségét a felrakásának)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Mini Rom, Root
« Reply #28 Dátum: 2013, 03 01, 23:16:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én a V3-at tenném fel a helyedben.
A leírás szerint nem növeli a számlálót. Tweakre ráérsz majd pár nap után, ha úgy érzed szükség van rá. Szerintem nincs. (még mindig root nélkül használom, egyedül a Titanium miatt rootolnám, de még nem érzem szükségét a felrakásának)

Végülis nem fontos a tweak mert így is nagyon jó ez a készülék. :) Max a beállítások menüt lehetne némileg kozmetikázni, meg a fölső taskbarból lenyitható kapcsolókat, de az más skin kérdése. Viszont én láttam még a V3-on kívül egy ilyen romot is:  You are not allowed to view links. Register or Login Itt pedig azt írja hogy oroginal gyári rom, és ez is tartalmaz rootot, de két verzió is van belől: I8190XXAMA2 4.1.2 (OXX multi-CSC, PDA: I8190XXAMA2, CSC: I8190OXXAMA2) és I8190XXAMB2 4.1.2 (OXX multi-CSC, PDA: I8190XXAMB2, CSC: I8190OXXAMB1). Nem tudom melyiket is rakjam fel mert így már három verzió is van AMA1, AMA2 és AMB1 végződésű kiadás. És hogy még nehezebb legyen eldönteni, mind a három 4.1.2-es rom. :D De gondolom ezek régiót jelölnek. Kérdés hogy az én t-mobilos nem független telefonomra melyiket is rakjam fel. Meg nemtudom ha bármi gond lenne a telefonnal és vissza kell vigyem t-mobile szervizbe akkor nem e szolnak azért hogy a beépített gyári appok hova lettek? :) Kár hogy ilyen kevesen irnak ebbe a topikba. :( Érdekellnének a tapasztalatok.

Nem elérhető pax

  • Hozzászólások: 375
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS4 mini GT-I9195 / CM11/M8
Re: Mini Rom, Root
« Reply #29 Dátum: 2013, 03 01, 23:43:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Végülis nem fontos a tweak mert így is nagyon jó ez a készülék. :) Max a beállítások menüt lehetne némileg kozmetikázni, meg a fölső taskbarból lenyitható kapcsolókat, de az más skin kérdése. Viszont én láttam még a V3-on kívül egy ilyen romot is:  You are not allowed to view links. Register or Login Itt pedig azt írja hogy oroginal gyári rom, és ez is tartalmaz rootot, de két verzió is van belől: I8190XXAMA2 4.1.2 (OXX multi-CSC, PDA: I8190XXAMA2, CSC: I8190OXXAMA2) és I8190XXAMB2 4.1.2 (OXX multi-CSC, PDA: I8190XXAMB2, CSC: I8190OXXAMB1). Nem tudom melyiket is rakjam fel mert így már három verzió is van AMA1, AMA2 és AMB1 végződésű kiadás. És hogy még nehezebb legyen eldönteni, mind a három 4.1.2-es rom. :D De gondolom ezek régiót jelölnek. Kérdés hogy az én t-mobilos nem független telefonomra melyiket is rakjam fel. Meg nemtudom ha bármi gond lenne a telefonnal és vissza kell vigyem t-mobile szervizbe akkor nem e szolnak azért hogy a beépített gyári appok hova lettek? :) Kár hogy ilyen kevesen irnak ebbe a topikba. :( Érdekellnének a tapasztalatok.
A V3-at hsználom én is, és minden rendben van vele :ok: Nyugodtan tedd fel, más nem kell!
SGS4 mini GT-I9195 / CM11/M8

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mini Rom, Root
« Reply #30 Dátum: 2013, 03 01, 23:46:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Végülis nem fontos a tweak mert így is nagyon jó ez a készülék. :) Max a beállítások menüt lehetne némileg kozmetikázni, meg a fölső taskbarból lenyitható kapcsolókat, de az más skin kérdése. Viszont én láttam még a V3-on kívül egy ilyen romot is:  You are not allowed to view links. Register or Login Itt pedig azt írja hogy oroginal gyári rom, és ez is tartalmaz rootot, de két verzió is van belől: I8190XXAMA2 4.1.2 (OXX multi-CSC, PDA: I8190XXAMA2, CSC: I8190OXXAMA2) és I8190XXAMB2 4.1.2 (OXX multi-CSC, PDA: I8190XXAMB2, CSC: I8190OXXAMB1). Nem tudom melyiket is rakjam fel mert így már három verzió is van AMA1, AMA2 és AMB1 végződésű kiadás. És hogy még nehezebb legyen eldönteni, mind a három 4.1.2-es rom. :D De gondolom ezek régiót jelölnek. Kérdés hogy az én t-mobilos nem független telefonomra melyiket is rakjam fel. Meg nemtudom ha bármi gond lenne a telefonnal és vissza kell vigyem t-mobile szervizbe akkor nem e szolnak azért hogy a beépített gyári appok hova lettek? :) Kár hogy ilyen kevesen irnak ebbe a topikba. :( Érdekellnének a tapasztalatok.
Szedd le a sammobile-ról a mostani romodat, tedd el vész esetére, majd odinnal visszarakod, ha vinned kell szervizbe.  Ha pedig meghal, úgyis mindegy mi van rajta.
Már van számláló nullázására is lehetőség. 
Nem vesznek már a népek ilyen "kicsi" pda-t, csak nagy palacsintasütőket, mert az öszvér a menő :)
Életemben nem használtam egy telefont sem root nélkül pár óránál tovább, de most ennél úgy érzem felesleges romolni, tweakelni, csak használni kell. Nap végére 50% az akku, pedig minden megy, ami SGS-en felturbózva sem. Újraindítva sem volt amióta megvettem.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Mini Rom, Root
« Reply #31 Dátum: 2013, 03 02, 00:12:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A V3-at hsználom én is, és minden rendben van vele :ok: Nyugodtan tedd fel, más nem kell!

Okés, feltolom ezt a romot. :) Gondolom a romolás menete olyan mint a galaxy S-nél volt tehát download módba teszem a telefont, rádugom usb-re, megnyitom odint, kicsomagolom a zipet, tar fájlt betallózom a pda részhez (kivéve ha 3 fájlos a rom) majd nyomok egy startot. Apropó, egy kérdésem még lenne, itt azt írják hogy (ROM STATUS: NON-WIPE) Azért szeretném ha mindent kitörölne ami nem kell. :) Úgytudom a non-wipe nem töröli ki az előző rom úgymond szemetét csak az alap rendszert frissíti. Wipe-olni ebben az odinban hogy tudok? Látok itt az odinban olyat hogy Re-partition. Esetleg ezzel? Köszi a segítséget előre is. :)

You are not allowed to view links. Register or Login
Szedd le a sammobile-ról a mostani romodat, tedd el vész esetére, majd odinnal visszarakod, ha vinned kell szervizbe.  Ha pedig meghal, úgyis mindegy mi van rajta.
Már van számláló nullázására is lehetőség. 
Nem vesznek már a népek ilyen "kicsi" pda-t, csak nagy palacsintasütőket, mert az öszvér a menő :)
Életemben nem használtam egy telefont sem root nélkül pár óránál tovább, de most ennél úgy érzem felesleges romolni, tweakelni, csak használni kell. Nap végére 50% az akku, pedig minden megy, ami SGS-en felturbózva sem. Újraindítva sem volt amióta megvettem.

Biztonság kedvéért már tölti lefelé. :D De ez böszme nagy méretű flash fájl, nemsemmi. Egy CD lemez mérete. Elrakom biztos ami biztos. Én maradok a még telefon méretűnek mondható pda készülékeknél, nyomkodtam a nagyot is, de áhh, azt még zsebre sem lehet rakni. Nekem tetszik ez az S3, és ez már látja a sim számokat is. :) Galaxy S-nél csak google szinkronizálóval tudtam a telefon számokat megjeleníteni a 4.1.2-es romon.

Nem elérhető pax

  • Hozzászólások: 375
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS4 mini GT-I9195 / CM11/M8
Re: Mini Rom, Root
« Reply #32 Dátum: 2013, 03 02, 10:12:46 »
Nézz utána az xda-n pontosan,mert nem u.a. teljesen a menet mint az SGSnél. A RomManager programmal tudod gyári recovery-ben újraindítani,és ott a wipe-okat megcsinálni! Utána mehet az új rom , de az Odin is más,és ne pipáld be a repartitiont! Nézz utána mindenképpen mielőtt bármit csinálsz. Ehez egyelőre csak 1 file-s romok vannak.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről
SGS4 mini GT-I9195 / CM11/M8

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Mini Rom, Root
« Reply #33 Dátum: 2013, 03 02, 10:54:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nézz utána az xda-n pontosan,mert nem u.a. teljesen a menet mint az SGSnél. A RomManager programmal tudod gyári recovery-ben újraindítani,és ott a wipe-okat megcsinálni! Utána mehet az új rom , de az Odin is más,és ne pipáld be a repartitiont! Nézz utána mindenképpen mielőtt bármit csinálsz. Ehez egyelőre csak 1 file-s romok vannak.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről

Oké, bár én egész este olvasgattam, és végül feltettem az ajánlott V3-as romot a PDA részhez betallózva. Fel is ment, eleinte lassú volt most gyors, de itt hagyott mindent az előző romból, a t mobile alkalmazásoktól kezdve a beállításaimig mindent. Én egy totál friss telepítést szeretnék ha már 4.1.2 akkor legyen friss. De hogy pontosan hogy tudom ezt megtenni passz, mindenhol csak non-wipe romokat látok. Re partitiont nem is pipáltam volna be amugy, azt irják is a rom frissítésnél, viszont az EFS clear úgytudom a partició tisztítását jelenti. Hogyan tudok szerintetek úgy feltenni egy 4.1.2-es friss romot hogy az előzőből ne hagyjon itt semmilyen "szemetet"?

Nem elérhető lackogyerek

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1019
  • Nem: Férfi
  • Okosabb vagyok a telefonomnál!
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F
  • PDA ROM: A510FXXS3BPJA
  • Skype: ladislav.heller
Re: Re: Mini Rom, Root
« Reply #34 Dátum: 2013, 03 02, 11:22:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Oké, bár én egész este olvasgattam, és végül feltettem az ajánlott V3-as romot a PDA részhez betallózva. Fel is ment, eleinte lassú volt most gyors, de itt hagyott mindent az előző romból, a t mobile alkalmazásoktól kezdve a beállításaimig mindent. Én egy totál friss telepítést szeretnék ha már 4.1.2 akkor legyen friss. De hogy pontosan hogy tudom ezt megtenni passz, mindenhol csak non-wipe romokat látok. Re partitiont nem is pipáltam volna be amugy, azt irják is a rom frissítésnél, viszont az EFS clear úgytudom a partició tisztítását jelenti. Hogyan tudok szerintetek úgy feltenni egy 4.1.2-es friss romot hogy az előzőből ne hagyjon itt semmilyen "szemetet"?
Csinálj egy factory reset-et. A maradék szemét meg kivágható a Titanium Backup alkalmazással.
Ami működik, azt ne bántsd!
Ami nem működik, azt ne erőltesd!

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Re: Mini Rom, Root
« Reply #35 Dátum: 2013, 03 02, 11:36:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csinálj egy factory reset-et. A maradék szemét meg kivágható a Titanium Backup alkalmazással.

Okés, megtörtént, eltűntek a t mobile appok, a maradék cuccot ami nem kell inkább befagyasztom, nehogy valami rosszat töröljek ki. De lehet megy vissza a 4.1.1 egyelőre semmi pluszt nem látok ebbe a 4.1.2-be azon kívül hogy rootolva van. Hiányzik egy changelog vagy hasonló amiből kiderülnének számomra a változások. Na majd meglátom marad e ez vagy megy vissza a szolgáltatói.

Nem elérhető lackogyerek

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1019
  • Nem: Férfi
  • Okosabb vagyok a telefonomnál!
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F
  • PDA ROM: A510FXXS3BPJA
  • Skype: ladislav.heller
Re: Re: Mini Rom, Root
« Reply #36 Dátum: 2013, 03 02, 13:03:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Okés, megtörtént, eltűntek a t mobile appok, a maradék cuccot ami nem kell inkább befagyasztom, nehogy valami rosszat töröljek ki. De lehet megy vissza a 4.1.1 egyelőre semmi pluszt nem látok ebbe a 4.1.2-be azon kívül hogy rootolva van. Hiányzik egy changelog vagy hasonló amiből kiderülnének számomra a változások. Na majd meglátom marad e ez vagy megy vissza a szolgáltatói.
Nem látok bele az összes kártyába, de szerintem a changelog nem publikus információ. Ezt csak a Samsung belső emberei tudhatják. Amit mi egyszerű földi halandók tudhatunk az max. annyi, hogy fájlról fájlra összehasonlítunk 2 firmware-t.
Ami működik, azt ne bántsd!
Ami nem működik, azt ne erőltesd!

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Re: Mini Rom, Root
« Reply #37 Dátum: 2013, 03 02, 15:51:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem látok bele az összes kártyába, de szerintem a changelog nem publikus információ. Ezt csak a Samsung belső emberei tudhatják. Amit mi egyszerű földi halandók tudhatunk az max. annyi, hogy fájlról fájlra összehasonlítunk 2 firmware-t.

Igazad lehet, én érzésre most a szolgáltatóit gyorsabbnak találom, de nehéz megítélni mert nem mértem még teszt eredményeket. Viszont a sammobile.com oldalon van egy I8190XXAMB2_I8190OXFAMB1_XEH.zip ami gondolom a 4.1.2 gyári rom. De nem írja hanyas verzió. Nemtudom ezt pl rárakhatnám e a telefonomra. Amugy V3as 4.1.2-ről a szolgáltatói 4.1.1-re visszatérve bootlopba ütköztem, de egy odinbol felrakható WIPE tar fájl segített a gondomon.

Nem elérhető lackogyerek

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1019
  • Nem: Férfi
  • Okosabb vagyok a telefonomnál!
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F
  • PDA ROM: A510FXXS3BPJA
  • Skype: ladislav.heller
Re: Re: Mini Rom, Root
« Reply #38 Dátum: 2013, 03 02, 16:14:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazad lehet, én érzésre most a szolgáltatóit gyorsabbnak találom, de nehéz megítélni mert nem mértem még teszt eredményeket. Viszont a sammobile.com oldalon van egy I8190XXAMB2_I8190OXFAMB1_XEH.zip ami gondolom a 4.1.2 gyári rom. De nem írja hanyas verzió. Nemtudom ezt pl rárakhatnám e a telefonomra. Amugy V3as 4.1.2-ről a szolgáltatói 4.1.1-re visszatérve bootlopba ütköztem, de egy odinbol felrakható WIPE tar fájl segített a gondomon.
Lesd meg ezt az oldalt: You are not allowed to view links. Register or Login
Itt is megvan a XEH-s firmware és ha hinni lehet neki, akkor 4.1.2-es.
Ami működik, azt ne bántsd!
Ami nem működik, azt ne erőltesd!

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Re: Mini Rom, Root
« Reply #39 Dátum: 2013, 03 02, 18:35:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lesd meg ezt az oldalt: You are not allowed to view links. Register or Login
Itt is megvan a XEH-s firmware és ha hinni lehet neki, akkor 4.1.2-es.

Köszi, ezt az oldalt nem is ismertem. :) Na még ezt az XEH romot megpróbálom aztán meglátom melyik a jobb.

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Re: Mini Rom, Root
« Reply #40 Dátum: 2013, 03 02, 21:20:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lesd meg ezt az oldalt: You are not allowed to view links. Register or Login
Itt is megvan a XEH-s firmware és ha hinni lehet neki, akkor 4.1.2-es.

Azt még elfelejtettem megkérdezni hogy ezek a hivatalos romok ugye nem növelik a flash számlálót? Mert még ma este kipróbálom ha minden ok.

Nem elérhető lackogyerek

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1019
  • Nem: Férfi
  • Okosabb vagyok a telefonomnál!
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F
  • PDA ROM: A510FXXS3BPJA
  • Skype: ladislav.heller
Re: Re: Mini Rom, Root
« Reply #41 Dátum: 2013, 03 02, 22:25:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt még elfelejtettem megkérdezni hogy ezek a hivatalos romok ugye nem növelik a flash számlálót? Mert még ma este kipróbálom ha minden ok.
Nemcsakhogy a hivatalos firmware-ek nem, de még az itt található root-olt firmware-ek sem növelik a flash számlálót:
You are not allowed to view links. Register or Login
Ami működik, azt ne bántsd!
Ami nem működik, azt ne erőltesd!

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Re: Mini Rom, Root
« Reply #42 Dátum: 2013, 03 02, 22:42:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nemcsakhogy a hivatalos firmware-ek nem, de még az itt található root-olt firmware-ek sem növelik a flash számlálót:
You are not allowed to view links. Register or Login

Remek, ez még jobb, rootolt I8190XXAMB2 ezt tölti is már. :ok:

Nem elérhető lackogyerek

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1019
  • Nem: Férfi
  • Okosabb vagyok a telefonomnál!
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F
  • PDA ROM: A510FXXS3BPJA
  • Skype: ladislav.heller
Re: Re: Mini Rom, Root
« Reply #43 Dátum: 2013, 03 02, 23:26:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Remek, ez még jobb, rootolt I8190XXAMB2 ezt tölti is már. :ok:
Az én Minimben is az XXAMB2 ketyeg :-)
Ami működik, azt ne bántsd!
Ami nem működik, azt ne erőltesd!

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Re: Mini Rom, Root
« Reply #44 Dátum: 2013, 03 03, 00:04:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az én Minimben is az XXAMB2 ketyeg :-)

Nem csodálom. :) Felraktam és most elkezdtem használlni így rootolva is azt kell mondjam repül mint a szél, t-mobilosnál is talán gyorsabban és talán még annyi fölösleges app sincs bene mint a V3-as romba amit letöltöttem még tegnap. Pár appot befagyasztottam és most 560 MB induló memóriaméretem van.  :ok: Úgyhogy marad ez, és egy olyan hibát is javítottak ebbe ami idegesített a 4.1.1-be. Hogy amikor fagyasztottam az appot mindíg vissza ugrott a lista elejére, itt marad ott ahol fagyasztok. További hibajavításokat majd keresek még benne, de mostmár tuti ez marad, ez rootolt is meg gyors is. :)

Nem elérhető Pufi9

  • Hozzászólások: 161
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: G935FOXX1APD2
Re: Mini Rom, Root
« Reply #45 Dátum: 2013, 03 05, 11:44:05 »
Hali.
Nekem Android 4.1.1-es verzió van és rootolva van (I8190XXALK6).
Én is fel szeretném rakni ezt (XXAMB2).
Előtte le kell törölnöm a régi rootolást vagy simán mehet rá?
Rootoláson kívül kell valamit frissíteni?

Nem elérhető lackogyerek

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1019
  • Nem: Férfi
  • Okosabb vagyok a telefonomnál!
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F
  • PDA ROM: A510FXXS3BPJA
  • Skype: ladislav.heller
Re: Mini Rom, Root
« Reply #46 Dátum: 2013, 03 05, 15:33:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali.
Nekem Android 4.1.1-es verzió van és rootolva van (I8190XXALK6).
Én is fel szeretném rakni ezt (XXAMB2).
Előtte le kell törölnöm a régi rootolást vagy simán mehet rá?
Rootoláson kívül kell valamit frissíteni?
Simán mehet rá. De ha gondolod, előtte még töltsd le a ROMManager nevű applikációt, azzal meg a ClockworkMod Recovery-t. Majd a recoveryben csinálj egy teljes mentést a telefonról.
Ami működik, azt ne bántsd!
Ami nem működik, azt ne erőltesd!

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Mini Rom, Root
« Reply #47 Dátum: 2013, 03 05, 19:27:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali.
Nekem Android 4.1.1-es verzió van és rootolva van (I8190XXALK6).
Én is fel szeretném rakni ezt (XXAMB2).
Előtte le kell törölnöm a régi rootolást vagy simán mehet rá?
Rootoláson kívül kell valamit frissíteni?

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ha pedig úgy járnál mint én és bootloopot kapsz indításnál (azaz mindíg ujraindul a telefon és nem tölt be) akkor ezt tallózd be az odinba a PDA részhez és flash: You are not allowed to view links. Register or Login
Pontosabban először a zipből csomagold ki és úgy tallózd be a zip tartalmát. :)

Nem elérhető Pufi9

  • Hozzászólások: 161
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: G935FOXX1APD2
Re: Mini Rom, Root
« Reply #48 Dátum: 2013, 03 06, 21:23:25 »
Hali.
(XXAMB2) Ez is rootolt?

Nem elérhető lackogyerek

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1019
  • Nem: Férfi
  • Okosabb vagyok a telefonomnál!
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F
  • PDA ROM: A510FXXS3BPJA
  • Skype: ladislav.heller
Re: Mini Rom, Root
« Reply #49 Dátum: 2013, 03 06, 22:59:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali.
(XXAMB2) Ez is rootolt?
Igen!
Innen letöltheted: You are not allowed to view links. Register or Login
Ami működik, azt ne bántsd!
Ami nem működik, azt ne erőltesd!