2024, 10 20, 15:05:29

Szerző Téma: Samsung szerviz információk, tapasztalatok  (Megtekintve 177428 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1150 Dátum: 2010, 07 13, 17:28:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Omniával kínlódok állandóan... Pin kódot nagyon rittkán kéri ha benne van a kártya (érvényes) Ha be is jön hogy írjam be a pin kódot, elég sokszor lefagy  :'(

De ezt miért ide irod? :O Miért nem az általánosba? Na mind1... milyen progik vannak fent? HR-t csináltál már? mentsd ki a telefonszámaidat és csinálj egyet szerintem! Ha az sem segít akkor ROMfrissítés... vagy legalábbis phone rész csere

szerk: ROM verziódat légyszi rendesen töltsd ki a profilodban hogy sikeresebb legyen a segítség!
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1151 Dátum: 2010, 07 13, 17:29:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Omniával kínlódok állandóan... Pin kódot nagyon rittkán kéri ha benne van a kártya (érvényes) Ha be is jön hogy írjam be a pin kódot, elég sokszor lefagy  :'(
Kapcsold ki a pin kod kerest.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1152 Dátum: 2010, 07 13, 17:30:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kapcsold ki a pin kod kerest.

Ez is egy megoldás! :D :D
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető 33Thor33

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: 1.66.707.1
  • Skype: nincs
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1153 Dátum: 2010, 07 13, 17:30:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kapcsold ki a pin kod kerest.
Azt hol? Légyszi írd már le... Nagyon szépen megköszönném.

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1154 Dátum: 2010, 07 13, 17:32:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt hol? Légyszi írd már le... Nagyon szépen megköszönném.

Beállítások/személyes/telefon/

Adatvédelem fül
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető 33Thor33

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: 1.66.707.1
  • Skype: nincs
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1155 Dátum: 2010, 07 13, 17:38:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez is egy megoldás! :D :D
Lehet csak így lesz jó, mert már elegem van belőle!

Nem elérhető Sebi

  • Hozzászólások: 22
  • PDA: Lg p500 optimus one
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1156 Dátum: 2010, 07 14, 05:00:37 »
Sziasztok
Rádugtam az omniát a pc re usb módban,eddig jól is müködött,de ma mikor rádugtam,se a total commander,se a my computer nem észlelte,az omniaban látom a my storaget,de megnyitni nem birom,se rámásolni nemlehet,azt irja hogy televan a mem.Volt hard reset,amit az eddigiektöl eltéröen nehezen akart végrehajtani,mind a tízszer,annyiszor volt kb hr.Lehet hogy megadta magát a belsö memoria?Más minden müködik rendesen,rom cserével megjavulna,vagy csak teljesen elrontanám a pdat?

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1157 Dátum: 2010, 07 14, 07:53:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok
Rádugtam az omniát a pc re usb módban,eddig jól is müködött,de ma mikor rádugtam,se a total commander,se a my computer nem észlelte,az omniaban látom a my storaget,de megnyitni nem birom,se rámásolni nemlehet,azt irja hogy televan a mem.Volt hard reset,amit az eddigiektöl eltéröen nehezen akart végrehajtani,mind a tízszer,annyiszor volt kb hr.Lehet hogy megadta magát a belsö memoria?Más minden müködik rendesen,rom cserével megjavulna,vagy csak teljesen elrontanám a pdat?

És ezt miért a szerviz topicba írod???

Egyébként pedig a formázás után írja, hogy tele van?
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Sebi

  • Hozzászólások: 22
  • PDA: Lg p500 optimus one
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1158 Dátum: 2010, 07 14, 12:09:42 »
Elnézést kérek hogy ide írtam,csak eléggê felkavart,mikor elöjöttek a hibák.Hr elött rádugtam a laptopra,a commander pedog nem látja az omniát,ex már gyanús volt,utána olyan hibát  ÊÊÊír ki hogy the problem has occurred filesys.exe ,a pdan lévő tcommander se tud a my storage ba belemenni,a fenti hibaüzenetet akarja küldeni a microsoftnak.Valamiért ¢össxezavarodott,a hr se segitett,felse akar néha kapcsolni hr után,akkor sr el birom életre kelteni

Nem elérhető zsitusz

  • Hozzászólások: 20
  • Navigáció / Navigation: star fish 3
  • PDA: Mio A701
  • PDA ROM: R64. 001. 0101.234
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1159 Dátum: 2010, 07 24, 19:37:13 »
sziasztok
 
Van egy Omina i900 as 16gb  nem lehet kalibrálni a kijelzőjét, viszont érzékeli a kijelző bármely pontját. Mi lehet a gond?? (szoftver kizárva mert gyári rom van rajta.)
 segítséget előre is köszönöm.
 üdv zsitva

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1160 Dátum: 2010, 07 24, 20:42:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok
 
Van egy Omina i900 as 16gb  nem lehet kalibrálni a kijelzőjét, viszont érzékeli a kijelző bármely pontját. Mi lehet a gond?? (szoftver kizárva mert gyári rom van rajta.)
 segítséget előre is köszönöm.
 üdv zsitva

Mi az hogy "nem lehet kalibrálni a kijelzőjét"?? ezt hogy érted? Beállításokban nem engedi?  :shock: Mit ír ki
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zsitusz

  • Hozzászólások: 20
  • Navigáció / Navigation: star fish 3
  • PDA: Mio A701
  • PDA ROM: R64. 001. 0101.234
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1161 Dátum: 2010, 07 24, 22:36:49 »
Úgy nem lehet kalibrálni, hogy engedi a négyzetek kijelölését viszont nem menti el a kalibrálást, és nem tud tovább lépni a hard reset után újra beállítási pontnál. ( hard reset előtt is csinálta a telefon menüs kalibrálás esetében is.
 Ez eddig nem volt így pedig , nem is értem , hogy mi van vele mert semmi jele nincs, hogy sérült lenne a kijelző, illetve lilulás sincs rajta. szóval nincs lelakva a készülék.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1162 Dátum: 2010, 07 24, 22:39:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy nem lehet kalibrálni, hogy engedi a négyzetek kijelölését viszont nem menti el a kalibrálást, és nem tud tovább lépni a hard reset után újra beállítási pontnál. ( hard reset előtt is csinálta a telefon menüs kalibrálás esetében is.
 Ez eddig nem volt így pedig , nem is értem , hogy mi van vele mert semmi jele nincs, hogy sérült lenne a kijelző, illetve lilulás sincs rajta. szóval nincs lelakva a készülék.
Próbáld ki ezt: Másolj egy üres file-t az sd gyökerére, a neve welcome.not legyen.

You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető zsitusz

  • Hozzászólások: 20
  • Navigáció / Navigation: star fish 3
  • PDA: Mio A701
  • PDA ROM: R64. 001. 0101.234
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1163 Dátum: 2010, 07 24, 22:42:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login

 köszönöm a segítségeket de, ez a hibája pontosan, nem műkszik a készülék.
 innen nem tudom tovább léptetni a készüléket.

Üdv zsitva

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1164 Dátum: 2010, 07 25, 08:13:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

 köszönöm a segítségeket de, ez a hibája pontosan, nem műkszik a készülék.
 innen nem tudom tovább léptetni a készüléket.

Üdv zsitva

A megoldás az amit Pati mondott... Másolj az sd kártya gyökerébe egy "welcome.not" file-t.

(létrehozol mondjuk egy üres szöveges file-t, átnevezed és bemásolod az memókártyára)

Ezután már nem fogja kérni a kalibrálást, viszont úgy néz ki hogy neked is kinézőbe van egy digitizer csere!!! Azért nem enged tovább mert pontatlan... erre a legjobb teszt ha megnyitod a jegyzettömböt és függőleges egyenes vonalakat húzol, majd erre merőlegesen vízszintes párhúzamosakat... ha az eredmény nem pont négyzetrács, hanem pl girbegurba kanyargós vonal vagy nincs is vonal, akkor azon a részen már érzéketlen a kijelződ.
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zsitusz

  • Hozzászólások: 20
  • Navigáció / Navigation: star fish 3
  • PDA: Mio A701
  • PDA ROM: R64. 001. 0101.234
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1165 Dátum: 2010, 07 25, 12:01:36 »
köszönöm a segítségeket,
 
Valamilyen úton módon sikerült bekalibrálni magát, viszont megcsináltam amit javasoltatok, talán nem lesz vele gond, viszont a kijelző bal alsó sarka felett 1 cm-vel érzéketlenebb, viszont előtte a jobb felső sarkában volt ez a hiba jelenség, mi is arra jutottunk,hogy míg megy a készülék addig megy, aztán ha nem akkor digitalizáló csere kell rá  :(:(
 Köszönöm még egyszer.
üdv zsitva


Nem elérhető Sanzaa

  • Hozzászólások: 32
  • Navigáció / Navigation: Omnia
  • PDA: SE P900, Htc Tytn, Samsung Omnia
  • PDA ROM: i900xdhk1/xdhk2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1166 Dátum: 2010, 07 26, 12:11:17 »
Sziasztok!
Azt kérdezném, hogy hogyan tudnám megváltoztatni wm 6.1alatt a felső taskbar színét feketére. Az ikonokat már sikerült lecserélnem progival, de erre még nem találtam megoldást. Spb Ms 3.5-öt használok és nem szeretnék emiatt egy új kezelőfelületet(pl Sense-t) felrakni.

Ti találkoztatok olyan töltési problémával, hogy csak akkor tölt, ha először a készülákbe dugom be a töltőt, majd a konnektorba? Egy idő után magától le is kapcsol(pl ha éjszaka teszem fel reggelre már nem tölt), még ha teljesen fel sincs töltve. És csak SR után tölt ismét. Ez Rom probléma, vagy hardveres?(Már próbáltam másik töltővel) Orvosolható?

Egy digitizer csere mennyire macerás? Kell forrasztgatni?  Vagy csak leppattintom, lecsavarozom itt-ott, összedugom stb...? Most kalibrálással átmenetileg orvosoltam, de nem tudom meddig bírja és nem tökéletes.

Nem elérhető sz.roland76

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1167 Dátum: 2010, 07 26, 17:29:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Egy digitizer csere mennyire macerás? Kell forrasztgatni?  Vagy csak leppattintom, lecsavarozom itt-ott, összedugom stb...? Most kalibrálással átmenetileg orvosoltam, de nem tudom meddig bírja és nem tökéletes.

You are not allowed to view links. Register or Login
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1168 Dátum: 2010, 07 26, 17:46:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Egy digitizer csere mennyire macerás? Kell forrasztgatni?  Vagy csak leppattintom, lecsavarozom itt-ott, összedugom stb...? Most kalibrálással átmenetileg orvosoltam, de nem tudom meddig bírja és nem tökéletes.

ráadásul a végén Füli most készített nemrég egy nagyon jó kis leírást hozzá, ha a videó nem lenne elég:

You are not allowed to view links. Register or Login

A töltési probléma szerintem ROM probléma lesz, de majd hátha megerősít valaki benne...

A felső taskbar szinét meg lehet változtatni... Patitól anno kaptam én rá egy progit... megkeresem...

Szerk: azt nem találtam meg neked... de itt van helyette egy másik, remélem jó lesz:

You are not allowed to view links. Register or Login
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sanzaa

  • Hozzászólások: 32
  • Navigáció / Navigation: Omnia
  • PDA: SE P900, Htc Tytn, Samsung Omnia
  • PDA ROM: i900xdhk1/xdhk2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1169 Dátum: 2010, 07 27, 05:29:25 »
Köszönöm a válaszokat.
A program sajnos nem csinált semmit, még szürke a taskbar-om, a témabeállításoknál sem tudtam feketére állítani a színét. Megkérdeztem itt az oldalon Zsolesz75-t, akinek elvileg ugyanaz a Rom verziója, hogy tapasztalt e hasonlót a töltésnél.
Hihetetlenek ezek az árak az ebayről. 5-6$-os digitizerek, itthon meg 4500 a legolcsóbb. Még gonddolozok, hogy honnan vegyem, mert 4500lennexa szomszéd városban elég közel.Na mindegy. Esetleg más progi, regisztry buherálás a fekete taskbarhoz?

Nem elérhető JoceeHunt

  • Hozzászólások: 79
  • Navigáció / Navigation: iGO8 full EU
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: DXIA5
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1170 Dátum: 2010, 07 30, 07:38:10 »
Segítség!

Tegnap hirtelen elkezdett rosszalkodni az érintőképernyőm.
Kb 8 hónapja volt cserélve garanciában, azóta nem volt vele gond. Lett egy kis folt közép tájon ahol nem érzékelt (olyan mintha ára vagy valami átlátszó dolog lenne alatta). Nem esett le, nem dobálom, karcmentes.
Utána szépen lassan rakoncátlankodott, itt-ott nem akart érzékelni.
Had ne mondjam hogy elkezdtem ezért szívni vele mikor pin kódot kellett beírnom, és kioldani az S2U2 képernyőzárt. Nagy nehezen aktiváltam az egerenytyűt, a képernyőm azóta érzéketlen. SR nem segít, HR holnap lesz ha lementem az adataim biztonság miatt. Rom-ot nem cseréltem 8 hónapja.
Mi lehet a probléma?
"Még sosem élt a világon ember, akinek másodszor is lehetősége nyílt volna első benyomást tenni."

Nem elérhető JoceeHunt

  • Hozzászólások: 79
  • Navigáció / Navigation: iGO8 full EU
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: DXIA5
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1171 Dátum: 2010, 07 30, 07:47:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítség!

Tegnap hirtelen elkezdett rosszalkodni az érintőképernyőm.
Kb 8 hónapja volt cserélve garanciában, azóta nem volt vele gond. Lett egy kis folt közép tájon ahol nem érzékelt (olyan mintha ára vagy valami átlátszó dolog lenne alatta). Nem esett le, nem dobálom, karcmentes.
Utána szépen lassan rakoncátlankodott, itt-ott nem akart érzékelni.
Had ne mondjam hogy elkezdtem ezért szívni vele mikor pin kódot kellett beírnom, és kioldani az S2U2 képernyőzárt. Nagy nehezen aktiváltam az egerenytyűt, a képernyőm azóta érzéketlen. SR nem segít, HR holnap lesz ha lementem az adataim biztonság miatt. Rom-ot nem cseréltem 8 hónapja.
Mi lehet a probléma?

Bocsi, elfelejtettem írni, hogy amióta ez az állapot van "zabálja" az akksit. Mindig bírta 2-3 napot, pedig telefonálgatok rendesen, de tegnap délután töltőre kellett raknom, és reggelre ki volt kapcsolva, lemerült...
"Még sosem élt a világon ember, akinek másodszor is lehetősége nyílt volna első benyomást tenni."

Nem elérhető Nylax

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: i900XDHK1/XDHK2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1172 Dátum: 2010, 08 08, 22:15:40 »
hali!
2 napja beejtettem kakaóba :D a telefonomat [véletlenül!] és azóta szarakszik a hangszóró. vártam hogy kiszáradjon de így is rosz. a mély hangoknál nem lehet észrevenni de a magasak teljesen "eldeformálódnak". lehet a hangszórót cserélni valahogy, vagy szervizbe kell vinnem, vagy mit csináljak?
köszi

edit: már nincs rá garanciám úgyhogy mindenképp pénzbe kerülne a javítás, és a legközelebbi szerviz[miskolc, nyíregyháza] 60km.

edit2: sgh-i900 am van.

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1173 Dátum: 2010, 08 08, 22:17:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hali!
2 napja beejtettem kakaóba :D a [NEM TELÓ!]m [véletlenül!] és azóta szarakszik a hangszóró. vártam hogy kiszáradjon de így is rosz. a mély hangoknál nem lehet észrevenni de a magasak teljesen "eldeformálódnak". lehet a hangszórót cserélni valahogy, vagy szervizbe kell vinnem, vagy mit csináljak?
köszi
Hali!
Szerintem vidd szervizbe az a biztos ;)
Habár ha vállalkozó szellemű vagy youtube-on tuti találsz videot, hogy hogyan kell kicserélni a hangszorót :)
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Nylax

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: i900XDHK1/XDHK2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1174 Dátum: 2010, 08 08, 22:19:12 »
60km a legközelebbi szerviz szóval hangszóró csere a valószínűbb, arra van valami videó, és hogy miként keressek rá a hangszóróra azt meg tudnátok mondani[illetve hogy mennyibe kerülhet].
köszi