2024, 09 23, 19:22:02

Szerző Téma: Jelly Bean--4.1/4.2/4.3--általános dumaragu  (Megtekintve 128861 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető banner72

  • Hozzászólások: 338
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: primo
  • PDA: G800F
  • PDA ROM: official 4.4.2
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1525 Dátum: 2013, 04 05, 17:05:26 »
Nektek működik az XDA Tapával?
Nekem nem megy, és mobilról sem, Chrome-on.
A Pdafanclub megy mindenhogy, da az Xda csak szgépről, böngészővel.

"Fáj a földnek és fáj a napnak
S a mindenségnek fáj dalom
De aki nem volt még Magyar
Nem tudja mi a fájdalom"

Nem elérhető Lizzard

  • Hozzászólások: 371
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9300
  • PDA ROM: I9300XXEMG4
  • Skype: mexikoma82
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1526 Dátum: 2013, 04 05, 17:23:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nektek működik az XDA Tapával?
Nekem nem megy, és mobilról sem, Chrome-on.
A Pdafanclub megy mindenhogy, da az Xda csak szgépről, böngészővel.
Nálam műxik.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Nem elérhető somag

  • Hozzászólások: 511
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: mikor mi
Re: Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1527 Dátum: 2013, 04 05, 17:28:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam műxik.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről
nálam is

A gamerz teszt gyors lett. Az első restart után bootloop. Hétvégén kap még egy esélyt full tiszta alapra téve.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Nem elérhető banner72

  • Hozzászólások: 338
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: primo
  • PDA: G800F
  • PDA ROM: official 4.4.2
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1528 Dátum: 2013, 04 05, 19:41:27 »
Valami tipp esetleg, miként tudnám életre csiholni az XDA-t tapával meg mobil Chrome böngészővel?
Már adatait töröltem.

Somag, köszi a Gamerz infót. :ok:

"Fáj a földnek és fáj a napnak
S a mindenségnek fáj dalom
De aki nem volt még Magyar
Nem tudja mi a fájdalom"

Nem elérhető roli57

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i9300
  • PDA ROM: Android 4.3 Mk6
  • Skype: Roli7557
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1529 Dátum: 2013, 04 05, 20:56:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt hiszem sikerült behangolnom a kicsikét :)
Soha nem éreztem ilyen gyorsnak mint most...s ez bármelyik romon kihozható eredmény! De most én a slimen próbálgatom a "hétvégi meglepit" ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről
És ehhez mit szólsz? :D

Nem elérhető radicspeter

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2141
  • Nem: Férfi
  • Sixalag rajongó
    • warezlinks
  • PDA: NeXus 5
  • PDA ROM: KOT49H
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1530 Dátum: 2013, 04 05, 21:40:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És ehhez mit szólsz? :D
Ha OC nélkül ennyi akkor megemelem a kalapom! :)

Én megmondom őszintén sose voltam oc fan. Még a legkevésbé sem...pedig 120-as OC-val is minden ment stabilan, amivel talán szerencsésnek is érezhetném magam mert valakikek már 110%-nál elszáll a rendszerük.

Igen vajasabb lesz tőle a rendszered, gyorsabban a reakcióidő stb de én ezt a fajta tuningot már inkább erőlködésnek érzem attól függetlenül hogy a proci és a gpu bírja még szuflával.
Igazából emiatt ástam is el magam mélyebben a tweakekben mert azok inkább az erőlködést mellőzve, finomhangolással érik el jóesetben az oc-s szintet; alap procifrekvencia mellett.
Eddigi tapasztalataim szerint működnek is ezek de egy idő után mégis visszaesik a rendszerünk teljesítménye...
Főbb okoknak szoktuk említeni:
-Nem megfelelő/megbízható/beállított programokat
-Az idő során összegyülemlett programmaradványokat/egyéb cache fájlokat
-Piszkos telepítést
stb...

De szerintem ezek mind mellékesek! A legfőbb bűnös még egy tweakelt zramos/swapos hiperjó romon is a memóriatelítődés és ennek nem megfelelő ürítése!
És kicsit bosszantó amikor ezért újra kell indítani a készülékünket szinte 2-3 naponta...tudom mi rom(b)olók a csábítás miatt is olykor naponta cserélünk romokat de gondolom ti is észrevettétek már ezt "az elején minden gördülékeny majd belassulunk" jelenséget...

(Pedig az android rendszerben ez nagyon jól ki van találva s emiatt is feleslegesnek tartjuk a taskiller alkalmazásokat is! )
Mi lehet ennek az oka? Eddig azt hittem hogy a kevés memóriánk de NEM!
Csak az alap memoria/minfree calculator értékek sztem nem megfelelően vannak beállítva!

A jó hírem az hogy már van olyan engine ami magától üríti a memóriánkat is, beállítja a megfelelő értékekre a szabályrendszerét és még sorolhatnám... :)
Így elkerülhető a sorozatos újraindítgatás, a bosszankodás, a laggok persze, és garantált a folyékony rendszer!

Ugye mintha álom volna! Idáig nekem is az volt de végre most ezt tapasztalom a valóságban is!! Ha még vasárnapra is ezt gondolom majd akkor csinálok külön egy tweakes topikot amiben megosztom veletek is majd hogy mit hogyan stb..
:ok: ;)

Holnap még sulim van sajnos :(
Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető roli57

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i9300
  • PDA ROM: Android 4.3 Mk6
  • Skype: Roli7557
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1531 Dátum: 2013, 04 05, 23:52:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha OC nélkül ennyi akkor megemelem a kalapom! :)

Én megmondom őszintén sose voltam oc fan. Még a legkevésbé sem...pedig 120-as OC-val is minden ment stabilan, amivel talán szerencsésnek is érezhetném magam mert valakikek már 110%-nál elszáll a rendszerük.

Igen vajasabb lesz tőle a rendszered, gyorsabban a reakcióidő stb de én ezt a fajta tuningot már inkább erőlködésnek érzem attól függetlenül hogy a proci és a gpu bírja még szuflával.
Igazából emiatt ástam is el magam mélyebben a tweakekben mert azok inkább az erőlködést mellőzve, finomhangolással érik el jóesetben az oc-s szintet; alap procifrekvencia mellett.
Eddigi tapasztalataim szerint működnek is ezek de egy idő után mégis visszaesik a rendszerünk teljesítménye...
Főbb okoknak szoktuk említeni:
-Nem megfelelő/megbízható/beállított programokat
-Az idő során összegyülemlett programmaradványokat/egyéb cache fájlokat
-Piszkos telepítést
stb...

De szerintem ezek mind mellékesek! A legfőbb bűnös még egy tweakelt zramos/swapos hiperjó romon is a memóriatelítődés és ennek nem megfelelő ürítése!
És kicsit bosszantó amikor ezért újra kell indítani a készülékünket szinte 2-3 naponta...tudom mi rom(b)olók a csábítás miatt is olykor naponta cserélünk romokat de gondolom ti is észrevettétek már ezt "az elején minden gördülékeny majd belassulunk" jelenséget...

(Pedig az android rendszerben ez nagyon jól ki van találva s emiatt is feleslegesnek tartjuk a taskiller alkalmazásokat is! )
Mi lehet ennek az oka? Eddig azt hittem hogy a kevés memóriánk de NEM!
Csak az alap memoria/minfree calculator értékek sztem nem megfelelően vannak beállítva!

A jó hírem az hogy már van olyan engine ami magától üríti a memóriánkat is, beállítja a megfelelő értékekre a szabályrendszerét és még sorolhatnám... :)
Így elkerülhető a sorozatos újraindítgatás, a bosszankodás, a laggok persze, és garantált a folyékony rendszer!

Ugye mintha álom volna! Idáig nekem is az volt de végre most ezt tapasztalom a valóságban is!! Ha még vasárnapra is ezt gondolom majd akkor csinálok külön egy tweakes topikot amiben megosztom veletek is majd hogy mit hogyan stb..
:ok: ;)

Holnap még sulim van sajnos :(
Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről

Van OC 114 :D , már kíváncsi vagyok arra a tweakre :))

Nem elérhető somag

  • Hozzászólások: 511
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: mikor mi
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1532 Dátum: 2013, 04 06, 08:17:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Somag, köszi a Gamerz infót. :ok:
Szóval gamerz:
Nem bírtam ki...Este még feldobtam tiszta rendszerre full wipe-al és formattal. Rá az új devil kernelt és beállítottam az új devil appal.Visszadobtam az appjaimat és beállítottam a kinézetet a szememnek kedvesre.

Első tapasztalatok:
Az aksi éjszaka ~22:00-07:00 5%-ot esett. Ez nem rossz. Érzetre nagyon gyors. Szerintem gyorsabb mint a jelenlegi többi build. Antutut nem mértem. Engem nem hat meg az a szám. Láttam már romot párat aminek szép antutu értéke volt és a nova launcher néha mégis belaggolt, főleg ha közben a poweramp szórta a metált a háttérben.
Ma lesz kicsi GPS teszt is Bp-en hagyom kicsit navigálni. Majd referálok.

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1533 Dátum: 2013, 04 06, 21:20:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szóval gamerz:
Nem bírtam ki...Este még feldobtam tiszta rendszerre full wipe-al és formattal. Rá az új devil kernelt és beállítottam az új devil appal.Visszadobtam az appjaimat és beállítottam a kinézetet a szememnek kedvesre.

Első tapasztalatok:
Az aksi éjszaka ~22:00-07:00 5%-ot esett. Ez nem rossz. Érzetre nagyon gyors. Szerintem gyorsabb mint a jelenlegi többi build. Antutut nem mértem. Engem nem hat meg az a szám. Láttam már romot párat aminek szép antutu értéke volt és a nova launcher néha mégis belaggolt, főleg ha közben a poweramp szórta a metált a háttérben.
Ma lesz kicsi GPS teszt is Bp-en hagyom kicsit navigálni. Majd referálok.
Ijjet! :D


You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Nem elérhető somag

  • Hozzászólások: 511
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: mikor mi
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1534 Dátum: 2013, 04 07, 06:52:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ijjet! :D


You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről
Mielőtt bárki megkövez tisztázzuk, hogy minden tiszteletem aways-nak. Úgy vélem páratlan mennyiségű időt, energiát és ambíciót öl bele a romolásba.
Miért nem teszem fel mégsem? Jó kérdés.
Talán mert ha meglátok egy aways által készített romot anélkül, hogy megnézném a verziót nem mondanám meg, hogy Ő csinálta. Mivel 8 romból 4-et Ő készített talán még el is találnám, de, hogy ez éppen melyik azt nem biztos.Ha egy rom nagyon jó és smoth akkor ne kelljen már pl. a nova launchertől megválnom, mert azzal nem smoth és laggol.
A romjai (és ez a személyes véleményem) nem térnek el annyira egymástól, hogy mindnek új nevet kelljen adni.
Persze van néhány különbség de szép számmal láttunk olyat, hogy ugyanazon névvel a verziószám változásakor az alap is változott aokp/aosp stb.
Komolyan néha az az érzésem, hogy direkt nem csinál egy olyat amiben minden klappol. A mix is jó volt(nekem v11-ig onnan már nem igazán), de ki tudja lesz-e folytatása és ha igen megkapja-e azt az odafigyelést, a tudás legjavát mint azoknál a csapatoknál ahol 1 romba teszik az energiát.
Végezetül csak egy utolsó gondolat ezzel kapcsolatban: Attól mert a paprikás krumpliba főzéskor nem teszek babér levelet, vagy éppen kimarad a só még nem nevezem stroganoff bélszínnek. Az ugyanúgy paprikás krumpli, csak a múltkori picit más volt, jobb/rosszabb volt.



Más.Gamerzrom.

Nálam nagyon bevállt. A GPS, jó jelet egyből fogott és nem dobta el. Wifi, Bt, hanghívás, skype videóhívás is rendben.
Játékra nem teszteltem, nem volt rá időm, de roppant gördülékeny húzás nélkül is.
Nagy előnyét a csekély aksievésben láttam. Pl.készenlétben szinte nem is eszik.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1535 Dátum: 2013, 04 07, 07:47:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mielőtt bárki megkövez tisztázzuk, hogy minden tiszteletem aways-nak. Úgy vélem páratlan mennyiségű időt, energiát és ambíciót öl bele a romolásba.
Miért nem teszem fel mégsem? Jó kérdés.
Talán mert ha meglátok egy aways által készített romot anélkül, hogy megnézném a verziót nem mondanám meg, hogy Ő csinálta. Mivel 8 romból 4-et Ő készített talán még el is találnám, de, hogy ez éppen melyik azt nem biztos.Ha egy rom nagyon jó és smoth akkor ne kelljen már pl. a nova launchertől megválnom, mert azzal nem smoth és laggol.
A romjai (és ez a személyes véleményem) nem térnek el annyira egymástól, hogy mindnek új nevet kelljen adni.
Persze van néhány különbség de szép számmal láttunk olyat, hogy ugyanazon névvel a verziószám változásakor az alap is változott aokp/aosp stb.
Komolyan néha az az érzésem, hogy direkt nem csinál egy olyat amiben minden klappol. A mix is jó volt(nekem v11-ig onnan már nem igazán), de ki tudja lesz-e folytatása és ha igen megkapja-e azt az odafigyelést, a tudás legjavát mint azoknál a csapatoknál ahol 1 romba teszik az energiát.
Végezetül csak egy utolsó gondolat ezzel kapcsolatban: Attól mert a paprikás krumpliba főzéskor nem teszek babér levelet, vagy éppen kimarad a só még nem nevezem stroganoff bélszínnek. Az ugyanúgy paprikás krumpli, csak a múltkori picit más volt, jobb/rosszabb volt.



Más.Gamerzrom.

Nálam nagyon bevállt. A GPS, jó jelet egyből fogott és nem dobta el. Wifi, Bt, hanghívás, skype videóhívás is rendben.
Játékra nem teszteltem, nem volt rá időm, de roppant gördülékeny húzás nélkül is.
Nagy előnyét a csekély aksievésben láttam. Pl.készenlétben szinte nem is eszik.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
+1  :)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-i9000-ről


Nem elérhető Mecs

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One
  • PDA ROM: Viper 4.3.0
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1536 Dátum: 2013, 04 07, 11:48:21 »
Feldobtam én is a Gamerz-t, hát a Tsunami 4.8 hoz képest villám!! >:( Tsunamiék mostanában nagyon elszarják a romjaikat... Tetszik a gamerz, smooth és eddig nem találkoztam ütközéssel a programokban, már csak 1 a kérdés, vannak hozzá témák? Mert az alap annyira nem fogott meg.

Nem elérhető somag

  • Hozzászólások: 511
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: mikor mi
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1537 Dátum: 2013, 04 07, 13:10:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
................
Ugye mintha álom volna! Idáig nekem is az volt de végre most ezt tapasztalom a valóságban is!! Ha még vasárnapra is ezt gondolom majd akkor csinálok külön egy tweakes topikot amiben megosztom veletek is majd hogy mit hogyan stb..
:ok: ;)

Holnap még sulim van sajnos :(
......................
Petikém az istenért sem sürgetnélek, de majd megpusztulok a kíváncsiságtól.   :D

Nem elérhető Lizzard

  • Hozzászólások: 371
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9300
  • PDA ROM: I9300XXEMG4
  • Skype: mexikoma82
Re: Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1538 Dátum: 2013, 04 07, 14:22:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Petikém az istenért sem sürgetnélek, de majd megpusztulok a kíváncsiságtól.   :D
Én ezt már órákkal ezelőtt meg akartam írni, de gondoltam nem sürgetem. :))

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Nem elérhető megasanyi

  • Hozzászólások: 276
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Galaxy S , S2, S3
  • PDA ROM: c-rom
  • Skype: megasanyi
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1539 Dátum: 2013, 04 07, 19:26:27 »
héllo
Felraktam ezt az uj finomságát aways nak:  [ROM][AOSP][4.2.2][UNOFFICIAL] LiquidSmooth v2.1 - For Galaxy S
Nem tudom milyen kerner van hozzá ,de a logo CyanogenMod!
Huzni akarom a procit,de csak 1200 ig lehet,nekem meg csak 114 ig lenne jo!
Mivel tudnám beállítani rendesen 114 ig?
köszi

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1540 Dátum: 2013, 04 07, 19:45:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
héllo
Felraktam ezt az uj finomságát aways nak:  [ROM][AOSP][4.2.2][UNOFFICIAL] LiquidSmooth v2.1 - For Galaxy S
Nem tudom milyen kerner van hozzá ,de a logo CyanogenMod!
Huzni akarom a procit,de csak 1200 ig lehet,nekem meg csak 114 ig lenne jo!
Mivel tudnám beállítani rendesen 114 ig?
köszi


You are not allowed to view links. Register or Login

Dobd fel ezt,és utána Google Play és Sema Managert szedd le...és woálá! :D

Nem elérhető megasanyi

  • Hozzászólások: 276
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Galaxy S , S2, S3
  • PDA ROM: c-rom
  • Skype: megasanyi
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1541 Dátum: 2013, 04 07, 19:56:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login


You are not allowed to view links. Register or Login

Dobd fel ezt,és utána Google Play és Sema Managert szedd le...és woálá! :D

Ja  igen közben raktam fel másikat,csak valamiért azt hittem más kernerrel nem lesz jo! :D
köszi

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1542 Dátum: 2013, 04 07, 19:57:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja  igen közben raktam fel másikat,csak valamiért azt hittem más kernerrel nem lesz jo! :D
köszi
Mindig mehet rá más kernel! :)

Nem elérhető Norbi90

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: I9000
  • PDA: Samsung I9000
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1543 Dátum: 2013, 04 07, 20:18:36 »
Sziasztok,

Az lenne a kérdésem ha a telefon gyárilag kék szolgáltatós de ki lett függetlenítve, akkor ROM csere után ez meg marad vagy visszazár?
Köszönöm.

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1544 Dátum: 2013, 04 07, 20:28:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Az lenne a kérdésem ha a telefon gyárilag kék szolgáltatós de ki lett függetlenítve, akkor ROM csere után ez meg marad vagy visszazár?
Köszönöm.
Elvileg semmit nem befolyásol! :)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-i9000-ről


Nem elérhető radicspeter

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2141
  • Nem: Férfi
  • Sixalag rajongó
    • warezlinks
  • PDA: NeXus 5
  • PDA ROM: KOT49H
Re: Re: Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1545 Dátum: 2013, 04 08, 00:19:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Petikém az istenért sem sürgetnélek, de majd megpusztulok a kíváncsiságtól.   :D


You are not allowed to view links. Register or Login
Én ezt már órákkal ezelőtt meg akartam írni, de gondoltam nem sürgetem. :))

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről

Bocsi a topik kész (remélem láttátok már) a guide meg még érkezik...mert a pontos leíráshoz nekem is le kell tesztelnem mindent.
:ok:

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Padawan000

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung I9000
  • PDA ROM: AOKP JB Mileston
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1546 Dátum: 2013, 04 08, 15:53:23 »
Sziasztok!
IceColdJelly-hez milyen kernelt ajánlanátok? Nem akarom húzni a procit meg különösebben belemonyákolni sem szeretnék. A legfontosabb számomra az, hogy az akksi üzemidejét valahogy ki lehessen tologatni. Vagy hagyjam alap kernelen?

Nem elérhető szabi83

  • Hozzászólások: 36
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung I9000
  • PDA ROM: Változó CM10.1/Vortex 0.4/SlimBean
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1547 Dátum: 2013, 04 08, 20:32:06 »
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni Gamerzrom ügyében.

Ma napközben feltettem a 1.2-es verziót, nagyon szépen fut, de 1 bajom van vele, nincs benne alapból supersu. Ez azért gond, mert én használok kétszintű belépést, és amikor hozzáadom a gmail fiókom, kér még egy kódot is. Ezt a hitelesítővel meg is tudom szerezni, amit TiBi-n keresztül előtte visszaállítok.
Igen ám, de supersu nélkül nem megy a TiBi, anélkül meg a hitelesítő visszaállítás adatokkal. Patt helyzet. Szerencsére van másik gmail fiókom is, azzal tudtam telepíteni super su-t, de a TiBi nem tud kérni root jogot, így használhatatlan... Másnál is van ilyen gond? A TiBi elindul, kiírja, hogy root jogok kérése és csak vár. Nem ugrik fel az ablak, hogy engedélyezem a jogot...

Próbáltam az 1.3-as mai friss rommal is, de ugyanaz...

Telepítésnél full wipe és format természetesen megvolt.

Köszi előre is

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1548 Dátum: 2013, 04 08, 20:46:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni Gamerzrom ügyében.

Ma napközben feltettem a 1.2-es verziót, nagyon szépen fut, de 1 bajom van vele, nincs benne alapból supersu. Ez azért gond, mert én használok kétszintű belépést, és amikor hozzáadom a gmail fiókom, kér még egy kódot is. Ezt a hitelesítővel meg is tudom szerezni, amit TiBi-n keresztül előtte visszaállítok.
Igen ám, de supersu nélkül nem megy a TiBi, anélkül meg a hitelesítő visszaállítás adatokkal. Patt helyzet. Szerencsére van másik gmail fiókom is, azzal tudtam telepíteni super su-t, de a TiBi nem tud kérni root jogot, így használhatatlan... Másnál is van ilyen gond? A TiBi elindul, kiírja, hogy root jogok kérése és csak vár. Nem ugrik fel az ablak, hogy engedélyezem a jogot...

Próbáltam az 1.3-as mai friss rommal is, de ugyanaz...

Telepítésnél full wipe és format természetesen megvolt.

Köszi előre is
Elvileg kell h legyen benne,nekem is fent volt a Rom és volt SU-m! :)  7x tapi a Buildre és nézd meg utána!? :)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-i9000-ről


Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1549 Dátum: 2013, 04 08, 20:47:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
IceColdJelly-hez milyen kernelt ajánlanátok? Nem akarom húzni a procit meg különösebben belemonyákolni sem szeretnék. A legfontosabb számomra az, hogy az akksi üzemidejét valahogy ki lehessen tologatni. Vagy hagyjam alap kernelen?
Maradhat az alap véleményem szerint! :)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-i9000-ről