2024, 09 25, 14:35:18

Szerző Téma: [ROM][XWLPD][05/30] TurkbeyRom Ics V11 4.0.3 Blue-Black Themed  (Megtekintve 25797 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #175 Dátum: 2012, 04 30, 11:51:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kerek 24 órája jelentették be a V6-ot..jöhetne már  ;)
Ez nagyszerűen hangzik mindig jóhír egy újabb török rom :taps:
Egy linket kérhetnék viszont a forrásról mert még a török fórumon sem találom a témáját pedig ott mindig szokott lenni a megjelenésre váró romnak.

Nem elérhető juhaszroli

  • Hozzászólások: 865
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung i9300 Pepple Blue
  • PDA ROM: R2D2 V9
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #176 Dátum: 2012, 04 30, 12:03:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez nagyszerűen hangzik mindig jóhír egy újabb török rom :taps:
Egy linket kérhetnék viszont a forrásról mert még a török fórumon sem találom a témáját pedig ott mindig szokott lenni a megjelenésre váró romnak.

TURKBEY ROM ICS V6 BLUE BLACK THEMED XWLP9 NO WİPE




Pda : I9100 - XWLP9

Phone : I9100 - DXLP7

Csc : I9100 - OJVLPB

CSC TUR OLARAK AYARLANMIŞTIR


Abyss ICS kernel 2.5 Stable Version


Crt off the new framework
Visuality has made ​​some changes in the system
15 was added to toggle the notification screen
Previous problems have been fixed in the version
Made some visual changes in the field of guidance
Search screen animation was changed.
Airdroid added to the system
Samsung service.apk added to the system
Ics dsp and music manager app removed
Audio Beats removed from the system. (Those who want to can install the package available in case)
Mms, call screen, contacts, space is not transparent
Roman added that some system files from 4.0.4 Nexus
Samsung and android keyboard aosp
Call recording and fixed incoming call ring tone
Noise reduction effect of the
Youtube hd broadcast via WiFi and operator
Call logs do not sms
build.prop tweaks added s
batteries and chargers percentage animation
the blue hour notification screen
blue screen text notification
The updated google applications
BLN active for 3rd party software
Embedded flash player flash player from the system, please kaldırıldı.Market

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #177 Dátum: 2012, 04 30, 12:37:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
TURKBEY ROM ICS V6 BLUE BLACK THEMED XWLP9 NO WİPE




Pda : I9100 - XWLP9

Phone : I9100 - DXLP7

Csc : I9100 - OJVLPB

CSC TUR OLARAK AYARLANMIŞTIR


Abyss ICS kernel 2.5 Stable Version


Crt off the new framework
Visuality has made ​​some changes in the system
15 was added to toggle the notification screen
Previous problems have been fixed in the version
Made some visual changes in the field of guidance
Search screen animation was changed.
Airdroid added to the system
Samsung service.apk added to the system
Ics dsp and music manager app removed
Audio Beats removed from the system. (Those who want to can install the package available in case)
Mms, call screen, contacts, space is not transparent
Roman added that some system files from 4.0.4 Nexus
Samsung and android keyboard aosp
Call recording and fixed incoming call ring tone
Noise reduction effect of the
Youtube hd broadcast via WiFi and operator
Call logs do not sms
build.prop tweaks added s
batteries and chargers percentage animation
the blue hour notification screen
blue screen text notification
The updated google applications
BLN active for 3rd party software
Embedded flash player flash player from the system, please kaldırıldı.Market
Köszi szépen
Annyi már a leírás alapján is egyértelmű a számomra hogy nem ez lesz a kedvenc romom nem értem miért szedi ki az átlátszó dolgokat (üzenetek, tárcsázó, névjegyzék) és hogy miért törli a beats audio-t. Abyss kernel használat is furcsa számomra GB-nél is majdnem végig Sylah-t használt aztán meg NEAK-et. Mondjuk annak örülök hogy ICS-nél nem a NEAK-re váltott de eddig azért voltak gondok rendesen a Sylah-al de 3.1 óta szerintem eléggé összeállt erre pont most vált. Abyss-ból nekem csak 1.x-esek voltak szóval a frissebbről nem tudok nyilatkozni de azért furcsa.
Mondjuk én szerintem megmaradok az átskinezett VK-nál de azért tutira letöltöm a V6-ot hogy hátha vannak benne jó grafikai ötletek amiket ár lehetne menteni.

Nem elérhető juhaszroli

  • Hozzászólások: 865
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung i9300 Pepple Blue
  • PDA ROM: R2D2 V9
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #178 Dátum: 2012, 04 30, 12:56:35 »
Az átskinezett VK ugyanaz, mint a VK, csak törökös? Egyéb mod nincs benne? És ez a sima 4.7, vagy a 4.7.1?
Valamint mire érdemes feltolni? (LPH, LP9?)

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #179 Dátum: 2012, 04 30, 21:37:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az átskinezett VK ugyanaz, mint a VK, csak törökös? Egyéb mod nincs benne? És ez a sima 4.7, vagy a 4.7.1?
Valamint mire érdemes feltolni? (LPH, LP9?)
teljesen mindegy mire tolod ha volt factory reset. Full VK rom és majdnem 100% török dizájn mert néhány helyen jobbnak találom a VK dizájnt mint a törököt. Amúgy jelenleg a legfrissebb ilyen elérhetőm a 4.7 és egyelőre nem is tervezem megcsinálni a 4.7.1-et mivel minimális mfrissítés van benne aminek a többsége 4.7-en is elvégezhető. Jelenleg inkább annak szentelem azt a kevés szabadisőmet hogy a 4.7-be való pár hibát kijavítsam. Jelenleg 3 ilyenről tudok amit ti lehet hogy nem tartotok hibának de engem zavar.
Elsődlegesen hogy a Sense feladatkezelőnél megjelenik Andy a robot képe. Tudok a problémáról a megoldás is egyéretelmű csak még mnem sikerült megfelelő, bitmenyiségű átlátszó képet előállítani. A pixelszám okés de ha a bitkép nem megfelelő akkor fehér lesz a kép ha a bitkép okés de a pixelszám nem akkor meg 4 kis háromszög jelenik meg a képen ami még mindig sokkal kevésbé zavaró mint a zöld robot de messze nem okés. Töltenék fel képet is a problémás próbálkozásokról de halálósan őszinte leszek jelen pillanatba részeg vagyok tehát max majd holnap...
Másodlagos probléma hogy a tárcsázóba ha hívunk valakit akkor ugyan eleinte szép átlátszó a háttér de ha az illető felveszi akkor feketére vált. Jelentem ez a probléma már megoldva nálam már amhívás befejezéséig átlátszó marad ti a következő romba kajátok meg.
Harmadlagosan a zenelejátszó amibe viszont őszintén megírom rossz irányba indultam el az új (V5-ös) kinézetet kezdtem el feltuningolni a régebbi hangerőszabályzóval aminek az összképe nem tetszik. Ettől függetlenüé holnap (józanon) ezt is megostom képpel és apk fájlal együtt hogyha esetrleg valakinek ez jönne be akkor egy felülírással tudja használni én viszont visszatérek a régebbi rom (ami a 4.7-es romomba van) tuniningolásához ami nekem nem tetszik. Mivel ennek a végleges változata még kérdéses ezért ez még nem publikus a lényeg (tudom kicsit vagy nagyon egoista módon) de hogy nekem tetszen ha nektek nem jön be csak egy felülírás a dolog. Holnaptól 3 lehetőség is élni fog az LKP8 verzióba lévő full új kinézet, az LP9 verzióba debütált régikinézet és új menüikon kinézet végül a holnap megosztásra kerülő új kinézet régi hangerőszabályzással tehát lehetőség lesz bőven.
Összességée tehát most egy picit távolabbi a gondolkodásom és inkább a finomhangolásra törekszem hogy a közelgő 4.8 verzió sokkal inkább hibamentes dizájnú legyen mint hogy azt a kevés szabadidőmet arra áldozni hogy megcsináljam a 4.7.1 verziót ugyanazokkal a hibákkal mint a 4.7-es. Persze a 4.7-es is többmindenbe előrelépés de inkább megmaradnék annál a stratégiánál hogy amikor változik a bázis verziós (érts új samu rom jön ki) akkor adok ki én is frissebb romot amibe látható előrelépések vannak int hogy az eddigi hibákkal adjam ki patch értékű frissítéseket. Feltéve ha az adott romnál van szabadidőm ha nincs akkor csak nyerhettek a dolgon mivel ha megjelenik a patch értékű frissítés és akkor van időm akkor azt csinálom meg.
Ősszeséégébe ha lesz időm akkor összedobom a 4.7.1 verziót de elsődlegesen mindenképp merre a 3 hibára (mostmár csak 2) összpontosítok hogy a 4.8 esetleg 4.7.2 verzió dizájba is előrelépés legyen ne csak VK álltal.

Nem elérhető juhaszroli

  • Hozzászólások: 865
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung i9300 Pepple Blue
  • PDA ROM: R2D2 V9
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #180 Dátum: 2012, 05 01, 09:40:13 »
Várjuk,várjuk :ok:

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #181 Dátum: 2012, 05 01, 12:48:35 »
kint a török.

TURKBEY ROM ICS V6 BLUE BLACK THEMED


 Pda : I9100 - XWLP9

 Phone : I9100 - DXLP7

 Csc : I9100 - OJVLPB


Changelog:

 Updated to Linux 3.0.30
 ARM: smp: Align secondary_start_kernel with mainline
 sched: Cleanup cpu_active madness
 ARM: SMP: use a timing out completion for cpu hotplug
 Ext4: add FALLOC_FL_NO_HIDE_STALE support
 cpufreq_conservative: Bump default frequency step up to 10
 Enabled kernel panic timeout
 Revert "exynos4: Disable SW downclock in cpuidle"
 nohz: Fix stale jiffies update in tick_nohz_restart()
 tcp: fix TCP_MAXSEG for established IPv6 passive sockets
 Increased auto-brightness
 Set GPU level 0 and level 1 freq to 267mhz as default
 Enabler logger module on boot for compatibility with some apps
 Wifi toggle fix
 Fix Touchkey lights
 New Recovery CWM modded by me
 Removed Old Abyss Script
 Disabled/Enabled BLN form recovery
 Enabled/Disabled AFTR idle from recovery
 Enabled/Disabled MC_sched from recovery
 Added in recovery Root installer
 Added in recovery S90Abyss Script installer (With all functions of old Abyss script, + added Gamma level settings, Touch Sensivity settings)
 Added in recovery S90 Abyss Script remove
 You can select ASV CPU Table in recovery (Default = 3)
 Yoy can select Vibration Level in recovery (Default = 6)
 Others small Fix

stb


You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #182 Dátum: 2012, 05 01, 12:51:15 »
Nos akkor a tegnap igért beszámoló.
Jelentem mindhárom tervezett hibajavítással elkészültem a következő romba érkezik mindegyik. A 4.7.1-et viszont továbbra sem tartom olyan nagy előrelépésnek hogy érdemes legyen vele szöszölgetni de lehet hogy (leghamarabb holnap) esetleg nekiesek de továbbra is bízom egy 4.7.2-be vagy esetleg 4.8-ba.
Visszatérve a 3 dologra a leginkább zavaró dolog a Sense feladatkezelőnél a zöld robot végre eltünt.
Ilyen volt
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyen lett (picit mutatok a képen a továbbdizájnolt zenelejátszóról is de persze egyelőre még csak egy keveset :D)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Persze volt több rossz változat is aminél a hajamat téptem pl amikor kisebb volt az átlátszó kép és látszott a 4 kis háromszög ami a kép széleit mutatta vagy épp amikor a konvertálgatások végére fehér volt a kép és nem átlátszó (mobilon sokkolóan nézett ki)
A tárcsázó mostmár a hívás végéig átlátszó marad eddig ilyen feketére váltott.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Mostmár végig ilyen
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Végül a zenelejátszó amibe viszont egyelőre 2 helyen is belenyúltam az egyiket lehet hogy észre sem fogjátok venni a másik az tutira észrevehető lesz (tulajdonképpen már a fenti részletképen is látható a változás.
Tegnap viszont írtam hogy az első próbálkozás fejlesztése be lett fejezve mert nem bejövős de gondoltam hátha tetszik valakinek az had használja.
Mindenbe tökugyanaz mint amit a török is használ az ICS verzióiba kivétel a hangerőszabályzó ami az LP9 verziómba található dizájnosabbat kapta. Még így sem tetszett az összkép így az LP9 verzióba találhatót fejlesztgetem tovább.
Ettől függetlenül a leállított így néz ki
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
és innen tőlthető is
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyelőre ennyi ha jön egy frissebb rom akkor kapjátok ti is az újdonságokat addig továbbra is inkább a jólbevált 4.7 es verzión tesztelgetem a lehetséges további szépítgetéseket minthogy a 4.7.1-re fókuszáljak

Nem elérhető juhaszroli

  • Hozzászólások: 865
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung i9300 Pepple Blue
  • PDA ROM: R2D2 V9
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #183 Dátum: 2012, 05 01, 12:56:25 »
Adsz egy linkett a javított romról Segal?  :) Amit linkeltél az maga a MusicPlayer.apk.
Köszi! :)

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #184 Dátum: 2012, 05 01, 13:06:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Adsz egy linkett a javított romról Segal?  :) Amit linkeltél az maga a MusicPlayer.apk.
Köszi! :)
jelen pillanatba nincs összerakva telefonon irogattam felül az adott menüpontokat. Most főzni kéne valamit aztán meg követni a Belvárosi nagydíjat de max holnapra összedobok egyet ma már tényleg nem lesz sok időm ezzel foglalkozni.

Nem elérhető juhaszroli

  • Hozzászólások: 865
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung i9300 Pepple Blue
  • PDA ROM: R2D2 V9
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #185 Dátum: 2012, 05 01, 14:44:56 »
Na feltettem VK-ra, wipa cache, dalvic cache, kernel script...most bootol, ha beválik, teszem fel este tisztán, amíg persze Segal közzé nem teszi az átlátszót  :ok:

Nem elérhető juhaszroli

  • Hozzászólások: 865
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung i9300 Pepple Blue
  • PDA ROM: R2D2 V9
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #186 Dátum: 2012, 05 01, 14:54:01 »
Nagyon szép lett...tárcsázón kisebbek lettek a gombok, de nagyon bejön, az, hogy nem átlátszó a névjegy, meg tárcsázó, elviselhető, eddig minden megy..de mondom, nem volt full-wipe, szóval még bármi lehet :)

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #187 Dátum: 2012, 05 01, 15:11:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon szép lett...tárcsázón kisebbek lettek a gombok, de nagyon bejön, az, hogy nem átlátszó a névjegy, meg tárcsázó, elviselhető, eddig minden megy..de mondom, nem volt full-wipe, szóval még bármi lehet :)
kb 2 perc megcsinálni hogy újra átlátszó legyen egy régebbi romból írd felül a Phone.apk-ba a Contacts.apk és az Mms.apk-ba a fekete hátteres képeket az átlátszóra és újra átlátszó lesz.
Nézegettem én is a képeket XDA-n több minden lett kék ha nem csinálnám már a VK-s dolgot akkor ma nagyon örülnék így viszont már esélytelen számomra.

Nem elérhető juhaszroli

  • Hozzászólások: 865
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung i9300 Pepple Blue
  • PDA ROM: R2D2 V9
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #188 Dátum: 2012, 05 01, 15:18:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
kb 2 perc megcsinálni hogy újra átlátszó legyen egy régebbi romból írd felül a Phone.apk-ba a Contacts.apk és az Mms.apk-ba a fekete hátteres képeket az átlátszóra és újra átlátszó lesz.
Nézegettem én is a képeket XDA-n több minden lett kék ha nem csinálnám már a VK-s dolgot akkor ma nagyon örülnék így viszont már esélytelen számomra.

kérhetnék egy 2 sorral bővebb leírást az átlátszósághoz?  :oops:
Mit honnan hova írjak felül?

Ezek az apk-k benne vannak a romodban? Vagy amiket újracsináltál...be tudnád linkelni? Hálás lennék! :)

Uhh semmi..leesett melyik régebbi romra gondolsz :)

Nem elérhető juhaszroli

  • Hozzászólások: 865
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung i9300 Pepple Blue
  • PDA ROM: R2D2 V9
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #189 Dátum: 2012, 05 01, 15:22:23 »
Akkor ezt úgy kell, hogy ezekből az apk-ból csinálok egy zipet, és úgy csinálom meg?
Ha igen, ezeket az apk-kat hol lehet megtalálni a romban..?

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #190 Dátum: 2012, 05 01, 15:25:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
kérhetnék egy 2 sorral bővebb leírást az átlátszósághoz?  :oops:
Mit honnan hova írjak felül?
persze
(de szerintem mindjárt megosztom a VK-s félét mert időközbe összeraktam)
Tehát még pc-n rákattintasz a török v6 .zip-jére bemész a system/app részbe és az előbb említett 3 apk fájlt valahova kimásolod. Total commanderrel bele tudsz lépni az apk fájlba és másold ki a képeket belőle. Pontosan nem tudom így fejből hogy mely képek felelnek az átlátszóságért de mivel a phone.apk-ba én is tegnap turkáltam abba kb 6-8 kép felel érte. (amik nagyobbak és jelen esetbe feketék)
Aztán a V5 romnál megcsinálod ugyanezt csak abba értelemszerűen még átlátszóak lesznek és azokkal felülírod a V6-ból kiszdett apk fájlodba a képeket. Ha ez megvan akkor az apk fájlokkal írod fel a török v6 .zip-jébe levőket és már csak ugyanúgy telepíteni kell csak a végeredmény hogy átlátszó lesz. Ezt így sok leírni főleg értelmezni de megcsinálni tényleg 2 perc ha az ember tudja mi hol merre.

Nem elérhető juhaszroli

  • Hozzászólások: 865
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung i9300 Pepple Blue
  • PDA ROM: R2D2 V9
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #191 Dátum: 2012, 05 01, 15:28:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
persze
(de szerintem mindjárt megosztom a VK-s félét mert időközbe összeraktam)
Tehát még pc-n rákattintasz a török v6 .zip-jére bemész a system/app részbe és az előbb említett 3 apk fájlt valahova kimásolod. Total commanderrel bele tudsz lépni az apk fájlba és másold ki a képeket belőle. Pontosan nem tudom így fejből hogy mely képek felelnek az átlátszóságért de mivel a phone.apk-ba én is tegnap turkáltam abba kb 6-8 kép felel érte. (amik nagyobbak és jelen esetbe feketék)
Aztán a V5 romnál megcsinálod ugyanezt csak abba értelemszerűen még átlátszóak lesznek és azokkal felülírod a V6-ból kiszdett apk fájlodba a képeket. Ha ez megvan akkor az apk fájlokkal írod fel a török v6 .zip-jébe levőket és már csak ugyanúgy telepíteni kell csak a végeredmény hogy átlátszó lesz. Ezt így sok leírni főleg értelmezni de megcsinálni tényleg 2 perc ha az ember tudja mi hol merre.

Akkor szerintem hagyom, és megvárom a tiédet, de azért nagyon köszönöm!  ;)
Mikorra várható a link?

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #192 Dátum: 2012, 05 01, 15:39:56 »
Elkészült a VK 4.7 es verzió javított változata!!
You are not allowed to view links. Register or Login tőlthető!
Mindössze 3 dolgot javít de mivel kértétek ezért összehegesztettem.
-Sense feladatkezelőbe már nincs a robotos hiba
-Végig átlátszó tárcsázó
-Felfrissített dizájnú zenelejátszó (2 dolog változott)

Mindez képeken
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Végül egy fontos közlemény így aztán végképp esélytelen hogy megcsináljam a 4.7.1. verziót.
Tulajdonképpen 4 újdonság van benne az egyik a skinezett ICS lockscreen ami számunkra eleve lényegtelen, új kernel van benne ami ebbe is simán belerakható (sőt újabb is), a tárcsázónál hívás közbe javított bill de nekem semmi bajom az ebbelevővel végül a 4 irányba forgás ami ugyis max egyszer kipróbálós szóval a következő az vagy 4.7.2. (ha lesz egyáltalán) de inkább 4.8 lesz!!

Nem elérhető juhaszroli

  • Hozzászólások: 865
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung i9300 Pepple Blue
  • PDA ROM: R2D2 V9
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #193 Dátum: 2012, 05 01, 21:03:26 »
Sikerült a böngésző ikont törökösíteni, ahogyan régen szerettem volna  :ok: Írtam Segalnak segítségért..de ment egyedül is, igény esetén feltöltöm valahová  ;)





visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dunhamoliv

  • Hozzászólások: 25
  • PFC Fan
  • PDA: SAMSUNG GALAXY S2 I9100XXLPS
  • PDA ROM: TÜRKBEY ROM Ics Rom20V5XWLP7
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #194 Dátum: 2012, 05 01, 22:21:30 »
Engem továbbra a teljes-képernyős hívófél fotó érdekel!
Tudna valaki segíteni?

Nem elérhető nagydarab2

  • Hozzászólások: 463
  • Nem: Férfi
  • közlegény és basztat-őr
  • Navigáció / Navigation: igo, sygic
  • PDA: minden megvolt. minden meglesz :)
  • PDA ROM: gyakran változik
Re: Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #195 Dátum: 2012, 05 02, 12:05:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Engem továbbra a teljes-képernyős hívófél fotó érdekel!
Tudna valaki segíteni?
Én érdeklődnék, hogy az NDK turmix gép, a levehető ajtós megérkezett e már ?
Hogy ?
Nem vasedény ?
Akkor bocsánat :)):)^-^8):));D^-^

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről
Karom erős, szivem kihagy.....Én vagylk a... hát te ki vagy ??

Nem elérhető nagydarab2

  • Hozzászólások: 463
  • Nem: Férfi
  • közlegény és basztat-őr
  • Navigáció / Navigation: igo, sygic
  • PDA: minden megvolt. minden meglesz :)
  • PDA ROM: gyakran változik
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #196 Dátum: 2012, 05 02, 12:13:00 »
Felraktam a.v6 ot
Nekem eddig bejön.
Javitotta a média keresést. Már nem tart olyan sokáig.
A kernellel semmi bajom.
A fényképező gép fagyott le eddi, mikor sok gombot nyomtam. Sokszor egyszerre :-)

A Segal féle vk turkbey skin első változatát próbáltam eddig. Ah sem rossz. Az új még nem volt próbálva. Lrdemes lenne külön topikot nyitni neki :-)
Ha valaki megtudná oldani a hívás rögzítést buetoot on normálisan az gazdag ember lehetne :-)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről
Karom erős, szivem kihagy.....Én vagylk a... hát te ki vagy ??

Nem elérhető Robrobzon

  • Hozzászólások: 424
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO,Wazee,google
  • PDA: OnePlus 6
  • Skype: villy.robert1
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #197 Dátum: 2012, 05 03, 06:15:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Felraktam a.v6 ot
Nekem eddig bejön.
Javitotta a média keresést. Már nem tart olyan sokáig.
A kernellel semmi bajom.
A fényképező gép fagyott le eddi, mikor sok gombot nyomtam. Sokszor egyszerre :-)

A Segal féle vk turkbey skin első változatát próbáltam eddig. Ah sem rossz. Az új még nem volt próbálva. Lrdemes lenne külön topikot nyitni neki :-)
Ha valaki megtudná oldani a hívás rögzítést buetoot on normálisan az gazdag ember lehetne :-)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről
Állítólag hangcsip miatt nem megoldható a hangrögzítés bluetoot-hon keresztül.
Engem is nagyon bosszant a dolog.De már Pl Note-n,más a hangcsip, működik a rögzítés.
A hangrögzítés Bluetoothon nem romfüggő...(eddig)

Nem elérhető nagydarab2

  • Hozzászólások: 463
  • Nem: Férfi
  • közlegény és basztat-őr
  • Navigáció / Navigation: igo, sygic
  • PDA: minden megvolt. minden meglesz :)
  • PDA ROM: gyakran változik
Re: Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #198 Dátum: 2012, 05 03, 06:38:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Állítólag hangcsip miatt nem megoldható a hangrögzítés bluetoot-hon keresztül.
Engem is nagyon bosszant a dolog.De már Pl Note-n,más a hangcsip, működik a rögzítés.
A hangrögzítés Bluetoothon nem romfüggő...(eddig)

A HTC HD 2 re is ezt mondták aztán csak átkellett írni a systemben pár dolgot :-)


Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről
Karom erős, szivem kihagy.....Én vagylk a... hát te ki vagy ??

Nem elérhető Robrobzon

  • Hozzászólások: 424
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO,Wazee,google
  • PDA: OnePlus 6
  • Skype: villy.robert1
Re: Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #199 Dátum: 2012, 05 03, 16:33:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A HTC HD 2 re is ezt mondták aztán csak átkellett írni a systemben pár dolgot :-)


Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről

 Ha valaki megteszi akkor feltétlen tudasd .Köszi előre is.