2024, 09 25, 16:15:11

Szerző Téma: [ROM][XWLPD][05/30] TurkbeyRom Ics V11 4.0.3 Blue-Black Themed  (Megtekintve 25798 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #125 Dátum: 2012, 04 20, 08:14:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az sem bonyolult dolog a system/app könyvtárból át kell másolni az adott apk fájlt a belső vagy külső sd-re számítógéppel összekötni a gépet, átmásolni pc-re ott az apk kiterjesztést átírni .zip-re így bele tudsz lépni felülírod az adott képet azzal ami neked tetszik és visszaírod .apk-ra és az újal felülírod a system/app könyvtárba levőt.
Értelemszerűen másik romba levővel lehet/érdemes kicseréni amelyik romba tetszik a böngészőkép abból kiszedeed a képet és azzal írod felül a sajátod.
Át se kell nevezni a kiterjesztését, a TC vagy a 7zip megnyitja .apk-ként is. Fontos, hogy nem szabad kicsomagolni az apkt, csak meg kell nyitni és a megfelelő helyre BELEHÚZNI a képet, majd becsukni a tömörítő programot.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Mr.Mercury

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 714
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3 (N9005)
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #126 Dátum: 2012, 04 20, 17:38:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Át se kell nevezni a kiterjesztését, a TC vagy a 7zip megnyitja .apk-ként is. Fontos, hogy nem szabad kicsomagolni az apkt, csak meg kell nyitni és a megfelelő helyre BELEHÚZNI a képet, majd becsukni a tömörítő programot.

Hát...én bizony kicsomagoltam aztán visszaneveztem apk-nak, de nincs vele semmi gond.
Mercury

Nem elérhető Mr.Mercury

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 714
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3 (N9005)
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #127 Dátum: 2012, 04 20, 17:45:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én sajna nem merek babrálni, nehogy elrondtsak valamit...el tudod küldeni azt a zipet PÜ-ben? Vagy emailben? Nagyon megköszönném! :ok:

Persze, de inkább ide linkelem, hátha másnak is jól jön majd, aki le akarja cserélni az origo-s ikont. Szóval csak írd felül a system/app mappában lévő azonos nevűt fájlt vele!

You are not allowed to view links. Register or Login
Mercury

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #128 Dátum: 2012, 04 20, 20:33:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát...én bizony kicsomagoltam aztán visszaneveztem apk-nak, de nincs vele semmi gond.
Lehet, hogy csak a systemui és a framework-res volt túlérzékeny amikor próbáltam egyszer, de utána soha többé nem csomagoltam ki semmit, csak belehúztam a képeket. Az apktoolhoz (vagy mi a neve :) ) meg nem volt türelmem, hogy megtanuljam :) Ha így is jó, akkor csináld így :)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető dunhamoliv

  • Hozzászólások: 25
  • PFC Fan
  • PDA: SAMSUNG GALAXY S2 I9100XXLPS
  • PDA ROM: TÜRKBEY ROM Ics Rom20V5XWLP7
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #129 Dátum: 2012, 04 20, 21:15:09 »
Üdv mindenkinek! A segítségeteket kérném,nem tudja valaki hogyan lehetne  telepíteni  a régebbi TURKBEY V33SE-ben lévő  tárcsázót és a tejlesképernyős hívóazonosítót  a TÜRKBEY ROM Ics Rom20V5XWLP7-re?.
Ezen a legújabb ROM-n csak félképernyőn jelenik meg a hívófél és ez számomra nagyon bosszantó.
Előre köszönöm.

horizotya

  • Vendég
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #130 Dátum: 2012, 04 21, 11:18:19 »
Ez milyen rom lehet "TürkiyeÖzel" tud valaki tóbbet?
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dunhamoliv

  • Hozzászólások: 25
  • PFC Fan
  • PDA: SAMSUNG GALAXY S2 I9100XXLPS
  • PDA ROM: TÜRKBEY ROM Ics Rom20V5XWLP7
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #131 Dátum: 2012, 04 21, 11:54:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez milyen rom lehet "TürkiyeÖzel" tud valaki tóbbet?
You are not allowed to view links. Register or Login

Ezt találtam róla,többet én sem tudok.-( a teljes képernyős hívófél azonosító érdekel és a tárcsázó a V33 turbey-ból -hogyan lehetne az ICS-Rom-ra telepíteni esetleg nem tudod?)

Nem elérhető nagydarab2

  • Hozzászólások: 463
  • Nem: Férfi
  • közlegény és basztat-őr
  • Navigáció / Navigation: igo, sygic
  • PDA: minden megvolt. minden meglesz :)
  • PDA ROM: gyakran változik
Re: Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #132 Dátum: 2012, 04 21, 18:41:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez milyen rom lehet "TürkiyeÖzel" tud valaki tóbbet?
You are not allowed to view links. Register or Login

Milyen, milyen ?
Hát üszkürü 8)
Fek kell rakni ;D
Majd fel tolom

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről
Karom erős, szivem kihagy.....Én vagylk a... hát te ki vagy ??

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #133 Dátum: 2012, 04 21, 20:36:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Milyen, milyen ?
Hát üszkürü 8)
Fek kell rakni ;D
Majd fel tolom

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről
Bíztam benned! :D

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #134 Dátum: 2012, 04 21, 23:39:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez milyen rom lehet "TürkiyeÖzel" tud valaki tóbbet?
You are not allowed to view links. Register or Login
Én még tegnap éjjel közvetlen a megjelenése után feltettem hát szerintem pocsék gyakorlatilag semmi előrelépés viszont több progim is eltünt pár meg fc-zett pedig volt wipe cache meg dalvik is. Ha lett volna factory reset is akkor lehet hogy megjevult volna de inkább voisszaraktam a V5-öt.

Nem elérhető nagydarab2

  • Hozzászólások: 463
  • Nem: Férfi
  • közlegény és basztat-őr
  • Navigáció / Navigation: igo, sygic
  • PDA: minden megvolt. minden meglesz :)
  • PDA ROM: gyakran változik
Re: Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #135 Dátum: 2012, 04 22, 03:17:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én még tegnap éjjel közvetlen a megjelenése után feltettem hát szerintem pocsék gyakorlatilag semmi előrelépés viszont több progim is eltünt pár meg fc-zett pedig volt wipe cache meg dalvik is. Ha lett volna factory reset is akkor lehet hogy megjevult volna de inkább voisszaraktam a V5-öt.

Én is feltettem . Wipe data stb. Müxik. Nincs annaö semmi baja.
Hogy mi benne a fix nem tom. A média keresés ebben soöáig tart,
Addig nincs fotó és hangfelvétel. Csi áltam képernyő képet. De mire vissza raktam a régi romot eltüntek :-) ez pl érdekes :-)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről
Karom erős, szivem kihagy.....Én vagylk a... hát te ki vagy ??

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #136 Dátum: 2012, 04 22, 10:19:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is feltettem . Wipe data stb. Müxik. Nincs annaö semmi baja.
Hogy mi benne a fix nem tom. A média keresés ebben soöáig tart,
Addig nincs fotó és hangfelvétel. Csi áltam képernyő képet. De mire vissza raktam a régi romot eltüntek :-) ez pl érdekes :-)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről
Most nézem ez már nem az amit én feltettem az enyémnek a nevébe még nincs benne a fix szóval szerintem akkor annyi tőrtént hogy elsőre amit kiadott az bugos volt nyilván azt raktam fel én és ezért köpködtem rá aztán kiadott egy javított verziót fix néven akkor ez már lehet hogy tényleg jó de amit én raktam az katasztrófa volt.

horizotya

  • Vendég
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #137 Dátum: 2012, 04 22, 14:25:50 »
én is felraktam 2x is de vissza is tettem a V5 mert két dolgot tapasztaltam a redőny lehuzásnál nem reagált oldalra való csúztatásra sem hiába volt az összes ikon engedélyezve nem akart az istené sem,a másik meg egy-egy ujrainditásnál vagy wifi vagy térerő volt csak mint a V4-nél anno...

Nem elérhető dunhamoliv

  • Hozzászólások: 25
  • PFC Fan
  • PDA: SAMSUNG GALAXY S2 I9100XXLPS
  • PDA ROM: TÜRKBEY ROM Ics Rom20V5XWLP7
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #138 Dátum: 2012, 04 22, 20:56:02 »
Valaki tudna segíteni--a teljes képernyős hívófél azonosító érdekel és a tárcsázó a V33 turbey-ból -hogyan lehetne az ICS-Rom-ra telepíteni ?
A mostani "TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7"-en csak félképernyőn jelenik meg a hívó(tt) fél!



 :'(

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #139 Dátum: 2012, 04 23, 08:14:52 »
Én meguntam a dolgot hogy ennyire le van maradva többmindenbe a török rom. Akármennyire tetszik kinézetileg a VK rom SZÁMOMRA sokkal előrébb jár többmindenbe is így úgy döntöttem nekiállok mindkét romból a jobb részt megtartani (VK alap+ török dizájn) így végül tegnap összedobtam ezt :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Statusbar, ikonok, full kinézet az török (egyedül azt nem sikerült hogy nála több helyen vékonyabb a csík ebbe meg a gyári dundibb kaptok képet hogy értsétek)
az alkalmazások meg is-is ahol jobban tetszik VK megoldása ott azt hagytam pl a videólejátszó ahol jobb a török pl zenelejátszó oda meg beraktam azt.
Így most van bravia engine-m (törökre ha felrakom meghal tőle), van a Sense-s feladatkezelőm, rengeteg animáció a menübe szóval a VK rom előnyei de megmaradt ennek a romnak a számomra gyönyörű kinézete.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt értem dundiság alatt hogy pl voodoo-nál is a töröknél a decibelállítónál csak egy vékony csík van itt meg a gyári vastag. Sajna ezt nem tudom megcsinálni.

horizotya

  • Vendég
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #140 Dátum: 2012, 04 23, 13:17:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én meguntam a dolgot hogy ennyire le van maradva többmindenbe a török rom. Akármennyire tetszik kinézetileg a VK rom SZÁMOMRA sokkal előrébb jár többmindenbe is így úgy döntöttem nekiállok mindkét romból a jobb részt megtartani (VK alap+ török dizájn) így végül tegnap összedobtam ezt :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Statusbar, ikonok, full kinézet az török (egyedül azt nem sikerült hogy nála több helyen vékonyabb a csík ebbe meg a gyári dundibb kaptok képet hogy értsétek)
az alkalmazások meg is-is ahol jobban tetszik VK megoldása ott azt hagytam pl a videólejátszó ahol jobb a török pl zenelejátszó oda meg beraktam azt.
Így most van bravia engine-m (törökre ha felrakom meghal tőle), van a Sense-s feladatkezelőm, rengeteg animáció a menübe szóval a VK rom előnyei de megmaradt ennek a romnak a számomra gyönyörű kinézete.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt értem dundiság alatt hogy pl voodoo-nál is a töröknél a decibelállítónál csak egy vékony csík van itt meg a gyári vastag. Sajna ezt nem tudom megcsinálni.
  :ok: Biztos mások is kipróbálnák.... ;)

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #141 Dátum: 2012, 04 24, 00:15:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
  :ok: Biztos mások is kipróbálnák.... ;)
Értem én a célzást. Őszinte leszek nem nagyon terveztem a megosztását mert azért vannak benne hibák egyrészt bennehagytam egy zöldes hátteret, másrészt nem minden alkalmazást állítottam teljesen törökösre mert kiváncsi voltam a VK kinézetre is de ezek akár utólag felülírással is javíthatóak mindenesetre aki szivesen kipróbálná a VK romot de ragaszkodik a török kinézethez az tegyen egy próbát bátran minden ugyanúgy zajlik mint egy sima romtelepítésnél az egészben a változás csak a dizájn.
Katt You are not allowed to view links. Register or Login
Szóval így elsőre (ez már a második verzió mondjuk az elsőnél csak félig lett törökös :D) szerintem nem rossz de mivel eszméletlen megfogott a VK rom ezért tutira megcsinálom majd a frissebbet is és ott már remélhetőleg számomra mégjobb dizájnal.

Nem elérhető Tibiv

  • Hozzászólások: 223
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic NAVIGON
  • PDA: Sony Xperia Z1
  • PDA ROM: Stock
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #142 Dátum: 2012, 04 24, 19:29:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem én a célzást. Őszinte leszek nem nagyon terveztem a megosztását mert azért vannak benne hibák egyrészt bennehagytam egy zöldes hátteret, másrészt nem minden alkalmazást állítottam teljesen törökösre mert kiváncsi voltam a VK kinézetre is de ezek akár utólag felülírással is javíthatóak mindenesetre aki szivesen kipróbálná a VK romot de ragaszkodik a török kinézethez az tegyen egy próbát bátran minden ugyanúgy zajlik mint egy sima romtelepítésnél az egészben a változás csak a dizájn.
Katt You are not allowed to view links. Register or Login
Szóval így elsőre (ez már a második verzió mondjuk az elsőnél csak félig lett törökös :D) szerintem nem rossz de mivel eszméletlen megfogott a VK rom ezért tutira megcsinálom majd a frissebbet is és ott már remélhetőleg számomra mégjobb dizájnal.
Nekem a török nagyon tetszik szinte csak azt használom, de mostanában vannak problémáim vele. Néha a wifi nem kapcsol be, és az aksi rapszodikusan merül. Egyszer jó, egyszer pedig fél napot sem bír ki. 
Én felteszem, kipróbálom. Köszi, hogy megosztod velünk.  :ok:

Nem elérhető Tibiv

  • Hozzászólások: 223
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic NAVIGON
  • PDA: Sony Xperia Z1
  • PDA ROM: Stock
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #143 Dátum: 2012, 04 24, 21:16:25 »
Felraktam. Eszméletlen mennyire jó! A török kinézet ezekkel az animációkkal. Szép munka! Köszi a fáradtságot,  és a megosztást.  :taps:

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #144 Dátum: 2012, 04 24, 23:49:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Felraktam. Eszméletlen mennyire jó! A török kinézet ezekkel az animációkkal. Szép munka! Köszi a fáradtságot,  és a megosztást.  :taps:
Nagyon szivesen engem is rabul ejtett az igazi török után hatalmas megváltás. Pont ez volt a problémám hogy a VK romot szanaszét dicsérték de nekem a kinézete miatt szóba sem jötetett a török meg csak nem akarta kiadni a V6-ot helyette jött valami teljesen más így elsőre csak jött a gondolat hogy egy egy alkalmazásba már turkáltam mi lenne ha a romba kezdenék beletúrni és ahogy az lenni szokott a gondolatot tettek követték igaz elsőre csak félig lett törökös de folytattam és másodjára már full törökös lett a kinézet leszámítva persze az alkalmazásokat mert ott kiváncsi voltam arra hogy néz ki a VK. Aztán jött még egy finomhangolás persze ebbe sem tetszik teljesen a tárcsázó még, meg lehetne kicsit szebb a zenelejátszó meg egy zöldes háttérkép bennemaradt de kb ennyi hiba egyelőre nekem így is jó majd a következő VK romnál mégjobban belemászok mert megéri sokkal jobb és így már számomra/munkra szép is.
Annyira nem nagy meló ugyan ezt még kb 2-3 óra volt megcsinálni de ha megfelelően elő van készítve a dolog akkor kevesebb mint fél óra lehet de a második munkám is meglesz szerintem 1 de nagyon max másfél óra alatt.
Örülök hogy tetszik használd egészséggel

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #145 Dátum: 2012, 04 25, 06:45:21 »
Gratula Segal, csak így tovább!:)

Nem elérhető Lenny

  • Hozzászólások: 1049
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Gyári stock
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #146 Dátum: 2012, 04 25, 06:50:56 »
Gratula Segal! :)

Lehet felteszem a ROM-odat, mert jó ötlet volt keresztezni a kettőt.. :)
Viszont a VK-ban egy dolog nem tetszik, az pedig a status bar alatti csík. (beégés veszély)
Azt nem tudod hol vagy hogyan lehetne kiszedni?

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #147 Dátum: 2012, 04 25, 08:42:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gratula Segal! :)

Lehet felteszem a ROM-odat, mert jó ötlet volt keresztezni a kettőt.. :)
Viszont a VK-ban egy dolog nem tetszik, az pedig a status bar alatti csík. (beégés veszély)
Azt nem tudod hol vagy hogyan lehetne kiszedni?
nem fog az beégni ne aggódj az enyém pár hét múlva egy éves és semmi baja a kijelzőmnek. Amúgy nem tudom hogy pontosan hol van.

Nem elérhető Tibiv

  • Hozzászólások: 223
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic NAVIGON
  • PDA: Sony Xperia Z1
  • PDA ROM: Stock
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #148 Dátum: 2012, 04 25, 16:29:54 »
Én már tényleg sok romot kipróbáltam az elmúlt egy évben, de biztosan állíthatom hogy egyik sem tetszett ennyire, nem volt ilyen jó mint Segal-féle átszinezett! A török romok a V2-óta egyszerűen rosszak, véleményem szerint. Pedig én is úgy tettem fel, ahogy kell. Nagyon eszik az aksit, és apróbb de idegesítő hibák vannak bennük. Várom a második verziódat Segal.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: [ROM] TurkbeyRom Ics V5 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP7
« Reply #149 Dátum: 2012, 04 25, 16:32:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én már tényleg sok romot kipróbáltam az elmúlt egy évben, de biztosan állíthatom hogy egyik sem tetszett ennyire, nem volt ilyen jó mint Segal-féle átszinezett! A török romok a V2-óta egyszerűen rosszak, véleményem szerint. Pedig én is úgy tettem fel, ahogy kell. Nagyon eszik az aksit, és apróbb de idegesítő hibák vannak bennük. Várom a második verziódat Segal.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről

azért VK rol se feledkezzünk meg, mert nélküle nem lenne eme rom sem. az ő romja a baró, a többi meg segal érdeme.