2024, 09 25, 06:32:36

Szerző Téma: [ROM][06/13][AOKP] · ▀▄ · ♑.Hydяa-H²o v1.4.1 - IMM76I · ICS-4.0.4 · ▄▀  (Megtekintve 16675 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető kaisers

  • Hozzászólások: 94
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung I9300
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: [ROM] Illusion-ICS v1.0.1 - XXLPB 4.0.3
« Reply #25 Dátum: 2012, 04 29, 17:32:29 »
..., és a frissítés: You are not allowed to view links. Register or Login
"Nem vagyok hülye, csak furcsán normális!"

Nem elérhető blod001

  • Hozzászólások: 202
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: CM 11
Re: [ROM] Illusion-ICS v1.0.1 - XXLPB 4.0.3
« Reply #26 Dátum: 2012, 04 29, 18:30:30 »
Gingerbread-en a kedvenc ROM-om volt szóval kap egy esélyt. A képek alapján jól néz ki.

Nem elérhető blod001

  • Hozzászólások: 202
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: CM 11
Re: [ROM] Illusion-ICS v1.0.1 - XXLPB 4.0.3
« Reply #27 Dátum: 2012, 04 29, 22:31:51 »
Pont olyan, mint az elődje GB-n. Azt hiszem innentől kezdve nem is nézek rá másik ROM-ra. Nem tudok róla mit írni. Tegyétek fel, próbáljátok ki és szerintem nem fogjátok megbánni.

Nem elérhető carpediem007

  • Hozzászólások: 1738
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S 4 (I9505)
  • PDA ROM: Gyári + Custom rom :)
Magyar?  És működik minden?  ::)

Nem elérhető blod001

  • Hozzászólások: 202
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: CM 11
You are not allowed to view links. Register or Login
Magyar?  És működik minden?  ::)

Magyarnak magyar. Még csak tegnap este óta használom, de ami pozitívum, hogy az első ROM ICS alatt, aminél a crt off nem villan vissza, apex launchernél ha megnyitom a mappát van animációja és szépen kinyílik (VK, Wanamlite alatt szaggatott bármit is csináltam) Megváltoztatható a kapcsolók kinézete. Egy csomó beállítás elérhető benne, amit más ROM-oknál csak úgy lehetett megoldani, hogy külön zip-ből telepítetted (óra elrendezése, kinézete, akku kinézet, elrendezés) Lehetőség van a képernyő érzékenység beállítására, densityt lehet benne állítani és még sorolhatnám.  Nálam érzésre sokkal gyorsabb, mint az eddigi ICS ROM-ok. Folyékonyan megy minden, rengeteget beállítási lehetőség és, ahogy Neophyte-ot ismerhetjük rendszeresen kapjuk majd hozzá a frissítéseket és még tökéletesebb lesz ez a ROM. Akksi időről semmit sem tudok elmondani, de nem hinném, hogy rosszabb lenne, mint más ICS ROM-oknak. Aki szerette az Illsuion XT-t GB alatt, annak itt az ideje felrakni és tuti nem fog csalódni!:) Apróbb bugok, hiányosságok amik tegnap óta feltüntek. Ha kikapcsolom a Wifi-t a térerő csík színe visszavált fehérre kékről, ha megy a Wifi ő is bekékül. Statusbarra kirakható az időjárás és sehogy sem tudom rávenni, hogy Czegled helyett Cegléd-et írjon ki.:D Egyelőre ennyi.

Nem elérhető blod001

  • Hozzászólások: 202
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: CM 11
Egy kis kedvcsináló.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Itt is van frissítés: :)

ChangeLog Hydra-H²o
1.0.3:
New rom image on AROMA installer. Thanks to NEBeek
Retouching base. Brightness and other fixes (still some yet)
New kernel 3.0.30 - Hydra v7b
More CFLAGS Optimizations
Improve touchscreen sensitivity
Config 300HZ and 150HZ user
Added Screenstate memory and governor to save battery
More Wifi batterysave
MTP set as Default
Fast Dormancy disabled at boot
Added KSM to boost graphics
Update mouse HID resolution
Update Apex Launcher
Improved tweaks
Some minor tweaks
Zipalign
More stable resuming.
Others

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető blod001

  • Hozzászólások: 202
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: CM 11
Már fent is van nálam. Furcsállom, hogy ennyire nincs érdeklődés a ROM iránt. Kipróbáltam eddig majdnem az összes ICS ROM-ot és eddig ez a legjobb. Nagyon egyben van. Hiányolok belőle pár feature-t pl, hogy a lezáró gombbal befejezhessem a hívást, de ezen kívül minden frankón működik. Remélem hamarosan nagyobb tábora lesz itt is. :)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
You are not allowed to view links. Register or Login
Már fent is van nálam. Furcsállom, hogy ennyire nincs érdeklődés a ROM iránt. Kipróbáltam eddig majdnem az összes ICS ROM-ot és eddig ez a legjobb. Nagyon egyben van. Hiányolok belőle pár feature-t pl, hogy a lezáró gombbal befejezhessem a hívást, de ezen kívül minden frankón működik. Remélem hamarosan nagyobb tábora lesz itt is. :)
Igyekszem figyelemmel követni, a gb-s romjait nagyon szerettem, amíg el nem tűnt, most viszont leragadtam a D4-nél. Én is ajánlom mindenki figyelmébe ezt a romot. :ok:

Nem elérhető AdrianS2K

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO My Way, Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S II + Iphone 4
  • PDA ROM: cMIUI 2.8.10
You are not allowed to view links. Register or Login
Már fent is van nálam. Furcsállom, hogy ennyire nincs érdeklődés a ROM iránt. Kipróbáltam eddig majdnem az összes ICS ROM-ot és eddig ez a legjobb. Nagyon egyben van. Hiányolok belőle pár feature-t pl, hogy a lezáró gombbal befejezhessem a hívást, de ezen kívül minden frankón működik. Remélem hamarosan nagyobb tábora lesz itt is. :)

Beállítások/ Kisegítő lehetőségeknél be lehet pipálni, hogy a bekapcsoló gomb bontsa a hívást. Nekem mondjuk most a Hydrogen ICS van fent, de gondolom, ebben ugyan így megvan ez a funkció.
Tegnapig nekem is ez volt fent, vagyis szinte naponta váltogatom most a Hydrogen, Hydra és Resurrection romokat, lassan meg kellene állapodni. :D
Ami a Hydrában különösen tetszett az az, hogy eddig ez az egyetlen AOKP rom, amiben ha pl az Apex launchert beállítom úgy, hogy az ujjam felfelé húzására egy kijelző kikapcsoló progival kapcsolja ki a kijelzőt, akkor nem villan vissza pár másodperc múlva. A másik kettőnél, amit próbáltam az esetek 50 %-ban újra aktiválódik a kijelző. Viszont ami meg nem tetszett benne az az, hogy Neo kivette az ICS animációkat belőle, így a a képernyő elfordulásakor kicsit olyan darabosnak tűnik az átállás.

Nem elérhető blod001

  • Hozzászólások: 202
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: CM 11
You are not allowed to view links. Register or Login
Beállítások/ Kisegítő lehetőségeknél be lehet pipálni, hogy a bekapcsoló gomb bontsa a hívást. Nekem mondjuk most a Hydrogen ICS van fent, de gondolom, ebben ugyan így megvan ez a funkció.
Tegnapig nekem is ez volt fent, vagyis szinte naponta váltogatom most a Hydrogen, Hydra és Resurrection romokat, lassan meg kellene állapodni. :D
Ami a Hydrában különösen tetszett az az, hogy eddig ez az egyetlen AOKP rom, amiben ha pl az Apex launchert beállítom úgy, hogy az ujjam felfelé húzására egy kijelző kikapcsoló progival kapcsolja ki a kijelzőt, akkor nem villan vissza pár másodperc múlva. A másik kettőnél, amit próbáltam az esetek 50 %-ban újra aktiválódik a kijelző. Viszont ami meg nem tetszett benne az az, hogy Neo kivette az ICS animációkat belőle, így a a képernyő elfordulásakor kicsit olyan darabosnak tűnik az átállás.

Kössz már be is állítottam. Az animációk nekem is hiányoznak. Nem lehet külön zip-ként feltenni rá valahogy?

Nem elérhető AdrianS2K

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO My Way, Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S II + Iphone 4
  • PDA ROM: cMIUI 2.8.10
You are not allowed to view links. Register or Login
Kössz már be is állítottam. Az animációk nekem is hiányoznak. Nem lehet külön zip-ként feltenni rá valahogy?

Valamelyik másik AOKP ZIP-jéből, amiben benne van az ics animáció átmásolva bizonyos fájlokat, elvileg mennie kellene, de sajna nem tudom, hogy miket, viszont aki tudja és megosztaná, annak megköszönném.
Az 1.0.3-ban lehet már állítani, hogy a kamera hova tárolja a képeket?
Meg talán a VK romhoz voltak különböző ZIP-ek, amiket recoveryből feltéve változtatta az  animációkat, de az ugye samsung alapú és nem vagyok benne biztos, hogy ezzel működne. :)

Nem elérhető AdrianS2K

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO My Way, Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S II + Iphone 4
  • PDA ROM: cMIUI 2.8.10
Nos a HydrogenIcs romból próbáltam megoldani, hogy szépen menjenek benne az ICS animációk, de egyelőre nem jártam sikerrel. Az abban lévő framework-res.apk-t átneveztem zipre, azon belül a res mappában lévő anim és animator mappával felülírtam a Hydra azonos nevű mappáit, majd visszaneveztem apk-ra, újraraktam a romot (full wipe), de nem változott az animáció, olyan gyors és kicsit szaggatott, mint eddig. Máshol írták, hogy a beállítások/ fejlesztői lehetőségeknél állítsam át az animációk méretét 1-ről 2-re, de akkor sem lesz olyan és a Hydrogenben is 1 az alapértelmezett és úgy is szép az animáció.

Próbáltam a teljes Framework mappát is átmásolni a Hydrába és az ütközéseket felülírni, de aztán rájöttem, hogy ez nem lesz jó, telepítés után azonnal FC-k változatos sokasága fogadott...:D :D

Szóval mit kellene még átvenni a másik romból, hogy jó legyen?  :hmm:

Nem elérhető AdrianS2K

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO My Way, Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S II + Iphone 4
  • PDA ROM: cMIUI 2.8.10
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos a HydrogenIcs romból próbáltam megoldani, hogy szépen menjenek benne az ICS animációk, de egyelőre nem jártam sikerrel. Az abban lévő framework-res.apk-t átneveztem zipre, azon belül a res mappában lévő anim és animator mappával felülírtam a Hydra azonos nevű mappáit, majd visszaneveztem apk-ra, újraraktam a romot (full wipe), de nem változott az animáció, olyan gyors és kicsit szaggatott, mint eddig. Máshol írták, hogy a beállítások/ fejlesztői lehetőségeknél állítsam át az animációk méretét 1-ről 2-re, de akkor sem lesz olyan és a Hydrogenben is 1 az alapértelmezett és úgy is szép az animáció.

Próbáltam a teljes Framework mappát is átmásolni a Hydrába és az ütközéseket felülírni, de aztán rájöttem, hogy ez nem lesz jó, telepítés után azonnal FC-k változatos sokasága fogadott...:D :D

Szóval mit kellene még átvenni a másik romból, hogy jó legyen?  :hmm:

Siker! Végre!  :taps:  :D

Most már megy szépen, így már minden tetszik ebben a romban, megmarad! :)

Nem elérhető blod001

  • Hozzászólások: 202
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: CM 11
You are not allowed to view links. Register or Login
Siker! Végre!  :taps:  :D

Most már megy szépen, így már minden tetszik ebben a romban, megmarad! :)

Légyszíves oszd meg velünk, hogyan sikerült. Engem nagyon érdekelne.

Nem elérhető AdrianS2K

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO My Way, Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S II + Iphone 4
  • PDA ROM: cMIUI 2.8.10
You are not allowed to view links. Register or Login
Légyszíves oszd meg velünk, hogyan sikerült. Engem nagyon érdekelne.

Végül úgy sikerült összehozni, hogy total commanderben megnyitottam a Hydra és a legújabb HydrogenICS rom zipjét, majd utóbbiból átmásoltam a teljes system/ framework mappát a Hydrába, az azonosakat felülírva természetesen. Majd ezt követően még átmásoltam a system/app mappában lévő SystemUI.apk-t mert a Hydra sajátjával folyamatos FC-k voltak.  Most így megy már lassan 12 órája hiba nélkül full wipe után telepítve és az animáció is működik.  :ok:

Nem elérhető hellboyxtr

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: HTC touch diamond
  • PDA ROM: 1.13.25.24
Sziasztok!
Olyan problémám volt ezzel a Rommal,hogy ha számítógépre kötöttem a telot akkor csak a belső memóriát ismerte fel az Sd kártyát nem látta mint meghajtót.Próbáltam az előző hozzá szólásokban alkalmazott programot Nitrality-t CSC-t átírni de amikor rábökök a menüpontra leáll az alkalmazás. Nagyon tetszik a Rom de ez kicsit bosszantó hogy nem tudok adatokat másolni.
Ha valaki tud valami okosat írni akkor azt megköszönném!

Üdvözlet!

Nem elérhető AdrianS2K

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO My Way, Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S II + Iphone 4
  • PDA ROM: cMIUI 2.8.10
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Olyan problémám volt ezzel a Rommal,hogy ha számítógépre kötöttem a telot akkor csak a belső memóriát ismerte fel az Sd kártyát nem látta mint meghajtót.Próbáltam az előző hozzá szólásokban alkalmazott programot Nitrality-t CSC-t átírni de amikor rábökök a menüpontra leáll az alkalmazás. Nagyon tetszik a Rom de ez kicsit bosszantó hogy nem tudok adatokat másolni.
Ha valaki tud valami okosat írni akkor azt megköszönném!

Üdvözlet!

Annyi a megoldás, hogy ha számítógépre dugod, ne mass storage, hanem MTP mód legyen kiválasztva. (beállíthatod: beállítások/tárhely/"menü gomb"/MTP mellé pipa)

Ha még így sem lenne 100%-os, akkor Neo XDA-s topikjának első hozzászólásában találsz egy ilyet:

Mount patch emmc to external_sd. It only will work with MTP mode (in storage mode you won't see nothing in PC)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető blod001

  • Hozzászólások: 202
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: CM 11
You are not allowed to view links. Register or Login


ChangeLog Hydra-H²o
1.0.4:
More AROMA Features to select apps. Thanks to D4 and amarullz
TabletUI Mode in installator
New kernel 3.0.30 - Hydra v8b
Due to problems with touchscreen. Improve touchscreen sensitivity
New APN list from CM9
Changed DPI to 210
New GooglePlay and GoogleServices patched DPI compatible
Modified Roboto font 4 percent less and fix some .nondef characters
CWM app is back
Black Contacts app
Black Talk app
Black MMS app thanks to travp624
Black Email app
Black Google Music app
Black Calendar app
Black Youtube app
Updated Adobe Flash Player
Undervolting some internal voltages lcd touchkeys etc
Some GPU Undervolt
New kernel tweaks to improve battery
Back to some tweaks to improve performance
Some minor tweaks
Zipalign
Others

Nem elérhető Ruckus

  • Hozzászólások: 218
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo 8.4
  • PDA: Samsung Galaxy SII, ASUS Memopad smart 10.1
  • PDA ROM: Gyári LSJ
  • Skype: ruckusbike
Feltettem dalvik és data a
Wipe után. Teljesen jó. Eddig hibátlan. 1.03 volt fenn előtte. ;-)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről

Nem elérhető Ruckus

  • Hozzászólások: 218
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo 8.4
  • PDA: Samsung Galaxy SII, ASUS Memopad smart 10.1
  • PDA ROM: Gyári LSJ
  • Skype: ruckusbike
Ajánlott...

Nem elérhető denyboygod

  • Hozzászólások: 372
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S i9505
  • PDA ROM: I9505XXUEMK8
Ma raktam fel ezt a romot a VK után. Azt kell hogy mondjam, nagyon egybe van. Mindent be tudok állítani, gyors, stabil. Egyszerűen jó! Csodálom, hogy ilyen kevés itt a komment. Bár nagyon nincs mibe belekötni>:D

Küldve az én GT-I9100-emről
“A túl sok munkával járó élet elhasználja a testet, a túl kevés erőfeszítést igénylő feléli a lelket.” (Judith Sills)

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma raktam fel ezt a romot a VK után. Azt kell hogy mondjam, nagyon egybe van. Mindent be tudok állítani, gyors, stabil. Egyszerűen jó! Csodálom, hogy ilyen kevés itt a komment. Bár nagyon nincs mibe belekötni>:D

Küldve az én GT-I9100-emről

sms rész ocsmány. telefon rész ocsmány, soroljam még? aku idö borzalmas, na abba hagyom. :D

de majd tapasztalod pár nap alatt te is.


Nem elérhető denyboygod

  • Hozzászólások: 372
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S i9505
  • PDA ROM: I9505XXUEMK8
You are not allowed to view links. Register or Login
sms rész ocsmány. telefon rész ocsmány, soroljam még? aku idö borzalmas, na abba hagyom. :D

de majd tapasztalod pár nap alatt te is.
Nekem az sms rész tetszik, a tárcsázó tetszik, akku időről még nincs tapasztalatom! Pofonok és ízlések!

Küldve az én GT-I9100-emről
“A túl sok munkával járó élet elhasználja a testet, a túl kevés erőfeszítést igénylő feléli a lelket.” (Judith Sills)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
You are not allowed to view links. Register or Login
sms rész ocsmány. telefon rész ocsmány, soroljam még? aku idö borzalmas, na abba hagyom. :D

de majd tapasztalod pár nap alatt te is.
Na de kérem... :P