2024, 04 19, 11:16:29

Szerző Téma: Rootolás (2.3.4 vagy régebbi)  (Megtekintve 1955 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Rootolás (2.3.4 vagy régebbi)
« Dátum: 2012, 01 31, 12:48:41 »
A DROID 3 szkriptjéből kiindulva készítettem egy Defy+ root szkriptet, amit most szeretnék megosztani veletek.

Ez a metódus kizárólag 2.3.4 vagy régebbi Androidoknál működik. A használt "exploit" a 2.3.5-től fölfelé javítva lett.

A rootolás folyamata a következő:
  • Töltsétek le az operációs rendszereteknek megfelelő drivereket és telepítsétek.

  • Kapcsoljátok be az USB Debbuging opciót.
    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
  • Csatlakoztassátok a készüléket a PC-hez USB kábellel és válasszátok ki a "None" USB módot.
    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
  • Ezek elvégzését követően töltsétek le a You are not allowed to view links. Register or Login.
  • Csomagoljátok ki a You are not allowed to view links. Register or Login segítségével, majd futtassátok a "Click to root your Defy+.bat"-ot.
  • Ezután már nem kell mást tenni, mint követni a képernyőn megjelenő utasításokat. Eközben a készülék háromszor újra fog indulni. Ez teljesen normális dolog és része a folyamatnak.
    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

A rootolási folyamatban alkalmazott fájlokat nem én készítettem, annak alapját a You are not allowed to view links. Register or Login képezi. Én a folyamatot csak aktualizáltam a Defy+ igényeihez (+1 reboot, pár egyéb apróság).

A szkriptet mindenki csak saját felelősségére használja. Az esetlegesen előforduló hibákért sem a fórum üzemeltetőit, sem az eredeti szkript készítőit, sem engem semmilyen felelősség nem terhel.

Várom az észrevételeket!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login