2024, 04 16, 15:52:34

Szerző Téma: Sportolás okostelefonnal!  (Megtekintve 48047 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető nabis

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4159
  • PDA: HTC M8, iPad Mini
  • PDA ROM: Revolution HD 53.1, 6.12.401.4-es build
Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #25 Dátum: 2012, 01 03, 12:21:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én mondtam, h menj. Sensation XL érdekel? Csütörtökön este viszem vissza, holnap délután az Árkádban megtekinthető  ;)
érdekel, de holnap délután pont nincs egy szabad percem sem, csak este 9 után:)
DROPBOX HASZNÁLATI LEÍRÁS (HOGY NE KELLJEN KÉTNAPONTA TÖBB EZER FÁJLT VISSZAÁLLÍTANUNK)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #26 Dátum: 2012, 01 03, 13:39:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
érdekel, de holnap délután pont nincs egy szabad percem sem, csak este 9 után:)
és csütörtökön, mondjuk mielőtt visszaadom, a speedshop előtt?

Nem elérhető nabis

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4159
  • PDA: HTC M8, iPad Mini
  • PDA ROM: Revolution HD 53.1, 6.12.401.4-es build
Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #27 Dátum: 2012, 01 03, 14:13:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és csütörtökön, mondjuk mielőtt visszaadom, a speedshop előtt?
5kor végzem a bocskai úton:)
DROPBOX HASZNÁLATI LEÍRÁS (HOGY NE KELLJEN KÉTNAPONTA TÖBB EZER FÁJLT VISSZAÁLLÍTANUNK)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nogec

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: HTC Desire S
  • PDA ROM: ANDROID 4.0.4-CoolDroid Revolution v 8.5
Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #28 Dátum: 2012, 02 22, 17:36:12 »
Endomondo

Nem elérhető Rapid

  • ROMMER
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #29 Dátum: 2012, 02 22, 19:32:01 »
Én a Defy+-on gyárilag rajta lévő You are not allowed to view links. Register or Login-t használtam múltkor sétatúrán. :) Szépen számlálta a lépéseket, meg logolta a megtett utat, aztán abból mindenféle varázslással grafikonokat meg leadott kalóriákat számolt. :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #30 Dátum: 2012, 03 11, 19:48:44 »
SportyPal-nak vagy 3-4 napig nem volt elérhető a szervere. De most egész jó lett a frissítés. És még a kis népművészeti cserépedény kötekedik, hogy nem tettem meg a 10km-t ami a level 3-nak felel meg >:( :D
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Andreas

  • Hozzászólások: 62
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy SIII, SonyEricsson Xperia Mini
  • PDA ROM: I9300XXBLH1, SE: 42.0.A.42
Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #31 Dátum: 2012, 03 14, 21:50:41 »
Én az Endomondo-val indultam (karácsonyi 10 centes akció) de végül a Sportypal mellett kötöttem ki, vagy néha a Cardiotrainer ingyenes változatát használom ha lépésszámláló kell.

Az Endomondo elég gyengén működött nálam. Kerékpározás közben állandóan tévesen leállítja az edzést, majd 100 méter után indítja újra miközben nagyjából egyenletesen haladok. Nem hiszem hogy a GPS vétellel lett volna gondja, mert a Cardiotrainer-en ugyanekkor jól működött az Autopause.

A Sportypal-lal korábban is találkoztam, de a 3 euró/hónap ár miatt nem néztem meg részletesebben. Nemrég láttam hogy csak az ingyenes részeit használva is kiemelkedik a mezőnyből és ami nekem fontos, kezeli az ANT+ rendszerű szívritmus érzékelőket is. Igaz ehhez kell egy 5 eurós licenszet vásárolni.
Free Wifi! De ki az a Wifi és miért csukták le?

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #32 Dátum: 2012, 08 18, 17:28:46 »
Most hogy véget ért a samsung hope relay játék,elkezdtem használni a sports trackert.Nagyon tetszik a program de amennyire örültem neki annyira felb....ta az agyamat az előbb.Már vagy 10 km-t tekertem,emlékszem is mert a domina bemondta tökéletlen magyarsággal hogy 10 km,amikor megálltam egy presszónál hogy igyak egyet,és nézném hogy merre jártam,hogy mentem,de hűlt helye az addigi eredményemnek,az indítási oldalon voltam a start new workgoup-nál.Másnál volt már ilyen?
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető nababika

  • Hozzászólások: 504
  • Nem: Férfi
  • PDA: Note 2
  • PDA ROM: DN3 Ditto Note 3.1
Re: Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #33 Dátum: 2012, 08 18, 20:39:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most hogy véget ért a samsung hope relay játék,elkezdtem használni a sports trackert.Nagyon tetszik a program de amennyire örültem neki annyira felb....ta az agyamat az előbb.Már vagy 10 km-t tekertem,emlékszem is mert a domina bemondta tökéletlen magyarsággal hogy 10 km,amikor megálltam egy presszónál hogy igyak egyet,és nézném hogy merre jártam,hogy mentem,de hűlt helye az addigi eredményemnek,az indítási oldalon voltam a start new workgoup-nál.Másnál volt már ilyen?

Ugyanezt csinálta velem is háromszor. Szétvetett az ideg mikor eltűnt a három túrám eredménye. Ez utána váltottam az endomondora, az még nem csinált ilyet.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7000-ről

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #34 Dátum: 2012, 08 18, 21:02:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Ugyanezt csinálta velem is háromszor. Szétvetett az ideg mikor eltűnt a három túrám eredménye. Ez utána váltottam az endomondora, az még nem csinált ilyet.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7000-ről
Sportypalnál még nem volt ilyen. Sőt ha rebootolt a PDA(mert ugye ez alapkövetelmény a gépnél...) akkor megkérdezte, hogy folytassa-e az előzőt vagy újat kezdünk.
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető aracco

  • Hozzászólások: 606
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: XXKE7
Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #35 Dátum: 2012, 09 05, 19:30:46 »
Nálam az Edmondo a király. Tökéletesen működik nálam.
Nokia 6630 - HTC Tytn - Nokia E61i - Samsung i900 - Nokia 5800 XpressMusic - HTC HD2 - HTC Desire - Samsung Galaxy S - ZTE Blade - Samsung Galaxy S II

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #36 Dátum: 2012, 10 24, 20:22:37 »
Létezik olyan tracker alkalmazás aminek saját térképadatbázisa van és nem netes térképet használ?Sajnos már többször belecsúsztam abba a problémába hogy mikor isten háta mögötti vidéken túrázok,olyan helyeken ahol nemhogy az internetet nem találták fel de még füstjelekkel kommunikálnak,hiába nyomok rá a programban a térképre,legyen akár a sportstracker vagy az endomondo,csak egy nagy pötty van hogy épp ott vagyok de hogy hol azt nem tudom mert a térképet nem tölti be.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető torril

  • Hozzászólások: 753
  • PDA: SGN2, Asus TF701t
  • PDA ROM: DN3 v4 RC2 (Ditto)
Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #37 Dátum: 2012, 10 24, 20:24:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Létezik olyan tracker alkalmazás aminek saját térképadatbázisa van és nem netes térképet használ?Sajnos már többször belecsúsztam abba a problémába hogy mikor isten háta mögötti vidéken túrázok,olyan helyeken ahol nemhogy az internetet nem találták fel de még füstjelekkel kommunikálnak,hiába nyomok rá a programban a térképre,legyen akár a sportstracker vagy az endomondo,csak egy nagy pötty van hogy épp ott vagyok de hogy hol azt nem tudom mert a térképet nem tölti be.


Navitel és a turistautak.hu térképei.

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #38 Dátum: 2012, 10 24, 21:57:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Navitel és a turistautak.hu térképei.
Köszi,majd hétvégén próbálgatom ezeket.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető Zack

  • Hozzászólások: 393
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung SM-N910C
  • PDA ROM: Xnote v3.2 + Ultimate Kernel v9
Re: Re: Sportolás okostelefonnal!
« Reply #39 Dátum: 2013, 01 05, 16:01:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam az Edmondo a király. Tökéletesen működik nálam.

Így van!  Régóta használom a Pro verziót. S2-vel is jó volt, de most Note 2-vel még jobb, és pontosabb lett. Én mindent rögzítek... Futás, Cross Training, Box...
Jó a chat felülete is,  bár ez a havidíj a webes felületen nem tetszik. Alig pár funkció az alaphoz képest, havi 6-700ft-ért. Ezzel sincs nagy gond, mert nem fizetek rá elő és kész. ::)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről

You are not allowed to view links. Register or Login - Új és használt monitorok akciós áron! @@ You are not allowed to view links. Register or Login