2024, 03 28, 21:00:26

Szerző Téma: LG Optimus 3D P920-Várakozás  (Megtekintve 80134 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető caterpillar27

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung omnia i8000
  • PDA ROM: i8000NXXIK5
  • Skype: harkai.pter
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #125 Dátum: 2012, 05 06, 08:11:47 »
Sziasztok! Valaki tudna nekem abban segíteni, h lehet az Lg P920 aksiját rootolni vagy h tovább bírja!!!!????
Még új vok ebben az androidos témában és kicsit részletesen kérném a leírást ha lehet!

Előre is köszönöm!

Nem elérhető edibee

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Tab
  • PDA ROM: P1000XWJJ3
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #126 Dátum: 2012, 06 07, 13:50:24 »
Eladnám 2 hónapos Lg Optimus 3D P920 as mobiltelefonomat,anyagi okok miatt. A készülék Gyári kártyafüggetlen 12hónap Garanciával (már csak 10 hó) rendelkezik.
Töltő + Usb adatkábel jár hozzá.
Doboza nincs.
Érdeklődni telefonon 9-20:00óráig a 06-30/4800-366



You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kanyobence

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: Lg P920 Optimus 3D
  • PDA ROM: 2.3.5
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #127 Dátum: 2012, 06 11, 18:37:15 »
Sziasztok.
Bocsi, de nem olvastam végig minden előző hsz-t, de olvasgattam hasonló problémákról mint az enyém, de a válaszok sajnos nem tolonganak.

Szóval amire megoldást szeretnék kapni ha van valaki aki PRO a témában , vagy csak teljesen véletlenül tudja a megoldásokat

Az 1. szerintem messzemenőkig legidegesítőbb probléma a "Ghost Call" fantázianéven illetett hívás probléma... jóember hívna engem szépen ki is csöng neki... csöng.csöng.csöng én meg ő szerinte nem veszem fel... nade nekem a drága de ezek szerint annál rosszabb telefonom ki se jelzi , hogy valaki éppen égetően fontos infót adagolna nekem... és ezek után kedvenc telefonom annyit se képes jelezni, hogy hát talán kerestek...semmi meg se történt részemről... napi szinten többször előferdül (2.3.5 gingerbread gyári frissített ROM) restart után sem jön sms, semmi... :'( ez roppant kellemetlen

2. ami szerény meglátáson szerint összefüggésben lehet az 1. vel.... nagyon fontos egy gyors hívást akarok lebonyolítani, (ne adja isten elütöttek valakit , cserbenhagyás... csak én vagyok ott, csak nálam van a "csúcsmobil" ütöm a amerikai feelingben a 911-et ) és kapok egy roppant megértésre ösztönző kis üzenetet..."belső folyamatok újrarendezése , kérem próbálja később" (szegény emberünk meghalt mentő hiányában, engem pedig annyira legfoglalt a telefonom szarsága amiért sok-sok magyar pengőt leizzadtam az egyik szolgáltatónál, hogy el is felejtek újraéleszteni) ez is napi szinten előferdül

3. ami viszont csúcskategóriás mobilnál elég gáz... Videófelvevő... bármilyen formátumba, bármilyen minőségben vennék fel videót... Lagg... akad...ugrik... elmeséltem egy jóembernek aki kicsit konyított a "teknikához" felcsillant a szeme a class 2-es memkártyára.... haháááááááááááá itt a hiba... nincs akkora írási sebessége mint amekkorával a p920-asod felvesz... vegyél újat magasabb class-ostat... erre én de ha belső memóriába veszem fel akkor nincs lagg? nincs!.... megnyugodtam... de nem is teszteltem... mostanában kellett videózni és hát belső memóriába történő videózás is kínosan akadós ugrálós... élvezhetetlen....

Szeretném aki tud segíteni az ne legyen rest leírni... nagyon hálás lennék...

A vidd szervizbe mondatért ne is koptassátok a klaviatúrát... szépszóval elküldtek a  censored ba, hogy a hiba nincs jelen mikor ők próbálják a telót és ez hibátlan... THX LG Service :D

a telón 2.3.5-ös androidd van, V21a verzió, 2.6.35.7+ kernel verzióval

kova04

  • Vendég
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #128 Dátum: 2012, 06 11, 21:50:30 »
Sziasztok!

Kanyobence, szívemből szóltál, nagyon szépen összefoglalva. Nem idéztem be a teljes szöveget, mert nálam is detto ez van. Januárban vettem a telefont, amíg nem frissítettem, hibátlan volt. Megjártam a szolgáltatói szervizt, és az Oktogon LG-t is. Garancia papíron szerepel. Szerencsém volt, mert a szolgáltatói szervizben tapasztalták a hibát, készült is róla jzk. Ezután LG. Csak koreai engedély alapján tehetik vissza a régit, így ők is csak a 2.3.5-öt tették fel. Annyit tudtam sok tesztelés után kideríteni, hogy valami a WiFi és 3G-vel lehet baj. Mondjuk nekem csinál olyat is, hogy a BT eszközt hívás közben eldobja, de a fix IP-vel kiosztott hálózatomra se tudok feljelentkezni. Nem is részletezem. Lényeg, csak azt tudom mondani, vidd szervizbe. Ugyanis a Te szervizesed kamuzott. Többször jelentettem be az LG hotline-ra, rögzített beszélgetésben. Többször a szolgáltatónál. A legutolsó telefonnál azt mondta az LG, a 2. után cserélni kellett volna a készüléket, és tudnak a hibáról. Megjegyzem még, nekem nagyon szépen veszi a videót, tény class10-es kártyám van. Még egy problémát tapasztaltam, használom az endomondo-t. Optimussal sokkal kisebb távolságot mér, mert a GPS-t is eldobálja. Most egy Sony ARC van nálam, olyan erős a jele, hogy alagút alatt sem szakad meg. Várom mi lesz a fejlemény, mert 1 hetet mondtak, és az ma telt le. :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
A vidd szervizbe mondatért ne is koptassátok a klaviatúrát... szépszóval elküldtek a  censored ba, hogy a hiba nincs jelen mikor ők próbálják a telót és ez hibátlan... THX LG Service :D

a telón 2.3.5-ös androidd van, V21a verzió, 2.6.35.7+ kernel verzióval [/b]
[/quote]

Nem elérhető Vory

  • Hozzászólások: 12
  • Navigáció / Navigation: Igo 8.0
  • PDA: LG P920
  • PDA ROM: lgp920-v10d-jul-08-2011
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #129 Dátum: 2012, 07 06, 19:33:23 »
Érdemes volt titeket olvasni, mert a problémáim detto ugyan ezek! Nem tudom, hogy a telefonomat vihetem-e a szervizbe mert függetlenítve van?

kova04

  • Vendég
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #130 Dátum: 2012, 07 06, 20:09:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdemes volt titeket olvasni, mert a problémáim detto ugyan ezek! Nem tudom, hogy a telefonomat vihetem-e a szervizbe mert függetlenítve van?

Szerintem nem érdemes, mert - állítólag - ki tudják mutatni a rootolást. Nálam ma telt le a határidő, amit adtam (illetve biztosítanak a jogszabályok ilyen esetekben) az LG-nek. Ha Papp Gergellyel leveleztek, kössétek fel az a bizonyost. Az ügyemből tutira Fogyasztóvédelem, és Bíróság lesz. Bár bizonyítottam a hibás teljesítést, Papp Gergely nem látja. 3x sem.

kova04

  • Vendég
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #131 Dátum: 2012, 07 09, 17:39:20 »
Üdv, akinek még ilyen "telefonja" van, és ezt olvassa. 4xi nekifutásra mai nappal - kicsit fájó szívvel, mert alapjában szerettem ezt a "telefont" - sikerült az LG-nél a cseregaranciát kiharcolni. Nem volt könnyű menet, de akinek ilyen problémái vannak, az ne hagyja magát lerázni. Ugyanis innentől az LG-nek is el kell ismernie, hogy a probléma (nem jelzi a bejövő hívást) létezik.

Nem elérhető kiskutya

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 728
  • Navigáció / Navigation: Primo2
  • PDA: i900; HD2; O3D; Huawei S7; i9300
  • PDA ROM: DXID1/HIDE23 WM65B23547; PACman v1.2a; ThiaiZO3D v2.8; PFC 4.0.3 v5; R2D2 v5.1
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #132 Dátum: 2012, 08 05, 01:46:37 »
Sziasztok

A "Ghost call" probléma nálam talán 2x fordult elő. A "belső folyamatok rendezése" az is vagy 2x. A laggolás videófelvételnél sajnos megvan (class10).

Ghost call probléma:
21e rom felrakása

Belső folyamatok rendezése:
ua.

Laggolás:
Volt fenn egy rom, ami nem laggolt (már nemtudom melyik), de az lassú, fagyos volt.
Az érvek súlyát a legtöbb esetben az érvelőjével együtt mérik.

Nem elérhető maci77

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: 2.3.5 android
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #133 Dátum: 2012, 11 07, 18:51:57 »
szia érdeklődnék mert nekem olyan gondom van hogy rom frissités után a telót csak ugy tudom bekapcsolni ha rádugom a töltőt mit tudok csinálni?tudsz ajánlani egy jó romot?van valami megoldás?szia!

Nem elérhető maci77

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: 2.3.5 android
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #134 Dátum: 2012, 11 13, 10:39:36 »
szia érdeklődnék mert nekem olyan gondom van hogy rom frissités után a telót csak ugy tudom bekapcsolni ha rádugom a töltőt ez rom csere után lett, mit tudok csinálni?tudsz ajánlani egy jó romot?van valami megoldás?szia! jani!

Nem elérhető maci77

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: 2.3.5 android
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #135 Dátum: 2012, 11 14, 12:10:17 »
szia érdeklődnék mert nekem olyan gondom van hogy rom frissités után a telót csak ugy tudom bekapcsolni ha rádugom a töltőt ez rom csere után lett, mit tudok csinálni?tudsz ajánlani egy jó romot?van valami megoldás?szia! jani!

Nem elérhető maci77

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: 2.3.5 android
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #136 Dátum: 2012, 11 14, 12:11:39 »
szia érdeklődnék mert nekem olyan gondom van hogy rom frissités után a telót csak ugy tudom bekapcsolni ha rádugom a töltőt ez rom csere után lett, mit tudok csinálni?tudsz ajánlani egy jó romot?van valami megoldás?szia! jani!

Nem elérhető maci77

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: 2.3.5 android
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #137 Dátum: 2012, 11 14, 12:13:16 »
szia érdeklődnék mert nekem olyan gondom van hogy rom frissités után a telót csak ugy tudom bekapcsolni ha rádugom a töltőt ez rom csere után lett, mit tudok csinálni?tudsz ajánlani egy jó romot?van valami megoldás?szia! jani!
aki tud irjon sürgős!

Nem elérhető csehi

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: H81520B
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #138 Dátum: 2012, 11 16, 17:41:20 »
Sziasztok, van itt olyan aki keni vágja a P920-ast valószínű van egy tégla amihez el kéne egy kis segítség :ima:

Nem elérhető CsViktor

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Lg P920
  • PDA ROM: 2.2.2
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #139 Dátum: 2013, 06 05, 02:08:37 »
sziasztok!
érdeklődni szeretnék, hogy mikor jött ki (ha jött ki) gyári szoftver frissítés ehhez a modellhez.
2.6.35.7-es kernel a legfrissebb??
válaszokat köszönöm!

Nem elérhető Bradbury

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Htc
  • PDA ROM: 4.3
Re: LG Optimus 3D P920-Várakozás
« Reply #140 Dátum: 2013, 10 14, 11:39:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login a készülékhez