2024, 09 28, 10:21:10

Szerző Téma: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező  (Megtekintve 124077 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető Mike1981

  • Hozzászólások: 57
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: XWKK5 Infected V3 + Siyah v2.3
  • Skype: -
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1075 Dátum: 2011, 11 28, 13:36:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A zöld csúszka fájlt belinkelnéd nekem?  :ima:, a Darky  fájlban nagyon halvány zöld, nem ilyen erős.  :D
Előre is köszi  :)

parancsolj :)

Nem elérhető Ibolya512

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4269
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Iphone 6s, Ipad2, S4 mini I9195,
  • PDA ROM: iOS 10.3.1, I9195XXUCNK1 - 4.4.2,
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1076 Dátum: 2011, 11 28, 13:40:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
parancsolj :)
Bocsi, nem ez, hanem az oldal csúszka (az edge fájl) kellene.  :oops: :D Ez nekem is szép zöld.  :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Mike1981

  • Hozzászólások: 57
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: XWKK5 Infected V3 + Siyah v2.3
  • Skype: -
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1077 Dátum: 2011, 11 28, 13:42:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocsi, nem ez, hanem az oldal csúszka kellene.  :oops: :D Ez nekem is szép zöld.  :)

hát akkor tessék akkor :)  :ok: amugy meg az a zöld az limezöld és a színkódja 00ff00  ;) :ok:

Nem elérhető Ibolya512

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4269
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Iphone 6s, Ipad2, S4 mini I9195,
  • PDA ROM: iOS 10.3.1, I9195XXUCNK1 - 4.4.2,
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1078 Dátum: 2011, 11 28, 13:44:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hát akkor tessék akkor :)  :ok: amugy meg az a zöld az limezöld és a színkódja 00ff00  ;) :ok:
Köszönöm  :taps: O->- O->-
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Mike1981

  • Hozzászólások: 57
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: XWKK5 Infected V3 + Siyah v2.3
  • Skype: -
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1079 Dátum: 2011, 11 28, 20:03:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm  :taps: O->- O->-

nincs mit :)  :ok:

Nem elérhető jantsi

  • Hozzászólások: 327
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: Echoe 4.4.2 v20
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1080 Dátum: 2011, 11 29, 10:42:54 »
Helló!

ADW Launcher Ex et használok, nem tudjáa valaki, hogyan lehet a programtárban a betűméretet megváltoztatni?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1081 Dátum: 2011, 11 29, 11:00:25 »
Olyan CWM-es zip-et lehet készíteni, amelyben nem apk-k szerepelnek hanem mondjuk egy system mappa, majd azon belül framework-res mappa és mondjuk drawable-hdpi, ahol a png-k vannak? Majd a telepítés során becsomagolni az adott apk-ba a módosított png-ket. Így jóval egyszerűbb lenne a módosítgatás, mert nem kellene apk-kat buherálgatni.

Gondolom vmi .sh-s programozással meg lehet oldani, amihez kell busybox, zipalign stb...

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1082 Dátum: 2011, 11 29, 11:25:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olyan CWM-es zip-et lehet készíteni, amelyben nem apk-k szerepelnek hanem mondjuk egy system mappa, majd azon belül framework-res mappa és mondjuk drawable-hdpi, ahol a png-k vannak? Majd a telepítés során becsomagolni az adott apk-ba a módosított png-ket. Így jóval egyszerűbb lenne a módosítgatás, mert nem kellene apk-kat buherálgatni.

Gondolom vmi .sh-s programozással meg lehet oldani, amihez kell busybox, zipalign stb...
Igen, erre van a Metamorph: You are not allowed to view links. Register or Login
(van egy másik is, de annak nem jut eszembe a neve, az is valami morph)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1083 Dátum: 2011, 11 29, 12:13:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, erre van a Metamorph: You are not allowed to view links. Register or Login
(van egy másik is, de annak nem jut eszembe a neve, az is valami morph)
Ahaaaaaa. Remélem megeszi a Batista70 is. Teszek egy próbát. Köszi :ok: O->- O->- O->-

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1084 Dátum: 2011, 11 29, 12:17:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahaaaaaa. Remélem megeszi a Batista70 is. Teszek egy próbát. Köszi :ok: O->- O->- O->-
Közben beugrott a másiknak a neve: You are not allowed to view links. Register or Login

Én csak a Metamorphot használtam még a Nexuson, sajnos az SGS-en nem működött, SGS2-n meg nem is próbáltam még  :oops:
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1085 Dátum: 2011, 11 29, 12:24:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Közben beugrott a másiknak a neve: You are not allowed to view links. Register or Login

Én csak a Metamorphot használtam még a Nexuson, sajnos az SGS-en nem működött, SGS2-n meg nem is próbáltam még  :oops:
Azt látom, hogy megcsinálja a framework-res.apk-t, de szerintem itt le is ragad. Lehet nem jól kommunikál a progi a busybox-al. Olvasgatok még, sőt kipróbálom a ninja-t is.

Remélem ezzel meg lehet oldani, mert ez rém egyszerű lenne.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1086 Dátum: 2011, 11 29, 12:29:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt látom, hogy megcsinálja a framework-res.apk-t, de szerintem itt le is ragad. Lehet nem jól kommunikál a progi a busybox-al. Olvasgatok még, sőt kipróbálom a ninja-t is.

Remélem ezzel meg lehet oldani, mert ez rém egyszerű lenne.
Igen, csak egyszer kell a képeket  bemásolni, megcsinálni a könyvtárstruktúrát, beírni az elérési utakat.
Nagyon szerettem a Nexusnál. Aztán leszoktam róla, inkább romolás előtt bemásoltam az apk-kba a képeket  :oops: 
Úgy rémlik, hogy főleg a framework.ressel voltak gondok amikor próbálgattam, a többi apk-ba simán betette.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1087 Dátum: 2011, 11 29, 12:39:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, csak egyszer kell a képeket  bemásolni, megcsinálni a könyvtárstruktúrát, beírni az elérési utakat.
Nagyon szerettem a Nexusnál. Aztán leszoktam róla, inkább romolás előtt bemásoltam az apk-kba a képeket  :oops: 
Úgy rémlik, hogy főleg a framework.ressel voltak gondok amikor próbálgattam, a többi apk-ba simán betette.
Ninjamorph-al megette :D. A meta valamiért nem másolta át a framework-res.apk-t a helyére, ezért nem történt semmi. Viszont kicsit eltér a két alkalmazás egymástól, mert a ninja-ban kimásolok egy apk-t, amit kibont a progi, swiftp-vel rácsatlakozok a telómra, majd elvégzem a módosításokat. Vissza a ninja-ba, majd finish project és megkérdezi, hogy kívánja-e felülírni a régi fájlt blabla...és újraindítás után már a saját akku kijelzésem fogadott.

A meta-val egyszerűbb lett volna, mert xml-ben megadom neki, hogy mit csináljon és megold mindent egyszerre, míg a ninja-val egyenként bontom szét az apk-kat. No mind1 az a lényeg műxik. Bár még vetek egy pillantást a meta-ra :P

Köszöntem mégegyszer O->-

Nem elérhető Ibolya512

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4269
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Iphone 6s, Ipad2, S4 mini I9195,
  • PDA ROM: iOS 10.3.1, I9195XXUCNK1 - 4.4.2,
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1088 Dátum: 2011, 11 29, 15:00:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ninjamorph-al megette :D. A meta valamiért nem másolta át a framework-res.apk-t a helyére, ezért nem történt semmi. Viszont kicsit eltér a két alkalmazás egymástól, mert a ninja-ban kimásolok egy apk-t, amit kibont a progi, swiftp-vel rácsatlakozok a telómra, majd elvégzem a módosításokat. Vissza a ninja-ba, majd finish project és megkérdezi, hogy kívánja-e felülírni a régi fájlt blabla...és újraindítás után már a saját akku kijelzésem fogadott.

A meta-val egyszerűbb lett volna, mert xml-ben megadom neki, hogy mit csináljon és megold mindent egyszerre, míg a ninja-val egyenként bontom szét az apk-kat. No mind1 az a lényeg műxik. Bár még vetek egy pillantást a meta-ra :P

Köszöntem mégegyszer O->-
Anno, ezt a zip fájlt csinálta anzo, hogy ebbe pakoljuk az apk-kat, amit cserélni akarunk és CWM-ből lehetett felrakni.
Nem tudom, hogy sgs2-ön megy-e, nem próbáltam,  :oops: de ha gondolod, próbáld ki. ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1089 Dátum: 2011, 11 29, 15:20:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Anno, ezt a zip fájlt csinálta anzo, hogy ebbe pakoljuk az apk-kat, amit cserélni akarunk és CWM-ből lehetett felrakni.
Nem tudom, hogy sgs2-ön megy-e, nem próbáltam,  :oops: de ha gondolod, próbáld ki. ;)
Egy index.php-t akar letölteni. Jó a hivatkozás?

Én amúgy vmi olyasmire gondoltam, hogy ne kelljen apk-kal szenvedni, hanem csak simán egy zipben vannak a könyvtárak és csak be vannak másolva a png-k.

pl: Batista70 theme.zip (zip) -> framework-res, systemui, phone (mappák) -> ezeken belül drawable-hdpi, drawable-hdpi-finger stb... (mappák) -> majd ezeken belül pedig a png fájlok

Nem lenne semmi apk, hanem egy .sh fájlban leírva, hogy mit hova csomagoljon be és ki stb... Ha a metamorph és a ninjamorph meg tudja oldani, akkor cwm-ből is lehetne simán. Ezekhez a busybox kell asszem és kész. Na majd böngészgetek még :)

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1090 Dátum: 2011, 11 29, 15:32:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Én amúgy vmi olyasmire gondoltam, hogy ne kelljen apk-kal szenvedni, hanem csak simán egy zipben vannak a könyvtárak és csak be vannak másolva a png-k.

pl: Batista70 theme.zip (zip) -> framework-res, systemui, phone (mappák) -> ezeken belül drawable-hdpi, drawable-hdpi-finger stb... (mappák) -> majd ezeken belül pedig a png fájlok

Nem lenne semmi apk, hanem egy .sh fájlban leírva, hogy mit hova csomagoljon be és ki stb... Ha a metamorph és a ninjamorph meg tudja oldani, akkor cwm-ből is lehetne simán. Ezekhez a busybox kell asszem és kész. Na majd böngészgetek még :)

You are not allowed to view links. Register or Login Pont a Batistának volt ilyen!!!!!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1091 Dátum: 2011, 11 29, 17:03:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login Pont a Batistának volt ilyen!!!!!
Ebben van egy theming.sh, amiben le van "programozva", mit csináljon a script. Valami ilyesmit kerestem, csak ezt alaposan át kell rágni, mivel ezt egyszerűsíteni kellene, mert itt backup is van.
Egyébként a metamorph lenne a legegyszerűbb a témázásra, csak rá kell jönnöm mijé nem akar működni :)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1092 Dátum: 2011, 11 29, 17:38:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben van egy theming.sh, amiben le van "programozva", mit csináljon a script. Valami ilyesmit kerestem, csak ezt alaposan át kell rágni, mivel ezt egyszerűsíteni kellene, mert itt backup is van.
Egyébként a metamorph lenne a legegyszerűbb a témázásra, csak rá kell jönnöm mijé nem akar működni :)
Csak szurkolni tudok ezerrel a Metamorph miatt :) Mar annyiszor felvetettem, de meg senki nem vetette ra magat :(
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1093 Dátum: 2011, 11 29, 17:52:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak szurkolni tudok ezerrel a Metamorph miatt :) Mar annyiszor felvetettem, de meg senki nem vetette ra magat :(
Miért nem ment SGS1-n? Nem lehet tudni semmit?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1094 Dátum: 2011, 11 29, 17:56:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért nem ment SGS1-n? Nem lehet tudni semmit?
Ha úgy próbáltam mint a Nexuson, akkor általában a frameworknél meghalt. Mintha a többi apknál ment volna, de már nagyon régen foglalkoztam vele. Tehát, egyszerre mindent nem tudtam beletenni, csináltam több xmlt. Igaziból nem írt ki semmit, csak homokórázott sokáig, aztán kilépett és nem módosult semmi. Cyanogen rommal tökéletes volt a nexuson, azon más nekem sosem volt.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető laci643

  • Hozzászólások: 314
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Nüvi 765T
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: JB
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1095 Dátum: 2011, 11 29, 17:59:31 »
Én letöltöttem az XDA-ról, de a gond ott kezdődik, hogy nincs benne a Command Prompt.bat.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1096 Dátum: 2011, 11 29, 18:00:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben van egy theming.sh, amiben le van "programozva", mit csináljon a script. Valami ilyesmit kerestem, csak ezt alaposan át kell rágni, mivel ezt egyszerűsíteni kellene, mert itt backup is van.
Egyébként a metamorph lenne a legegyszerűbb a témázásra, csak rá kell jönnöm mijé nem akar működni :)
a systemed r/w-ben van? Nekem előfordult pár rommal, hogy visszaállt, és fel kellett tennem a mount system r/w programot, hogy megjegyezze. No most megint kedvet kaptam, de sajnos nincs időm vele foglalkozni  :'(
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1097 Dátum: 2011, 11 29, 18:11:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a systemed r/w-ben van? Nekem előfordult pár rommal, hogy visszaállt, és fel kellett tennem a mount system r/w programot, hogy megjegyezze. No most megint kedvet kaptam, de sajnos nincs időm vele foglalkozni  :'(
Nem akar össze jönni. Beolvassa az xml-t, de amikor Apply all!-ra nyomok, csak felugrik egy ablak, hogy "MetaMorph Superuser  jogokat kapott" és ennyi. Nem csinál semmit. Gondolom a következő ablak vmi figyelmeztető szöveg kéne, hogy legyen, figyelj te, mert újraindítom a kütyüt, de semmi...
:hmm:

Szerk.: próbáltam a busyboxot az xbin és bin mappába is telepíteni, de semmi.
Gondolom ez jó volt, mert a ninjamorph megcsinálta. Lehet szedek le vhonnan vmi régi metat. Hátha...

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1098 Dátum: 2011, 11 30, 08:09:58 »
Kész lett a flashable CWM zip, ahogyan szerettem volna :P. Még tesztelés alatt, de ha műxik akkor csinálok egy mindenki által használható verziót, hátha valakinek még jól jön...

A lényeg annyi, ami a lenti könyvtár struktúrán is látható, hogy nem kell semmi apk-kal buherálni, csak a mappákat kell létrehozni a zip-en belül és bemásolgatni a módosított png-ket. Természetesen az apk-t neveiben lévő kis és nagybetűk között van különbség, így erre figyelni kell (SystemUI.apk, framework-res.apk).

Szerintem ennek működnie kell az összes deodex-es ROM-al, szal nem csak Batista70-en használható ;)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1099 Dátum: 2011, 11 30, 09:18:24 »
A mellékelt zip-ben van egy pár módosított png, hogy átlássátok a struktúrát. A META-INF/com/google/android mappában lévő updater-script fájlt tetszés szerint lehet módosítani (gondolok itt a készítő nevére, a csomag nevére stb...), de ékezetes karaktereket ne használjatok.

A témák telepítése előtt erősen ajánlott a cache és dalvik-cache törlése, azonban a script elvégzi helyettünk, tehát csak installálni kell sd-ről és kész is.
Tools mappához ne nyúljatok!


A zip telepítése előtt mindenképpen készítsetek CWM-ben backupot, mert előfordulhat problémák (bár a tesztem alatt nem volt hiba sem a framework-el, sem a systemui-val). Batista70-n próbáltam, de elméletileg mennie kellene az összes deodexes ROM-n.

You are not allowed to view links. Register or Login