2024, 09 28, 10:20:25

Szerző Téma: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező  (Megtekintve 124073 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1100 Dátum: 2011, 11 30, 09:20:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kész lett a flashable CWM zip, ahogyan szerettem volna :P. Még tesztelés alatt, de ha műxik akkor csinálok egy mindenki által használható verziót, hátha valakinek még jól jön...

A lényeg annyi, ami a lenti könyvtár struktúrán is látható, hogy nem kell semmi apk-kal buherálni, csak a mappákat kell létrehozni a zip-en belül és bemásolgatni a módosított png-ket. Természetesen az apk-t neveiben lévő kis és nagybetűk között van különbség, így erre figyelni kell (SystemUI.apk, framework-res.apk).

Szerintem ennek működnie kell az összes deodex-es ROM-al, szal nem csak Batista70-en használható ;)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Reiben!
Istenkirály vagy!! :D :ok:
Csak működjön!! ;)
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető Ibolya512

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4269
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Iphone 6s, Ipad2, S4 mini I9195,
  • PDA ROM: iOS 10.3.1, I9195XXUCNK1 - 4.4.2,
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1101 Dátum: 2011, 11 30, 09:49:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A mellékelt zip-ben van egy pár módosított png, hogy átlássátok a struktúrát. A META-INF/com/google/android mappában lévő updater-script fájlt tetszés szerint lehet módosítani (gondolok itt a készítő nevére, a csomag nevére stb...), de ékezetes karaktereket ne használjatok.

A témák telepítése előtt erősen ajánlott a cache és dalvik-cache törlése, azonban a script elvégzi helyettünk, tehát csak installálni kell sd-ről és kész is.
Tools mappához ne nyúljatok!


A zip telepítése előtt mindenképpen készítsetek CWM-ben backupot, mert előfordulhat problémák (bár a tesztem alatt nem volt hiba sem a framework-el, sem a systemui-val). Batista70-n próbáltam, de elméletileg mennie kellene az összes deodexes ROM-n.

You are not allowed to view links. Register or Login
A system/appba és a system/frameworkba, más apk is berakható a zipbe, gondolom  :hmm:, ugyanúgy mint a SystemUI.apkba alkönyvtárakka benne a cserélendő png képekkel.  :hmm:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1102 Dátum: 2011, 11 30, 10:11:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A system/appba és a system/frameworkba, más apk is berakható a zipbe, gondolom  :hmm:, ugyanúgy mint a SystemUI.apkba alkönyvtárakka benne a cserélendő png képekkel.  :hmm:
Természetesen (gondolom a twframework-res.apk-ra asszociáltál :) ). A lényeg, hogy a mappa neve ugyanaz legyen, mint az apk neve (kis és nagybetűre figyelni). Ezen (res mappán) belül pedig létre lehet hozni a különböző mappákat, mint drawable-hdpi, drawable-hdpi-finger, drawable-land-hdpi stb...

A zip-ben csak szemléltetésképpen hagytam mappákat és png-ket... Amúgy remélem én is, hogy megy más ROM-kon is...
Megjegyzésként annyi, hogy a Batistán egy téma felrakása után viszonylag lassan áll fel a rendszer, szal no para, ki kell várni :)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Ibolya512

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4269
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Iphone 6s, Ipad2, S4 mini I9195,
  • PDA ROM: iOS 10.3.1, I9195XXUCNK1 - 4.4.2,
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1103 Dátum: 2011, 11 30, 10:24:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Természetesen (gondolom a twframework-res.apk-ra asszociáltál :) ). A lényeg, hogy a mappa neve ugyanaz legyen, mint az apk neve (kis és nagybetűre figyelni). Ezen (res mappán) belül pedig létre lehet hozni a különböző mappákat, mint drawable-hdpi, drawable-hdpi-finger, drawable-land-hdpi stb...

A zip-ben csak szemléltetésképpen hagytam mappákat és png-ket... Amúgy remélem én is, hogy megy más ROM-kon is...
Megjegyzésként annyi, hogy a Batistán egy téma felrakása után viszonylag lassan áll fel a rendszer, szal no para, ki kell várni :)
Igen, a twframeworkra gondoltam, jön majd a symphony új romja, kipróbálom és írok, hogy működik-e!
Amíg várom a romot, megcsinálhatom a zipet.  :D
Köszönjük, hogy megcsináltad ezt a zippet, remélem másik romokon is szuperál!  :taps:

Egy kérésem lenne, bele néznél a script fájlba, hogy így jó-e az átírás.  :oops:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1104 Dátum: 2011, 11 30, 10:25:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Természetesen (gondolom a twframework-res.apk-ra asszociáltál :) ). A lényeg, hogy a mappa neve ugyanaz legyen, mint az apk neve (kis és nagybetűre figyelni). Ezen (res mappán) belül pedig létre lehet hozni a különböző mappákat, mint drawable-hdpi, drawable-hdpi-finger, drawable-land-hdpi stb...

A zip-ben csak szemléltetésképpen hagytam mappákat és png-ket... Amúgy remélem én is, hogy megy más ROM-kon is...
Megjegyzésként annyi, hogy a Batistán egy téma felrakása után viszonylag lassan áll fel a rendszer, szal no para, ki kell várni :)
Akkor, ha mindenre odafigyelek(kis-és nagybetű), akkor a system- app mappában pl. a Gmail, Contacts, és egyéb dolgokat(res-drawable-hdpi struktúrában) is bele tudom tenni. Persze csak amit meg akarok változtatni. Vajon működik egy nem gyári programmal is ez? Mármint úgy értve, hogy létrehozva egy data-app-xxxx.apk-res-drawable-hdpi-t és abban is változtatható? Na majd ezt kipróbálom....
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1105 Dátum: 2011, 11 30, 10:35:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, a twframeworkra gondoltam, jön majd a symphony új romja, kipróbálom és írok, hogy működik-e!
Amíg várom a romot, megcsinálhatom a zipet.  :D
Köszönjük, hogy megcsináltad ezt a zippet,remélem másik romokon is szuperál!  :taps:

Egy kérésem lenne, bele néznél a script fájlba, hogy így jó-e az átírás.  :oops:
A karakterkódolásokkal lehetséges, hogy finnyáskodik a CWM, mármint arra gondolok, hogy ha notepad++ al nyitod meg az update script fájlt (egyébként én minden szöveges fájlt ezzel nyitok meg), akkor a kódolás fül alatt láthatod, hogy ANSI lett a karakterkódolása. Én csak UTF-8 BOM nélküli karakterkódolást használok, de nem tudom, hogy ez baj.e. Mindenesetre elmentettem utf-8-al is neked.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1106 Dátum: 2011, 11 30, 10:40:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor, ha mindenre odafigyelek(kis-és nagybetű), akkor a system- app mappában pl. a Gmail, Contacts, és egyéb dolgokat(res-drawable-hdpi struktúrában) is bele tudom tenni. Persze csak amit meg akarok változtatni. Vajon működik egy nem gyári programmal is ez? Mármint úgy értve, hogy létrehozva egy data-app-xxxx.apk-res-drawable-hdpi-t és abban is változtatható? Na majd ezt kipróbálom....
Igen, system mappa alatt elkészítheted a Contacts.apk, Gmail.apk mappákat is és ez működni fog.

A nem rendszer apk-t buherálása nem fog működni (még), mert a theming.sh-ban, ami a tools mappán belül találsz, nincs leprogramozva az elérési útvonal (jelenleg csak system/app és system/framework van). Szerintem nem nagy dolog, akkor ezt most meg is lesem magamnak :)

Nem elérhető Ibolya512

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4269
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Iphone 6s, Ipad2, S4 mini I9195,
  • PDA ROM: iOS 10.3.1, I9195XXUCNK1 - 4.4.2,
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1107 Dátum: 2011, 11 30, 10:44:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A karakterkódolásokkal lehetséges, hogy finnyáskodik a CWM, mármint arra gondolok, hogy ha notepad++ al nyitod meg az update script fájlt (egyébként én minden szöveges fájlt ezzel nyitok meg), akkor a kódolás fül alatt láthatod, hogy ANSI lett a karakterkódolása. Én csak UTF-8 BOM nélküli karakterkódolást használok, de nem tudom, hogy ez baj.e. Mindenesetre elmentettem utf-8-al is neked.

You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm  O->- O->- ;)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1108 Dátum: 2011, 11 30, 10:52:48 »
Srácok nekem van egy olyan zip-em amiben a Data/app mappába is lehet pakolni  ;) ;)

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1109 Dátum: 2011, 11 30, 11:03:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Srácok nekem van egy olyan zip-em amiben a Data/app mappába is lehet pakolni  ;) ;)
Nálam vmi nem kerek a zip-el. Index.php jön le :S. Fel tudod rakni vmilyen megosztóra ?
Amúgy a pakolás azt jelenti, hogy a data/app mappa alá raksz apk-kat vagy csak sima png-ket és a script csomagolja be?

Szerk.: ez egy szimpla zip, ami semmi mást nem csinált csak bemásolja az apk-kat a helyére. Amit postoltam, az teljesen más elven működik. Nem kell semmi apk-kat buherálnod, csupán elkészíted a mappákat a zip-en belül és bemásolgatod a png-ket. Mellesleg rengeteg olyan apk van, ami egy kis módosítás után már nem telepíthető, nem fog jól megjelenni stb...ezért hangoztattam mindig az apktools-t vagy az apk manager-t, mert itt nem csupán TC-vel való ki és becsomagolásról beszélünk már.
A telepíthető zip ugyanolyan elven működik, mint a metamorph vagy ninjamorph csak CWM-ben, vagyis kell neki a busybox, ami visszafejti apk-ra a módosított dolgokat, de ez a zip-ben benne van.

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1110 Dátum: 2011, 11 30, 11:39:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam vmi nem kerek a zip-el. Index.php jön le :S. Fel tudod rakni vmilyen megosztóra ?
Amúgy a pakolás azt jelenti, hogy a data/app mappa alá raksz apk-kat vagy csak sima png-ket és a script csomagolja be?

Szerk.: ez egy szimpla zip, ami semmi mást nem csinált csak bemásolja az apk-kat a helyére. Amit postoltam, az teljesen más elven működik. Nem kell semmi apk-kat buherálnod, csupán elkészíted a mappákat a zip-en belül és bemásolgatod a png-ket. Mellesleg rengeteg olyan apk van, ami egy kis módosítás után már nem telepíthető, nem fog jól megjelenni stb...ezért hangoztattam mindig az apktools-t vagy az apk manager-t, mert itt nem csupán TC-vel való ki és becsomagolásról beszélünk már.
A telepíthető zip ugyanolyan elven működik, mint a metamorph vagy ninjamorph csak CWM-ben, vagyis kell neki a busybox, ami visszafejti apk-ra a módosított dolgokat, de ez a zip-ben benne van.
Feltettem ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1111 Dátum: 2011, 11 30, 11:53:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltettem ;)
Le tudtam tölteni a zip-t, persze Chrome-al, mert FF alatt index.php fájlokat jelenít meg... Na ezt is meg kell lesnem :S

Most tesztelgetem a data/app-os megoldást.

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1112 Dátum: 2011, 11 30, 12:06:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Le tudtam tölteni a zip-t, persze Chrome-al, mert FF alatt index.php fájlokat jelenít meg... Na ezt is meg kell lesnem :S

Most tesztelgetem a data/app-os megoldást.
Nekem működik, annó a vending.apk-t kellet abba tenni mert ott is cserélni kellett nem csak a system/app-ban.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1113 Dátum: 2011, 11 30, 12:13:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem működik, annó a vending.apk-t kellet abba tenni mert ott is cserélni kellett nem csak a system/app-ban.
Működni tudom, hogy működik, de te apk-kal dolgozol, míg én sima könyvtárral.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1114 Dátum: 2011, 11 30, 12:52:48 »
Azt vettem észre, hogy a theming.sh bash script még nem a legtökéletesebb, mert nem írja felül az apk fájlban található res mappát, viszont lerakja mellé. Így látható 2 res mappa pl. egy framework-res.apk-n belül, de a meglepő, hogy működik a rendszer és nem nyivákol...

Szal addig ne használjátok szerintem, míg rá nem jövök, hogy mi a baja. Bár ha van előtte backup, próbálkozni lehet, mert akkor nagy galiba nem lehet :)

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1115 Dátum: 2011, 11 30, 13:50:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt vettem észre, hogy a theming.sh bash script még nem a legtökéletesebb, mert nem írja felül az apk fájlban található res mappát, viszont lerakja mellé. Így látható 2 res mappa pl. egy framework-res.apk-n belül, de a meglepő, hogy működik a rendszer és nem nyivákol...

Szal addig ne használjátok szerintem, míg rá nem jövök, hogy mi a baja. Bár ha van előtte backup, próbálkozni lehet, mert akkor nagy galiba nem lehet :)
Most látom a Betista TouchWiz30Launcher.apk-ban 5 ikonos az alsó sór ???
Vagy mi felel érte ???

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1116 Dátum: 2011, 11 30, 13:51:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most látom a Betista TouchWiz30Launcher.apk-ban 5 ikonos az alsó sór ???
Vagy mi felel érte ???
Go Launcher Ex :) Én nem szeressem a TW-t. Sőt le is törlöm, hogy a színét se lássam :D

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1117 Dátum: 2011, 11 30, 13:53:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Go Launcher Ex :) Én nem szeressem a TW-t. Sőt le is törlöm, hogy a színét se lássam :D
:ok:

R2D20208

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1118 Dátum: 2011, 11 30, 20:06:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A mellékelt zip-ben van egy pár módosított png, hogy átlássátok a struktúrát. A META-INF/com/google/android mappában lévő updater-script fájlt tetszés szerint lehet módosítani (gondolok itt a készítő nevére, a csomag nevére stb...), de ékezetes karaktereket ne használjatok.

A témák telepítése előtt erősen ajánlott a cache és dalvik-cache törlése, azonban a script elvégzi helyettünk, tehát csak installálni kell sd-ről és kész is.
Tools mappához ne nyúljatok!


A zip telepítése előtt mindenképpen készítsetek CWM-ben backupot, mert előfordulhat problémák (bár a tesztem alatt nem volt hiba sem a framework-el, sem a systemui-val). Batista70-n próbáltam, de elméletileg mennie kellene az összes deodexes ROM-n.

You are not allowed to view links. Register or Login
Na.. ha jól értelmezem...Szeretnék kicserélni 4 ikont a SystemUI-ban, és a framework-res-drawable-hdpi - ben szeretnék két png- cseréni, és a contacts.apk-ban, 2 pngt, akkor ezeket behelyezem mindent a helyére, és mehet fel a ZIP ? Az álltalad linkelt Zipet, gondolom teljesen ki kell üriteni. (természetesen üres mappák is maradhatnak?) A lényeg, nem kell minden appnak, kiszedni mindig külön pc-re a mappáit, hanem egyszerűen ez a zip telepiti? Ha jól értem..Ez nagy lehet ! Remélem működik ! :ok: (de a metainfot ki kell venni, mert különben felülirja nem? )

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1119 Dátum: 2011, 11 30, 21:23:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na.. ha jól értelmezem...Szeretnék kicserélni 4 ikont a SystemUI-ban, és a framework-res-drawable-hdpi - ben szeretnék két png- cseréni, és a contacts.apk-ban, 2 pngt, akkor ezeket behelyezem mindent a helyére, és mehet fel a ZIP ? Az álltalad linkelt Zipet, gondolom teljesen ki kell üriteni. (természetesen üres mappák is maradhatnak?) A lényeg, nem kell minden appnak, kiszedni mindig külön pc-re a mappáit, hanem egyszerűen ez a zip telepiti? Ha jól értem..Ez nagy lehet ! Remélem működik ! :ok: (de a metainfot ki kell venni, mert különben felülirja nem? )
A META-INF az kell, sőt minden ami a zipben van. Amit módosíthatsz az a system/app vagy system/framework könyvtáron belüliek.

Tehát a te esetedben a következőnek kell kinéznie:
system/app/SystemUI.apk/drawable-hdpi/(ide jön a 4 ikon)
system/framework/framework-res.apk/drawable-hdpi/(ide jön a két png)
system/app/Contacts.apk/drawable-hdpi vagy drawable-hdpi-finger asszem/(ide jön a két png)

Egyébként ez azért lenne jó ez a zip-s megoldás, mert mivel nem apk-kat másolgat be- és ki, hanem a telepítés során ki- és becsomagol, így a különböző friss verziók megjelenése után is mennie kellene.

R2D20208

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1120 Dátum: 2011, 12 01, 01:06:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A META-INF az kell, sőt minden ami a zipben van. Amit módosíthatsz az a system/app vagy system/framework könyvtáron belüliek.

Tehát a te esetedben a következőnek kell kinéznie:
system/app/SystemUI.apk/drawable-hdpi/(ide jön a 4 ikon)
system/framework/framework-res.apk/drawable-hdpi/(ide jön a két png)
system/app/Contacts.apk/drawable-hdpi vagy drawable-hdpi-finger asszem/(ide jön a két png)

Egyébként ez azért lenne jó ez a zip-s megoldás, mert mivel nem apk-kat másolgat be- és ki, hanem a telepítés során ki- és becsomagol, így a különböző friss verziók megjelenése után is mennie kellene.
Mindent értettem. Ha működik, nagy köszönet neked, mert sok szenvedest elkerölhetunk ezzel.. :ok: És ha valaki picit jártas ebben, akkor erre témát is épithet. ;)

Nem elérhető laci643

  • Hozzászólások: 314
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Nüvi 765T
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: JB
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1121 Dátum: 2011, 12 08, 19:19:14 »
A META-INF hogy lehet szerkeszteni? Értem ezalatt aszt, hogy több apk-t szeretnék bele tenni. Az "elérési út" (system/app, stb) nem gond, de van alatta valami szám-betű sor is.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1122 Dátum: 2011, 12 08, 20:51:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A META-INF hogy lehet szerkeszteni? Értem ezalatt aszt, hogy több apk-t szeretnék bele tenni. Az "elérési út" (system/app, stb) nem gond, de van alatta valami szám-betű sor is.
Én csak simán beletettem (vagy kivettem) az apk-kat oda, ahova telepíttetni akartam. A zipes romoknál is így szoktam, ami nem kell azt előtte kiszedem a zipből, ami kell azt pedig belehúzom felrakás előtt.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető laci643

  • Hozzászólások: 314
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Nüvi 765T
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: JB
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1123 Dátum: 2011, 12 08, 21:22:49 »
Én is így próbáltam, de volt amit nem tett fel.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1124 Dátum: 2011, 12 08, 22:32:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A META-INF hogy lehet szerkeszteni? Értem ezalatt aszt, hogy több apk-t szeretnék bele tenni. Az "elérési út" (system/app, stb) nem gond, de van alatta valami szám-betű sor is.
Update-script-t kell szerkeszteni, de ha mountolva van és be vannak állítva a megfelelő jogosultságok akkor mennie kellene. Ha az egyiket bemásolja akkor a másikat is be kéne.
Oszd meg a file-t és belekukkolunk.

Üzenetküldés Tapatalk-al I9100-ról