2024, 04 18, 18:31:06
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy 3 általános beszélgetés  (Megtekintve 233055 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #50 Dátum: 2010, 11 27, 10:24:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat.
Patience verziója sajnos nem jött be :(
Limahl: azt a hibakeresést hol találom? Leírod kicsit részletesebben? Kezdő droidos vagy.
Köszi.
beállítások, alkalmazások, fejlesztés, es ott van legfelül pipáld be majd ki nekem igy megy

Nem elérhető ricsy

  • Hozzászólások: 33
  • Navigáció / Navigation: iGO8
  • PDA: SGS V. SM-G900F
  • PDA ROM: G900FXXUIANC9
Re: Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #51 Dátum: 2010, 11 29, 21:53:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
beállítások, alkalmazások, fejlesztés, es ott van legfelül pipáld be majd ki nekem igy megy

Ohh nagyon szépen köszönöm. Örök hálám. Szuperül működik.

Nem elérhető lemcsi

  • Hozzászólások: 331
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic - HOX
  • PDA: Note Edge / HTC One X / SGS3
  • PDA ROM: Stock / ViperX 3.3.5 / S5 Mini 11 Lite
  • Skype: lemcsi
Re: Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #52 Dátum: 2010, 11 30, 21:36:26 »
Üdv

Nektek meddig birja az akksija aktiv használat és normál felhasználás mellett?
lemcsi

Nem elérhető sghu77

  • Hozzászólások: 165
  • PDA: Galaxy S4 Mini i9195
  • PDA ROM: Cyanogenmod 11
Re: Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #53 Dátum: 2010, 11 30, 22:03:24 »
Nálunk nagyjából 3 nap, de ez azért nem intenzív használatot jelent. Néha csak két nap, de akkor sokat internetezik rajta a feleségem.

Nem elérhető nocsesz

  • Hozzászólások: 186
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samu I900
  • PDA: Commtiva Z71
  • PDA ROM: CyanogenMOD 7 2.3
  • Skype: kajari.norbert1972
Re: Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #54 Dátum: 2010, 12 01, 08:42:53 »
Eladó sorba került az 1 hónapos Galaxy 3 -am kártyafüggetlen 48000ft-ért Székesfehérváron akit érdekel Privizzen.

Nem elérhető szimpi40

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo primo
  • PDA: apple iphone 4 32GB
  • PDA ROM: ios5.0.1 jailbreak
  • Skype: szimpi40
Re: Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #55 Dátum: 2010, 12 03, 15:56:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az is gond hogy Drivereket egyáltalán nem adtak hozzá...:S Honnan tudnék leszedni?

Akinek USB problémája van (nem csatlakozik PC-hez), NEM KELL FACTORY RESET!!!!
1. Tárcsázd a következőt: *#7284# ezzel elindítod a PhoneUtil alkalmazást.
2. Az USB résznél váltsd át MODEM-re majd vissza USB-re
3. Zárd be az alkalmazást
4. Öröm és boldogság, újra működik rendesen az USB

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #56 Dátum: 2010, 12 06, 13:58:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login a prémium kategóriás készülékekhez.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető agi70

  • Hozzászólások: 146
  • Nem: Nő
  • PDA: iPhone 6S 64GB, Blackberry 9790, LG GPad 8.3
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #57 Dátum: 2010, 12 10, 10:55:04 »
Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni. Vettem a fiamnak karácsonyra egy ilyen gépet, és az istennek nem tudok a Marketra csatlakozni. Egész pontosan nem fogad el semmilyen google accountot. Direkt csináltam neki egy fiókot, de próbáltam már az én fiókommal is, meg másik kártyával is, de nem. A Gmail-ra sem tudok belépni, de ha a sima email fiókba írom be a gmail címet ott megy. A Gmail ezt írja : "Can't establish a reliable data connection to the server" Nagyon megköszönnék egy kis helpet... :ima:
Az idegbaj öröklődő. Én is a gyerekemtől kaptam. :)

Nem elérhető bajusz66

  • Hozzászólások: 702
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS/SGSII
  • PDA ROM: XXJPU/XWLSD 4.1.2
  • Skype: bajusz66
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #58 Dátum: 2010, 12 10, 11:13:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni. Vettem a fiamnak karácsonyra egy ilyen gépet, és az istennek nem tudok a Marketra csatlakozni. Egész pontosan nem fogad el semmilyen google accountot. Direkt csináltam neki egy fiókot, de próbáltam már az én fiókommal is, meg másik kártyával is, de nem. A Gmail-ra sem tudok belépni, de ha a sima email fiókba írom be a gmail címet ott megy. A Gmail ezt írja : "Can't establish a reliable data connection to the server" Nagyon megköszönnék egy kis helpet... :ima:
Én is most nyomjodom a lányomét karácsonyra kapja de ez wifin hasít a marketen meg elfogadta az én google accountomat.Nézd meg valamit nem-e elírtál.Egyébként ez Trés.

Nem elérhető agi70

  • Hozzászólások: 146
  • Nem: Nő
  • PDA: iPhone 6S 64GB, Blackberry 9790, LG GPad 8.3
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #59 Dátum: 2010, 12 10, 11:24:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is most nyomjodom a lányomét karácsonyra kapja de ez wifin hasít a marketen meg elfogadta az én google accountomat.Nézd meg valamit nem-e elírtál.Egyébként ez Trés.
Ez is Tés. Nem fogadta el sehogy, se az enyémet, se a fiamét. Két napja "játszok" vele, ezerszer beírtam már. >:( Próbáltam már a Market elött újat kreálni, de úgy sem. Aztán most a szinkronizálásnál beállítottam a Gmail fiókot és ott kreáltam egy újat, és siker :taps:
Az idegbaj öröklődő. Én is a gyerekemtől kaptam. :)

Nem elérhető Rabby

  • Hozzászólások: 40
  • Nem: Férfi
    • újPC
  • Navigáció / Navigation: iGO My Way 8.4.2.139242
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: Tsunami X 2.1
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #60 Dátum: 2010, 12 14, 12:33:50 »
Kérlek titeket segítsetek ha tudtok:

Friss Samsung Galax3-at próbáltunk upgradelni JPB-re (Vodás telefon,de root-olt).
Odinnal a leírás szerint: You are not allowed to view links. Register or Login .
COM6-ot lát csak a gép és FACTORYFS végigmegy majd reboot nem sikerül és az egész megáll...
Recovery-ben próbáltuk már resetelni, de semmi.

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #61 Dátum: 2010, 12 14, 13:44:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérlek titeket segítsetek ha tudtok:

Friss Samsung Galax3-at próbáltunk upgradelni JPB-re (Vodás telefon,de root-olt).
Odinnal a leírás szerint: You are not allowed to view links. Register or Login .
COM6-ot lát csak a gép és FACTORYFS végigmegy majd reboot nem sikerül és az egész megáll...
Recovery-ben próbáltuk már resetelni, de semmi.
Alaplapi USB-be dugtad a kábelt?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #62 Dátum: 2010, 12 14, 15:02:57 »
Valakinek volt olyan problémája a készülékkel, hogy sokszor lefagyott vagy belassúlt vagy csak magától újraindult?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető badboys

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M7
  • PDA ROM: 4.4.2 Sense 6
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #63 Dátum: 2010, 12 14, 18:22:10 »
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a társasághoz nagyon megköszönném az információt.Jelenleg az SEx8 és ez közt vacilálok.Olvastam,hogy nem igazán fut rajta a megyek 8 igaz vagy nem?Mennyire gáz a 240x400 as fölbontás,programok mennyire kompatibilisek ezzel fölbontással,sebesség milyen,átolvastam az itteni véleményeket,de kevés támpontot adtak.Sajnos sehol sem tudom megnézni működés közben egyik jelöltet sem mivel kisvárosban lakom és szolgáltatóknál nem lehet tapizni.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #64 Dátum: 2010, 12 14, 21:27:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valakinek volt olyan problémája a készülékkel, hogy sokszor lefagyott vagy belassúlt vagy csak magától újraindult?
Nálunk még nem fordult elő ilyesmi. Igaz még érintetlen a kicsike. A hétvégén sztem rászánom magam, az asszony már nyaggat, hogy mikor faragok belőle vmi használható telefont neki, mert ő 'nem ért hozzá' :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #65 Dátum: 2010, 12 14, 21:32:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a társasághoz nagyon megköszönném az információt.Jelenleg az SEx8 és ez közt vacilálok.Olvastam,hogy nem igazán fut rajta a megyek 8 igaz vagy nem?Mennyire gáz a 240x400 as fölbontás,programok mennyire kompatibilisek ezzel fölbontással,sebesség milyen,átolvastam az itteni véleményeket,de kevés támpontot adtak.Sajnos sehol sem tudom megnézni működés közben egyik jelöltet sem mivel kisvárosban lakom és szolgáltatóknál nem lehet tapizni.
Hát ami azt illeti mi is a két telefon között vaciláltunk az asszonnyal, és én a samut  választottam neki inkább, bár a se-t nem láttam élőben. Mondjuk én samsung párti vagyok, ezért esett rá főként a választás. Az igazat megvallva szerintem elég szerencsétlen felbontása van, én legalábbis még igo-t nem találtam hozzá ami a kijelzőre jó lenne. Winmo-nál megtudtam oldani az ilyesmit a .txt fájl átírogatásával, de nem tudom androidnál lehetséges e az ilyen. Más navi megy rajta rendesen, de az meg még fura. A sebességével semmi gond nincs, pedig mint az előbb írtam, hozzányúlni még csak most fogok, bízom benne azért kicsit dob rajta majd ha felrakom a 2.2-t. Szerintem valahol csak próbáld meg vhogy megnézni mind a kettőt, hátha az segítene.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető nocsesz

  • Hozzászólások: 186
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samu I900
  • PDA: Commtiva Z71
  • PDA ROM: CyanogenMOD 7 2.3
  • Skype: kajari.norbert1972
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #66 Dátum: 2010, 12 15, 08:05:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a társasághoz nagyon megköszönném az információt.Jelenleg az SEx8 és ez közt vacilálok.Olvastam,hogy nem igazán fut rajta a megyek 8 igaz vagy nem?Mennyire gáz a 240x400 as fölbontás,programok mennyire kompatibilisek ezzel fölbontással,sebesség milyen,átolvastam az itteni véleményeket,de kevés támpontot adtak.Sajnos sehol sem tudom megnézni működés közben egyik jelöltet sem mivel kisvárosban lakom és szolgáltatóknál nem lehet tapizni.

Igo-ból olyan van csak aminek az alsó része kb1 cm fekete de használható.

Nem elérhető badboys

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M7
  • PDA ROM: 4.4.2 Sense 6
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #67 Dátum: 2010, 12 15, 16:57:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igo-ból olyan van csak aminek az alsó része kb1 cm fekete de használható.

Köszönöm a segítséget és mennyire zavaró a csík?Fúlos Igo t lehet futtatni vagy valami butítottat?

Nem elérhető nocsesz

  • Hozzászólások: 186
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samu I900
  • PDA: Commtiva Z71
  • PDA ROM: CyanogenMOD 7 2.3
  • Skype: kajari.norbert1972
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #68 Dátum: 2010, 12 15, 17:04:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a segítséget és mennyire zavaró a csík?Fúlos Igo t lehet futtatni vagy valami butítottat?

Ugyan nekem márt nem ez a készülékem van de használható volt. Mit jelent hogy full-os Androidon  Igo myway megy.

Nem elérhető badboys

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M7
  • PDA ROM: 4.4.2 Sense 6
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #69 Dátum: 2010, 12 15, 17:11:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ami azt illeti mi is a két telefon között vaciláltunk az asszonnyal, és én a samut  választottam neki inkább, bár a se-t nem láttam élőben. Mondjuk én samsung párti vagyok, ezért esett rá főként a választás. Az igazat megvallva szerintem elég szerencsétlen felbontása van, én legalábbis még igo-t nem találtam hozzá ami a kijelzőre jó lenne. Winmo-nál megtudtam oldani az ilyesmit a .txt fájl átírogatásával, de nem tudom androidnál lehetséges e az ilyen. Más navi megy rajta rendesen, de az meg még fura. A sebességével semmi gond nincs, pedig mint az előbb írtam, hozzányúlni még csak most fogok, bízom benne azért kicsit dob rajta majd ha felrakom a 2.2-t. Szerintem valahol csak próbáld meg vhogy megnézni mind a kettőt, hátha az segítene.

Sajnos fatornyos kis városkámban nincs lehetőség megnézni a különbséget.Igen a HTC HD én azt csináltam amit akartam mivel 2 Igo futott rajta,de jó pénzt kaptam érte így eladtam.Most csak próbára vennék Androidot aztán ha jó tavasszal vennék komolyabbat.Ma voltam a Vodkafonnál és nincs SE csak Samu,de azt mondták készlet hiány van belőle ma kaptak árút,de X8 nincs.Tőlem legközelebb 100 km-re van és nem vagyok biztos benne,hogy megéri elautózni 200km t oda 100 meg vissza 100.A 2.2 hivatalos vagy főzött amit fölraksz?Köszönöm a segítségeteket.

Nem elérhető badboys

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M7
  • PDA ROM: 4.4.2 Sense 6
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #70 Dátum: 2010, 12 15, 17:13:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyan nekem márt nem ez a készülékem van de használható volt. Mit jelent hogy full-os Androidon  Igo myway megy.
[/quot

Arra gondoltam,hogy az Amigó pl.butított változat.Wm n tudtam skinezni meg hasonló dolgokra gondoltam

Nem elérhető nocsesz

  • Hozzászólások: 186
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samu I900
  • PDA: Commtiva Z71
  • PDA ROM: CyanogenMOD 7 2.3
  • Skype: kajari.norbert1972
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #71 Dátum: 2010, 12 16, 09:27:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyan nekem márt nem ez a készülékem van de használható volt. Mit jelent hogy full-os Androidon  Igo myway megy.
[/quot

Arra gondoltam,hogy az Amigó pl.butított változat.Wm n tudtam skinezni meg hasonló dolgokra gondoltam

Hát skinezni nem tudod az biztos legalábbis én nem találtam hozzá működőt.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #72 Dátum: 2010, 12 16, 10:01:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos fatornyos kis városkámban nincs lehetőség megnézni a különbséget.Igen a HTC HD én azt csináltam amit akartam mivel 2 Igo futott rajta,de jó pénzt kaptam érte így eladtam.Most csak próbára vennék Androidot aztán ha jó tavasszal vennék komolyabbat.Ma voltam a Vodkafonnál és nincs SE csak Samu,de azt mondták készlet hiány van belőle ma kaptak árút,de X8 nincs.Tőlem legközelebb 100 km-re van és nem vagyok biztos benne,hogy megéri elautózni 200km t oda 100 meg vissza 100.A 2.2 hivatalos vagy főzött amit fölraksz?Köszönöm a segítségeteket.
Hát gyanítom, hogy ez nem a hivatalos: You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #73 Dátum: 2010, 12 16, 10:05:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a segítséget és mennyire zavaró a csík?Fúlos Igo t lehet futtatni vagy valami butítottat?
Az igo8-hoz képest a myway buta  censored , én sosem bírtam megszokni, de az O2 után, eleve a GS3-nak sokkkal kisebb a kijelzője, és még azon is van egy jó cm-s fekete csík (vagy több), plusz még a kijelzőn a program ikonjai kiírásai, jóformán semmit sem látsz a lényegből. Nyilván végszükség esetén tökéletesen megfelel, de egyébként biztos h nem használnám.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Baluka22

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung I5800
  • PDA ROM: I5800XWJJ2
Re:Galaxy 3 általános beszélgetés
« Reply #74 Dátum: 2010, 12 16, 18:24:58 »
Sziasztok! Én kb egy hete birtoklom a telefont. Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. De lenne pár kérdésem: 1.Felesleges vírusirtót a telóra felrakni? 2.Milyen navigációt lehet rajta futtatni?(valami jobb minőségűt esetleg) 3.valahonnan lehet leszedni fizetős játékokat ingyen?(pl.:speedx 3D.......hasonlókat)
4.Milyen lejátszót ajánlotok?(ami lejátssza a Divix-et?) És hogy ti milyen játékokat,alkalmazásokat tettetek fel erre a csodás készülékre?:)))

Előre is köszönöm a segítséget!:))