2024, 04 19, 18:42:55

Szerző Téma: HTC HD ROM-ok  (Megtekintve 124845 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #50 Dátum: 2009, 07 21, 18:03:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én olyat nem tudok, úgyhogy vállalom a következményeket. Remélem nem jár érte letöltendő! ;)
Nem jár, mivel minden, ami benne van, legális
Amolyan művészi aláírás maradt a jelszó, itt a fórumban is meg lehet találni többször, csak macerásabb keresni...

Nem elérhető Lall

  • Hozzászólások: 169
  • Navigáció / Navigation: wayteq x820bt
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XWJM5 + ryanza's lag fix
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #51 Dátum: 2009, 07 21, 19:02:05 »
Nagy kő esett le a szívemről! :D

Nem elérhető azsoho

  • Hozzászólások: 46
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: htc blackstone
  • PDA ROM: kwbr 2.9.2 1.59 2.1
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #52 Dátum: 2009, 07 22, 07:54:14 »
jó reggelt!
na asszem ma "nekiveselkedek" egy cs100 rom felrakásának.
asszem lall javasolta, hogy backup-oljak előtte és akkor hamar vissza tudom állítani ha nem tetszene. de az a gond hogy én nem találok backup cuccost a hd-n, vagy az egy külön progi lenne?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #53 Dátum: 2009, 07 22, 08:10:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
jó reggelt!
na asszem ma "nekiveselkedek" egy cs100 rom felrakásának.
asszem lall javasolta, hogy backup-oljak előtte és akkor hamar vissza tudom állítani ha nem tetszene. de az a gond hogy én nem találok backup cuccost a hd-n, vagy az egy külön progi lenne?

Külön program. Pl. a PimBackup. Emlékeim szerint mintha Csuka ezt is belerakta volna a csomagba...

Nem elérhető Wajk

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 517
  • iTT dobhatsz üzit:
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: blackSTONEhenge HyPerSlim 4.6
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #54 Dátum: 2009, 07 22, 08:49:06 »
pontosan  ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
Külön program. Pl. a PimBackup. Emlékeim szerint mintha Csuka ezt is belerakta volna a csomagba...
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login / You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető azsoho

  • Hozzászólások: 46
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: htc blackstone
  • PDA ROM: kwbr 2.9.2 1.59 2.1
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #55 Dátum: 2009, 07 22, 09:40:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Külön program. Pl. a PimBackup. Emlékeim szerint mintha Csuka ezt is belerakta volna a csomagba...

szia sharp!

csuka most segitett msn-en, és már fent is van az 1.5.
:D
állitólag ti tudtok vmi ékezetes, nagy betűs billentyűzetről.
tudsz ebben segíteni?

thx

Nem elérhető Wajk

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 517
  • iTT dobhatsz üzit:
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: blackSTONEhenge HyPerSlim 4.6
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #56 Dátum: 2009, 07 22, 09:58:13 »
beépítettet nézted már? nekem nagyon bejön  :ok:

You are not allowed to view links. Register or Login
szia sharp!

csuka most segitett msn-en, és már fent is van az 1.5.
:D
állitólag ti tudtok vmi ékezetes, nagy betűs billentyűzetről.
tudsz ebben segíteni?

thx
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login / You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lall

  • Hozzászólások: 169
  • Navigáció / Navigation: wayteq x820bt
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XWJM5 + ryanza's lag fix
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #57 Dátum: 2009, 07 22, 11:42:52 »
Ez a csuka. Eladta a HD-t és még mindig milyen rendes. :D Én személy szerint SPB Keyboard-ot használok. Nekem nagyon bejött.

Nem elérhető azsoho

  • Hozzászólások: 46
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: htc blackstone
  • PDA ROM: kwbr 2.9.2 1.59 2.1
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #58 Dátum: 2009, 07 22, 12:37:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a csuka. Eladta a HD-t és még mindig milyen rendes. :D Én személy szerint SPB Keyboard-ot használok. Nekem nagyon bejött.
valóban nagyon rendes srác
én idáig a fringer keyboardot használtam
de valóban jó a beépített is
 thx

Nem elérhető vycman

  • Hozzászólások: 71
  • Navigáció / Navigation: Sirf III.
  • PDA: SAMSUNG OMNIA
  • PDA ROM: DXID1 WM6.5
  • Skype: vycman
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #59 Dátum: 2009, 07 22, 17:43:31 »
Sharp, tudnál segíteni? Felraktam 2-szer az Energy ROM-ot, de mindkétszer ilyen zöldes a kép. Olvastam, hogy ez azért van, mert nem 1.54-es SPL van fent, hanem 1.14. Letöltöttem a csomagot, ami be van linkelve ide a romfrissítéses topicba. Ha jól értelmezem az ottani uspl az 2.5-ös, amit csak el kell indítani, mert a zipben ott van mellette az 1.54 SPL aminek fel kellene mennie.
Másodszorra azt az uspl-t indítottam el, felraktam megint az Energy-t, de megint zöld... Mit csinálok rosszul? :'(

Nem elérhető vycman

  • Hozzászólások: 71
  • Navigáció / Navigation: Sirf III.
  • PDA: SAMSUNG OMNIA
  • PDA ROM: DXID1 WM6.5
  • Skype: vycman
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #60 Dátum: 2009, 07 22, 18:04:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sharp, tudnál segíteni? Felraktam 2-szer az Energy ROM-ot, de mindkétszer ilyen zöldes a kép. Olvastam, hogy ez azért van, mert nem 1.54-es SPL van fent, hanem 1.14. Letöltöttem a csomagot, ami be van linkelve ide a romfrissítéses topicba. Ha jól értelmezem az ottani uspl az 2.5-ös, amit csak el kell indítani, mert a zipben ott van mellette az 1.54 SPL aminek fel kellene mennie.
Másodszorra azt az uspl-t indítottam el, felraktam megint az Energy-t, de megint zöld... Mit csinálok rosszul? :'(

Na rájöttem, csak nem olyan egyértelmű a leírás szerintem. Valahogy világosabbá kellene tenni, hogy a BlackstoneRUUWrapper.exe -vel kell felrakni a SPL 1.54-et. Vagy csak én vagyok értetlen? :)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #61 Dátum: 2009, 07 22, 23:45:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na rájöttem, csak nem olyan egyértelmű a leírás szerintem. Valahogy világosabbá kellene tenni, hogy a BlackstoneRUUWrapper.exe -vel kell felrakni a SPL 1.54-et. Vagy csak én vagyok értetlen? :)

 :ok: :taps:

Nem elérhető yuker

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: 1.14,401.3
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #62 Dátum: 2009, 07 23, 15:31:21 »
Szevasztok.
Van egy Touch HD-m és kicsit kisebbre számitottam. Ha valakinek van valami kisebb  cucca, Diamond, Omnia, stb. Szivesen cserélném el illetve beszámolnám az olsobbat. A cuccot külföldön vettem, 1 hónapja, karcmentes, dobozos,Magyar nyelvü. e-mailban elérhető vagyok  You are not allowed to view links. Register or Login cimen

Nem elérhető guliverkli

  • Hozzászólások: 19
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: Energy ROM WWE (12/07/09) WM6.5, Manila 2.5
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #63 Dátum: 2009, 07 23, 22:40:13 »
Hali!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek lehet-e magyarítani egy akármilyen főzött ROM-ot az interwrite-os Touch HD lokalizációval.

Nem elérhető Wajk

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 517
  • iTT dobhatsz üzit:
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: blackSTONEhenge HyPerSlim 4.6
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #64 Dátum: 2009, 07 24, 08:23:45 »
az Interwrite talán 6.1 WM-ig kompatibilis, szóval ha nem 6.5-re váltasz akkor majdnem 100%, hogy menni fog, de szerintem az Interwrite a legrosszab magyrítás, amit eddig láttam, sokat megesz a gépből.

Én a Leng-et használtam anno, de Csuka csinált egy házikészítésű csomagot, ami megint csak 6.1-ig tuti hogy működik. 6.5 alatt nem tudom tesztelte-e valaki de a biztosan más fájlstruktúra miatt valószínű nem működik.

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek lehet-e magyarítani egy akármilyen főzött ROM-ot az interwrite-os Touch HD lokalizációval.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login / You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető guliverkli

  • Hozzászólások: 19
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: Energy ROM WWE (12/07/09) WM6.5, Manila 2.5
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #65 Dátum: 2009, 07 24, 11:21:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
az Interwrite talán 6.1 WM-ig kompatibilis, szóval ha nem 6.5-re váltasz akkor majdnem 100%, hogy menni fog, de szerintem az Interwrite a legrosszab magyrítás, amit eddig láttam, sokat megesz a gépből.

Én a Leng-et használtam anno, de Csuka csinált egy házikészítésű csomagot, ami megint csak 6.1-ig tuti hogy működik. 6.5 alatt nem tudom tesztelte-e valaki de a biztosan más fájlstruktúra miatt valószínű nem működik.You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Köszi, akkor ezekkel majd kísérletezek, csak az a baj hogy nekem olyan kéne ami nem csak a windowst hanem a TF3D-t is magyarítja.

Nem elérhető Wajk

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 517
  • iTT dobhatsz üzit:
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: blackSTONEhenge HyPerSlim 4.6
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #66 Dátum: 2009, 07 24, 12:35:42 »
akkor meg azt kérdezd :)
az nem egy dolog, mert az TF3D egy külön program. Amúgy az újabb TF3D-kben alapban benne van a magyar nyelv, a registryben kell csak átállítani a kódot.

You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, akkor ezekkel majd kísérletezek, csak az a baj hogy nekem olyan kéne ami nem csak a windowst hanem a TF3D-t is magyarítja.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login / You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető guliverkli

  • Hozzászólások: 19
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: Energy ROM WWE (12/07/09) WM6.5, Manila 2.5
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #67 Dátum: 2009, 07 24, 13:41:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
akkor meg azt kérdezd :)
az nem egy dolog, mert az TF3D egy külön program. Amúgy az újabb TF3D-kben alapban benne van a magyar nyelv, a registryben kell csak átállítani a kódot.

Hú ezt nem is tudtam. És mennyire újakban van benne, tehát milyen verziótól? Ja és mit kell módosítani a registryben? :)

Nem elérhető Wajk

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 517
  • iTT dobhatsz üzit:
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: blackSTONEhenge HyPerSlim 4.6
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #68 Dátum: 2009, 07 24, 13:53:20 »
Registryben a HKEY_CURRENT_USER\MUI-ban a "CurLang" értéke: Decimal: 1038 vagy Hexa: 040e

You are not allowed to view links. Register or Login
Hú ezt nem is tudtam. És mennyire újakban van benne, tehát milyen verziótól? Ja és mit kell módosítani a registryben? :)
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login / You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető guliverkli

  • Hozzászólások: 19
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: Energy ROM WWE (12/07/09) WM6.5, Manila 2.5
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #69 Dátum: 2009, 07 24, 14:14:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Registryben a HKEY_CURRENT_USER\MUI-ban a "CurLang" értéke: Decimal: 1038 vagy Hexa: 040e

Köszönöm szépen a leírást. Közben úgy döntöttem a CS100 1.6-os rom-ot teszem fel. Egy jelszót nem tudna adni valaki a rar-hoz?

Nem elérhető guliverkli

  • Hozzászólások: 19
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: Energy ROM WWE (12/07/09) WM6.5, Manila 2.5
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #70 Dátum: 2009, 07 24, 17:59:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm szépen a leírást. Közben úgy döntöttem a CS100 1.6-os rom-ot teszem fel. Egy jelszót nem tudna adni valaki a rar-hoz?

Közben már megvan a jelszó. Ráadásul nem is azt tettem fel hanem WM 6.5-ös Energy ROM-ot. Remélem jó lesz...

Nem elérhető guliverkli

  • Hozzászólások: 19
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: Energy ROM WWE (12/07/09) WM6.5, Manila 2.5
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #71 Dátum: 2009, 07 27, 00:39:48 »
Hali!

Most épp ez a ROM van fent a HD-mon: You are not allowed to view links. Register or Login

Szerintetek érdemes lecserélni erre: You are not allowed to view links. Register or Login ?

Nincs sok bajom az Energy félével sem. Ami így pár nap után megmaradt, hogy kicsit túlzsúfolt meg hogy elég sok ramot eszik és 1-2 apróbb bug is előfordul.

Vagy egyáltalán érdemes erőltetni szerintetek a WM 6.5-öt vagy inkább várjam ki míg kiadják hivatalosan is és lesz rendes ROM belőle? Mondjuk nekem tetszik a 6.5 egyelőre, de gondolom a nagyobb memória fogyasztás is amiatt van.

Nem elérhető Wajk

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 517
  • iTT dobhatsz üzit:
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: blackSTONEhenge HyPerSlim 4.6
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #72 Dátum: 2009, 07 27, 08:58:01 »
Ahogy én hallottam az Energy és a Miri a legjobb, ha már váltani akarsz akkor szerintem az utóbbival tegyél egy próbát.
Bár semmi sem biztos, szóval a Dutty-t is bevállalhatod, mert legfeljebb megint frissítesz egyet. Teszt a lelke mindennek ;)

tudom elcsépelt, de az Energy ROM-ban milyen a tőzsde fül? lsd. másik topik. olyan 3D-s vagy csak csíkok egymás alatt?

köszi ha megnézed.  :olvass:

You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!

Most épp ez a ROM van fent a HD-mon: You are not allowed to view links. Register or Login

Szerintetek érdemes lecserélni erre: You are not allowed to view links. Register or Login ?

Nincs sok bajom az Energy félével sem. Ami így pár nap után megmaradt, hogy kicsit túlzsúfolt meg hogy elég sok ramot eszik és 1-2 apróbb bug is előfordul.

Vagy egyáltalán érdemes erőltetni szerintetek a WM 6.5-öt vagy inkább várjam ki míg kiadják hivatalosan is és lesz rendes ROM belőle? Mondjuk nekem tetszik a 6.5 egyelőre, de gondolom a nagyobb memória fogyasztás is amiatt van.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login / You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető guliverkli

  • Hozzászólások: 19
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: Energy ROM WWE (12/07/09) WM6.5, Manila 2.5
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #73 Dátum: 2009, 07 27, 14:07:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login

tudom elcsépelt, de az Energy ROM-ban milyen a tőzsde fül? lsd. másik topik. olyan 3D-s vagy csak csíkok egymás alatt?

köszi ha megnézed.  :olvass:

Nem 3D-s sajnos. Szépen egymás alatt sorokban vannak a részvények.

Egyébként idegesítő bugokra visszatérve épp most is találtam egyet mikor ezt megnéztem neked. Teljesen tiszta indítás után belépek a kapcsolatokba és azt mutatja hogy be van kapcsolva a wifi, pedig nem és nem is tudtam bekapcsolni. Soft reset, aztán ment...

A másik meg hogy a névjegyzékben ha egy névnél előhívom a menüt, akkor a szerkesztés menüpont kilóg a képernyőről, mivel olyan sok minden van a menüben és ezt ugye nem lehet mozgatni fel-le. Ami még zavaró, hogy memória tisztítás után nem működik a telefon. Szóval ezek nem nagy dolgok, csak idegesítőek...

Nem elérhető Wajk

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 517
  • iTT dobhatsz üzit:
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: blackSTONEhenge HyPerSlim 4.6
Re: HTC HD ROM-ok
« Reply #74 Dátum: 2009, 07 27, 14:30:43 »
köszi, meg úgy látom jó lesz nekem még ez a ROM :)
majd talán ha meglesz a végleges Manila 2.5 majd akkor talán majd váltok ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
Nem 3D-s sajnos. Szépen egymás alatt sorokban vannak a részvények.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login / You are not allowed to view links. Register or Login