2024, 04 16, 20:26:46

Szerző Téma: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások  (Megtekintve 21643 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető atj1

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 628
  • Navigáció / Navigation: Dakota 20
  • PDA: iPhone 4
Itt beszéljük ki, hogy kinek mik indulnak a Windows Mobile-lal,, melyik mit csinál, melyikre van egyáltalán szükség, stb.

Az én Startup könyvtáramban a következők találhatók:
AlarmWatcher
DataKeeper
Delete_RO
LargeDisplayStart
RilBubble
SipListener
TimeWizard
BluetoothManager
Ezek közül némelyik neve árulkodó, de hogy igazából mit csinál, illetve mi történik, ha kitörlöm, hát ez érdekelne!
A következőket tudom (én telepítésem eredményei)
PhWResident - PhWeaver
iLock2 - S2U2


Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #1 Dátum: 2009, 02 07, 15:51:59 »
A Large Display állítja a Start menüt nagyobbra. Ez kikapcsolható a Beállításoknál.
A SipListener a billentyűzet megfelelő időpontban előhívásáért felel (amikor egy szövegbeviteli mezőre kattintasz).

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #2 Dátum: 2009, 02 07, 16:54:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Large Display állítja a Start menüt nagyobbra. Ez kikapcsolható a Beállításoknál.
A SipListener a billentyűzet megfelelő időpontban előhívásáért felel (amikor egy szövegbeviteli mezőre kattintasz).
Érdemes is kikapcsolni, felgyorsul a Start menü legördülési ideje jelentősen. Nálam nem volt hosszú életű.

Nem elérhető Atthead

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 335
  • PDA: iPhone 3GS, i900, Palm T5, Asus n639
  • PDA ROM: DXID1, 6.5
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #3 Dátum: 2009, 02 07, 17:19:03 »
"found this about rilbubble.exe but it was a german forum and I don't think they found out what it was really useful for..

Radio Interface Layer
The Radio Interface Layer (RIL) provides an interface that handles the communication between the CellCore system software and the radio hardware. The RIL provides an abstraction layer that enables you to create a single driver that can be implemented on different radios. The RIL abstracts the details of the hardware dependent components of a device that enables OEMs to integrate a variety of modems into their equipment, offering an opportunity for product differentiation. This single driver then allows all of the radios to work under a single set of CellCore components."

Nem elérhető atj1

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 628
  • Navigáció / Navigation: Dakota 20
  • PDA: iPhone 4
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #4 Dátum: 2009, 02 08, 09:40:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
"found this about rilbubble.exe but it was a german forum and I don't think they found out what it was really useful for..

Radio Interface Layer
The Radio Interface Layer (RIL) provides an interface that handles the communication between the CellCore system software and the radio hardware. The RIL provides an abstraction layer that enables you to create a single driver that can be implemented on different radios. The RIL abstracts the details of the hardware dependent components of a device that enables OEMs to integrate a variety of modems into their equipment, offering an opportunity for product differentiation. This single driver then allows all of the radios to work under a single set of CellCore components."

És ezt érti is valaki? (Nem fordításra gondolok, mert úgy értem, csak a tartalmát nem.  :hmm:)

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #5 Dátum: 2009, 02 08, 09:51:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És ezt érti is valaki? (Nem fordításra gondolok, mert úgy értem, csak a tartalmát nem.  :hmm:)
A lényege az, hogy nem érdemes lelőni, mert valamelyik omniás rádiók driverei ezen keresztül kommunikálnak a hardver elemekkel. ;)

Nem elérhető Atthead

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 335
  • PDA: iPhone 3GS, i900, Palm T5, Asus n639
  • PDA ROM: DXID1, 6.5
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #6 Dátum: 2009, 02 08, 11:02:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
"found this about rilbubble.exe but it was a german forum and I don't think they found out what it was really useful for..

Radio Interface Layer
The Radio Interface Layer (RIL) provides an interface that handles the communication between the CellCore system software and the radio hardware. The RIL provides an abstraction layer that enables you to create a single driver that can be implemented on different radios. The RIL abstracts the details of the hardware dependent components of a device that enables OEMs to integrate a variety of modems into their equipment, offering an opportunity for product differentiation. This single driver then allows all of the radios to work under a single set of CellCore components."
Bocsi, hogy csak úgy becsesztem ezt ide, angolul, íme egy kicsit több info magyarul:
rilbubble.exe
A Radio Interface Layer (RIL) egy olyan felület a GSM rádió és a Windows Mobile oprendszer közt, ami lehetővé teszi, hogy a beszerelt hardvertípustól függetlenül működjenek a WM programok, amik a telefonos funkciókat kezelik - egyrészről a hívásindítással, SMS küldéssel stb kapcsolatos utasításokat adja át a WM felől a GSM rádiónak, másrészt a szolgáltatótól érkező jelzéseket közvetíti a WM felé, mint: lefedettségi info, térerő, bejövő hívás... Ha a telefon részét nem használod a PDA-nak, akkor érdemes ezt kikapcsolni úgy tűnik :)
és hogy miért "bubble"? Lévén ez egy interfész, talán úgy gondolnak rá, mint egy burokra, ami elrejti a programozók elől, konkrétan milyen hardver van belül, csak azt kell tudni róla, milyen adatokat vár, és milyen adatok érkeznek belőle, erre lehet építeni a programokat.

Nem elérhető atj1

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 628
  • Navigáció / Navigation: Dakota 20
  • PDA: iPhone 4
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #7 Dátum: 2009, 02 08, 12:30:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocsi, hogy csak úgy becsesztem ezt ide, angolul, íme egy kicsit több info magyarul:
rilbubble.exe
A Radio Interface Layer (RIL) egy olyan felület a GSM rádió és a Windows Mobile oprendszer közt, ami lehetővé teszi, hogy a beszerelt hardvertípustól függetlenül működjenek a WM programok, amik a telefonos funkciókat kezelik - egyrészről a hívásindítással, SMS küldéssel stb kapcsolatos utasításokat adja át a WM felől a GSM rádiónak, másrészt a szolgáltatótól érkező jelzéseket közvetíti a WM felé, mint: lefedettségi info, térerő, bejövő hívás... Ha a telefon részét nem használod a PDA-nak, akkor érdemes ezt kikapcsolni úgy tűnik :)
és hogy miért "bubble"? Lévén ez egy interfész, talán úgy gondolnak rá, mint egy burokra, ami elrejti a programozók elől, konkrétan milyen hardver van belül, csak azt kell tudni róla, milyen adatokat vár, és milyen adatok érkeznek belőle, erre lehet építeni a programokat.

Akkor ez marad!

Nem elérhető imi1024

  • Hozzászólások: 133
  • PDA: Samsung i5700 Galaxy Spica
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #8 Dátum: 2009, 02 13, 14:29:42 »
Sziasztok!
Bocsi hogy ide írok, de nem találtam erre jobb topicot. Az i900.eoldal.hu-n fenn van 1 link az activesync killer progihoz, de a link nem működik. Tudna valaki adni egyet, mert nem találok.A másik problémám a háttérképpel, illetve a kamera által készített képekkel lenne.Ha saját készítésű képet teszek be háttérképnek, akkor szemcsés lesz a háttér.Erre van valamilyen megoldás?Egyébként lehet, h én vagyok a béna(biztos:D), de az általam készített képek túlságon életlenek, és hiába próbálok variálni a beállításokon, nem igazán sikerül.Tudnátok adni valami jó beállítási leírást?Vagy ez esetleg romtól függ?én: XDHK1/XDHK2 magyar romot használok, még nem frissítettem soha.Ja és még egy gond eszembe jutott:)Az normális, h a szabad program memória 53-54 mb körül mozog?Vagy ez is rom függő?
Huh, bocsi, h ilyen sokat írtam!Előre is köszi a segítséget!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #9 Dátum: 2009, 02 13, 17:21:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Bocsi hogy ide írok, de nem találtam erre jobb topicot. Az i900.eoldal.hu-n fenn van 1 link az activesync killer progihoz, de a link nem működik. Tudna valaki adni egyet, mert nem találok.A másik problémám a háttérképpel, illetve a kamera által készített képekkel lenne.Ha saját készítésű képet teszek be háttérképnek, akkor szemcsés lesz a háttér.Erre van valamilyen megoldás?Egyébként lehet, h én vagyok a béna(biztos:D), de az általam készített képek túlságon életlenek, és hiába próbálok variálni a beállításokon, nem igazán sikerül.Tudnátok adni valami jó beállítási leírást?Vagy ez esetleg romtól függ?én: XDHK1/XDHK2 magyar romot használok, még nem frissítettem soha.Ja és még egy gond eszembe jutott:)Az normális, h a szabad program memória 53-54 mb körül mozog?Vagy ez is rom függő?
Huh, bocsi, h ilyen sokat írtam!Előre is köszi a segítséget!

Ellenőriztem, működik a link, de a letöltéshez regisztrálni kell az xda-ra. Feltettem Neked ide : You are not allowed to view links. Register or Login

A háttérképet hogyan szoktad beállítani?

A Tochpaddel szoktál exponálni, vagy a fotó gombbal?

Normális a 53 mega körüli Program memória.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető imi1024

  • Hozzászólások: 133
  • PDA: Samsung i5700 Galaxy Spica
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #10 Dátum: 2009, 02 13, 19:06:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ellenőriztem, működik a link, de a letöltéshez regisztrálni kell az xda-ra. Feltettem Neked ide : You are not allowed to view links. Register or Login

A háttérképet hogyan szoktad beállítani?

A Tochpaddel szoktál exponálni, vagy a fotó gombbal?

Normális a 53 mega körüli Program memória.

Köszi nagyon, h feltöltötted!
A háttérképet próbáltam már a média albumból és a témából is beállítani, de mindkét helyről szemcsés lesz a kép. A touchpaddel és a fotó gombbal is próbáltam exponálni,de nem jön össze:)

Még lenne egy pár kérdésem a Romfrissítésről. Olvastam, h pl. Romovics ROM felrakása garivesztéssel jár. De ha én visszarakom rá(ha vissza lehet) az eredeti ROMot, akkor is?Mennyire éri meg sztetek a frissítés?Sokat javít az amúgy is szuper dolgokon?:)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #11 Dátum: 2009, 02 13, 19:13:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi nagyon, h feltöltötted!
A háttérképet próbáltam már a média albumból és a témából is beállítani, de mindkét helyről szemcsés lesz a kép. A touchpaddel és a fotó gombbal is próbáltam exponálni,de nem jön össze:)

Még lenne egy pár kérdésem a Romfrissítésről. Olvastam, h pl. Romovics ROM felrakása garivesztéssel jár. De ha én visszarakom rá(ha vissza lehet) az eredeti ROMot, akkor is?Mennyire éri meg sztetek a frissítés?Sokat javít az amúgy is szuper dolgokon?:)

Még megpróbálhatod ezt is:  a Settings, Today, Use this picture elé pipa, majd keresd meg a képet.  Valaki itt valamelyik fórumban írta, ( talán a Mutasd a today-ed-ben láttam? ) hogy hogy nem lesz szemcsés, mindjárt megkeresem.

Ha fel tudod rakni a DXIA2 - Omnia romot, akkor a XDHK2-t is fel tudod majd tenni. 

Fotózással kapcsolatban nem tudok mit javasolni, láttad a Mutasd a fotódat topikot? Ott különböző romokkal készült képek láthatók, nem annyira rosszak szerintem.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #12 Dátum: 2009, 02 13, 19:32:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még megpróbálhatod ezt is:  a Settings, Today, Use this picture elé pipa, majd keresd meg a képet.  Valaki itt valamelyik fórumban írta, ( talán a Mutasd a today-ed-ben láttam? ) hogy hogy nem lesz szemcsés, mindjárt megkeresem.


Megtaláltam azokat az üziket, amik erről szóltak. Ez, amit én írtam volt az egyik módszer, de a kérdezőnek a másik jött be: a Settings, Theme, és ott a kép kiválasztása.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető imi1024

  • Hozzászólások: 133
  • PDA: Samsung i5700 Galaxy Spica
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #13 Dátum: 2009, 02 15, 15:37:40 »
Sziasztok!
Köszi nagyon a válaszokat.Kicsit mélyebben elmerültem a kamera beállításaiban és így már sikerült jó képeket csinálnom.Van itt még egy dolog a ROMfrissítéssel kapcsolatban amit nem értek. Ha én felteszem mondjuk azt a ROMot ami Neked van patience, akkor csak elméletben vesztem el a garit, mert vissza fogom tudni rá tenni az eredeti ROMot?(bocsi ha hülye kérdés)
A másik gondom az Operával lenne.Nem tudom vele használni a neptun.unideb.hu-t, pedig azért ez elég hasznos lenne.Nem tudtok valami más böngészőt, vagy valami kiegészítést az Operához, amivel megoldódna a neptun probléma.
Tényleg nagyon köszi a segítséget!

Nem elérhető Atthead

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 335
  • PDA: iPhone 3GS, i900, Palm T5, Asus n639
  • PDA ROM: DXID1, 6.5
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #14 Dátum: 2009, 02 15, 15:43:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
(...)
A másik gondom az Operával lenne.Nem tudom vele használni a neptun.unideb.hu-t, pedig azért ez elég hasznos lenne.Nem tudtok valami más böngészőt, vagy valami kiegészítést az Operához, amivel megoldódna a neptun probléma.
Tényleg nagyon köszi a segítséget!
Próbáld meg ezt a böngészőt. You are not allowed to view links. Register or Login
Mellesleg ez itt nagyon , légyszi ne itt kérdezz ilyesmiket... Hanem pl itt, ha jobbat nem találsz:
 You are not allowed to view links. Register or Login
köszi

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #15 Dátum: 2009, 02 15, 15:48:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Köszi nagyon a válaszokat.Kicsit mélyebben elmerültem a kamera beállításaiban és így már sikerült jó képeket csinálnom.Van itt még egy dolog a ROMfrissítéssel kapcsolatban amit nem értek. Ha én felteszem mondjuk azt a ROMot ami Neked van patience, akkor csak elméletben vesztem el a garit, mert vissza fogom tudni rá tenni az eredeti ROMot?(bocsi ha censored kérdés)


Így igaz. Nagy a valószínűsége, ha fel tudod rakni a HK3-as szerviz romot, majd az IA2 Omnia romot, akkor már utána vissza tudod tenni az XDHK2-es magyar romot.
De erről most csak mint elméleti dologról tudok nyilatkozni a Te esetedben. Én vissza, és fel tudom tenni bármelyik romot, mint ahogy már több 10x megtettem. 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

The Captain

  • Vendég
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #16 Dátum: 2009, 02 15, 15:48:15 »
A neptun.unideb.hu oldalon mi nem megy? Én böngésztem rajta az előbb, töltöttem le pdf fájlt is...minden működik.

BT be, szinkronizálás PC-vel, opera indul...

Nem elérhető imi1024

  • Hozzászólások: 133
  • PDA: Samsung i5700 Galaxy Spica
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #17 Dátum: 2009, 02 15, 16:12:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A neptun.unideb.hu oldalon mi nem megy? Én böngésztem rajta az előbb, töltöttem le pdf fájlt is...minden működik.

BT be, szinkronizálás PC-vel, opera indul...

Köszi a válaszokat, és bocsi az OFFért.
A neptunnal a belépés után van a gond, nem lehet vele pl. tárgyat felvenni, mert nem jönnek elő vele a megfelelő menük. Olvastam, h az asztali operával is ez van, ott valami saját scriptet készítettek és úgy megoldódott. A Skyfire-rel be sem tudok lépni sajna:S
Azért köszi!

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #18 Dátum: 2009, 02 16, 07:32:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a válaszokat, és bocsi az OFFért.
A neptunnal a belépés után van a gond, nem lehet vele pl. tárgyat felvenni, mert nem jönnek elő vele a megfelelő menük. Olvastam, h az asztali operával is ez van, ott valami saját scriptet készítettek és úgy megoldódott. A Skyfire-rel be sem tudok lépni sajna:S
Azért köszi!
a pocket internet explorert próbáltad már?

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #19 Dátum: 2009, 04 07, 11:42:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a válaszokat, és bocsi az OFFért.
A neptunnal a belépés után van a gond, nem lehet vele pl. tárgyat felvenni, mert nem jönnek elő vele a megfelelő menük. Olvastam, h az asztali operával is ez van, ott valami saját scriptet készítettek és úgy megoldódott. A Skyfire-rel be sem tudok lépni sajna:S
Azért köszi!

AZ nem az OMNIA (opera) hibája hanem a Neptuné mivel ha megnyitod a neptun kezdőoldalát akkor látod alul hogy támogatott böngészők: internet explorer 7+, Mozzila Firefox 3+

Nincs OPERA! Igy irták a Neptunt! TOvábbá ha belépsz akkor ott is irja hogy nem támogatott böngésző! ha mindezt explorerbe csinálod akkor megy!


BOCSI AZ OFFÉRT! :oops: :-X

ON
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető obaggio

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A8
  • PDA ROM: SM A530F/DS
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #20 Dátum: 2009, 11 06, 21:42:23 »
Hogy tudnám megszüntetni az Omnia bekapcsolásakor megjelenő képet?
Élőszsor a Omnia felirat van,az nem is zavar csak utána a  pannonos gif. meg hozzá az a zene idegesítő.Valahol már olvastam róla de nem találom. Segítség!
Akinek látszunk, arról mindenki ítélhet, amilyenek valóban vagyunk, arról senki sem.

PDA Fan Club, SAMSUNG Galaxy A8

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #21 Dátum: 2009, 11 06, 21:44:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy tudnám megszüntetni az Omnia bekapcsolásakor megjelenő képet?
Élőszsor a Omnia felirat van,az nem is zavar csak utána a  pannonos gif. meg hozzá az a zene idegesítő.Valahol már olvastam róla de nem találom. Segítség!
Cseréld le!
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető obaggio

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A8
  • PDA ROM: SM A530F/DS
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #22 Dátum: 2009, 11 07, 00:10:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Cseréld le!
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Le cseréltem átneveztem nem megy, nem neveztem át úgy beraktam akkor se megy.Most mi? Nem kell a registrybe valamit átállítani?
Akinek látszunk, arról mindenki ítélhet, amilyenek valóban vagyunk, arról senki sem.

PDA Fan Club, SAMSUNG Galaxy A8

Nem elérhető Syd69

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2116
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG Nexus 4
  • PDA ROM: gyári - gondolom :D
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #23 Dátum: 2009, 11 07, 09:00:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy tudnám megszüntetni az Omnia bekapcsolásakor megjelenő képet?
Élőszsor a Omnia felirat van,az nem is zavar csak utána a  pannonos gif. meg hozzá az a zene idegesítő.Valahol már olvastam róla de nem találom. Segítség!
Én pannongif rajongó vagyok :D :D :D ;)
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető obaggio

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A8
  • PDA ROM: SM A530F/DS
Re: Az Omnia indításakor automatikusan betöltődő alkalmazások
« Reply #24 Dátum: 2009, 11 07, 21:08:20 »
Megoldottam.  :taps:
Akinek látszunk, arról mindenki ítélhet, amilyenek valóban vagyunk, arról senki sem.

PDA Fan Club, SAMSUNG Galaxy A8