2024, 06 17, 19:37:44

Szerző Téma: Samsung Galaxy S ROM frissítés  (Megtekintve 301524 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gomboc-artur

  • Hozzászólások: 1064
  • PDA: galaxy s IV i9505 galaxy tab2 7"
  • PDA ROM: mkf
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1050 Dátum: 2011, 02 12, 20:47:53 »
fenn a kernel is örülünk

:)

ga

Nem elérhető llcseh

  • Hozzászólások: 52
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung GT-I9195
  • PDA ROM: I9195XXUAMF6
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1051 Dátum: 2011, 02 12, 21:15:02 »
Sziasztok!  ;)
Helpre lenne szükségem , rom frissítés előtt ülök és az érdekelne , hogy :

   1. A mostani gyári romomat lelehet v.hogy menteni v. inkább úgy kérdezem honnan tudom ue.-t megszerezni ?

   2. Ez egy 2.2-s ver. ebben az estben is elsőnek a JPU-t kell felrakni és utána mehet végülis bármelyik ?

   3.  Továbbá az unlock-ot romolás előtt kell megcsinálni az unlock progival mondjuk ?
   (Manuállal nem ment parancssorral mert mindig hibát írt ki, ezért gondolnék a prgira)

   4.  Utolsó dilemmám pedig ,hogy ezen romokra lehet woodoo kernelt tőlteni ugye?  ill. romolás nélkül a speed k.12s-500hz  helyett woodoo-t raknák akkor az elözőt v.hogy elkén' távolitani?


    egyelőre ennyi, előre is köszönöm- és bocs a listáért :ok:
Minek él az ki nem tudja mi a jó?
Minek él az ki nem tudja mi való?

Nem elérhető llcseh

  • Hozzászólások: 52
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung GT-I9195
  • PDA ROM: I9195XXUAMF6
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1052 Dátum: 2011, 02 12, 21:30:51 »

    ... csak sikerült valamit kihagyni a listából : magyrnyelven (is) tudó rom érdekelne elsőnek ,ezért szeretném  megtudakolni hogy melyek ezek ill. hogyan ismerhető fel? Megértem az eglist de hamár van magyar az csak jobb !? :D
+1szer köszönöm
Minek él az ki nem tudja mi a jó?
Minek él az ki nem tudja mi való?

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1053 Dátum: 2011, 02 12, 21:42:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!  ;)
Helpre lenne szükségem , rom frissítés előtt ülök és az érdekelne , hogy :

   1. A mostani gyári romomat lelehet v.hogy menteni v. inkább úgy kérdezem honnan tudom ue.-t megszerezni ?

   2. Ez egy 2.2-s ver. ebben az estben is elsőnek a JPU-t kell felrakni és utána mehet végülis bármelyik ?

   3.  Továbbá az unlock-ot romolás előtt kell megcsinálni az unlock progival mondjuk ?
   (Manuállal nem ment parancssorral mert mindig hibát írt ki, ezért gondolnék a prgira)

   4.  Utolsó dilemmám pedig ,hogy ezen romokra lehet woodoo kernelt tőlteni ugye?  ill. romolás nélkül a speed k.12s-500hz  helyett woodoo-t raknák akkor az elözőt v.hogy elkén' távolitani?


    egyelőre ennyi, előre is köszönöm- és bocs a listáért :ok:

1.Nandroid backup
2.igen
3.az sgs unlock tools-ra gondolsz?Nem működik froyo-n
4.igen lehet,eltávolítani nem kell csak a lagfixet kell ha használod.
+1 Az android rendszer tud  magyarul,így ha a samfirmware-ről szeded akkor biztos lehetsz benne hogy tartalmazni fogja a magyar nyelvet.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1054 Dátum: 2011, 02 12, 21:47:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!  ;)
Helpre lenne szükségem , rom frissítés előtt ülök és az érdekelne , hogy :

   1. A mostani gyári romomat lelehet v.hogy menteni v. inkább úgy kérdezem honnan tudom ue.-t megszerezni ?

   2. Ez egy 2.2-s ver. ebben az estben is elsőnek a JPU-t kell felrakni és utána mehet végülis bármelyik ?

   3.  Továbbá az unlock-ot romolás előtt kell megcsinálni az unlock progival mondjuk ?
   (Manuállal nem ment parancssorral mert mindig hibát írt ki, ezért gondolnék a prgira)

   4.  Utolsó dilemmám pedig ,hogy ezen romokra lehet woodoo kernelt tőlteni ugye?  ill. romolás nélkül a speed k.12s-500hz  helyett woodoo-t raknák akkor az elözőt v.hogy elkén' távolitani?


    egyelőre ennyi, előre is köszönöm- és bocs a listáért :ok:

1. Igen, lehet! :) Maga a ROM lementéséhez használj CWM-es Nandroid backupot, a programok lementéséhez pedig tudom ajánlani a Titaniumot!
2. Igen.
3. Froyo-n sajnos a legtöbb Unlocker nem működik, de talán a Marketen megtalálható "Galaxy_S Unlock" igen. (Ezt nem tudom biztosra)
4. Igen.  A Speedmod-ot nem kell eltávolítani, ha felteszel pl. egy Voodoo kernelt, akkor az automatikusan felülírja!  ;) Egyedül arra ügyelj, hogyha be van nyomva a lagfix, akkor azt kapcsoljad ki.

Az Android pedig alapból tartalmaz magyar nyelvet, szóval akármelyik ROM, amit felteszel, átállítható magyar nyelvre is!  :)
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Crystal

  • Hozzászólások: 97
  • PDA: Samsung I9000
  • PDA ROM: XWJVH / XXJVO / XEHJV3 - Voodoo + Stock
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1055 Dátum: 2011, 02 12, 22:20:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
   1. A mostani gyári romomat lelehet v.hogy menteni v. inkább úgy kérdezem honnan tudom ue.-t megszerezni ?

Ezt a leírást a Galaxy Tab fórumon találtam, de SGS-en is így kell csinálni. Ezt később Odinnal vagy Heimdallal tudod visszarakni.
root és busybox kell hozzá plusz a pc-n az android sdk vagy legalábbis az adb része. (sztupy romjában benne van.)

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető llcseh

  • Hozzászólások: 52
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung GT-I9195
  • PDA ROM: I9195XXUAMF6
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1056 Dátum: 2011, 02 12, 22:41:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1.Nandroid backup
2.igen
3.az sgs unlock tools-ra gondolsz?Nem működik froyo-n
4.igen lehet,eltávolítani nem kell csak a lagfixet kell ha használod.
+1 Az android rendszer tud  magyarul,így ha a samfirmware-ről szeded akkor biztos lehetsz benne hogy tartalmazni fogja a magyar nyelvet.

Köszönöm a gyors segitséget a napokban mind a kernelt mind a romot megpróbálom ! :D
Még annyit hagy kérdezzek :találtam egy ilyen romot :Doc's XXJPY_Wipe v8_1_1 ROM, with a JP9_MultiCSC CSC, using hardcore's kernel, coupled with a JPY modem, akkor ezt majd a JPU után lehet rakni ugye ? Ezt is lehet "magyaritani" ? +1* köszönöm :ok:
Minek él az ki nem tudja mi a jó?
Minek él az ki nem tudja mi való?

Nem elérhető llcseh

  • Hozzászólások: 52
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung GT-I9195
  • PDA ROM: I9195XXUAMF6
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1057 Dátum: 2011, 02 12, 22:45:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1. Igen, lehet! :) Maga a ROM lementéséhez használj CWM-es Nandroid backupot, a programok lementéséhez pedig tudom ajánlani a Titaniumot!
2. Igen.
3. Froyo-n sajnos a legtöbb Unlocker nem működik, de talán a Marketen megtalálható "Galaxy_S Unlock" igen. (Ezt nem tudom biztosra)
4. Igen.  A Speedmod-ot nem kell eltávolítani, ha felteszel pl. egy Voodoo kernelt, akkor az automatikusan felülírja!  ;) Egyedül arra ügyelj, hogyha be van nyomva a lagfix, akkor azt kapcsoljad ki.

Az Android pedig alapból tartalmaz magyar nyelvet, szóval akármelyik ROM, amit felteszel, átállítható magyar nyelvre is!  :)

Köszönöm a segítségedet annyit kérdeznék még a lagfix-et akkor lekell szedni recovery-ben ?! :ok:
Minek él az ki nem tudja mi a jó?
Minek él az ki nem tudja mi való?

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1058 Dátum: 2011, 02 12, 22:53:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a gyors segitséget a napokban mind a kernelt mind a romot megpróbálom ! :D
Még annyit hagy kérdezzek :találtam egy ilyen romot :Doc's XXJPY_Wipe v8_1_1 ROM, with a JP9_MultiCSC CSC, using hardcore's kernel, coupled with a JPY modem, akkor ezt majd a JPU után lehet rakni ugye ? Ezt is lehet "magyaritani" ? +1* köszönöm :ok:
Persze,de van ennél már újabb doc rom,sőt a doc romokat már nem is lehet úgy beszerezni ahogy eddig hanem van egy romfőzde  You are not allowed to view links. Register or Login   ahol az alapanyagokból tudsz összeállítani olyat amilyet szeretnél.Természetesen a magyar nyelvet tartalmazza.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető llcseh

  • Hozzászólások: 52
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung GT-I9195
  • PDA ROM: I9195XXUAMF6
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1059 Dátum: 2011, 02 12, 23:01:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a leírást a Galaxy Tab fórumon találtam, de SGS-en is így kell csinálni. Ezt később Odinnal vagy Heimdallal tudod visszarakni.
root és busybox kell hozzá plusz a pc-n az android sdk vagy legalábbis az adb része. (sztupy romjában benne van.)

You are not allowed to view links. Register or Login

Köszi de nekem az minimum kinai + az sdk nem funkcion win7-en ,ez ügyben kompaktibiliti vagy  :D ?
Minek él az ki nem tudja mi a jó?
Minek él az ki nem tudja mi való?

Nem elérhető llcseh

  • Hozzászólások: 52
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung GT-I9195
  • PDA ROM: I9195XXUAMF6
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1060 Dátum: 2011, 02 12, 23:03:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze,de van ennél már újabb doc rom,sőt a doc romokat már nem is lehet úgy beszerezni ahogy eddig hanem van egy romfőzde  You are not allowed to view links. Register or Login   ahol az alapanyagokból tudsz összeállítani olyat amilyet szeretnél.Természetesen a magyar nyelvet tartalmazza.

  Ok ,köszönöm :taps:
Minek él az ki nem tudja mi a jó?
Minek él az ki nem tudja mi való?

Nem elérhető Crystal

  • Hozzászólások: 97
  • PDA: Samsung I9000
  • PDA ROM: XWJVH / XXJVO / XEHJV3 - Voodoo + Stock
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1061 Dátum: 2011, 02 13, 07:51:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi de nekem az minimum kinai + az sdk nem funkcion win7-en ,ez ügyben kompaktibiliti vagy  :D ?

Tökéletesen megy az adb win7-en, csak a telefonon be kell kapcsolni az USB Debug opciót.

Nem elérhető kferi87

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S5
  • PDA ROM: Gyári 4.4.2
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1062 Dátum: 2011, 02 13, 11:23:43 »
Sziasztok!

Elöbb olvastam, hogy minden android rendszer tud magyarul. Nos, ez nem teljesen igaz! Legalább is a Samfirmware oldalon találhatók nem igaz. Csak a XX... vagy XW... romok tudnak magyarul!

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1063 Dátum: 2011, 02 13, 11:44:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Elöbb olvastam, hogy minden android rendszer tud magyarul. Nos, ez nem teljesen igaz! Legalább is a Samfirmware oldalon találhatók nem igaz. Csak a XX... vagy XW... romok tudnak magyarul!
Akkor jobb ha utánanézel még egyszer mert tud magyarul az android.Az egy dolog hogy a friss rendszer nem alapértelmezetten a magyar nyelvel indul hiszen nem a magyar felhasználók kiszolgálása az elsődleges cél de ha lennél szíves belépni a beállításokba és magyarra állítani a nyelvet.Akármelyik okostelefon vásárlásánál az első beüzemelés során a lokalizáció beállítása amivel kezdesz,nem? Gondolom a samfirmware-n az európai listából válogatsz és nem az ázsiaiból mert ott mért lenne?
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető kferi87

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S5
  • PDA ROM: Gyári 4.4.2
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1064 Dátum: 2011, 02 13, 12:18:36 »
Naná hogy az európai verziókat nézem és használom!
De az oldalon fel van tüntetve az alábbi táblázat, ami segít abban hogy a megfelelő nyelvi adottságokkal üzemeljen a teló!
 Code:  Country:
 AW Hungary 
 AZ France 
 BD Cyprus, Greece 
 BY Greece 
 CB Poland 
 CE Benelux 
 CP Denmark, Finland, Norway, Sweden
 DB Vietnam 
 DC Thailand 
 DD India 
 DT Australia 
 DX Indonesia, Malaysia, Philippines, Singapore, Vietnam 
 DZ Malaysia, Singapore 
 JA South Africa 
 JC Algeria, Morocco, Nigeria, South Africa, Tunisia 
 JP Arabic 
 JR Arabic 
 JV
Algeria, Egypt, Iran, Iraq, Kuwait, Morocco, Nigeria, Oman, Pakistan, Saudi Arabia,South Africa, Syria, Tunisia, Turkey
 
 JW  West Africa 
 JX Algeria, Egypt, Iran, Iraq, Kuwait, Morocco, Nigeria, Oman, Pakistan, Saudi Arabia,South Africa, Syria, Tunisia, Turkey 
 KA Turkey 
 ME France 
 MK Serbia 
 MS France, Germany, Italy, Netherlands, Portugal, Spain, Turkey, UK 
 MT Switserland 
 MY Italy 
 NH Latvia 
 PO France 
 PU Russia 
 UB Brazil 
 XA Austria, France, Germany, Italy, Netherlands, Switzerland, United Kingdom 
 XB Denmark, Norway, Sweden 
 XC Portugal, Spain
 XD Croatia, Czech, Hungary, Slovakia 
 XE Bulgaria, Estonia, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Russia, Ukraine 
 XF Bulgaria, Croatia, Romania   
 XP UK, France, Italy, Spain, Netherlands, Poland, Portuguese, Turkey 
 XX Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom 
 XW Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom   
 ZC China, Hong Kong 
 ZH Hong Kong 
 ZS China, Hong Kong   
 ZT Taiwan 

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1065 Dátum: 2011, 02 13, 12:34:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Naná hogy az európai verziókat nézem és használom!
De az oldalon fel van tüntetve az alábbi táblázat, ami segít abban hogy a megfelelő nyelvi adottságokkal üzemeljen a teló!
 
Akármelyiket töltöd le az európai listából kapsz hozzá magyar nyelvet,így nem értem mi a problémád.Ezzel a táblázattal csak összezavarod magadat.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető kferi87

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S5
  • PDA ROM: Gyári 4.4.2
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1066 Dátum: 2011, 02 13, 12:49:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akármelyiket töltöd le az európai listából kapsz hozzá magyar nyelvet,így nem értem mi a problémád.Ezzel a táblázattal csak összezavarod magadat.
Nem zavarom össze magam, meg nekem nem is problémám! Csak valaki azt irta, hogy minden rom tartalmaz magyar nyelvet! Pedig nem! Ugyan is az android csak a föbb nyelveket tartalmazza magában alapból, és mivel a magyar az nem világ nyelv, így nem is található meg minden romban! Szal, ez a táblázat inkább segített olyan romot választani ami tartalmazza a magyar nyelvet!

horizotya

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1067 Dátum: 2011, 02 13, 17:51:25 »
Azon gondolkodtam a napokban hogy ha van egy rootolt készüléke az embernek el tudja felejteni a root jogosultságot valami hiba miatt pl.heti 3-4 rom,kernel frissitésektől ha jól vannak csinálva... vagy más miatt? vagy ez kizárt? :hmm:

Nem elérhető kferi87

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S5
  • PDA ROM: Gyári 4.4.2
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1068 Dátum: 2011, 02 13, 18:57:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azon gondolkodtam a napokban hogy ha van egy rootolt készüléke az embernek el tudja felejteni a root jogosultságot valami hiba miatt pl.heti 3-4 rom,kernel frissitésektől ha jól vannak csinálva... vagy más miatt? vagy ez kizárt? :hmm:
Szerintem minden rom frissítés után root-olni kell, legalább is én mindig szoktam mert anélkül ügyebár nem lehet az efs mappát vissza állítani.

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1069 Dátum: 2011, 02 13, 19:14:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azon gondolkodtam a napokban hogy ha van egy rootolt készüléke az embernek el tudja felejteni a root jogosultságot valami hiba miatt pl.heti 3-4 rom,kernel frissitésektől ha jól vannak csinálva... vagy más miatt? vagy ez kizárt? :hmm:
Elméletileg igen,a romcsere elfelejti a root-olást,kivéve azoknál a főként főzött romoknál amik eleve root jogokkal lettek megfőzve.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

horizotya

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1070 Dátum: 2011, 02 13, 20:33:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elméletileg igen,a romcsere elfelejti a root-olást,kivéve azoknál a főként főzött romoknál amik eleve root jogokkal lettek megfőzve.
Bocsi azt elfelejtettem leirni hogy csak is főzött rom-ra gondoltam

Nem elérhető Adept

  • Hozzászólások: 153
  • Nem: Férfi
  • Empaticus Maximus
  • PDA: Samsung Galaxy S4 (I9505)
  • PDA ROM: Omega v15 XXUEMJ9
  • Skype: healer999
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1071 Dátum: 2011, 02 14, 15:18:59 »
KEdves Szakik

Egy barátom Galaxyját frissiteném. A recoveryben van egy piros mondat " multicsc : can not access to /system/csc/PAN/system/"

Merjek nekivágni a frissitésnek? Valami fontos?
Használj Waze navigációt. Épits közösséget!!

Nem elérhető tariattila

  • Hozzászólások: 1912
  • Nem: Férfi
  • tituless
  • Navigáció / Navigation: Maps
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: TsunamICS 2.5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1072 Dátum: 2011, 02 14, 15:39:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
KEdves Szakik

Egy barátom Galaxyját frissiteném. A recoveryben van egy piros mondat " multicsc : can not access to /system/csc/PAN/system/"

Merjek nekivágni a frissitésnek? Valami fontos?
a szolgáltatós SGS-eknél ez természetes jelenség... (gondolom gyári telenor ROM-ról beszélsz)

Nem elérhető Adept

  • Hozzászólások: 153
  • Nem: Férfi
  • Empaticus Maximus
  • PDA: Samsung Galaxy S4 (I9505)
  • PDA ROM: Omega v15 XXUEMJ9
  • Skype: healer999
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1073 Dátum: 2011, 02 14, 16:14:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a szolgáltatós SGS-eknél ez természetes jelenség... (gondolom gyári telenor ROM-ról beszélsz)

Hopi, én ugy kaptam hogy független... >:( Még jo hgy nem álltam neki...
Akkor most mi a teendő, mert függős telefont még nem csináltam...
Használj Waze navigációt. Épits közösséget!!

Nem elérhető kferi87

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S5
  • PDA ROM: Gyári 4.4.2
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1074 Dátum: 2011, 02 14, 17:23:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hopi, én ugy kaptam hogy független... >:( Még jo hgy nem álltam neki...
Akkor most mi a teendő, mert függős telefont még nem csináltam...
A hétvégén én is raktam a telómra egy gyári T-s romot a telómra és nekem is ugyanezt írta ki! Nem kell aggódni, nem okoz semmi gubancot! Csak rá kell rakni a rom-ot, de elötte nem árt meggyőződni, hogy tényleg független-e!