2024, 04 26, 05:23:43

Szerző Téma: FROYO 2.2  (Megtekintve 73172 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: FROYO 2.2
« Reply #100 Dátum: 2010, 05 24, 21:05:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A radioval tégláztak? Nem olvastam még ilyet, hol láttad? Mondjuk én is jobban szeretem a komplett rom cserét, mint a különállót.

A Nexus One általánosban xda-n, meg modacon is. Volt pár ügyetlenke aki kivette az aksit közben meg ilyenek, és az eredmény halott Nexus. Persze nyilván az ember full aksival áll neki, de azért para hogy mi van ha lefagy közben és akkor mit csinálsz?

Akkor most azokban a stock image zipekben nincs benne a radio? amik a berakott linken vannak custom recovery image formában.
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: FROYO 2.2
« Reply #101 Dátum: 2010, 05 24, 21:11:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Nexus One általánosban xda-n, meg modacon is. Volt pár ügyetlenke aki kivette az aksit közben meg ilyenek, és az eredmény halott Nexus. Persze nyilván az ember full aksival áll neki, de azért para hogy mi van ha lefagy közben és akkor mit csinálsz?

Akkor most azokban a stock image zipekben nincs benne a radio? amik a berakott linken vannak custom recovery image formában.

Recoveryből fölrakható és teljesen jó
You are not allowed to view links. Register or Login
a rádióknál bármelyik
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: FROYO 2.2
« Reply #102 Dátum: 2010, 05 24, 21:11:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Nexus One általánosban xda-n, meg modacon is. Volt pár ügyetlenke aki kivette az aksit közben meg ilyenek, és az eredmény halott Nexus. Persze nyilván az ember full aksival áll neki, de azért para hogy mi van ha lefagy közben és akkor mit csinálsz?

Akkor most azokban a stock image zipekben nincs benne a radio? amik a berakott linken vannak custom recovery image formában.
De lehet, hogy ezekben benne van:
Update zip format (full)

This is the stock image repacked to an update ZIP for installation via a custom recovery image. It is completely stock, secure and unrooted.

EPF21B update zip - DOWNLOAD (MediaFire) / MIRROR (ROMraid / Coblitz) - MD5: 8703c6e326ef43378396293cd5fc11da

EPE76 update zip - DOWNLOAD (ROMraid / CoBlitz) / MIRROR (ROMraid / Coreal) / MIRROR (MediaFire) - MD5: f9ee4430b3d83bc40ef7225885fc4031[/b]
EPE54B update zip - DOWNLOAD (ROMraid / CoBlitz) / MIRROR (ROMraid / Coral) / MIRROR MediaFire) - MD5: 0cfa033d58509b9bdf5d9ae09d976a38
ERE27 update zip - DOWNLOAD (ROMraid / CoBlitz) / MIRROR (ROMraid / Coral) / MIRROR (MediaFire) - MD5: 90700607c04279716b505aa203e9c684
ERE36B update zip - DOWNLOAD (ROMraid / CoBlitz) / MIRROR (ROMraid / Coral) / MIRROR (MediaFire) - MD5: MD5 070e47f96d7c14e682232155e86a8f4b
ERD79 update zip - DOWNLOAD (ROMraid / CoBlitz) / MIRROR (ROMraid / Coral) / MIRROR (MediaFire) - MD5: 5e17b0351024c8fb1a2020f1fd55210e
Sose próbáltam mindig főztem, és kihagytam amik nem kellettek.
Most volt egy kis macerám az előbb. Nem Superboot image-gel főztem a gyárit, majd feltettem a cyat, és elveszett a Superuser permission. Az istennek nem tudtam visszaállítani, aztán gondoltam visszarakom a nandroid backup-ot, lesz ami lesz, és lám visszaállt minden. Ezt azért még a napokban kipróbálom, hogy tényleg emiatt volt-e, mert ugyebár a froyot is rootolni kellett felrakás után.

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: FROYO 2.2
« Reply #103 Dátum: 2010, 05 24, 21:33:28 »
Köszi!

Először próbálom ebből az epe54b-t akkor.
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: FROYO 2.2
« Reply #104 Dátum: 2010, 05 24, 21:46:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi!

Először próbálom ebből az epe54b-t akkor.

Hát úgy döntöttem mégis, hogy egyelőre marad a Froyo. A cyanogen-féle mod tartalmazza a jó kis pershoot kernelt, naptáram is van már, mert frissült a pure calendar 2.2-re. Setcpu-t felraktam, működik, ez is OC kernel. Legfeljebb elmegyek a talira, és az én gépemen lesz egyedül froyo, mindenki megcsodálhatja. Hátha jövő héten alkotnak valamit a trackballal is.  :D

A trackball-wake megoldott, a lockbottal.
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető moco

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4313
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: Google maps/"állj gó"
  • PDA: Samsung S8+ duos
  • PDA ROM: Android 8
Re: FROYO 2.2
« Reply #105 Dátum: 2010, 05 25, 16:40:15 »
Ezt találtam Froyo-val kapcsolatban. Most igaz, vagy nem?

Android 2.2 újdonságai:
• Adobe Flash 10.1
• Webböngésző: 2-3× gyorsabb JavaScript-feldolgozás
• Dalvik JIT-compiler (részletesebben előző írásunkban foglalkoztunk vele)
• Hatékonyabb memóriakezelés
• Kibővített Microsoft Exchange-támogatás
• Jelentősen funkciódúsabb kamera-alkalmazás, a vakut videofelvétel közben is lehet használni
• A programokat mostantól SD-kártyára is lehet telepíteni
• A külső szoftverek biztonsági mentést készíthetnek a beállításaikról, amelyek a felhőben lesznek tárolva
• A szoftverek automatikusan hibaüzeneteket küldhetnek a fejlesztőnek
• Autós, és éjszakai módban a külső szoftverek is megváltoztathatják a megjelenésüket
• Bármelyik készüléket lehet Wi-Fi hotspotként használni, maximum 8 felhasználó tud csatlakozni
• 3D-s galéria-alkalmazás
• Dedikált ikon a kezdőképernyőn a telefonkönyvnek, a böngészőnek és a programindítónak
• Többnyelvű virtuális billentyűzetek
• Névjegyek megosztása, és hangtárcsázás Bluetooth-on keresztül

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: FROYO 2.2
« Reply #106 Dátum: 2010, 05 25, 17:33:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt találtam Froyo-val kapcsolatban. Most igaz, vagy nem?

Android 2.2 újdonságai:
• Adobe Flash 10.1
• Webböngésző: 2-3× gyorsabb JavaScript-feldolgozás
• Dalvik JIT-compiler (részletesebben előző írásunkban foglalkoztunk vele)
• Hatékonyabb memóriakezelés
• Kibővített Microsoft Exchange-támogatás
• Jelentősen funkciódúsabb kamera-alkalmazás, a vakut videofelvétel közben is lehet használni
• A programokat mostantól SD-kártyára is lehet telepíteni
• A külső szoftverek biztonsági mentést készíthetnek a beállításaikról, amelyek a felhőben lesznek tárolva
• A szoftverek automatikusan hibaüzeneteket küldhetnek a fejlesztőnek
• Autós, és éjszakai módban a külső szoftverek is megváltoztathatják a megjelenésüket
• Bármelyik készüléket lehet Wi-Fi hotspotként használni, maximum 8 felhasználó tud csatlakozni
• 3D-s galéria-alkalmazás
• Dedikált ikon a kezdőképernyőn a telefonkönyvnek, a böngészőnek és a programindítónak
• Többnyelvű virtuális billentyűzetek
• Névjegyek megosztása, és hangtárcsázás Bluetooth-on keresztül

You are not allowed to view links. Register or Login

Kb igaz, bár a hatékonyabb memóriakezelést nem tudtam ellenőrizni :D
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: FROYO 2.2
« Reply #107 Dátum: 2010, 05 25, 18:13:14 »
 
googleio    RT @AndroidDev 2.2 is being rolled out to a very limited test group. Final build to be available for OTA updates shortly, stay tuned!
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: FROYO 2.2
« Reply #108 Dátum: 2010, 05 25, 18:48:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login

googleio    RT @AndroidDev 2.2 is being rolled out to a very limited test group. Final build to be available for OTA updates shortly, stay tuned!

Ezt én is olvastam.
moco: nagyjából igaz, noha Cyanogennel azért mintha kicsit gyorsabb és reszponzívabb lenne a rendszer. Itt most megint tapasztalom azt, amit régebben, hogy nem mindig első érintésre slideolnak a képernyők, elég idegesítő.
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: FROYO 2.2
« Reply #109 Dátum: 2010, 05 25, 18:52:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt én is olvastam.
moco: nagyjából igaz, noha Cyanogennel azért mintha kicsit gyorsabb és reszponzívabb lenne a rendszer. Itt most megint tapasztalom azt, amit régebben, hogy nem mindig első érintésre slideolnak a képernyők, elég idegesítő.
Van egy script a kijelző érzékenységének növelésére esetleg próbáld ki hátha javít valamit. A liquiden sokkat javult igaz addig sem volt érzéketlen de most szinte hozzá sem kell érni a kijelzőhöz.

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: FROYO 2.2
« Reply #110 Dátum: 2010, 05 25, 18:59:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van egy script a kijelző érzékenységének növelésére esetleg próbáld ki hátha javít valamit. A liquiden sokkat javult igaz addig sem volt érzéketlen de most szinte hozzá sem kell érni a kijelzőhöz.

Köszi! Napi kb. 5x jön rám, hogy visszarakom a Cyanogent, de aztán mégis marad. Most megint rajtam van...  :D
ITt egy froyos shot, látszik, hogy droidmániás vagyok  :D Mennek metamorphok is rajta.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: FROYO 2.2
« Reply #111 Dátum: 2010, 05 25, 20:12:10 »
Valami ilyesmit betehetnénk a faq-ba a Froyoról, hogy legyen azért, még ha most nem is népszerű :)
-----------------------------------
Itt az Android 2.2 Froyo!


2010. május 24-én elérhetővé vált első körben kedvenc Nexusainkra az új Google-édesség, az Android 2.2 Frozen Yoghurt (FroYo) névre hallgató verziója.

A leglényegesebb újítások:
- Adobe 10.1 Flash (Marketből kell letölteni, ezután a legtöbb böngészővel kompatibilis lesz)
- Gyorsabb gyári böngésző
- 3D Galéria, a képek nagyobb felbontásban, és jobb minőségben történő megjelenítésével, illetve a multitouchot alkalmazva 1-1 képmappa tartalmát átpörgethetjük (nagyon látványos)
- Gyorsabb rendszer
- UI-javítások (dedikált hívás és böngészőgomb, finomabban lapozható képernyők, jobb auto-brightness)
- Programokat most már telepíthetünk SD-kártyára is (ehhez az adott program támogatása szükséges, napról napra több alkalmazás képes erre, dolgoznak a fejlesztők:)
- Beállíthatjuk, hogy a programjaink automatikusan frissüljenek újabb verzióra
- Kibővített Gmail-szolgáltatás (több Gmailes címet is kezel egyszerre)
- Kamera/videófelvétel funkciók fejlesztése (videózás közben is lehet vakuzni)
- A készüékünket Wi-Fi hotspotként is használhatjuk a Wireless megosztás segítségével

...és még sok más...

Kipróbálnád?

Nem kell az OTA-frissítésre várni, kedvenc fejlesztőinknek hála már manuálisan, a szokásos custom recoveryn (pl. Amon Ra, Clockwork) keresztül is felteheted gond nélkül, ráadásul már rootolt verzió is rendelkezésre áll.

Hogyan?


- Paul O'Brien verziója:
Link: You are not allowed to view links. Register or Login
A letöltést is itt találod.

A Froyo-update-tel alapvetően jön egy radio-rom frissítés is, ha a teljes packet flasheled, felmegy az is. Vannak, akik panaszkodtak erre, hogy anomáliákat okozott, és nehezebb is visszaállni róla 2.1 romokra, mert akkor régebbi rádiót kell visszatenni. Ez kicsit rizikós tevékenység, bár nem a világvége.
Nekem speciel kifogástalanul működik, többen is írták, hogy hatékonyabban vált 2g-3g között, jobb a wi-fi vétel. Viszont volt, akinek nem ment a videófelvétel/lejátszás, lassú volt a Market. Nekem ezek is mennek.

Paul gondolt mindenkire, van radio romos és radio nélküli frissítés is. Mindkettő rootolva.

Nincs más dolgod, mint wipeolni mindent, és flashelni az update.zip-et recoveryből.
Én a biztonság kedvéért restore-oltam a gyári romomat (ERE27), és arra engedtem rá, de többen is írták, hogy az aktuális rendszerükre (Cyanogen, Modaco, Enomther) telepítették, és nem volt gond.

A radiot tartalmazó update telepítésekor figyelj arra, hogy miután arra kér a program, hogy indítsd újra a készüléket, és elkezdi telepíteni a radiot, ki ne vedd az aksit! A legjobb, ha teli teleppel látsz neki, a radio frissítés megszakítása végzetes is lehet a PDA-ra nézve!

Ha minden sikeresen feltelepült, a készülék újraindul, kicsit hosszan bootol, aztán megláthatod az új rendszert:)

- Cyanogen quick-rooter mod-ja:
A gyári update mellé ajánlott (erre most nem térek ki, mert sokkal egyszerűbb Paulét feltenni), én a Paul-féle frissítés után ezt is feltettem, ez nem az egész ROM,csak rootolja a rendszert, és ha akarjuk, akkor néhány kisebb tweak (busybox, pershoot oc kernele stb) is elérhető.

Letöltés és leírás: You are not allowed to view links. Register or Login

Ezt is a recoveryből kell frissíteni.


FONTOS!
Ha radio-romot is frissítettél, de nem teszik a 2.2, és visszatérnél egy korábbi 2.1-es rendszerre, akkor mindenképpen downgradelni kell a radiot, mert az új radio 2.1-es romokkal anomáliákat okoz!
Ehhez itt találsz segítséget, letöltéseket:
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezután jöhet a wipe és a restore a régebbi romra.

Ha nem volt új radio, akkor elegendő csak simán a wipe--restore, vagy újraflashelése a kívánt romnak.

Természetesen mindenki csak saját felelősségére próbálkozzon!
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: FROYO 2.2
« Reply #112 Dátum: 2010, 05 25, 20:26:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valami ilyesmit betehetnénk a faq-ba a Froyoról, hogy legyen azért, még ha most nem is népszerű :)

Bent is van

Köszi szépen mindenki nevében is O->- O->- O->-
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: FROYO 2.2
« Reply #113 Dátum: 2010, 05 25, 20:37:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bent is van

Köszi szépen mindenki nevében is O->- O->- O->-

Nagyon szívesen!  :)
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: FROYO 2.2
« Reply #114 Dátum: 2010, 05 25, 20:41:18 »
Ezt kitehetnénk a portál oldalra cikk formájában is?!  ;)
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: FROYO 2.2
« Reply #115 Dátum: 2010, 05 25, 20:49:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt kitehetnénk a portál oldalra cikk formájában is?!  ;)
Pont erre gondoltam  ;)

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: FROYO 2.2
« Reply #116 Dátum: 2010, 05 25, 21:16:40 »
Már kitettem, remélem a szerző nem tépi le a fejem?!  :ima:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: FROYO 2.2
« Reply #117 Dátum: 2010, 05 25, 21:22:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valami ilyesmit betehetnénk a faq-ba a Froyoról, hogy legyen azért, még ha most nem is népszerű :)

Kiváló összefoglalás, köszönjük szépen és tényleg a portálon IS a helye  :ok:  O->-

Nem látom a nevedet a szombati találkozó listáján  :shock: Nagyon remélem hogy el tudsz jönni!
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: FROYO 2.2
« Reply #118 Dátum: 2010, 05 25, 21:35:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kiváló összefoglalás, köszönjük szépen és tényleg a portálon IS a helye  :ok:  O->-

Nem látom a nevedet a szombati találkozó listáján  :shock: Nagyon remélem hogy el tudsz jönni!

 :oops: De jó!  :taps: Köszi!
Nem tudom még! Kedvem nagyon lenne, de 1-2 szervezési kérdés még függőben van. Lehet 50%-os eséllyel feliratkozni?
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: FROYO 2.2
« Reply #119 Dátum: 2010, 05 25, 21:44:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:oops: De jó!  :taps: Köszi!
Nem tudom még! Kedvem nagyon lenne, de 1-2 szervezési kérdés még függőben van. Lehet 50%-os eséllyel feliratkozni?
Láttad a portált? Kint van az írásod  :ok:

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: FROYO 2.2
« Reply #120 Dátum: 2010, 05 25, 21:52:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:oops: De jó!  :taps: Köszi!
Nem tudom még! Kedvem nagyon lenne, de 1-2 szervezési kérdés még függőben van. Lehet 50%-os eséllyel feliratkozni?
Lehet, igen!  :taps: :taps:
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: FROYO 2.2
« Reply #121 Dátum: 2010, 05 25, 21:59:53 »
NA jó! Feltettem az Paul féle radios froyo-t. Óvatosan töltöttem le, óvatosan másoltam át és... működik a kamera:))) Fent hagyom. Motonav megy rajta?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: FROYO 2.2
« Reply #122 Dátum: 2010, 05 25, 22:09:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
NA jó! Feltettem az Paul féle radios froyo-t. Óvatosan töltöttem le, óvatosan másoltam át és... működik a kamera:))) Fent hagyom. Motonav megy rajta?
Elindulni elindult, működés közben nem próbáltam. Kiteszi a GPS ikonját a taskbarra? Nekünk Gyufussal nem tette ki.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: FROYO 2.2
« Reply #123 Dátum: 2010, 05 25, 22:15:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
NA jó! Feltettem az Paul féle radios froyo-t. Óvatosan töltöttem le, óvatosan másoltam át és... működik a kamera:))) Fent hagyom. Motonav megy rajta?

Én csodálkoztam, hogy miért írtatok olyat, hogy nem megy a kamera... Nekem lejátszás, felvétel, minden jó volt az elejétől.
Egyébként próbáltátok már a tippek és trükkök droidkára ha rányomtok, pislog  :D Tudom, hülye vagyok, de úgy bírom ezeket a zöld kis bigyókat  :taps:

Ma volt egy csúnya FC szériám, lehet, nem csípi annyira a halacskás hátteret a rendszer, de egyelőre nem tudok megválni tőle.
Tegnap próbáltam az xda-n feltett átlátszó taskbart flashelni, de nekem boot-loopokba torkollt az esemény, viszont a félig áttetsző fehéret simán morpholtam, és azzal nincs baj.
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: FROYO 2.2
« Reply #124 Dátum: 2010, 05 25, 22:18:48 »
Most ez hogy van? :shock: :shock: :shock:Minden fut a froyon. A navi, a régi progik, minden megy  :taps: :taps: :taps: