2024, 06 16, 14:42:48
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Programok amiket ha lehet ne használjunk!  (Megtekintve 9860 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Programok amiket ha lehet ne használjunk!
« Reply #25 Dátum: 2012, 01 06, 19:13:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nyugtassatok meg, hogy CWM-ből lehet teljes backup-ot csinálni, az nem öli meg ugye?

Megnyugtatlak. Nem. Backupot csináltam, amit nem tudtam visszaállítani, de lehet, bennem van a hiba...

Nem elérhető Pydy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Galaxy Ace
  • PDA ROM: Mindig más =)
Re: Programok amiket ha lehet ne használjunk!
« Reply #26 Dátum: 2012, 01 07, 22:41:42 »
Eddig nekem minden mentés/visszaállítás gond nélkül zajlott. Ami szerintem fontos, hogy visszaállítás elött wipe data/factory reset, illetve wipe cache partitiont mindig leszoktam futtatni. Így még 4.0-ról is vissza tudtam tenni a 2.3.7 es cyanogent.

Nem elérhető szelepsapka

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy ace
  • PDA ROM: s5830xwks9
Re: Programok amiket ha lehet ne használjunk!
« Reply #27 Dátum: 2012, 01 08, 16:09:44 »
A napokban próbáltam a CWM recovery-t telepíteni a Rom Manager segítségével... ám amikor az újra indulási fázisba járt a telefon nem indult újra... és nem kapcsolt be többé, semmilyen gombra nem reagált. Tudatosodott bennem hogy sikeresen téglát csináltam a telefonomból, de szerencsére megtaláltam a megoldást itt a fórumon egy bizonyos VeszkaGSM nevű felhasználó személyében, aki nagyon korrekt partnernak bizonyult és a szervizekhez képest sokkal emberibb áron ajánlotta fel segítségét. Távolsági problémák miatt postán küldtem el neki a telefont, amit pár nap múlva kézhez is kaptam működőképes hibátlan állapotban! Mégegyszer nagy köszönet neki!

tanulság: A Rom Manager-t ha lehet semmiképp ne használja senki se, és ha valakinek hasonló problémája akadna  mint nekem, forduljon bátran VeszkaGSM-hez. :)

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Programok amiket ha lehet ne használjunk!
« Reply #28 Dátum: 2012, 01 08, 17:36:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A napokban próbáltam a CWM recovery-t telepíteni a Rom Manager segítségével... ám amikor az újra indulási fázisba járt a telefon nem indult újra... és nem kapcsolt be többé, semmilyen gombra nem reagált. Tudatosodott bennem hogy sikeresen téglát csináltam a telefonomból, de szerencsére megtaláltam a megoldást itt a fórumon egy bizonyos VeszkaGSM nevű felhasználó személyében, aki nagyon korrekt partnernak bizonyult és a szervizekhez képest sokkal emberibb áron ajánlotta fel segítségét. Távolsági problémák miatt postán küldtem el neki a telefont, amit pár nap múlva kézhez is kaptam működőképes hibátlan állapotban! Mégegyszer nagy köszönet neki!

tanulság: A Rom Manager-t ha lehet semmiképp ne használja senki se, és ha valakinek hasonló problémája akadna  mint nekem, forduljon bátran VeszkaGSM-hez. :)

Remélem azért akad olyan júzer, aki a RomManager telepítése előtt olvasgatja ezt a topikot.  ;)

Nem elérhető Driver72

  • Hozzászólások: 38
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Wayteq x950HD
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000; Samsung Galaxy S3 LTE I9305
  • PDA ROM: JellyBean 4.2.2; JellyBean 4.1.2
  • Skype: drive_r
Re: Programok amiket ha lehet ne használjunk!
« Reply #29 Dátum: 2012, 01 08, 18:18:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Remélem azért akad olyan júzer, aki a RomManager telepítése előtt olvasgatja ezt a topikot.  ;)

Esetleg a topik nevét ki lehetne egészíteni "...pl. ROM Manager és társai!".
Hátha Pufi is olvassa ezt!

Nem elérhető dobolson

  • Hozzászólások: 136
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLE1
Re: Programok amiket ha lehet ne használjunk!
« Reply #30 Dátum: 2012, 01 08, 19:18:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Remélem azért akad olyan júzer, aki a RomManager telepítése előtt olvasgatja ezt a topikot.  ;)

Egyébként melyik rom manager a problémás? Mert marketen kettő app is van ezzel a névvel.

Na most megnéztem, és most meg csak egyet találok, pedig korábban tuti kettő volt.
Ez az:
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a durva, hogy nekem ez szerintem fent van a telón, mert kernelpiszkával együtt feltelepült. Bár a képek alapján nem ugyanarról az appról van szó, szóval nem értem.
Ha ez az az alkalmazás, amivel nem szabad mentést csinálni, mert elszáll az alaplap, akkor nekem vagy  censored  nagy mákom volt, vagy tényleg nem ez az alkalmazás van fent nekem, de én csináltam mentést többet is ezzel, és sikerült is, vissza is állítottam már gond nélkül vele.
Na most akkor hogy is van ez?:)

Nem elérhető dobolson

  • Hozzászólások: 136
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLE1
Re: Programok amiket ha lehet ne használjunk!
« Reply #31 Dátum: 2012, 01 08, 19:39:40 »
Most azért nem értem ezt a dolgot, mert az ikonja ugyanaz a kernelpiszkával feltelepült "valaminek", mint a marketen a rom manager-nek. De az ikon alatti kiírás nem rom manager, hanem csak simán cwm. Ha belemegyek, akkor is az van, hogy cwm magager v1.80. 
Azért vagyok megkeveredve, mert a marketen lévő rom managert alatt pedig ugye ott van, hogy clockworkmod. Tisztába teszi ezt nekem valaki?

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Re: Programok amiket ha lehet ne használjunk!
« Reply #32 Dátum: 2012, 01 08, 21:04:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most azért nem értem ezt a dolgot, mert az ikonja ugyanaz a kernelpiszkával feltelepült "valaminek", mint a marketen a rom manager-nek. De az ikon alatti kiírás nem rom manager, hanem csak simán cwm. Ha belemegyek, akkor is az van, hogy cwm magager v1.80. 
Azért vagyok megkeveredve, mert a marketen lévő rom managert alatt pedig ugye ott van, hogy clockworkmod. Tisztába teszi ezt nekem valaki?

A clockworkmod a fejlesztő neve ebben az esetben sztem, s többit passz.

Nem elérhető dobolson

  • Hozzászólások: 136
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLE1
Re: Re: Programok amiket ha lehet ne használjunk!
« Reply #33 Dátum: 2012, 01 08, 21:09:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A clockworkmod a fejlesztő neve ebben az esetben sztem, s többit passz.

Jaja, az.

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Programok amiket ha lehet ne használjunk!
« Reply #34 Dátum: 2012, 01 09, 15:18:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Esetleg a topik nevét ki lehetne egészíteni "...pl. ROM Manager és társai!".
Hátha Pufi is olvassa ezt!

Az első hozzászólásba benne van, piros jól látható szinnel:)
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Driver72

  • Hozzászólások: 38
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Wayteq x950HD
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000; Samsung Galaxy S3 LTE I9305
  • PDA ROM: JellyBean 4.2.2; JellyBean 4.1.2
  • Skype: drive_r
Re: Programok amiket ha lehet ne használjunk!
« Reply #35 Dátum: 2012, 01 09, 21:38:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az első hozzászólásba benne van, piros jól látható szinnel:)

Igen, de azt csak akkor látják ha megnyitják a topikot. A főoldalon figyelemfelkeltőbb lenne szerintem, de ez csak egy hirtelen jött ötlet volt, egyébként is Te vagy a főnok!  :D

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Programok amiket ha lehet ne használjunk!
« Reply #36 Dátum: 2012, 01 10, 04:33:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, de azt csak akkor látják ha megnyitják a topikot. A főoldalon figyelemfelkeltőbb lenne szerintem, de ez csak egy hirtelen jött ötlet volt, egyébként is Te vagy a főnok!  :D

Nagyon sokan a topicok nevét sem olvassák s máshova írnak véleményt, kérdeznek oda nem illő dolgokkal kapcsolatban sajnos.  :(
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zoltan.a

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo,sygic.
  • PDA: HTC EVO 3D
  • PDA ROM: Android 2.3.4 HTC SENSE V:3.0
  • Skype: zoltan.a2
Re: Programok amiket ha lehet ne használjunk!
« Reply #37 Dátum: 2012, 03 27, 08:25:15 »
Èn is igy jártam, rom managert használtam és azóta teljes halál,sajna én is csak most találtam rá a pdafanclub-ra, én sem ajánlanám a ROM MANAGER-t senkinek,nekem is beckup közben ált le, de már garanciám sincs rá.

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Re: Programok amiket ha lehet ne használjunk!
« Reply #38 Dátum: 2012, 03 27, 10:42:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Èn is igy jártam, rom managert használtam és azóta teljes halál,sajna én is csak most találtam rá a pdafanclub-ra, én sem ajánlanám a ROM MANAGER-t senkinek,nekem is beckup közben ált le, de már garanciám sincs rá.

Olvass vissza és megtalálod, hogy ki tud segíteni.

Galaxy Ace-ről küldve Tapatalk segítségével