2024, 03 28, 10:13:38

Szerző Téma: iPhone általános beszélgetés  (Megtekintve 135819 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Kleno

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Samsung SII
  • Skype: klenozoli
Re:iPhone általános beszélgetés
« Reply #875 Dátum: 2010, 12 07, 17:10:42 »
Sziasztok, olyan kérdésem lenne hogy mp3 ból lehet csinálni smshangot 3gs-en?

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #876 Dátum: 2011, 01 29, 22:21:05 »
Hátlapcserét vállalok Debrecenben és Nyíregyházán, részletekért írj privátot! :)
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dtiborz

  • Hozzászólások: 30
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: N7100
  • PDA ROM: XXDME6/XEH
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #877 Dátum: 2011, 02 17, 12:30:31 »
Sziasztok!

Nem akarok sem WRZkodni, sem "szentség"törést végrehajtani, de megkérdem:
próbált már valaki Androidot tenni 3GS-re?

T.

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #878 Dátum: 2011, 03 11, 12:24:38 »
Sziasztok!

Nem akarom "ostoba" hozzászólással teleszemetelni a topikot, de lenne egy számomra fontos kérdés, amiben esetleg tudtok segíteni:

Megéri-e 3GS helyett 4-es iPhone-t venni? Jobb-e annyival az új, hogy megéri a többletköltséget? (kamera, HD videó nem érdekel, van 2 fényképezőgépünk) Elegendő-e még a 3GS filmezni, játszani, netezni meg zenélni?

Most X10 mini pro-ink vannak, ezek előtt iPhone 2G volt, 8GB-s verzió. Nekem volt, hogy kevés volt a hely, de a 16GB meg szerintem már sok lenne. (Majd szelektálok és elég lesz).

Jövő hét közepén vennénk meg a készülékeket a Vodánál, előfizetéses és részletfizetéses konstrukcióban, tehát le lennénk kötve egy időre.

Én úgy vagyok vele, hogy a 3GS is elegendő, olyan sokkal szerintem (lehet, hogy hülyeség) nem tud többet a 4-es.

A válaszokat köszönöm (ha lehet, akkor kifejtve). Az is írjon, aki váltott, és az is, aki maradt a GS-nél.

Köszi szépen!
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mddani573

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
    • mddani573
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: Iphone 3GS
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #879 Dátum: 2012, 01 19, 21:10:29 »
Hali!

Szerintem már kicsit késő a válasz, de szerintem se éri meg 3GS-ről 4-re válatni.

Tesómnak 4 van, nekem 3GS, és ugyanaz a kettő, sebességbe is alig van egy kicsi különbség. Talán a kijelzője szebb valamivel.

Nem elérhető blade9595

  • Hozzászólások: 19
  • PDA: Omnia i900
  • PDA ROM: IA5
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #880 Dátum: 2012, 04 05, 11:09:28 »
Sziasztok! Lenne egy kérdésem, remélem nem baj h itt teszem fel!
Van egy iphone 3g 8gb jailbreakolva és függetlenítve! A kérdés az lenne hogy hard resetezem akkor elveszik a jailbreak és a függetlenítés, vagy ugyanúgy megmarad rajta?
Köszi a válaszokat!

Nem elérhető berem

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ9
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #881 Dátum: 2012, 05 04, 10:53:03 »
Sziasztok
Meg uj vagyok en is a felhasznalok kozott, ezert elore is elnezest a lama kerdesekert:

-hogyan tudok feltenni egy mp3-as zenet a telcsire es az beallitani csengo illetve ebreszto hangnak.
(ha lehet lepesenkenti magyarazatot is kernek)

-hogyan tudom jailbreakelni a telcsit, amin egy 3g  es van rajta egy 4.2.1-es szoftverrel.

-lehet-e a telcsit fuggetleniteni es mikent?

koszonettel:
berem :ok:


Moderator Comment Szia! Kérlek csak egy helyre írd be a kérdésed. Köszi, mqmeszi

Nem elérhető Hogen

  • Hozzászólások: 157
  • Nem: Férfi
  • PDA: Apple IPhone 4S
  • PDA ROM: IOS 7.1.1
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #882 Dátum: 2012, 06 29, 15:02:19 »
Valaki segítene ?
megéri Galaxy S et egy 3GS -r elcserénli ?!
3GS: iPad 6.15.00- baseband-el lett függetlenítve, jelenleg jailbreakelt iOS 5.0.1.-fut rajta hibátlanul, a push is kiválóan működik (sam-el aktiválva)!   ez mit jelent ? :D
csak androidhoz értek sorry ...

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #883 Dátum: 2012, 06 29, 17:18:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki segítene ?
megéri Galaxy S et egy 3GS -r elcserénli ?!
3GS: iPad 6.15.00- baseband-el lett függetlenítve, jelenleg jailbreakelt iOS 5.0.1.-fut rajta hibátlanul, a push is kiválóan működik (sam-el aktiválva)!   ez mit jelent ? :D
csak androidhoz értek sorry ...
jailbreak=root
ios 5.0.1=GB, ICS stb. (oprendszer verziója)
Push, sam passz  :oops:

Nem elérhető Mate996

  • Hozzászólások: 125
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note II
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #884 Dátum: 2012, 07 01, 13:40:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki segítene ?
megéri Galaxy S et egy 3GS -r elcserénli ?!
3GS: iPad 6.15.00- baseband-el lett függetlenítve, jelenleg jailbreakelt iOS 5.0.1.-fut rajta hibátlanul, a push is kiválóan működik (sam-el aktiválva)!   ez mit jelent ? :D
csak androidhoz értek sorry ...

Nem éri meg a váltást, a Galaxy S 1000x jobb mint a 3GS. Nekem volt mind2-ő és az S jobb.  ;)  :)

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #885 Dátum: 2012, 07 02, 17:02:34 »
Sziasztok!

Gyors és nagy segítségre lenne szükségem! Van nálam egy Iphone 3G. Nokiáról Nokia PC suite-al leszedtem csv-be a neveket. Hogyan tudom importálni az Iphone-ra?
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető olajcsere

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: valtozo
  • PDA: sgs,sgs2
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #886 Dátum: 2012, 07 19, 23:39:04 »
Sziasztok,segitseg kellene mert IOS teren kezdo vagyok.
Szomszed 3G vagy GS-re kellene navigaciot telepiteni, ... Meg kell venni, és nincs probléma. Fórumozás terén is kezdő vagy, ha itt keresed a megoldást. >:( // MODERÁTOR
Szerintem Ios5+re>>  :warez: 5 kell. Megprobaltam  Cydiabol feltenni de inkompatibilitasi problema van : -minimum 4+ IOS kell.(menuben megneztem a 5.11.07 IOS firmware-t ir a telo  :shock:)
 PC-re kotve az iTunes felajanlja a frissitest a 4.2 IOS  verziora (WTF?... elvileg a legfrissebb  IOS van fent)
Szeretnem ujrahuzni a rendszert mert valami nem koser  es amugy  lassu is (androidhoz kepest)  ;ezt toltottem le : iPhone2,1_5.1.1_9B206_Restore .ipws
 Kerdesek: -hol tudom megnezni a telefon tipusat ?(3G vagy GS)
-ez a firmware jo barmelyik tipusra? mi kell meg ?
-nevjegyzeket kulon lementeni/visszatenni lehet?
 Elore is koszonom a kimerito valaszokat!!!                                                          UDV.oljcsr


Nem elérhető nandiweb

  • Hozzászólások: 166
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo primo
  • PDA: iPhone 5s / iPad 3 / SGS1
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #887 Dátum: 2012, 07 20, 22:44:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,segitseg kellene mert IOS teren kezdo vagyok.
Szomszed 3G vagy GS-re kellene navigaciot telepiteni, ... Meg kell venni, és nincs probléma. Fórumozás terén is kezdő vagy, ha itt keresed a megoldást. >:( // MODERÁTOR
Szerintem Ios5+re>>  :warez: 5 kell. Megprobaltam  Cydiabol feltenni de inkompatibilitasi problema van : -minimum 4+ IOS kell.(menuben megneztem a 5.11.07 IOS firmware-t ir a telo  :shock:)
 PC-re kotve az iTunes felajanlja a frissitest a 4.2 IOS  verziora (WTF?... elvileg a legfrissebb  IOS van fent)
Szeretnem ujrahuzni a rendszert mert valami nem koser  es amugy  lassu is (androidhoz kepest)  ;ezt toltottem le : iPhone2,1_5.1.1_9B206_Restore .ipws
 Kerdesek: -hol tudom megnezni a telefon tipusat ?(3G vagy GS)
-ez a firmware jo barmelyik tipusra? mi kell meg ?
-nevjegyzeket kulon lementeni/visszatenni lehet?
 Elore is koszonom a kimerito valaszokat!!!                                                          UDV.oljcsr

T-mobil és a vodafone userek ingyen letölthetnek egy navi szoftvert, nem értem ,hogy az miért nem elég?! Különben meg nagyon igaza van a moderátornak!

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #888 Dátum: 2012, 07 21, 09:35:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,segitseg kellene mert IOS teren kezdo vagyok.
Szomszed 3G vagy GS-re kellene navigaciot telepiteni, ... Meg kell venni, és nincs probléma. Fórumozás terén is kezdő vagy, ha itt keresed a megoldást. >:( // MODERÁTOR
Szerintem Ios5+re>> installous 5 kell. Megprobaltam  Cydiabol feltenni de inkompatibilitasi problema van : -minimum 4+ IOS kell.(menuben megneztem a 5.11.07 IOS firmware-t ir a telo  :shock:)
 PC-re kotve az iTunes felajanlja a frissitest a 4.2 IOS  verziora (WTF?... elvileg a legfrissebb  IOS van fent)
Szeretnem ujrahuzni a rendszert mert valami nem koser  es amugy  lassu is (androidhoz kepest)  ;ezt toltottem le : iPhone2,1_5.1.1_9B206_Restore .ipws
 Kerdesek: -hol tudom megnezni a telefon tipusat ?(3G vagy GS)
-ez a firmware jo barmelyik tipusra? mi kell meg ?
-nevjegyzeket kulon lementeni/visszatenni lehet?
 Elore is koszonom a kimerito valaszokat!!!                                                          UDV.oljcsr
Nézz körül a szifon.com-on. Valószínűleg JB-s a telód, de ezt muszáj tudnod, valamint azt is, hogy 3g vagy 3gs. Nem nagyon javaslok vakon custom ipws-eket felpakolni. Olvass sokat, tudd meg milyen telód van, és akkor állj neki, különben ezzel a lendülettel kb. 50-70% esélyed van, hogy kinyírod az ájfónod. Talán a teljes RAM-ból meg lehet tudni, vagy a processzorról, hogy 3g vagy 3gs, de vásárláskor ezt nem nézted?

Az installoust kérlek felejtsd el, mert az  :warez:

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #889 Dátum: 2012, 07 21, 09:37:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
T-mobil és a vodafone userek ingyen letölthetnek egy navi szoftvert, nem értem ,hogy az miért nem elég?! Különben meg nagyon igaza van a moderátornak!
Szerintem mindenki maga döntse el, hogy mi elég neki, és mi nem  :) O->-

Nem elérhető olajcsere

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: valtozo
  • PDA: sgs,sgs2
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #890 Dátum: 2012, 07 21, 17:32:58 »
Hali,valoszinuleg atsiklottal folotte,de a kutyu nem az enyem  .... hogy az installous warez!? szerintem  tulzas ,mert elso letoltohelykent a hivatalos  shop van megadva.... szval a felelosseg teljesen a felhasznaloe nem a programe.

U.I - 3G iphone-t most tartottam 5 percnel tovabb a kezemben ,kb 3 ora keresgeles,toltogetes es olvasas utan ujrahuztam a firmwaret(nem a fentebbi)+ :warez:, a szomszed meg  :D.
Android butykoleshez viszonyitva ez igen egyszeru volt . ( ennyit az 50-70% bukta eselyrol de persze lehet hogy csak szerencsem volt!?)

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #891 Dátum: 2012, 07 22, 09:12:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali,valoszinuleg atsiklottal folotte,de a kutyu nem az enyem  .... hogy az installous warez!? szerintem  tulzas ,mert elso letoltohelykent a hivatalos  shop van megadva.... szval a felelosseg teljesen a felhasznaloe nem a programe.

U.I - 3G iphone-t most tartottam 5 percnel tovabb a kezemben ,kb 3 ora keresgeles,toltogetes es olvasas utan ujrahuztam a firmwaret(nem a fentebbi)+ :warez:, a szomszed meg  :D.
Android butykoleshez viszonyitva ez igen egyszeru volt . ( ennyit az 50-70% bukta eselyrol de persze lehet hogy csak szerencsem volt!?)
Ha meg nem a tiéd, akkor miért nem a tulajt kérdezted meg  ;) A warezkodást meg kérlek MOST fejezd be!
Az installousról nem szeretnék tovább vitatkozni!
Az 50-70%-ot arra írtam, hogy ha nem tudod, milyen típusú eszköz van a kezedben  ;)

Nem elérhető nandiweb

  • Hozzászólások: 166
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo primo
  • PDA: iPhone 5s / iPad 3 / SGS1
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #892 Dátum: 2012, 07 29, 22:03:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem mindenki maga döntse el, hogy mi elég neki, és mi nem  :) O->-

Teljesen igazad van. Ha nem elég, akkor tessék megvásárolni legálisan, ennyire egyszerű.

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #893 Dátum: 2012, 08 29, 20:46:34 »
Hali  :)
Érdeklődni szeretnék hogy egy ilyen csoda készülékre megoldható-e a magyar menü valamilyen úton módon
ha külföldről(nem Európa)veszem meg ???  :oops:
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Mate996

  • Hozzászólások: 125
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note II
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #894 Dátum: 2012, 08 29, 22:03:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali  :)
Érdeklődni szeretnék hogy egy ilyen csoda készülékre megoldható-e a magyar menü valamilyen úton módon
ha külföldről(nem Európa)veszem meg ???  :oops:

Alapból van mindegyikbe magyar nyelv, ha IOS4 vagy a feletti a szoftververzió.  :)

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #895 Dátum: 2012, 08 30, 09:16:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Alapból van mindegyikbe magyar nyelv, ha IOS4 vagy a feletti a szoftververzió.  :)
Nagyon köszönöm a segítséget  :ok:
Jövök még szerintem hasonló bugyuta kérdéssel...  :D  ;)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető yager01

  • Hozzászólások: 774
  • Nem: Férfi
  • PDA: HUAWEI P6
  • PDA ROM: Aktuális gyári ROM - csak Root
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #896 Dátum: 2012, 09 09, 16:34:04 »
ÜDv. Mindenkinek! Hogy történhet az, hogy az 1 hete vásárolt teljesen új Iphone 3G készülék gondol egyet és nem fogadja el a SIM kártyát? Én bontottam ki, teljesen új volt a készülék, elvileg T-Mobile. DE megette a Voda kártyát és 1 hétig ment vele. MA délután meg úgy döntött, hogy csak a 30ast eszi meg!!!
A kártyának nincs baja, a SGS II-mel tökéletesen működik. Lehet most jutott eszébe a szolgáltatónak letiltani? De ez sem állja mega helyét, mert akkor a 30assal sem menne.... Nem értem !

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #897 Dátum: 2012, 09 09, 22:27:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ÜDv. Mindenkinek! Hogy történhet az, hogy az 1 hete vásárolt teljesen új Iphone 3G készülék gondol egyet és nem fogadja el a SIM kártyát? Én bontottam ki, teljesen új volt a készülék, elvileg T-Mobile. DE megette a Voda kártyát és 1 hétig ment vele. MA délután meg úgy döntött, hogy csak a 30ast eszi meg!!!
A kártyának nincs baja, a SGS II-mel tökéletesen működik. Lehet most jutott eszébe a szolgáltatónak letiltani? De ez sem állja mega helyét, mert akkor a 30assal sem menne.... Nem értem !
Ez az android bosszúja mert átpártolál :D
★Android 10.0★

Nem elérhető yager01

  • Hozzászólások: 774
  • Nem: Férfi
  • PDA: HUAWEI P6
  • PDA ROM: Aktuális gyári ROM - csak Root
Re: Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #898 Dátum: 2012, 09 10, 06:34:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez az android bosszúja mert átpártolál :D

Nagy duma.... De isten ments... A Páromnak vettük ;-)

Nem elérhető seekay

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung GALAXY Note 3
  • PDA ROM: XXUENB7 - 4.4.2 KitKat Stock
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #899 Dátum: 2012, 09 28, 15:28:05 »
Sziasztok!

Adott egy iPhone 3GS, amin iOS 5.1.1 fut, jailbreakelt és hacktivált.

A gondom a következő:
Hiába van bekapcsolva a telefonon a helymeghatározás, hiába van engedélyezve az "iPhone keresése", ha iCloud-ba bejelentkezek, nem tudom nyomon követni a telefont, azt írja ki az iCloud, hogy "nincs elérhető helyadat". Tehát a beállítások jók, mégsem működik.
Sokan azt mondták, hogy valószínű a hacktiválás miatt nem működik ez a funkció...Viszont mind a GPS, mind a mobilnet, wifi, push üzenetek tökéletesen működnek, tudtommal a hacktiválás pont ezekbe kavarhat be...De ha minden más működik, akkor mégis okozbhatja azt, hogy csak ez az egy nem oké? Ti mit gondoltok, hol lehet a probléma? Vmilyen "fix" csomagot tudtok ajánlani amit Cydia-n keresztül fel tudok tenni? Vagy máshol keressem a problémát?

Köszi szépen előre is!