2024, 03 28, 23:45:40

Szerző Téma: iPhone általános beszélgetés  (Megtekintve 135834 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #850 Dátum: 2010, 07 26, 23:36:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Safari helyett egyébként próbáld ki az Atomic Web browsert. Rengeteg plusz funkciója van, ami nagyon kényelmessé teszi a böngészést.

Oké, köszi! :) Ez a memorytap kicsit lassabbn teszi a dolgát, mint az sbsettingses, úgy látom.
Meg béna is vagyok, mert nekem az ifile nem indítja el a letöltött file-t inkább kicsomagolná... :hmm:
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #851 Dátum: 2010, 07 27, 22:29:14 »
Kis utánaolvasás után kiderült, hogy az iphone egyszerűen nem kezeli a bt headseten a léptetés/visszaléptetés gombot, egyiken se.  Viszont létezik egy kis progi, Bluetooth Helper (3,99€), amellyel azt lehet beállítani, hogy a play/pause gomb többszöri egymás utáni lenyomására léptessen ill. visszaléptessen. Kipróbáltam, működik, jó is.
Ma már frankón bírta az aksim, délben töltöttem, volt zenehallgatás bt-n, sms-ek, kis net, farmville, telefonok, e-mailek, és most 70%-on van, pedig a Gmail pushra van állítva. Zsír.  :D  :taps:
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #852 Dátum: 2010, 08 03, 23:15:39 »
Egyre jobban bejön ez a cucc.... :oops: Nagyon kényelmes használni, a kijelző királyul látszik napfényben is, SMS-t írni lehet, mint a villám (az autocomplete idegesít egy kicsit de majd utánanézek). Az aksiját csípem nagyon. Van egy tök jó hírprogi, időjárással, többféle kategóriában cikkekkel, devizaárfolyammal, amiben tv-műsor is van, tök igényes cucc: Hír24 a neve, ingyé' van, aki szereti az ilyeneket, próbálja ki!
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ManX

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 434
  • Nem: Férfi
  • Az igazság szabaddá tesz!
    • SONE XDA
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone X
  • Skype: realseatone
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #853 Dátum: 2010, 09 02, 17:12:23 »
Volna egy eladó 32 gigás, fekete szifonom.  T_mobilos (hálózatfüggetleníthető) 120 körüli árban gondolkodom...

Edit1:  A nagy érdeklődésre való tekintettel: 130 000 :E
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető szdavid

  • Hozzászólások: 32
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: ip00BSHI1/BSHI1
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #854 Dátum: 2010, 09 28, 17:50:24 »
hello...lenne egy kérdésem iphone 3g-vel kapcsolatban...mi baja lehet az iphone-nak ha hívnak akkor nem csörög csak rezeg??...rajt a hang meg minden meg jó is rajt a hang ha zenét hallgatok akkor is meg ha telefonálok akkor csak rezeg és nem csörög...pls segítsetek...köszi. üdv Dávid

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #855 Dátum: 2010, 09 28, 19:48:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Volna egy eladó 32 gigás, fekete szifonom.  T_mobilos (hálózatfüggetleníthető) 120 körüli árban gondolkodom...

Edit1:  A nagy érdeklődésre való tekintettel: 130 000 :E

nekem is van egy, csak feher es nem t-s. Akit erdekel dobjon pü-t, arat tobbet ott mondok :)
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető FroSt

  • Hozzászólások: 7
    • Everything makes sense
  • PDA: iPhone 3GS, Fekete, 16 GB
  • PDA ROM: 4.0
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #856 Dátum: 2010, 10 02, 21:54:30 »
Sziasztok,

Nekem egy kis cicomával kapcsolatos kérdésem lenne. 16 gigás 3gs-em van, 4.0-án és az nem akartam winterboardozni ezért szépen manuálisan cserégettem ki mindennek az ikonját de a mellékelt képen láthatjátok h nem teljesen a kivánt eredményt kaptam. A rendszerikonoknál nincs semmi probléma de az általam felpakolt appoknál az ikonok vmiért kapnak egy fekete hátteret amit absz nem tudok hova tenni. Az összes ikon egy packból van kiválogatva és psben már végig néztem az ikonokat nem a png-k a hibásak. Nincs vkinek vmi ötlete h hogyan tudnám ezt a hibát helyre hozni mert igy eléggé csúnya a home-m.
Kérlek mielőbb segítsetek mert már jóideje tanácstalan vagyok ebben a kérdésben.

Nem elérhető FroSt

  • Hozzászólások: 7
    • Everything makes sense
  • PDA: iPhone 3GS, Fekete, 16 GB
  • PDA ROM: 4.0
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #857 Dátum: 2010, 10 16, 08:49:32 »
Ennyire azért ne kapkodjátok el a válaszokat :S Komolyan senkinek semmi ötlete.... ? :S :(

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #858 Dátum: 2010, 10 16, 15:17:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ennyire azért ne kapkodjátok el a válaszokat :S Komolyan senkinek semmi ötlete.... ? :S :(
:( :( :(

Viktor? Gabi? Kornél?
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető FroSt

  • Hozzászólások: 7
    • Everything makes sense
  • PDA: iPhone 3GS, Fekete, 16 GB
  • PDA ROM: 4.0
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #859 Dátum: 2010, 10 17, 02:55:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:( :( :(

Viktor? Gabi? Kornél?
Egyiknek sincs 3gs-en tapasztalata és ők nem másztak igy bele a cicomázásba... viktornak meg még am fogalma sincs milyen a 4.0ás fájlrendszer... mert 3.1.3 tudom mit kéne csinálni vagyis nagyjából de itt már teljesen más az egész azért lenne jó h vki segitene... de ha már itt sem kapok választ az baromi jó :( :S csalódtam.

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #860 Dátum: 2010, 10 17, 15:39:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyiknek sincs 3gs-en tapasztalata és ők nem másztak igy bele a cicomázásba... viktornak meg még am fogalma sincs milyen a 4.0ás fájlrendszer... mert 3.1.3 tudom mit kéne csinálni vagyis nagyjából de itt már teljesen más az egész azért lenne jó h vki segitene... de ha már itt sem kapok választ az baromi jó :( :S csalódtam.

Speciel nekem sincs, de okulasunkra leirhatnad hogy működik ez, engem
Is érdekel, aztán hátha kiotlunk vmit
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető FroSt

  • Hozzászólások: 7
    • Everything makes sense
  • PDA: iPhone 3GS, Fekete, 16 GB
  • PDA ROM: 4.0
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #861 Dátum: 2010, 10 30, 22:41:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Speciel nekem sincs, de okulasunkra leirhatnad hogy működik ez, engem
Is érdekel, aztán hátha kiotlunk vmit

Mordonnal szoktam beszégetni ilyen témákban de ebben ő sem tudott segiteni. A lényeg h ugye megkeresem az appok mappáit mind a gyáriakét mind a többi telepítettekét és szépen bemásolom a kiválasztott png-ket. Ezután egy respring és/vagy reboot és megvannak az ikonok de ahogy a fentebbi ps mutatja az appoknál vmiért nem jelennek meg rendesen az ikonok. A korábbi rendszerek esetén Mordon vmi olyasmit mondott h vmi ilyen cashe file szerüséget kellet törölni és akkor minden ikon normálisan töltött be. Nah már most ez 3.1.3on volt igy és mivel nekem 4.0 van igy nem is mentünk bele a részletekbe. Szal a problémára azóta sem tud senki megoldást és elég dühítő mert így aztán elég csúnya az összkép.

Nem elérhető lackoka

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 6
  • PDA: iphone3gs
  • PDA ROM: 4.0
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #862 Dátum: 2010, 11 06, 13:26:10 »
Próbálom rövidre fogni de nem biztos, hogy sikerül.
2009.11.11-én vettem a t-nél egy 3gs 16gb-os fehér telefont.
Kb. 8 hónap után a szokásos rendszercsatlakozó aljzat melletti 5 mm-es hajszálrepedés.
2010.10.15-én (péntek) 11.00-kor leadtam a Westendben a t-pontban.
A szervizes ember hosszasan vizsgálgatta, szinte nagyítóval bogarászta de mivel a készüléket minden szempontból becsben tartó vagyok semmilyen külsérelmi nyomot nem tudott felfedezni rajta. A szemrevételezése legalább 15 percig tartott már igen kínosan kezdtem érezni magam. Végül leadminisztrálta a garanciális javítást majd közölte, hogy a vállalási idő 10 munkanap de általában max. 3-4 nap alatt rendeződik a dolog és sms értesítést fogok kapni ha mehetek a készülékért.
Az sms nem akart megérkezni, így mivel a határidő 10.30-ra esett (szombat és nincs szerviz) 29-én bementem érdeklődni.
Ekkor kezdődött a mulatság. Közölték, hogy már régóta ott a telefon. Viszont garanciális csere nincs mert ez a készülék törve volt. A kifogástalanul leadott telefonon valóban keletkezett a "javítás" alatt egy markáns karc a telefonhangszóró nyílása és a mellette levő szenzor között valamint a krómszegély is össze-vissza volt karcolva. A papírok közül pedig előkerült egy az iskolai írólapokat megszégyenítő minőségű lapra nyomtatott szerintük a márkaszerviz által kiadott, mondjuk nyilatkozat. Ezen a papíron se egy fejléc se egy bélyegző, semmi. Volt rajta viszont dátum ami 10.15-e volt. Az egész olyan szinten volt gagyi tákolmány hogy az egy vicc. Mivel a szervizes emberrel semmire nem jutottam kértem az üzletvezetőt. Megjelent egy pökhendi, nyikhaj  censored kalap aki szinte elküldött a p....ba két mondattal majd ezután sem ő sem a beosztottja nem válaszolt semmilyen kérdésemre. Némán néztek ki a fejükből.
Fogtam a telefont és ott hagytam őket. (Arra viszont kíváncsi leszek mivel semmilyen átvételi papírt nem írtam alá, hogy fogják visszaadni a javításra leadott készülékemet?)
11.02-án bevittem a telefont az Arénába található Starkingba.
Az eladó ránézett megkérdezte, hogy volt-e jb-elve mert az garanciavesztést jelent amennyiben a szerviz erre utaló "nyomokat" talál. Mondtam neki hogy nem volt. Csak a számla volt nálam mert a garanciajegyet ott hagytam a t-nél. Szó nélkül megírta a papírokat majd közölte hogy kb. 3 nap a javítás. 11.05-én délután felhívtak és közölték, hogy mehetek a telefonért, természetesen kicserélték egy újra mert a hátlap repedése külön nem javítható.
Hát ennyi történt, most itt ül mellettem a zsír új telefon még be sem kapcsoltam annyira szép a gyári fólia ruhájában.
A tmobilt pedig csókoltatom.

Nem elérhető FroSt

  • Hozzászólások: 7
    • Everything makes sense
  • PDA: iPhone 3GS, Fekete, 16 GB
  • PDA ROM: 4.0
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #863 Dátum: 2010, 11 08, 19:37:53 »
Megoldottam az ikonos problemat es mind kertek kotabban gondoltan megosztom mikent sikerult. A lenyeg h ugye az ikonokat manualisan cserelgettem ki minden app sajat mappajaban. Ezek utan nem volt tokeletes a dolog. Tegnap raertem es elkezdtem jarkalni a telefon konyvtarjaiban h hol mivan. A system/lybary/privateframeworks/mobilicons.framework-bol 4 db png fajl torlese utan olyan gyonyoru minden mint amilyennek szerettem volna. A 4 db fajl amit en toroltem a kov ( lehet nem kell feltetlen mind a 4et de nekem igy jo) appiconmask.png
Appiconoverlay.png
Appiconshadow.png
Defaultappicon.png
Ezek torlese utan minden szep. Majd alkalom adtam postolok kepet is h megmutassam milyen lett

Nem elérhető bonZer

  • Hozzászólások: 455
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: Galaxy S II
  • PDA ROM: Goatrip V.5.1.2
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #864 Dátum: 2010, 11 13, 16:43:06 »
Hali
Nekem ugyan nincs iphone-om, de tervezem egy 3gs vásárlását.
Lenne pár kérdésem:
1: ugye ha wifivel netezek és szétkapcsol, mert messzebbe megyek, akkor mobilnettel megy tovább...Ez ellen mit lehet tenni?(mármint h semmilyen körülmények között ne használjon mobilnetet...mint winmóban a nodata)
2: divix filmekkel hogy bánik? mondjuk egy másfél gigás divix-et simán le tud játszani?

majd ha még eszembejut olyan, amire nem találtam választ, akkor tovább fárasztalak titeket az ehhez hasonló kérdésekkel :taps:

KÖSZÖNÖM

Nem elérhető risadj

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: XDHK2
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #865 Dátum: 2010, 11 14, 21:56:10 »
Gyors kérdés: iphone 3g-nél él-e még a  "garancia lejárta előtt visszaviszem és kicserélik opció"?

Nem elérhető TuborgGreen

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 6 Plus
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #866 Dátum: 2010, 11 14, 23:09:49 »
Igaz, hogy érdemleges választ nem tudok neked mondani, de próbáld ki. :D Veszíteni nem veszíthetsz vele! :)

De tudtommal már nem árul a Trémobil 3G-t, szóval nem tudom....

Nem elérhető bonZer

  • Hozzászólások: 455
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: Galaxy S II
  • PDA ROM: Goatrip V.5.1.2
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #867 Dátum: 2010, 11 17, 16:11:17 »
helló

egy t-mobile függő 3gs unlockolásához kell aktiválókártya? Vagy elég a cydából leszedni az ehhez szükséges dolgokat?

előre is köszi a választ, ezen múlik, hogy mit vegyek....

üdv

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #868 Dátum: 2010, 11 17, 16:34:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
helló

egy t-mobile függő 3gs unlockolásához kell aktiválókártya? Vagy elég a cydából leszedni az ehhez szükséges dolgokat?

előre is köszi a választ, ezen múlik, hogy mit vegyek....

üdv
Ez a téma a portálon :warez: Kérlek, alkalmazkodj a vonatkozó szabályokhoz!  :hmm:
Köszönöm megértésedet!
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető bonZer

  • Hozzászólások: 455
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: Galaxy S II
  • PDA ROM: Goatrip V.5.1.2
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #869 Dátum: 2010, 11 17, 19:38:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a téma a portálon :warez: Kérlek, alkalmazkodj a vonatkozó szabályokhoz!  :hmm:
Köszönöm megértésedet!
sajnálom, nem tudtam, hogy warez-nak számít...ezesetben vegyétek semmisnek kérdésem :oops:

Nem elérhető olomkatona

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 586
  • PDA: Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: g935fxxu1apb4
  • Skype: lengyelandras77
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #870 Dátum: 2010, 11 19, 10:14:04 »
sziasztok. előre is bocsánat ha rosszat kérdezek, nem vagyok otthon a szifonba  :) ismerősöm USA-ból hozott magának, most nem tudom vagy 3G, vagy 3GS-t. lényeg, itthon nem tudja használni. van erre valami megoldás? ha warez téma bocsánat, nem tudtam! köszi előre is  :ok:
Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy
vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #871 Dátum: 2010, 11 19, 10:36:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok. előre is bocsánat ha rosszat kérdezek, nem vagyok otthon a szifonba  :) ismerősöm USA-ból hozott magának, most nem tudom vagy 3G, vagy 3GS-t. lényeg, itthon nem tudja használni. van erre valami megoldás? ha warez téma bocsánat, nem tudtam! köszi előre is  :ok:
Alapvetően van rá megoldás, még ha ezen a portálon ilyen formában nem publikus is...Függ a dolog a készülék firmware-étől és attól is, hogy milyen iboot leledzik rajta...  :hmm:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető olomkatona

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 586
  • PDA: Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: g935fxxu1apb4
  • Skype: lengyelandras77
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #872 Dátum: 2010, 11 19, 10:45:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Alapvetően van rá megoldás, még ha ezen a portálon ilyen formában nem publikus is...Függ a dolog a készülék firmware-étől és attól is, hogy milyen iboot leledzik rajta...  :hmm:
nagyon köszönöm a gyors választ  :ok: lényeg hogy nem kuka  :D
Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy
vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #873 Dátum: 2010, 11 19, 10:51:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nagyon köszönöm a gyors választ  :ok: lényeg hogy nem kuka  :D
Ha elakadnátok...  ;)
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető baly93

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Sony Xperia S
  • PDA ROM: ICS 4.0.4
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #874 Dátum: 2010, 11 24, 22:46:25 »
Sziasztok! Nemrég hozzámjutott egy iPhone 2G, és lenne egy olyan kérdésem,hogy milyen témát kell leszedjek ahoz,hogy a (jelen esetben V betűs) szolgáltató logója jelenjen meg szép színesbe a bal felső sarokban?
A választ előre is köszönöm!
Üdv.:baly93