2024, 04 26, 20:30:44

Szerző Téma: iPhone általános beszélgetés  (Megtekintve 136629 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető hwopapa

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: iPhone
  • PDA: iPhone
  • PDA ROM: 123456
  • Skype: hwopapa
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #100 Dátum: 2009, 08 27, 20:40:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel még új szifonos vagyok, lenne egy-két kérdésem:

1. Hogyan tudok felrakni divx filmet?

2. Hogyan tudok felrakni a netről letöltött zip-be tömörített témát?

Előre is köszi a segítséget.  :)

Hali!

DivX filmet az ingyenes Videora iPhone converter segítségével  konvertálhatod iPhone-kompatibilissé - ne aggódj, abszolúte analfabéták is tudják használni, csak használd az alapbeállításokat, ha nem értesz hozzá (én elkezdtem berakni a HQ minőséget de sajnos lejátszhatatlan file lett a vége), még az iTunes-al is syncel, így gyakorlatilag ugyanúgy másolhatsz rá filmeket, mintha zenét raknál rá. google a barátod, ha beírod a nevét a programnak, első válaszként a linkjét dobja ki.

a második kérdésed alatt nem tudom mit értessz. a dashboardot módosító témára gondolsz, vagy warezra? ha témát akarsz rárakni, akkor irány a cydia (én nem kerestem soha más témákat, csak amit ott találni) ha jailbreakelt a telód, ha nem, akkor sajnos ez a funkció Nálad ki fog maradni :)

ha bármi kérdésed van, sikíccs :D

irmes

  • Vendég
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #101 Dátum: 2009, 08 27, 20:57:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!

DivX filmet az ingyenes Videora iPhone converter segítségével  konvertálhatod iPhone-kompatibilissé - ne aggódj, abszolúte analfabéták is tudják használni, csak használd az alapbeállításokat, ha nem értesz hozzá (én elkezdtem berakni a HQ minőséget de sajnos lejátszhatatlan file lett a vége), még az iTunes-al is syncel, így gyakorlatilag ugyanúgy másolhatsz rá filmeket, mintha zenét raknál rá. google a barátod, ha beírod a nevét a programnak, első válaszként a linkjét dobja ki.

a második kérdésed alatt nem tudom mit értessz. a dashboardot módosító témára gondolsz, vagy warezra? ha témát akarsz rárakni, akkor irány a cydia (én nem kerestem soha más témákat, csak amit ott találni) ha jailbreakelt a [NEM TELCSI!]d, ha nem, akkor sajnos ez a funkció Nálad ki fog maradni :)

ha bármi kérdésed van, sikíccs :D

Nos ez a konvertálós dolog megy, de és eredeti divx-be felrakva szeretném nézni, és programom meg ilyesmi van hozzá, csak azt nem tudom, hogyan juttassam fel a szifonra...  :D

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #102 Dátum: 2009, 08 28, 01:08:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos ez a konvertálós dolog megy, de és eredeti divx-be felrakva szeretném nézni, és programom meg ilyesmi van hozzá, csak azt nem tudom, hogyan juttassam fel a szifonra...  :D

Próbáld meg áthúzni. (divix)
A ZIPes kérdésedre meg azon az oldalon van a válasz ahonna letöltötted a témát, vagy valamit. Ugyan ott le van írva hogy mennek rá azok a cuccok az iPhonra.

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #103 Dátum: 2009, 08 28, 01:15:03 »
Lehetne egy olyan kérésem, hogy a megfelelő topikban tegyétek fel a kérdéseket? "ZENÉK VIDEOK KEZELÉSE'

Ide: You are not allowed to view links. Register or Login

irmes

  • Vendég
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #104 Dátum: 2009, 08 28, 11:00:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehetne egy olyan kérésem, hogy a megfelelő topikban tegyétek fel a kérdéseket? "ZENÉK VIDEOK KEZELÉSE'

Ide: You are not allowed to view links. Register or Login
   Bocs, nem vettem észre, hogy van ilyen is...  :( legközelebb figyelek!  :)

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #105 Dátum: 2009, 08 28, 11:15:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
   Bocs, nem vettem észre, hogy van ilyen is...  :( legközelebb figyelek!  :)

Semmi baj ;)

irmes

  • Vendég
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #106 Dátum: 2009, 08 28, 22:02:11 »
Nekem egy olyan progi kéne, amely kijelzi minden hónapban a letelefonált perceket, és az adatforgalmat. Előre is thanks!  ;)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #107 Dátum: 2009, 08 28, 22:09:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem egy olyan progi kéne, amely kijelzi minden hónapban a letelefonált perceket, és az adatforgalmat. Előre is thanks!  ;)

Na erről már volt szó, hogy van ilyen az iPhone-ban, csak nem találom a hozzászólást... Egyébként ez engem is érdekel.

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #108 Dátum: 2009, 08 28, 22:35:40 »
Kiírja a hátralévő időt (pillanatnyi terhelésből számol)Beszélgetési idő, készenlét, stb.
Feltőltés-152MB
Letőltés-1,6GB
Bármikor nullázható
ELÉRÉS
Generál-Usage
Pont be van kapcsolva az Internet Tethering


Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #109 Dátum: 2009, 08 28, 23:42:08 »
A húzással nyitható zárt a kikapcsoló gomb kivételével hogyan lehet aktiválni?

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #110 Dátum: 2009, 08 28, 23:45:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A húzással nyitható zárt a kikapcsoló gomb kivételével hogyan lehet aktiválni?

Home gombbal. Félsz, hogy elkopik? :D

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #111 Dátum: 2009, 08 29, 00:27:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!

DivX filmet az ingyenes Videora iPhone converter segítségével  konvertálhatod iPhone-kompatibilissé - ne aggódj, abszolúte analfabéták is tudják használni, csak használd az alapbeállításokat, ha nem értesz hozzá (én elkezdtem berakni a HQ minőséget de sajnos lejátszhatatlan file lett a vége), még az iTunes-al is syncel, így gyakorlatilag ugyanúgy másolhatsz rá filmeket, mintha zenét raknál rá. google a barátod, ha beírod a nevét a programnak, első válaszként a linkjét dobja ki.

a második kérdésed alatt nem tudom mit értessz. a dashboardot módosító témára gondolsz, vagy warezra? ha témát akarsz rárakni, akkor irány a cydia (én nem kerestem soha más témákat, csak amit ott találni) ha jailbreakelt a [NEM [NEM TELCSI!]!]d, ha nem, akkor sajnos ez a funkció Nálad ki fog maradni :)

ha bármi kérdésed van, sikíccs :D

Nekem úgy tünik mintha online konvertálna. Jól látom?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #112 Dátum: 2009, 08 29, 09:16:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Home gombbal. Félsz, hogy elkopik? :D

Még nem jött meg a készülék, így nincs mitől félnem. Csak a T-mobile-nál kiállított készüléket tudtam tapizni. Azon a Home gombra rá lehetett állítani dupla nyomásra, hogy mi történjen, de zár nem volt köztük. Igaz pl. a General - Usage menü sem volt benne...
Szóval milyen akció kell a Home-nak, hogy zárjon? Hosszú nyomvatartás?  :)

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #113 Dátum: 2009, 08 29, 12:34:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még nem jött meg a készülék, így nincs mitől félnem. Csak a T-mobile-nál kiállított készüléket tudtam tapizni. Azon a Home gombra rá lehetett állítani dupla nyomásra, hogy mi történjen, de zár nem volt köztük. Igaz pl. a General - Usage menü sem volt benne...
Szóval milyen akció kell a Home-nak, hogy zárjon? Hosszú nyomvatartás?  :)
A home gomb csak a programokat zárja be, és készenlétböl azzal is fel lehet ébreszteni amikor elöjön a csuszkazár. Lezárni és kinyitni csak a csuszkával lehet tudtommal, vagy az automata zár lezár.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #114 Dátum: 2009, 08 29, 13:04:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A home gomb csak a programokat zárja be, és készenlétböl azzal is fel lehet ébreszteni amikor elöjön a csuszkazár. Lezárni és kinyitni csak a csuszkával lehet tudtommal, vagy az automata zár lezár.

Lezárni a csuszkával? Mert kinyitni az rendben van. Ugyanolyan, mint a Winmo-n az S2U2. Na majd meglátom, ha kezemben lesz a masina.  :)

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #115 Dátum: 2009, 08 29, 13:18:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lezárni a csuszkával? Mert kinyitni az rendben van. Ugyanolyan, mint a Winmo-n az S2U2. Na majd meglátom, ha kezemben lesz a masina.  :)
Bocsi már én is belekeveredtem. Csak kinyitni lehet a csúszkával, lezárni a felső gombbal lehet :oops:

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #116 Dátum: 2009, 08 29, 13:24:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocsi már én is belekeveredtem. Csak kinyitni lehet a csúszkával, lezárni a felső gombbal lehet :oops:

 :D
Akkor végülis jó helyen jártam. Reméltem, hogy van lehetőség a Home gombra rárakni valahogy...

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #117 Dátum: 2009, 08 29, 13:44:43 »
Mi a helyzet a flash tartalmú oldalakkal? Mert a T-mobil -nál levő készüléken beírtam a You are not allowed to view links. Register or Login -t és a menük nem jelentek meg, hanem csak a helyük. A te készülékeden ez hogy működik?

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #118 Dátum: 2009, 08 29, 13:47:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:D
Akkor végülis jó helyen jártam. Reméltem, hogy van lehetőség a Home gombra rárakni valahogy...
Goglival keres rá 3GS magyar nyelvü használati útmutatóra.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #119 Dátum: 2009, 08 29, 15:37:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Goglival keres rá 3GS magyar nyelvü használati útmutatóra.

Az már megvan, de nincs benne a flash tartalmú oldalak megjelenítése.
Más: az iTunes-on keresztül működik ugyebár a levelek és egyebek szinkronizálása. Van-e másik program az Outlook-on kívül, amit támogat?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #120 Dátum: 2009, 08 29, 15:50:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az már megvan, de nincs benne a flash tartalmú oldalak megjelenítése.
Más: az iTunes-on keresztül működik ugyebár a levelek és egyebek szinkronizálása. Van-e másik program az Outlook-on kívül, amit támogat?
Közben már találtam erre infót az apple.com-on :)

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #121 Dátum: 2009, 08 29, 15:56:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az már megvan, de nincs benne a flash tartalmú oldalak megjelenítése.


Nincs Flash megjelenítés a Safariban, azért nem találod. Majd jönnek a JB szakértők, és megmondják, mennyire lehet ezt hekkelni. Külön progik visznek youTube-ot és hasonlókat, de az Opera Mobile-ban megszokott módon nem lehet Flash-es oldalakat nézegetni.

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #122 Dátum: 2009, 08 29, 16:37:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mi a helyzet a flash tartalmú oldalakkal? Mert a T-mobil -nál levő készüléken beírtam a You are not allowed to view links. Register or Login -t és a menük nem jelentek meg, hanem csak a helyük. A te készülékeden ez hogy működik?

Viccelsz? A Safarival? A mi oldalunkon a kiemelt cikkek egy fél óráig rugóznak, és minden fles tartalom működik, aminincs letiltva. Sajna ha az oldal olyan videot tartalmaz ami nem a YouTube oldaláról származik, nem jásza le még, talán a 3.1-el már igen.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #123 Dátum: 2009, 08 29, 21:00:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Viccelsz? A Safarival? A mi oldalunkon a kiemelt cikkek egy fél óráig rugóznak, és minden fles tartalom működik, aminincs letiltva. Sajna ha az oldal olyan videot tartalmaz ami nem a YouTube oldaláról származik, nem jásza le még, talán a 3.1-el már igen.

Ez a 3-as szoftver újítása, vagy valami JB-es hekkelés eredménye?

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iPhone általános beszélgetés
« Reply #124 Dátum: 2009, 08 29, 21:51:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a 3-as szoftver újítása, vagy valami JB-es hekkelés eredménye?

A 3.0 megjelenése óta foglalkoztat az iPhone, hogy mit tud a 2.x verzió fogalmam sincs. A GS az első készülék ami a kezembe volt, idáig a Symbiánt, és a WinMot preferáltam. Müködésben a Linux alapokra tervezet Androidhoz áll közelebb szerintem. A 3.0-ban WinMos szemmel mosolyogtató újdonságokkal találkoztam, ami kis lépés a PDA világában, de nagy lépés az iPhone számára a konvergevcia nevében, mindezt a piac legstabilabb OS-vel. Nem érdemes a JB-t firtatni, hiszen arról van szó,  mit lehet kihozni a rendszerekből. Az Apple szerette volna biztonságossabbá tenni a renszerét, ezért is vannak ezek a lezárások, korlátozások. Ha nem így volna, már meg tudta volna tenni a megfelelő intézkedéseket az iTunes-on keresztül az Apple oldalára feljelentkezett felhasználókkal szemben, de a T-Mobil készülékek visszahívására is hivatkozhatnák.
A 3.0 alatt már alapból így működik a Safari.