2024, 03 29, 09:03:17

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1209010 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #100 Dátum: 2009, 07 30, 00:37:21 »
Reméljük, folytatódni fog ez a videó, a kicsomagolás jópofa lett.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LR4XyXTF9_E[/youtube]

Nem elérhető Stefun

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Legend
  • PDA ROM: CM 7.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #101 Dátum: 2009, 07 30, 08:51:47 »
Mivel ebben is 800-as proci van, mint az én gépemben, plusz a video lejátszása meggyözö volt (erös kijelzö dacára) legalább is a youtube-on, márcsak egy wi-fi, gps gyorsasági, megbizhatósági összehasonlitó teszt kellene az Asus P565-tel. Mivel szerencsére nincs kedvenc márkám pda-ban, igy gyözzön a jobbik alapon választanék.
De jaj annak aki kikezd a P565-tel!  :D

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #102 Dátum: 2009, 07 30, 10:07:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel ebben is 800-as proci van, mint az én gépemben, plusz a video lejátszása meggyözö volt (erös kijelzö dacára) legalább is a youtube-on, márcsak egy wi-fi, gps gyorsasági, megbizhatósági összehasonlitó teszt kellene az Asus P565-tel. Mivel szerencsére nincs kedvenc márkám pda-ban, igy gyözzön a jobbik alapon választanék.
De jaj annak aki kikezd a P565-tel!  :D

Nem sok értelme van a két készüléket processzor alapján összehasonlítani, hiszen az egyikben XScale, a másikban ARM CPU dolgozik, ráadásul teljesen más körítéssel. A P565-öt szerintem bűn volt 128 MB RAM-mal kiadni. Ha egy gyártó a "leggyorsabb" jelzőt meglovagolva dob piacra egy PDA-t, ne spóroljon a memórián se. Bár ha nem is tervezett WM6.5 frissíthetőséget, akkor megteszi a 128 MB.

Nem elérhető Stefun

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Legend
  • PDA ROM: CM 7.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #103 Dátum: 2009, 07 30, 12:37:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem sok értelme van a két készüléket processzor alapján összehasonlítani, hiszen az egyikben XScale, a másikban ARM CPU dolgozik, ráadásul teljesen más körítéssel. A P565-öt szerintem bűn volt 128 MB RAM-mal kiadni. Ha egy gyártó a "leggyorsabb" jelzőt meglovagolva dob piacra egy PDA-t, ne spóroljon a memórián se. Bár ha nem is tervezett WM6.5 frissíthetőséget, akkor megteszi a 128 MB.

Jo pár hónapja megvan az Asusom de idáig nem volt gon a memoriával. (ez nem Htc hogy memoria szivárgás legyen)
Én ugy tudtam hogy a memoria irás-olvasás határozza meg a sebességet... Nekem tök mindegy a proci tipusa a végeredmény a lényeg. Bár leginkább nekem a wvga kijelzö lenne a lényeg több minden fér el rajta (today). Ebböl következik hogy az Omnián is élböl letiltanám ezt a widget vagy micsudát rajta. Éljen a tiszta win mobil felület!

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #104 Dátum: 2009, 07 30, 12:43:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valami készülőben van.A vodánál majd 20.000 ft -al csökkentették az 1-es árát.Elkezdték kinyomatni az 1-est. Szerintem 1-2 héten belül lehet, hogy lesz a vodánál 2-es.

Nem egy rossz gondolat de még várok... várok várok... :D
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #105 Dátum: 2009, 07 30, 13:12:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jo pár hónapja megvan az Asusom de idáig nem volt gon a memoriával. (ez nem Htc hogy memoria szivárgás legyen)
Én ugy tudtam hogy a memoria irás-olvasás határozza meg a sebességet... Nekem tök mindegy a proci tipusa a végeredmény a lényeg. Bár leginkább nekem a wvga kijelzö lenne a lényeg több minden fér el rajta (today). Ebböl következik hogy az Omnián is élböl letiltanám ezt a widget vagy micsudát rajta. Éljen a tiszta win mobil felület!

AZ Omniában is 128 MB van, és azért figyelni kell, hogy ne fusson az összes kedvenc cuccom, mielőtt az iGO8-at elindítom. WM6.5-tel pedig már eleve úgy 20 MB mínusszal indul a gép.

A widget nálam is azonnal kikapcsolásra került eddig is, és jó eséllyel ezután is. Viszont a Touch UI 2.0 valószínűleg maradni fog, ha majd egyszer olyan készülékem lesz. A tiszta WM felület 6.1 alatt annyira gáz, hogy még a 3,7" kijelzőn is cerka kell hozzá. Azt pedig én nem használok, éljen az egykezes működtetés!

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #106 Dátum: 2009, 07 30, 15:45:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
AZ Omniában is 128 MB van, és azért figyelni kell, hogy ne fusson az összes kedvenc cuccom, mielőtt az iGO8-at elindítom. WM6.5-tel pedig már eleve úgy 20 MB mínusszal indul a gép.

A widget nálam is azonnal kikapcsolásra került eddig is, és jó eséllyel ezután is. Viszont a Touch UI 2.0 valószínűleg maradni fog, ha majd egyszer olyan készülékem lesz. A tiszta WM felület 6.1 alatt annyira gáz, hogy még a 3,7" kijelzőn is cerka kell hozzá. Azt pedig én nem használok, éljen az egykezes működtetés!
Vagy egér. Ami nem lesz a II-esben :'(
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Pix

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 386
  • §
  • PDA: LG G4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #107 Dátum: 2009, 07 30, 16:22:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vagy egér. Ami nem lesz a II-esben :'(
Anyagiakon túl engem is az zavar a leginkább, hogy oda a D-pad funkció, bár valószínűleg ez az elkövetkezőkben tendencia lesz a WM háza táján.

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #108 Dátum: 2009, 07 30, 17:56:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Anyagiakon túl engem is az zavar a leginkább, hogy oda a D-pad funkció, bár valószínűleg ez az elkövetkezőkben tendencia lesz a WM háza táján.
Nekem a 4 irányú joy-ok fognak hiányozni... Egy telefonszámot így is nehéz kikeresni, amikor 1-2-vel kellene csak lejjebb bökni. Olyankor jól jött :)
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető Stefun

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Legend
  • PDA ROM: CM 7.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #109 Dátum: 2009, 07 30, 18:04:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
AZ Omniában is 128 MB van, és azért figyelni kell, hogy ne fusson az összes kedvenc cuccom, mielőtt az iGO8-at elindítom. WM6.5-tel pedig már eleve úgy 20 MB mínusszal indul a gép.

A widget nálam is azonnal kikapcsolásra került eddig is, és jó eséllyel ezután is. Viszont a Touch UI 2.0 valószínűleg maradni fog, ha majd egyszer olyan készülékem lesz. A tiszta WM felület 6.1 alatt annyira gáz, hogy még a 3,7" kijelzőn is cerka kell hozzá. Azt pedig én nem használok, éljen az egykezes működtetés!

Annyian mongyák hogy "használhatatlan a WM. Na most jól megkérdezem : Mi az ami rossz a winmobil felületében?. Hiszen ha használod a készüléket, nyilván valamelyik programot nyitod meg és azt használod. Programok meg aztán had ne mongyam mennyi van rá...(mint az oroszok)
Én pl. cerkát irásnál használok...ö..vagy is használtam eddig (jó pár évig) amig resco keyboard volt fent. Most leltem a FingerKeyb-2-re amint kiprobáltam, egyböl töröltem a resco-t. Ehez még cerka sem kell magyar ékezetes, nem teljes képernyös és mégis ujjal lehet tapizni.
Szal direkt kerestem olyan hibát a sokat szidott winben amit nem lehet programmal javitani...de nem találtam pedig igen csak kihasználom a tudását.

Én ezért nem fogok frissiteni 6.5-re csak a helyet foglalja no meg az a today felület,.... nem értem miért kell annyira eröltetni ezt a csuszi, huza-vona funkciot....
D-pad-ot csak ritkán használom mikor a játék olyan. Föleg a jobbra-balra irányt nem használom programokban.( felesleges)

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #110 Dátum: 2009, 07 30, 18:20:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Annyian mongyák hogy "használhatatlan a WM. Na most jól megkérdezem : Mi az ami rossz a winmobil felületében?. Hiszen ha használod a készüléket, nyilván valamelyik programot nyitod meg és azt használod. Programok meg aztán had ne mongyam mennyi van rá...(mint az oroszok)
Én pl. cerkát irásnál használok...ö..vagy is használtam eddig (jó pár évig) amig resco keyboard volt fent. Most leltem a FingerKeyb-2-re amint kiprobáltam, egyböl töröltem a resco-t. Ehez még cerka sem kell magyar ékezetes, nem teljes képernyös és mégis ujjal lehet tapizni.
Szal direkt kerestem olyan hibát a sokat szidott winben amit nem lehet programmal javitani...de nem találtam pedig igen csak kihasználom a tudását.

Én ezért nem fogok frissiteni 6.5-re csak a helyet foglalja no meg az a today felület,.... nem értem miért kell annyira eröltetni ezt a csuszi, huza-vona funkciot....
D-pad-ot csak ritkán használom mikor a játék olyan. Föleg a jobbra-balra irányt nem használom programokban.( felesleges)
Részben egyetértek veled de a titaniumot pontosan azért találták ki, hogy könnyebben lehessen használni cerka nélkül ha megnézed a sima win 6.1 todayt akkor arra mindent lehet mondani csak azt nem, hogy szép és ujjbarát.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #111 Dátum: 2009, 07 30, 18:24:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Részben egyetértek veled de a titaniumot pontosan azért találták ki, hogy könnyebben lehessen használni cerka nélkül ha megnézed a sima win 6.1 todayt akkor arra mindent lehet mondani csak azt nem, hogy szép és ujjbarát.

Persze, de ehhez nem kell WM6.5, a Mobile Shell 3 is megteszi, sőt, sokak szerint még jobb is.
Én is mindent a saját, bevált programjaimmal oldok meg, szóval nekem se hiányzik a Titanium és a Widget sem, de a TouchWiz 2 olyan mélységben mászik bele a WM lelkivilágába, amit egyik korábban említett progi sem tesz meg. Szóval első nekifutásra az Omnia II-t (vagy PRO-t) én MS3 + TW2 kombinációval indítanám.

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #112 Dátum: 2009, 07 30, 18:43:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Annyian mongyák hogy "használhatatlan a WM. Na most jól megkérdezem : Mi az ami rossz a winmobil felületében?. Hiszen ha használod a készüléket, nyilván valamelyik programot nyitod meg és azt használod. Programok meg aztán had ne mongyam mennyi van rá...(mint az oroszok)
Én pl. cerkát irásnál használok...ö..vagy is használtam eddig (jó pár évig) amig resco keyboard volt fent. Most leltem a FingerKeyb-2-re amint kiprobáltam, egyböl töröltem a resco-t. Ehez még cerka sem kell magyar ékezetes, nem teljes képernyös és mégis ujjal lehet tapizni.
Szal direkt kerestem olyan hibát a sokat szidott winben amit nem lehet programmal javitani...de nem találtam pedig igen csak kihasználom a tudását.

Én ezért nem fogok frissiteni 6.5-re csak a helyet foglalja no meg az a today felület,.... nem értem miért kell annyira eröltetni ezt a csuszi, huza-vona funkciot....
D-pad-ot csak ritkán használom mikor a játék olyan. Föleg a jobbra-balra irányt nem használom programokban.( felesleges)
Már értem miért áradozol a gépedről.A Samsung példát vehetne milyen program támogatással kell piacra dobni egy készüléket. A miénk ehez képest hányás volt.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #113 Dátum: 2009, 07 30, 18:45:32 »
Az előző, kicsomagolós videó folytatása, a téma ezúttal a külső:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CkhG3jddfRQ[/youtube]

Jobb, ha direktben a YouTube-on nézitek HD-ben. :taps:


Zwiebel kollégának hála, itt van még egy, ezúttal a CNET Asia-tól:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eogG5PJj9qE[/youtube]

Nem elérhető Stefun

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Legend
  • PDA ROM: CM 7.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #114 Dátum: 2009, 07 30, 19:49:04 »
Hát ennek tényleg batár képernyöje van. Már-már Awesome.
Ugy láttam picit nehézkesen kezeli ezt a widget felületet meg a három tuday-on a programok megjelenitését. De én ugysem használnám....a többi fájl kezelését meg vágja mint a mach3 borotva.
Ö.. nekem gyanus...túl jól vitte a videot teljes képernyön is...! Most vagy ilyen könnyen "mozgatható" ez a kijelzö fajta, vagy ennyire erös lenne a proci, vagy csak jól van optimalizálva...(most elkapták) ?

(Cornetto72: Az Asus P565 föleg Wi-fi és GPS-ben jóóó ami más készülékeknél cinkes szokott lenni. Ezért is vagyok kiváncsi csak erre a két funkciora az Omniában. Ha ezek legalább ugyan olyan jók, jobbak akkor hivom a taxit szegény P565-ösömnek. )
ON:....

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #115 Dátum: 2009, 07 30, 20:30:24 »
Erős az OMAP3440 videó gyorsítója. Itt van egy általa felvett videó (DI = 720x480):

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=k4ZIHh4N7W0[/youtube]

Nem elérhető Pix

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 386
  • §
  • PDA: LG G4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #116 Dátum: 2009, 07 30, 21:44:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem a 4 irányú joy-ok fognak hiányozni... Egy telefonszámot így is nehéz kikeresni, amikor 1-2-vel kellene csak lejjebb bökni. Olyankor jól jött :)

Nekem is az fog hiányozni a tekerés, nem is az egérke.

You are not allowed to view links. Register or Login
Föleg a jobbra-balra irányt nem használom programokban.( felesleges)
TC és más fájlkezelőben a visszára igen hasznos volt.


Jómagam szintén a külső programokra esküszöm bár az első PDA-m. Épp ezért nem dobom el az agyam ettől a kockától, mert tudom, hogy összesen hatszor fogom kb. használni. Az idejét sem tudom mikor voltam utoljára a main menüben vagy mikor használtam widgetet.

MS nem jött be.

A tuti kombo: PocketPlus, Spb Weather, Time, Diary, Travel, PhoneSuit, Sun 'n Moon.

Nem elérhető miky

  • Hozzászólások: 757
  • PDA: LG V20
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #117 Dátum: 2009, 07 30, 23:05:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erős az OMAP3440 videó gyorsítója. Itt van egy általa felvett videó (DI = 720x480):

Hát szerintem ez a videó nem az erősségéről árulkodik,
hiszen össze vissza akadozik!
Sajnos nem folyamatos... még mindig! :'(

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #118 Dátum: 2009, 07 30, 23:27:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát szerintem ez a videó nem az erősségéről árulkodik,
hiszen össze vissza akadozik!
Sajnos nem folyamatos... még mindig! :'(

Ugyanazt néztük? Nekem csak az elején akadt meg, amikor rántott rajta egy nagyot az "operatőr". Ahhoz komolyabb HW kellene, de nem is tipikus alkalmazás.
Jobb lenne az eredetit nézni, nem a YT-ra konvertáltat, de egyelőre ez van.

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #119 Dátum: 2009, 07 31, 01:53:55 »
Wallpaper pack WVGA:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #120 Dátum: 2009, 07 31, 10:19:57 »
A pocketnow.com videójának harmadik része, ezúttal a widgetekről:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g7mIUpACLOE[/youtube]

Újfent a HD-ben megtekintést javaslom. :ok:

Nem elérhető polonic

  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #121 Dátum: 2009, 07 31, 10:29:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A pocketnow.com videójának harmadik része, ezúttal a widgetekről:



Újfent a HD-ben megtekintést javaslom. :ok:

Nekem feltűnt, hogy nem mindig reagál az érintésre a képernyő, meg mintha erősen nyomná. Ennyire képes az a szuper rezisztív technológia?  :hmm:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #122 Dátum: 2009, 07 31, 10:55:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem feltűnt, hogy nem mindig reagál az érintésre a képernyő, meg mintha erősen nyomná. Ennyire képes az a szuper rezisztív technológia?  :hmm:

Erre nem tudok mit mondani, amíg nem próbáltam. Több helyen is írták, hogy jobban reagál, mint pl. a HTC Touch HD kijelzője.

Nem elérhető polonic

  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #123 Dátum: 2009, 07 31, 11:03:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erre nem tudok mit mondani, amíg nem próbáltam. Több helyen is írták, hogy jobban reagál, mint pl. a HTC Touch HD kijelzője.
Értem. Ezt persze nem tényként írtam. Csak egy megfigyelés. De majd az itteni felhasználók beszámolnak róla, mi az igazság.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kisgida88

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: ASUS Zenfone 2
  • PDA ROM: Mindíg a legfrissebb gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #124 Dátum: 2009, 07 31, 11:37:42 »
A videókat elnézve azt mondom, hogy ez "alapból" se- semmi, hát még ha majd "rágyúrnak" kicsit a menüjére, stb-re...  :ok: :taps:
Hevesen spórolok...  :D