2024, 09 21, 19:55:46

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234194 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24825 Dátum: 2011, 10 24, 14:37:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Szeretném feltenni ezt a szép lapozgatós órát amit itt találtam:
You are not allowed to view links. Register or Login

,de SR után azt írja,hogy nincs társított alkalmazás.
Mi lehet a gond?
Tudom,hogy s2u2-vel,vagy SPB3.5-el menne ez az óra de ezt a 2 programot nem szeretném feltenni.

Köszike
Ez spb-vel és s2u2-vel sosem fog menni, mert nem hozzá való. Ez a titanium gyári today felülethez van (ha jól tudom  :-X )
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető szteff

  • Hozzászólások: 40
  • Navigáció / Navigation: iGO8.3.2
  • PDA: Galaxy S4 mini (I9195)
  • PDA ROM: I9195XXUAMF7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24826 Dátum: 2011, 10 24, 15:22:26 »
Üdv Mindenkinek!

Egy HTC Flyert próbálok összehozni a Samsung Omnia 2-el wifi hotspot-on keresztül. Az Omnián a WMWifiRouter progi megy, ami egy laptoppal kipróbálva jól működik. Viszont a Flyer-ben még csak meg sem jelenik, hogy van ilyen wifi hálózat.
Más wifit lát a Flyer és működik is azokkal.

Tudna valaki segíteni a megoldásban, beállításban?

Flyer-en 2.3.4-es android van, t-mobilos, nem rootolt.

(Androidos oldalon is érdeklődtem a témában.)

Szteff

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24827 Dátum: 2011, 10 24, 16:09:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv Mindenkinek!

Egy HTC Flyert próbálok összehozni a Samsung Omnia 2-el wifi hotspot-on keresztül. Az Omnián a WMWifiRouter progi megy, ami egy laptoppal kipróbálva jól működik. Viszont a Flyer-ben még csak meg sem jelenik, hogy van ilyen wifi hálózat.
Más wifit lát a Flyer és működik is azokkal.

Tudna valaki segíteni a megoldásban, beállításban?

Flyer-en 2.3.4-es android van, t-mobilos, nem rootolt.

(Androidos oldalon is érdeklődtem a témában.)

Szteff
Nekem custom romokkal fordult már elő HTC készülékekkel, hogy nem is látta a wifi hálózatot, én ilyenkor a következőt szoktam csinálni: beállítások/vezetélknélüli és hálózati beáll./wifi beállítások -> menü gomb -> speciális/szabályozó domain. Itt szoktam állítgatni a csatornát, és általában jó lesz. A jelenlegi romomnál is ezt kellett, 13 csatornán van és így működik tökéletesen. Nem tudom neked jó lesz e így, de egy próbát megér.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Kiscsávó

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/I8000XEHJG5/I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24828 Dátum: 2011, 10 24, 16:32:40 »
Sziasztok.

Kis segítség kellene. Felraktam a Rapid Sense romot az O2-re.
Amikor hív valaki csak a telefonszámát írja ki a nevét nem.
Ha a kedvencek közé teszem fényképpel együtt akkor minden ok.

Valakinek van ötlete?

Nem elérhető szteff

  • Hozzászólások: 40
  • Navigáció / Navigation: iGO8.3.2
  • PDA: Galaxy S4 mini (I9195)
  • PDA ROM: I9195XXUAMF7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24829 Dátum: 2011, 10 24, 18:16:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem custom romokkal fordult már elő HTC készülékekkel, hogy nem is látta a wifi hálózatot, én ilyenkor a következőt szoktam csinálni: beállítások/vezetélknélüli és hálózati beáll./wifi beállítások -> menü gomb -> speciális/szabályozó domain. Itt szoktam állítgatni a csatornát, és általában jó lesz. A jelenlegi romomnál is ezt kellett, 13 csatornán van és így működik tökéletesen. Nem tudom neked jó lesz e így, de egy próbát megér.

Köszi!

Egy bizonyos Wifi Analyzer programmal látni a keresett hálózatot, de amikor rákattintok a programon belül, hogy arra csatlakozzon, akkor kiírja, hogy "AdHoc is not supported by Android platform yet!"

A WMWifiRouterben pedig a beállításnál vagy az AdHoc-ot lehet választani vagy "none", de ilyenkor meg egy másik hálózatra akar rákapcsolódni.

Szóval, valahol itt van a kutya elásva, csak nem tudom a megoldást (már ha van). Egyébként a 11-es csatornán küldi-kapja a jelet.

Szteff

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24830 Dátum: 2011, 10 24, 18:48:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.

Kis segítség kellene. Felraktam a Rapid Sense romot az O2-re.
Amikor hív valaki csak a telefonszámát írja ki a nevét nem.
Ha a kedvencek közé teszem fényképpel együtt akkor minden ok.

Valakinek van ötlete?
Elvileg akkor csinál ilyet ha a névjegyek nem a pda-n vannak hanem a sim-n vagy máshol... ??!!  :oops:
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24831 Dátum: 2011, 10 26, 01:42:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok
Nagyon nagy gondban vagyok.
addig tettem vettem amig a samu usb kapcsolata végleg megszakadt.
Látja a WIN7, de" a hordózható ezköz nem inditható el , hibakód 10."Probáltam frissiteni az illesztőprogramot(WPD) is , de semmi nem változott
Megcsináltam a HR-t, a win7 felismeria a gépet as-módban, de a my storage-storage módban nem tesz semmit, újra raktam a romot Rapid nxxjj1 naked,de semmi változás.

aszem nagy gubancban vagyok....
kérlek segitsetek ha tudtok.

Előre is köszi

Attila
Szia.Nekem is csinált ilyet,hogy hordozható eszközként nem ismerte fel csak active sync-el.Nekem a gps gate nevű program kavart bele.Indításkor indult automatikusan ez a progi is és valamiért "meghülyítette"a telót.Nézd végig mik indulnak a windowsal együtt és kapcsold ki azt ami gyanús lehet. (egy ötlet,egy próbát megér)
Lappyo

Nem elérhető Catkiller

  • Hozzászólások: 73
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000
  • PDA ROM: i8000XEHJG5 WM 6.5 Pro RAPIDAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24832 Dátum: 2011, 10 27, 05:23:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lockscreen használatakór a hívás információ kép nagyobbítása WM 6.5-nél

Kicsit belepiszkáltam ebbe a cpr fájlba is.
Ha valaki csak azért teszi fel az Inesoft programot hogy, nagyobb legyen a kép bejövő híváskor, már nem lesz szükség rá.
Megoldottam és mellékelem a cpr fájlt, bekell másolni a windows könyvtárba felülírva a régit.
Természetesen az Anzo féle Lockscreen-nel tettem  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login



Üdv! Megpróbáltam letölteni de miuátn kivártam a 20 mp-et utána-Download-ééés AZ OLDAL NEM TALÁLHATÓ

Van más link?
Köszönöm!
A Kutya az egyetlen aki jobban szeret Téged saját magánál .

Nem elérhető Samis

  • Hozzászólások: 14
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: NXXIL3/TMHIL3/BOIL1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24833 Dátum: 2011, 10 27, 09:55:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia Küldtem PÜ-t

laci1117 Küldtem PÜ-t megkaptad?

Nem elérhető blueprint

  • Hozzászólások: 50
  • Navigáció / Navigation: Omnia II i8000
  • PDA: samsung omnia II i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3 Tmobile
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24834 Dátum: 2011, 10 29, 13:02:15 »
Jesszussss, nagy ...arban vagyok :S a lényeg az hogy, nem tudom mit tettem vagy vmi na neki is állok.
Hanggal van nagy baj!!
Ha hívnak csörög a telo van hangja, de ha felveszem nem hallok semmit ha én hívok detto ugyan úgy nem hallom hogy csörögne ha meg felveszik nem hallom. Ha elindítom a zenét nem hallani most is megy... de ha meg beledugom a fülest semmi baj. Hát most hogy őszinte legyek arra nem tudom használni amire kitalálták...a telefon le sem esett így aligha lett vmi baja...
De akkor meg ha hívnak miért hallom a csengőhangom és ha meg megy a vm akkor miért nem szól a hangszórója?
Előre is nagy köszönet!!
Kiegészítem annyival, hogy most kikapcsoltam újraindítom és kikapcsolásnál volt az a bucsú hang is. Bekapcsolásnál meg kiírta azt amikor beledugom a fülest, lehet azt hinné, hogy bele van dugva hol ott nincs?
és ezért nem hallanám a dolgokat?
Na probléma megoldva ez a buta azt hitte hogy bevan dugva, amikor kihúztam akkor írta ki azt amit akkor szokott amikor bedugtam de 1 kis variálással visszalehetett bolondítani...lehet ráfér lassan majd egy rom frissítés..

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24835 Dátum: 2011, 10 29, 14:12:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jesszussss, nagy ...arban vagyok :S a lényeg az hogy, nem tudom mit tettem vagy vmi na neki is állok.
Hanggal van nagy baj!!
Ha hívnak csörög a telo van hangja, de ha felveszem nem hallok semmit ha én hívok detto ugyan úgy nem hallom hogy csörögne ha meg felveszik nem hallom. Ha elindítom a zenét nem hallani most is megy... de ha meg beledugom a fülest semmi baj. Hát most hogy őszinte legyek arra nem tudom használni amire kitalálták...a telefon le sem esett így aligha lett vmi baja...
De akkor meg ha hívnak miért hallom a csengőhangom és ha meg megy a vm akkor miért nem szól a hangszórója?
Előre is nagy köszönet!!
Kiegészítem annyival, hogy most kikapcsoltam újraindítom és kikapcsolásnál volt az a bucsú hang is. Bekapcsolásnál meg kiírta azt amikor beledugom a fülest, lehet azt hinné, hogy bele van dugva hol ott nincs?
és ezért nem hallanám a dolgokat?
Na probléma megoldva ez a buta azt hitte hogy bevan dugva, amikor kihúztam akkor írta ki azt amit akkor szokott amikor bedugtam de 1 kis variálással visszalehetett bolondítani...lehet ráfér lassan majd egy rom frissítés..
Ez a hiba inkább hardware-es mint software-es, ami annyit tesz, hogy mechanikus hibáról van inkább szó.A füles hüvelyében lévő kapcsoló lamella jobb esetben csak beragadt, rosszabb estben, ha ez gyakran fordul elő, akkor elfáradt és ez esetben csak a csere jelent végleges megoldást.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24836 Dátum: 2011, 10 29, 15:12:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a hiba inkább hardware-es mint software-es, ami annyit tesz, hogy mechanikus hibáról van inkább szó.A füles hüvelyében lévő kapcsoló lamella jobb esetben csak beragadt, rosszabb estben, ha ez gyakran fordul elő, akkor elfáradt és ez esetben csak a csere jelent végleges megoldást.

Nem biztos hogy hardware-es nekem is volt egyszer ilyen hogy elállítgattam a szervizmenüben valamid de csak hardreset segített a bajon!  :(

Nem elérhető Kiscsávó

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/I8000XEHJG5/I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24837 Dátum: 2011, 10 29, 22:17:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elvileg akkor csinál ilyet ha a névjegyek nem a pda-n vannak hanem a sim-n vagy máshol... ??!!  :oops:

Eddig minden rendben ment csak most felraktam kipróbálni a szöggyári romot és azóta csinálja. A romot megtartanám mert elég gyors. Lehet ez a probléma?

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24838 Dátum: 2011, 10 29, 22:47:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eddig minden rendben ment csak most felraktam kipróbálni a szöggyári romot és azóta csinálja. A romot megtartanám mert elég gyors. Lehet ez a probléma?
Pontosan erről van szó,hogy romot cseréltél...töröl mindent.  :) A romnak semmi baja,megtarthatod!  :D
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24839 Dátum: 2011, 10 29, 23:40:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eddig minden rendben ment csak most felraktam kipróbálni a szöggyári romot és azóta csinálja. A romot megtartanám mert elég gyors. Lehet ez a probléma?
Én megpróbálnám a füles csatlakozójának az alját megpiszkálni óvatosan. Nekem is volt ilyen anno, egy kis szösztől beragadt.

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető odin

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: omni2
  • PDA ROM: win 6,5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24840 Dátum: 2011, 10 30, 21:50:46 »
Sziasztok!

Régebben már voltam itt sokat de más nick névvel.

Olyan problémám van hogy azt vettem észre hogy amikor bluetooth stereo headsettel hallgatok zenét akkor
nem ugy szol mint jackan keresztül.
értem ez alatt wow hd, plusz az egyéb hangszinek pl: jazz,pop,rock
semmi változás....

Ezeket nem viszi át a bluetooth?? vagy van valami lejátszo ami jobb mint a gyári?

Köszönöm a segítséget :-)

Nem elérhető Lew

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Samsung Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXIK5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24841 Dátum: 2011, 10 31, 11:27:40 »
Sziasztok!

KÉRLEK SEGÍTSETEK, NAGYON FONTOS!!!!

Tud valaki segíteni abban, hogyan lehet visszaállítani a hangot "zenehallgatás módból", mert most csak a fülhallgatón keresztül lehet hallani mindent. Már túl vagyok többszöri újraindításon, reseten de nem segített. Hiába ajánlja fel az elején a választási lehetőségeket bejelentkezésnél, nem történik változás...
Ha valakinek van valami ötlete, hogy tudnám visszaállítani a hangot, azt nagyon megköszönném...
Előre is köszönöm,

Lew

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24842 Dátum: 2011, 10 31, 12:43:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

KÉRLEK SEGÍTSETEK, NAGYON FONTOS!!!!

Tud valaki segíteni abban, hogyan lehet visszaállítani a hangot "zenehallgatás módból", mert most csak a fülhallgatón keresztül lehet hallani mindent. Már túl vagyok többszöri újraindításon, reseten de nem segített. Hiába ajánlja fel az elején a választási lehetőségeket bejelentkezésnél, nem történik változás...
Ha valakinek van valami ötlete, hogy tudnám visszaállítani a hangot, azt nagyon megköszönném...
Előre is köszönöm,

Lew
Ha jól értem, akkor nálad is beragadt a fejhallgató csatlakozó hüvelyében a kapcsoló lamella.Próbáld meg megjáratni egy párszor a dugót benne, hátha visszaugrik, vagy kifújni belőle az esetleges szennyeződést.Remélhetőleg nem törés van benne, mert akkor csak a csere segít.

Nem elérhető Lew

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Samsung Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXIK5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24843 Dátum: 2011, 10 31, 13:15:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha jól értem, akkor nálad is beragadt a fejhallgató csatlakozó hüvelyében a kapcsoló lamella.Próbáld meg megjáratni egy párszor a dugót benne, hátha visszaugrik, vagy kifújni belőle az esetleges szennyeződést.Remélhetőleg nem törés van benne, mert akkor csak a csere segít.

Köszönöm a segítséget ISTEN vagy! :taps: Ahogy belenéztem a csatlakozóba lámpával láttam hogy egy nagyobb szösz volt benne. Kipiszkáltam és egyből jó lett minden. Most már legalább tudom hogy ha ilyen probléma van hol keressem...  :ok:

Lew

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24844 Dátum: 2011, 10 31, 21:06:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a segítséget ISTEN vagy! :taps: Ahogy belenéztem a csatlakozóba lámpával láttam hogy egy nagyobb szösz volt benne. Kipiszkáltam és egyből jó lett minden. Most már legalább tudom hogy ha ilyen probléma van hol keressem...  :ok:

Lew

Hm... mi a szösz?!  :taps: :ok:
Lappyo

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24845 Dátum: 2011, 10 31, 22:00:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a segítséget ISTEN vagy! :taps: Ahogy belenéztem a csatlakozóba lámpával láttam hogy egy nagyobb szösz volt benne. Kipiszkáltam és egyből jó lett minden. Most már legalább tudom hogy ha ilyen probléma van hol keressem...  :ok:

Lew

Végül is csak 4 hsz-t kellett volna visszaolvasni, és akkor sbalut se kellett volna istenné avatni. ;)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24846 Dátum: 2011, 11 01, 03:48:27 »
Sziasztok!

Volt régebben téma az O2 irányítása pc-ről, de nem találom. Ha valaki esetleg emlékszik rá, egy linket megköszönnék...

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24847 Dátum: 2011, 11 01, 06:19:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Végül is csak 4 hsz-t kellett volna visszaolvasni, és akkor sbalut se kellett volna istenné avatni. ;)
Azért az nem baj, ha néha emlékeztetnek erre a tényre.  :D

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24848 Dátum: 2011, 11 01, 09:36:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Volt régebben téma az O2 irányítása pc-ről, de nem találom. Ha valaki esetleg emlékszik rá, egy linket megköszönnék...
Ha még jól emlékszem, akkor a program neve MyMobiler.

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24849 Dátum: 2011, 11 01, 10:37:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha még jól emlékszem, akkor a program neve MyMobiler.

Egy istennek linket is kell tudni beilleszteni :)
You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/