2024, 09 21, 22:26:56

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234222 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

Nem elérhető Catkiller

  • Hozzászólások: 73
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000
  • PDA ROM: i8000XEHJG5 WM 6.5 Pro RAPIDAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24750 Dátum: 2011, 10 11, 07:48:53 »
HALI! Nagygy gondom van. A Szöveges üzenetek 1-2 nap után törlődnek, eltünnek%%!%!!!! Mondjuk,ha veszel egy mobil lottót kedden , csütörtökön full üres az elküldött és fogadott mappa.
A T ügyfélszolgálat szrint a hálózati beállítások rendben, a vasat szervizbe akarják küldeni.
Biztosan van megoldás de mi???? Érvényességi idő maximumon, ezer beállítást végignéztem minden OK de mégis törlődik 1-2 nap után. Sem az SR sem pedig a ClearTemp használata nem befolyásolja.
Nagyon fontos, kérem segítsetek...
Köszönöm.
A Kutya az egyetlen aki jobban szeret Téged saját magánál .

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24751 Dátum: 2011, 10 11, 09:09:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
HALI! Nagygy gondom van. A Szöveges üzenetek 1-2 nap után törlődnek, eltünnek%%!%!!!! Mondjuk,ha veszel egy mobil lottót kedden , csütörtökön full üres az elküldött és fogadott mappa.
A T ügyfélszolgálat szrint a hálózati beállítások rendben, a vasat szervizbe akarják küldeni.
Biztosan van megoldás de mi???? Érvényességi idő maximumon, ezer beállítást végignéztem minden OK de mégis törlődik 1-2 nap után. Sem az SR sem pedig a ClearTemp használata nem befolyásolja.
Nagyon fontos, kérem segítsetek...
Köszönöm.

Szerintem, ROM frissítés!

Nem elérhető devilg

  • Hozzászólások: 99
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: samsung Galaxy S8
  • PDA ROM: G950F
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24752 Dátum: 2011, 10 11, 12:19:49 »
Üdv mindenkinek!Olyan kérdésem van meglehet-e oldani i8000-en hogy sms hang legyen de a windows hülye hangjai ne legyenek.Törölni próbáltam a windows-ból de nem engedi sehogy szal az az elmélet megbukott. :)

Nem elérhető Catkiller

  • Hozzászólások: 73
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000
  • PDA ROM: i8000XEHJG5 WM 6.5 Pro RAPIDAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24753 Dátum: 2011, 10 11, 13:53:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem, ROM frissítés!
Jajj ez a ROM...Nem merek belevágni....melyik a legtutibb Rom? Már ami nem esik le 10 MB alá hogy még fotózni sem tudok? Alig van pluszba feltett pici program(s2u2, TC, TCPMP és...ENNYI!
Esetleg egy link ahol videóval, vagy úgy magyarázzák a Romfrissítést mint egy ötévesnek??

Ezer hála Királyok!
A Kutya az egyetlen aki jobban szeret Téged saját magánál .

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24754 Dátum: 2011, 10 11, 14:11:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jajj ez a ROM...Nem merek belevágni....melyik a legtutibb Rom? Már ami nem esik le 10 MB alá hogy még fotózni sem tudok? Alig van pluszba feltett pici program(s2u2, TC, TCPMP és...ENNYI!
Esetleg egy link ahol videóval, vagy úgy magyarázzák a Romfrissítést mint egy ötévesnek??

Ezer hála Királyok!

Nem kell messzire menned, csak a Romolda topikig. ;) Keresd meg az oprendszerednek megfelelő leírást.
 You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Catkiller

  • Hozzászólások: 73
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000
  • PDA ROM: i8000XEHJG5 WM 6.5 Pro RAPIDAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24755 Dátum: 2011, 10 11, 15:06:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kell messzire menned, csak a Romolda topikig. ;) Keresd meg az oprendszerednek megfelelő leírást.
 You are not allowed to view links. Register or Login

Felejtős a rom. 10-8 an hibákat írnak, nem indul a ddl stb ,fekete képernyő....stb.Ez nekem melegPedig találtam egy tutit, kiszedték belőle azt a gyökér kockát stb str. Ha vki elvállalná fizetnék érte kb 2 rongyot XVII ker és környéke.....(PÜ).5let hogy a futó programokat hogyan csökkenthetném drasztikusan? Az állandó SR kellemetlen.
Furcsa,hogy az eltűntnek hitt SMS-ek előkerültek, a piszkozatok mappában vannak.(éjjel még üres volt) Furcsa hogy a múlt héten küldötteknél is a ma 6.47 perc van.
Rejtély. Most figyelem mikor fog eltűnni, ill visszakerülni a semmiből. Hol voltak 1 hétig ?????
Megölöm!

Köszke
A Kutya az egyetlen aki jobban szeret Téged saját magánál .

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24756 Dátum: 2011, 10 11, 15:26:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Felejtős a rom. 10-8 an hibákat írnak, nem indul a ddl stb ,fekete képernyő....stb.Ez nekem melegPedig találtam egy tutit, kiszedték belőle azt a gyökér kockát stb str. Ha vki elvállalná fizetnék érte kb 2 rongyot XVII ker és környéke.....(PÜ).5let hogy a futó programokat hogyan csökkenthetném drasztikusan? Az állandó SR kellemetlen.
Furcsa,hogy az eltűntnek hitt SMS-ek előkerültek, a piszkozatok mappában vannak.(éjjel még üres volt) Furcsa hogy a múlt héten küldötteknél is a ma 6.47 perc van.
Rejtély. Most figyelem mikor fog eltűnni, ill visszakerülni a semmiből. Hol voltak 1 hétig ?????
Megölöm!

Köszke
Ne haragudj, hogy ilyet írok, nem szeretnék személyeskedni. Nem ismerem a szellemi képességeidet, de abban biztos vagyok, hogy jóval gyengébb képességű emberek is megcsinálták már a frissítést a leírások, videók, illetve a fórumlakók segítségével, problémamentesen. Nem nagy durranás az egész, de hidd el, hogy ennél a készüléknél elengedhetetlen a rom frissítése. Ideiglenes megoldásokat találhatsz a problémáidra (bár ebben nem vagyok teljesen biztos), de előbb-utóbb muszáj leszel megcsinálni. Nem kell parázni tőle, itt már mindenki túlesett rajta. Ha valakinek behalt a készülék, az általában azért volt, mert félvállról vette vagy nem figyelt oda eléggé. Szerintem próbáld meg, veszteni nem igen tudsz vele ha átolvasod a hozzá tartozó részeket, és a videó alapján csinálok  ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24757 Dátum: 2011, 10 11, 16:32:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
HALI! Nagygy gondom van. A Szöveges üzenetek 1-2 nap után törlődnek, eltünnek%%!%!!!! Mondjuk,ha veszel egy mobil lottót kedden , csütörtökön full üres az elküldött és fogadott mappa.
A T ügyfélszolgálat szrint a hálózati beállítások rendben, a vasat szervizbe akarják küldeni.
Biztosan van megoldás de mi???? Érvényességi idő maximumon, ezer beállítást végignéztem minden OK de mégis törlődik 1-2 nap után. Sem az SR sem pedig a ClearTemp használata nem befolyásolja.
Nagyon fontos, kérem segítsetek...
Köszönöm.
SMS eltűnés a T rom ismert hibája. A legutolsó friss ROM a JJ1(6.5) illetve a JI1 (6.5.3) voltak.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Catkiller

  • Hozzászólások: 73
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000
  • PDA ROM: i8000XEHJG5 WM 6.5 Pro RAPIDAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24758 Dátum: 2011, 10 11, 18:52:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne haragudj, hogy ilyet írok, nem szeretnék személyeskedni. Nem ismerem a szellemi képességeidet, de abban biztos vagyok, hogy jóval gyengébb képességű emberek is megcsinálták már a frissítést a leírások, videók, illetve a fórumlakók segítségével, problémamentesen. Nem nagy durranás az egész, de hidd el, hogy ennél a készüléknél elengedhetetlen a rom frissítése. Ideiglenes megoldásokat találhatsz a problémáidra (bár ebben nem vagyok teljesen biztos), de előbb-utóbb muszáj leszel megcsinálni. Nem kell parázni tőle, itt már mindenki túlesett rajta. Ha valakinek behalt a készülék, az általában azért volt, mert félvállról vette vagy nem figyelt oda eléggé. Szerintem próbáld meg, veszteni nem igen tudsz vele ha átolvasod a hozzá tartozó részeket, és a videó alapján csinálok  ;)

Igaz. Megoldottam mindjárt át is írom a profilomban. Először angol volt azután újra csináltam (Rapid_JJ1(21916)_Sense_HUN.nb0).

Köszönöm a segítséget remélem jó lesz.Most újracsinálok egy pár dolgot ami eltünt--hangerő felülírás,TCPMP ,TC, S2U2 stb..

FIGYELEM AZ SMS-eket.

Köszi még 1x (2x)
A Kutya az egyetlen aki jobban szeret Téged saját magánál .

Nem elérhető fekacsicsi

  • Hozzászólások: 189
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: samsung omnia2
  • PDA ROM: i800THMIHL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24759 Dátum: 2011, 10 11, 21:23:59 »
sziasztok. most lassan rászánom magam ,h ezt a lassú T-s rossz romot lecserélném vmi jobbra....ami fontos lenne ,h gyors legyen,pl ilyen kocka,menü,felesleges dolgok kidobásával is gondolom gyorsulna....kérdesem az lenne ,h vki tud-e olyan romot,ami megbízható,szóval stabil.....és gyors? nekem csak az alap alkalmazások kelllenének + zenelejátszó,ha vkinek az nem alap,zene felismerő.....többi tényleg alap kell csak,ami kell ,azt külön rátudom tenni majd....de pl. böngésző sem kéne bele,felesleges,opera mini-t használok,több okból kifolyólag.....

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24760 Dátum: 2011, 10 11, 21:44:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok. most lassan rászánom magam ,h ezt a lassú T-s rossz romot lecserélném vmi jobbra....ami fontos lenne ,h gyors legyen,pl ilyen kocka,menü,felesleges dolgok kidobásával is gondolom gyorsulna....kérdesem az lenne ,h vki tud-e olyan romot,ami megbízható,szóval stabil.....és gyors? nekem csak az alap alkalmazások kelllenének + zenelejátszó,ha vkinek az nem alap,zene felismerő.....többi tényleg alap kell csak,ami kell ,azt külön rátudom tenni majd....de pl. böngésző sem kéne bele,felesleges,opera mini-t használok,több okból kifolyólag.....
Nézz itt szét!: :olvass:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lacoo88

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: garmin
  • PDA: SAMSUNG Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24761 Dátum: 2011, 10 11, 23:46:27 »
Sziasztok!
Az a helyzet, hogy elvesztettem a CD-met, amit az Omnia II-őhöz kaptam. Ezek után vettem egy új PC-t.Szeretném párosítani a Telefonomat a számítógéppel. Tudna valaki segíteni nekem azzal hogy a CD tartalmát feltöltené valahova hogy letölthessem, vagy átküldené nekem? A segítséget előre is köszi!

Nem elérhető Catkiller

  • Hozzászólások: 73
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000
  • PDA ROM: i8000XEHJG5 WM 6.5 Pro RAPIDAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24762 Dátum: 2011, 10 12, 06:45:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igaz. Megoldottam mindjárt át is írom a profilomban. Először angol volt azután újra csináltam (Rapid_JJ1(21916)_Sense_HUN.nb0).

Köszönöm a segítséget remélem jó lesz.Most újracsinálok egy pár dolgot ami eltünt--hangerő felülírás,TCPMP ,TC, S2U2 stb..

FIGYELEM AZ SMS-eket.

Köszi még 1x (2x)

NEM NYERT!!! AZ ÚJ ROMMAL IS ELTŰNNEK AZ SMS-EK!!
Senkinek nincs ilyen gyíkja tényleg? Nem hiszem el.
Újabb 5let a romcserén kívül???
Köszke!!

HELP!! PLIZ
A Kutya az egyetlen aki jobban szeret Téged saját magánál .

Nem elérhető Catkiller

  • Hozzászólások: 73
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000
  • PDA ROM: i8000XEHJG5 WM 6.5 Pro RAPIDAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24763 Dátum: 2011, 10 12, 06:48:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Az a helyzet, hogy elvesztettem a CD-met, amit az Omnia II-őhöz kaptam. Ezek után vettem egy új PC-t.Szeretném párosítani a Telefonomat a számítógéppel. Tudna valaki segíteni nekem azzal hogy a CD tartalmát feltöltené valahova hogy letölthessem, vagy átküldené nekem? A segítséget előre is köszi!

Activesync miért nem jó? Beírod a  :google2:-ba és leszeded. Mi van még a cd-n ami kell? Én még ki sem bontottam. :)
A Kutya az egyetlen aki jobban szeret Téged saját magánál .

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24764 Dátum: 2011, 10 12, 08:47:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Az a helyzet, hogy elvesztettem a CD-met, amit az Omnia II-őhöz kaptam. Ezek után vettem egy új PC-t.Szeretném párosítani a Telefonomat a számítógéppel. Tudna valaki segíteni nekem azzal hogy a CD tartalmát feltöltené valahova hogy letölthessem, vagy átküldené nekem? A segítséget előre is köszi!

Az USB Driver (pl You are not allowed to view links. Register or Login ) és az Active Sync (pl You are not allowed to view links. Register or Login ) telepítése után menni kellene!  ;)

Nem elérhető Lacoo88

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: garmin
  • PDA: SAMSUNG Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24765 Dátum: 2011, 10 12, 17:39:20 »
Köszönet Imrus!   :)

Nem elérhető fekacsicsi

  • Hozzászólások: 189
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: samsung omnia2
  • PDA ROM: i800THMIHL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24766 Dátum: 2011, 10 12, 20:15:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nézz itt szét!: :olvass:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszöszöm. Ezek  legújabb romok,vagy ez az összes?

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24767 Dátum: 2011, 10 12, 20:23:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszöszöm. Ezek  legújabb romok,vagy ez az összes?

Tessen parancsolni,kap még egy linket...  :D Itt meg van minden ami kell,lehet nézelődni!
You are not allowed to view links. Register or Login
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető cantu

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PFCJJ121916
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24768 Dátum: 2011, 10 13, 21:32:02 »
Sziasztok,
Ugye angry birds nincs omnia 2-re??

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24769 Dátum: 2011, 10 13, 21:58:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
Ugye angry birds nincs omnia 2-re??

Nemrég linkelt valaki egy Java-sat. Kicsit olvass vissza ;)

szerk.: Fantasztikus milyen jól működik a kereső a fórumon :)
You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető kurion

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Omnia 2, Xperia neo
  • PDA ROM: win 6.5, android 2.3.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24770 Dátum: 2011, 10 15, 13:12:35 »
Lenne egy olyan problémám hogy lekódoltam a gyári romos Omnia 2-esemet és nem fogadja el sehogy se a kódot hogy tudom ezt megcsinálni?

Nem elérhető cusing

  • Hozzászólások: 201
  • Navigáció / Navigation: sync aura és XXX
  • PDA: samsung galaxy s 2
  • PDA ROM: I9100XXLSJ
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24771 Dátum: 2011, 10 15, 17:31:13 »
Hali.Meghalt az O2-öm,eltörött a kijelzője >:(...A töltőn,és az usb kábelen kivűl,eladnám...aksi patent,kb 3/4 évet ment..

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24772 Dátum: 2011, 10 15, 18:49:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali.Meghalt az O2-öm,eltörött a kijelzője >:(...A töltőn,és az usb kábelen kivűl,eladnám...aksi patent,kb 3/4 évet ment..

Sajnálom! A headset megvan hozzá? Ha igen milyen állapotban van? Az lehet érdekelne..

Nem elérhető cusing

  • Hozzászólások: 201
  • Navigáció / Navigation: sync aura és XXX
  • PDA: samsung galaxy s 2
  • PDA ROM: I9100XXLSJ
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24773 Dátum: 2011, 10 15, 18:52:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnálom! A headset megvan hozzá? Ha igen milyen állapotban van? Az lehet érdekelne..
Igen,megvan,teljesen új,párszor használtam próba kép..

Nem elérhető devilg

  • Hozzászólások: 99
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: samsung Galaxy S8
  • PDA ROM: G950F
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24774 Dátum: 2011, 10 16, 07:25:29 »
Üdv mindenkinek!Olyan kérdésem van meglehet-e oldani i8000-en hogy sms hang legyen de a windows hülye hangjai ne legyenek.Törölni próbáltam a windows-ból de nem engedi sehogy szal az az elmélet megbukott. :)