2024, 09 22, 10:52:26

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234462 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető seck

  • Hozzászólások: 142
  • PDA: samsung galaxy S4
  • PDA ROM: I1905XXBMF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24525 Dátum: 2011, 09 06, 09:07:17 »
Sziasztok,

Hogy lehet beállítani, hogy ha kilépek egy programból akkor ne rakja a háttérbe hanem lépjen is ki belőle?


Köszi előre a választ!

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24526 Dátum: 2011, 09 06, 09:23:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondolkoztam hogy lecserélném az Omnia 2 ömet egy új Sony Ericsson Xperia mini re szerintetek megérné?

Hát én is tartottam egy ilyet a kezemben 1 hétig... Aztán annyi elég is volt a SE-ból :)
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24527 Dátum: 2011, 09 06, 10:12:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Hogy lehet beállítani, hogy ha kilépek egy programból akkor ne rakja a háttérbe hanem lépjen is ki belőle?


Köszi előre a választ!
Fúú, régen volt, de azt hiszem beállítások / gombok / programok x gombra történő bezárása.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető TAYLOR78

  • Hozzászólások: 33
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24528 Dátum: 2011, 09 06, 10:19:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kapcsold ki az üzenetek beállításánál az  Unicode használatát.



THX!   :taps:  :ok:

Nem elérhető seck

  • Hozzászólások: 142
  • PDA: samsung galaxy S4
  • PDA ROM: I1905XXBMF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24529 Dátum: 2011, 09 06, 13:59:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fúú, régen volt, de azt hiszem beállítások / gombok / programok x gombra történő bezárása.

a Button-on belül nekem 2 lehetőség van:
1. Assign a program
2. Wake up

Sztem nem ezek között van...

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24530 Dátum: 2011, 09 06, 15:33:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a Button-on belül nekem 2 lehetőség van:
1. Assign a program
2. Wake up

Sztem nem ezek között van...
Nézd el, ha hülyeséget írok, de mivel már nincs meg az O2, előfordulhat h rosszul emlékszek. Az első pontban nem azt állítod be? Belelépsz és csak egy lehetőséget tudsz ki-be kapcsolni. Mellesleg akinek O2-je van, és tudja a beállítást besegíthetne  :hmm: :p
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24531 Dátum: 2011, 09 06, 19:37:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nézd el, ha hülyeséget írok, de mivel már nincs meg az O2, előfordulhat h rosszul emlékszek. Az első pontban nem azt állítod be? Belelépsz és csak egy lehetőséget tudsz ki-be kapcsolni. Mellesleg akinek O2-je van, és tudja a beállítást besegíthetne  :hmm: :p

Pedig nekem is ott van beállítások,általános beállítások,gomb és azon belül "x" gomb...ott meg már adott! :)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető barbár

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: I8000NXXJA5
  • Skype: jacob1sz
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24532 Dátum: 2011, 09 06, 19:48:28 »
helotok :) azt szeretném kérdezni hogy valaki nem-e tudna nekem segiteni abban hogy hol lehet letölteni omnia gt-i8000 re android 2.2 froyo verziot? ha lehet kérnék linket :)

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24533 Dátum: 2011, 09 06, 19:53:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
helotok :) azt szeretném kérdezni hogy valaki nem-e tudna nekem segiteni abban hogy hol lehet letölteni omnia gt-i8000 re android 2.2 froyo verziot? ha lehet kérnék linket :)

Én adom a linket de nem tudom már hol tart a dolog... kipróbálni legalább ki tudod!  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
És itt a témához kapcsolódó fórum: You are not allowed to view links. Register or Login
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Teppik

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: I9100XWKF3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24534 Dátum: 2011, 09 06, 19:57:15 »
Üdv!

Megkértek, hogy tegyek rendbe egy használtan szerzett Omnia2-t, de én se nagyon értek hozzá így inkább a szakértőkhöz fordulnék :)

Tudna valaki mondani egy ROM+CSC+MODEM+Kernel összeállítást? (eddig csak Galaxy S2-t romoltam gondolom ide is ez kell)
Csak annyi kérés lenne, hogy legyen benne magyar nyelv és stabil legyen.

Előre is köszi. Linkekért külön hálás lennék :)

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24535 Dátum: 2011, 09 06, 20:01:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!

Megkértek, hogy tegyek rendbe egy használtan szerzett Omnia2-t, de én se nagyon értek hozzá így inkább a szakértőkhöz fordulnék :)

Tudna valaki mondani egy ROM+CSC+MODEM+Kernel összeállítást? (eddig csak Galaxy S2-t romoltam gondolom ide is ez kell)
Csak annyi kérés lenne, hogy legyen benne magyar nyelv és stabil legyen.

Előre is köszi. Linkekért külön hálás lennék :)
Szia!  :)
Szerintem még mindig mehet nyugodtan a JJ1 rom...
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
előbb a teljes gyári JJ1 és utána mehet főzött rom is ha gondolod?!  ;)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető barbár

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: I8000NXXJA5
  • Skype: jacob1sz
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24536 Dátum: 2011, 09 06, 20:05:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én adom a linket de nem tudom már hol tart a dolog... kipróbálni legalább ki tudod!  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
És itt a témához kapcsolódó fórum: You are not allowed to view links. Register or Login

én ezt elöbb már próbáltam de nem akarja megnyitni ezt You are not allowed to view links. Register or Login se a másikat nem tudom mit csináljak :S esetleg más linket nem tudnál ?:)

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24537 Dátum: 2011, 09 06, 20:11:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én ezt elöbb már próbáltam de nem akarja megnyitni ezt You are not allowed to view links. Register or Login se a másikat nem tudom mit csináljak :S esetleg más linket nem tudnál ?:)
Akkor bocsi,azért írtam hogy nem tudom hol tartanak ezzel kapcsolatban,és miért nem lehet letölteni.  :oops:  :-X
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető barbár

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: I8000NXXJA5
  • Skype: jacob1sz
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24538 Dátum: 2011, 09 06, 20:30:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor bocsi,azért írtam hogy nem tudom hol tartanak ezzel kapcsolatban,és miért nem lehet letölteni.  :oops:  :-X

hát nem tudom nekem azt irja ki ha kattolok rá hogy NOT FOUND nem tudom mért :(

Nem elérhető barbár

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: I8000NXXJA5
  • Skype: jacob1sz
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24539 Dátum: 2011, 09 06, 21:47:51 »
helotok tudnátok segiteni nekem abban hogy honnét tudnék letölteni omnia 2 gt-i8000 re androidot ? elöre is köszönöm :)

Nem elérhető domesz

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: i8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24540 Dátum: 2011, 09 07, 21:00:06 »
Hi !

Kérdésem lenne.

Sajna nem működik a kamera gombom.

Valahogy tudom ezt helyettesíteni hogy tudjak fényképezni vagy felejtsem el?

köszi
üdv.: Domesz

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24541 Dátum: 2011, 09 07, 21:59:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hi !

Kérdésem lenne.

Sajna nem működik a kamera gombom.

Valahogy tudom ezt helyettesíteni hogy tudjak fényképezni vagy felejtsem el?

köszi
üdv.: Domesz

Start--Beállítások--Ált.beállítások--Gomb--Jelöljön ki egy gombot--és itt amelyikre akarod jelöld ki a kamerát!

Nem elérhető domesz

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: i8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24542 Dátum: 2011, 09 07, 22:17:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Start--Beállítások--Ált.beállítások--Gomb--Jelöljön ki egy gombot--és itt amelyikre akarod jelöld ki a kamerát!

Sajna csak a kilép/bekapcs gomb működik a többi nem, másba nem zavar mindent megoldok nélküle csak a kamera gáz :S

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24543 Dátum: 2011, 09 08, 08:41:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajna csak a kilép/bekapcs gomb működik a többi nem, másba nem zavar mindent megoldok nélküle csak a kamera gáz :S

Nem működik egy gombod sem ???  :shock: És nem akarsz egy HR-t vagy rom frissítést?Mert ha így sem megy akkor szerviz.De legalább kiderülne mitől és hogyan....
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető domesz

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: i8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24544 Dátum: 2011, 09 08, 09:34:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem működik egy gombod sem ???  :shock: És nem akarsz egy HR-t vagy rom frissítést?Mert ha így sem megy akkor szerviz.De legalább kiderülne mitől és hogyan....

Tegnap tettem egy uj rom-ot és a hiba továbbra is fennáll. De ezek szerint nem lehet máshogy megoldani a kamerázást

Nem elérhető Keril

  • Hozzászólások: 24
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Omnia GT-I8000
  • PDA ROM: JJ1/JG5/JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24545 Dátum: 2011, 09 08, 09:53:55 »
Már régen volt, talán emlékeztek, de sokat szenvedtem azzal, hogy egy szűk nap alatt lemerült az Omnia2-őm, akár teljesen kikapcsolt állapotban is.
Még szét is szedtem darabokra, méregettem elég sokat rajta, arra jutottam, hogy 70mA folyamatos áramszivárgás van a normál fogyasztás felett, de a hiba okára nem jöttem rá.
Az összes szoftvert kipróbáltam rajta, ez sem hozott javulást.
Már teljesen beletörődtem, van két akkum, így nem kell aggódni hogy nem bírja ki a napot, szóval együtt tudtam élni a problámával.

Aztán történt hogy a legutóbbi nagy napkitöréssel kb. egy időben, lefagyott a cucc, de annyira, hogy akku kivétellel tudtam vele bármit is csinálni. Viszont azóta megszűnt ez a 70mA-es szivárgás és már 3 napja folyamatosan be van kapcsolva, és üzemel a telefon  :ok: :taps:

Na jó, elismerem, hogy sikerült elég keményen leejtenem, nem sokkal előtte, szóval lehet hogy a leejtés szüntette meg a hibát, de inkább a fagyás óta javult meg.

Különben meg is lepődtem, mert nem szokása lefagyni soha. Még az elején amíg a különböző ROMokkal játszottam, de azóta nem volt ilyen.
"Az élet olyan mint a motorkerékpár. Ahhoz hogy menjen, néha be kell rúgni."

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24546 Dátum: 2011, 09 08, 11:26:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már régen volt, talán emlékeztek, de sokat szenvedtem azzal, hogy egy szűk nap alatt lemerült az Omnia2-őm, akár teljesen kikapcsolt állapotban is.
Még szét is szedtem darabokra, méregettem elég sokat rajta, arra jutottam, hogy 70mA folyamatos áramszivárgás van a normál fogyasztás felett, de a hiba okára nem jöttem rá.
Az összes szoftvert kipróbáltam rajta, ez sem hozott javulást.
Már teljesen beletörődtem, van két akkum, így nem kell aggódni hogy nem bírja ki a napot, szóval együtt tudtam élni a problámával.

Aztán történt hogy a legutóbbi nagy napkitöréssel kb. egy időben, lefagyott a cucc, de annyira, hogy akku kivétellel tudtam vele bármit is csinálni. Viszont azóta megszűnt ez a 70mA-es szivárgás és már 3 napja folyamatosan be van kapcsolva, és üzemel a telefon  :ok: :taps:

Na jó, elismerem, hogy sikerült elég keményen leejtenem, nem sokkal előtte, szóval lehet hogy a leejtés szüntette meg a hibát, de inkább a fagyás óta javult meg.

Különben meg is lepődtem, mert nem szokása lefagyni soha. Még az elején amíg a különböző ROMokkal játszottam, de azóta nem volt ilyen.
Én emlékszem a dologra, amikor méregetted a fogyasztást, de ez a napkitöréses dolog több mint fura  :shock: Szerintem sanszosabb a leejtés, bár sosem lehet tudni  :hmm:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24547 Dátum: 2011, 09 08, 11:28:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajna csak a kilép/bekapcs gomb működik a többi nem, másba nem zavar mindent megoldok nélküle csak a kamera gáz :S
Ha valóban frissítettél romot, vagy HR volt és még mindig nem működnek a gombok, akkor én megpróbálnám szétszedni a helyedben. Nem ejtetted le esetleg, vagy nem kapott komolyabb párát? Esetleg durva por? Hátha szemmel észrevehető valami. Ha nem jön be akkor szerviz, bár kérdéses hogy garancia híján mibe kerülne egy ilyen javítás  :-X
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24548 Dátum: 2011, 09 08, 12:09:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajna csak a kilép/bekapcs gomb működik a többi nem, másba nem zavar mindent megoldok nélküle csak a kamera gáz :S
Hát... exponálni hardvergomb nélkül?!
Ha nagyon ráérsz guglizz kamera meghajtó szoftver után, ha jól rémlik van több verzió. Nagy szerencsével találhatsz olyat, amiben van soft gomb az exponáláshoz.

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24549 Dátum: 2011, 09 08, 12:16:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aztán történt hogy a legutóbbi nagy napkitöréssel kb. egy időben, lefagyott a cucc, de annyira, hogy akku kivétellel tudtam vele bármit is csinálni. Viszont azóta megszűnt ez a 70mA-es szivárgás és már 3 napja folyamatosan be van kapcsolva, és üzemel a telefon  :ok: :taps:

Na jó, elismerem, hogy sikerült elég keményen leejtenem, nem sokkal előtte, szóval lehet hogy a leejtés szüntette meg a hibát, de inkább a fagyás óta javult meg.
Szerintem a leejtés az esélyes, eltört benne a fűtőszál :)
Csoda lenne, ha a fagyás megállítana olyan processt, amit sokszori soft/hard reset, szétszedés, romolás futni hagy...
A napkitörés is komoly dolog, de szerintem hardverbe ez most Magyarországon nem nyúlt bele ennyire. Akkor sokan panaszkodnánk.