2024, 09 22, 10:51:26

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234461 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24500 Dátum: 2011, 08 26, 16:13:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom, nálam mindig előjött vmi hiba, 128 mbyte memóriát nehéz az O2-n produkálni.
Annyit igen, de a futtatásához kb 44MB szabad memória kell. Igaz én is mindig újraindítást csinálok a használata előtt, de így soha nem ír ki kevés memória hibát.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Tuzsi88

  • Hozzászólások: 94
  • PDA: Samsung Galaxy S 4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24501 Dátum: 2011, 08 26, 19:48:34 »
Sziasztok! Tudna nekem v.ki abban segíteni,hogy milyen beállítással tudok netezni asztali gépen a telefonomon lévő mobilnettel?

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24502 Dátum: 2011, 08 26, 21:08:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Tudna nekem v.ki abban segíteni,hogy milyen beállítással tudok netezni asztali gépen a telefonomon lévő mobilnettel?

Internetmegosztás?

Nem elérhető borisz0

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: Slim-4.3.build.2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24503 Dátum: 2011, 08 26, 22:14:09 »
usb-vel összeköt és a menüben- internet sharing ikon

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24504 Dátum: 2011, 08 26, 22:39:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom, nálam mindig előjött vmi hiba, 128 mbyte memóriát nehéz az O2-n produkálni.

Mondasz valamit!Lehet hogy elhamarkodott volt a kijelentésem  :-X  Azért még futok pár kört, megpróbálok kiszedni belőle pár dolgot. Tele van mindenféle sz..rral (skinek) ami esetleg lassíthatja a történetet...
Lappyo

Nem elérhető Tuzsi88

  • Hozzászólások: 94
  • PDA: Samsung Galaxy S 4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24505 Dátum: 2011, 08 27, 19:28:56 »
Hali! Tudna ajánlani nekem v.ki privátban egy használható facebook programot ami rendesen működik és frissül is?

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24506 Dátum: 2011, 08 27, 20:18:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!Ezzel...  ;)

Köszönöm én is!  :ok:

Nem elérhető bagiray

  • Hozzászólások: 42
  • PDA: Omnia-I8000 TM 2G
  • PDA ROM: PDA: I8000NXXIL3 CSC: I8000TMHIL3 Tel:I8000BOIL1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24507 Dátum: 2011, 08 28, 11:41:19 »
Szia mindenkinek, régen jártam már erre.

T betűs szolgáltatós Omnia II-n spb mobil shell felülettel operával szeretnék netezni. A kütyün gyárilag be van állítva minden, és eddig használtam a NoData progit. Ebben lehet engedélyezni: MMS-NET-WAP-WEB n WALK
Az MMS-t kilőve melyik felel a netért? mi a különbség a 3 között? Beállításokban T-s Net van ip cím, jelsz, stb semmi. Viszont az opera csak akkor megy, ha a wap is be van kapcsolva. Elmagyaráznátok nekem? Illetve tudnátok ajánlani adatforgalom figyelőt? Valahogy nem tudom belőni őket, egyik sem lát semmit. Van ahol kellene IP cím, de a beállításokban az sincs. Kezdő mobilos netező vagyok. :ima:

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24508 Dátum: 2011, 08 28, 13:34:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia mindenkinek, régen jártam már erre.

T betűs szolgáltatós Omnia II-n spb mobil shell felülettel operával szeretnék netezni. A kütyün gyárilag be van állítva minden, és eddig használtam a NoData progit. Ebben lehet engedélyezni: MMS-NET-WAP-WEB n WALK
Az MMS-t kilőve melyik felel a netért? mi a különbség a 3 között? Beállításokban T-s Net van ip cím, jelsz, stb semmi. Viszont az opera csak akkor megy, ha a wap is be van kapcsolva. Elmagyaráznátok nekem? Illetve tudnátok ajánlani adatforgalom figyelőt? Valahogy nem tudom belőni őket, egyik sem lát semmit. Van ahol kellene IP cím, de a beállításokban az sincs. Kezdő mobilos netező vagyok. :ima:
Szia.  :)
Itt egy adatforgalom figyelő: You are not allowed to view links. Register or Login
De nem értem mire vonatkozik a kérdés?!A no data programban 3 dolog van ahogy te is montad:Gprs,mms,wap.Szerintem egyértelmű hogy melyik mi...  :) Ha kilövöd,nincs net mert letiltja,nem tudsz wap-ni(operával).És mit nem tudsz belőni?Bocs,lehet hogy én nem értem a kérdést...  :oops:
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető ah88

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24509 Dátum: 2011, 08 28, 17:38:28 »
Szomorú vagyok, mert senki nem hajlandó segíteni nekem. A Bluetooth elérési útját szeretném megadni O2-nél a külső GPS modul csatlakoztatásához, mert az A-GPS-el lassan talál műholdat. Ha esetleg valaki mégis tudna segíteni, megköszönném!

Nem elérhető ko_la

  • Hozzászólások: 53
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3.4.117940
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: PDA:RAPIDJJ1, CSC:JG1,Telefon:JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24510 Dátum: 2011, 08 28, 17:49:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szomorú vagyok, mert senki nem hajlandó segíteni nekem. A Bluetooth elérési útját szeretném megadni O2-nél a külső GPS modul csatlakoztatásához, mert az A-GPS-el lassan talál műholdat. Ha esetleg valaki mégis tudna segíteni, megköszönném!

Ment PÜ

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24511 Dátum: 2011, 08 29, 10:59:42 »
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem! Egy kicsit nem ide tartozik a téma de csak rátok számíthatok ez ügyben..
Apósomnak van egy s5230a amiben tönkre ment az érintő panel és a szervizben 8000-ért akarták megcsinálni neki de annyit nem ér az egész..
Találtam 1800ftért utángyártottat hozzá szerintetek az nagyon sokban eltér az eredetitől?
Arra lennék még kíváncsi hogy ha én ezt itthon szeretném megcsinálni akkor kell-e hozzá valamilyen ragasztó vagy valami a rögzítéshez?

Előre is köszönöm a választ! ;)

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24512 Dátum: 2011, 08 29, 15:08:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem! Egy kicsit nem ide tartozik a téma de csak rátok számíthatok ez ügyben..
Apósomnak van egy s5230a amiben tönkre ment az érintő panel és a szervizben 8000-ért akarták megcsinálni neki de annyit nem ér az egész..
Találtam 1800ftért utángyártottat hozzá szerintetek az nagyon sokban eltér az eredetitől?
Arra lennék még kíváncsi hogy ha én ezt itthon szeretném megcsinálni akkor kell-e hozzá valamilyen ragasztó vagy valami a rögzítéshez?

Előre is köszönöm a választ! ;)

Az Omnia1-nek gyakori hibája volt a digitizer meghibásodása. Az ebay-ről rendelt utángyártott jobb volt, mint a gyári és sokan kicserélték maguknak. Az 5230 cseréjd se lehet bonyolultabb, mindent mellé szoktak csomagolni, ami kell a szét-összeszereléshez. Ez a topikot olvasgasd a tapasztalatokról You are not allowed to view links. Register or Login és az You are not allowed to view links. Register or Login -on nézd meg, hogy találsz-e leírást a szétszerelésről.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető bagiray

  • Hozzászólások: 42
  • PDA: Omnia-I8000 TM 2G
  • PDA ROM: PDA: I8000NXXIL3 CSC: I8000TMHIL3 Tel:I8000BOIL1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24513 Dátum: 2011, 08 29, 21:21:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia.  :)
Itt egy adatforgalom figyelő: You are not allowed to view links. Register or Login
De nem értem mire vonatkozik a kérdés?!A no data programban 3 dolog van ahogy te is montad:Gprs,mms,wap.Szerintem egyértelmű hogy melyik mi...  :) Ha kilövöd,nincs net mert letiltja,nem tudsz wap-ni(operával).És mit nem tudsz belőni?Bocs,lehet hogy én nem értem a kérdést...  :oops:

Köszönöm a segítséget. Végül is a NoData progival mindent kilőttem, csak a NET és az MMS maradt, így netezek. Felraktam pár böngészőt, az opera mini jön be a legjobban. Felraktam még az általad ajánlott adatforgalom figyelőt, (Spb Wireless Monitor) és -itt kérem a moderátort, hogy ne offoljon, mert nem jó a hely, de az ereti helyén 2010 az utolsó komment, egy kérdésem lenne, ha tudsz-tudtok segíteni az spb progival kapcsolatban.
Hol lehet nullázni a számlálást? -kivéve a dátum szerinti fordulópontot. Tehát van benne "reset"?

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24514 Dátum: 2011, 08 29, 21:31:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a segítséget. Végül is a NoData progival mindent kilőttem, csak a NET és az MMS maradt, így netezek. Felraktam pár böngészőt, az opera mini jön be a legjobban. Felraktam még az általad ajánlott adatforgalom figyelőt, (Spb Wireless Monitor) és -itt kérem a moderátort, hogy ne offoljon, mert nem jó a hely, de az ereti helyén 2010 az utolsó komment, egy kérdésem lenne, ha tudsz-tudtok segíteni az spb progival kapcsolatban.
Hol lehet nullázni a számlálást? -kivéve a dátum szerinti fordulópontot. Tehát van benne "reset"?

Az opra mini szerintem is jó én mindig azt használtam(om) vagy wifi esetében a mobilt!  :D Az adatforgalom figyelő nekem most nincs fönt nem használom,sajnos abban nem tudok segíteni.De majd jön aki igen és megmondja!  ;)  :ok:
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24515 Dátum: 2011, 08 29, 22:37:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az Omnia1-nek gyakori hibája volt a digitizer meghibásodása. Az ebay-ről rendelt utángyártott jobb volt, mint a gyári és sokan kicserélték maguknak. Az 5230 cseréjd se lehet bonyolultabb, mindent mellé szoktak csomagolni, ami kell a szét-összeszereléshez. Ez a topikot olvasgasd a tapasztalatokról You are not allowed to view links. Register or Login és az You are not allowed to view links. Register or Login -on nézd meg, hogy találsz-e leírást a szétszerelésről.

Köszönöm szépen a válaszod! Sokat segített találtam a szétszedésről képeket, már csak megkel rendelnem a digitizert na meg mindez előtt az apósomnak az áldását kell erre az egészre adnia hogy nekilássak! :D

Nem elérhető ah88

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24516 Dátum: 2011, 08 30, 20:29:52 »
Sziasztok! Kb 2 napja nem akar menni a wifim. Kapcsolódik, de ha pl le akarom tölteni a friss műhold adatokat, akkor az sikertelen. Időjárási adatokat sem hajlandó frissíteni. Csak azt írja ki, hogy ellenőrizzem az internet beállításokat. Azzal pedig nincs gond. Mi lehet akkor?

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24517 Dátum: 2011, 09 02, 07:08:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy mi a legegyszerűbb módszer az Omnia II-n  tárolt adatok (telefonszámok, naptári bejegyzések, smsek) lementésének. Én eddig Nokiát használtam, ott a PC Suite nekem egyértelmű volt, bepakolt mindent egy backup fájlba, ahonnan vissza tudtam tölteni. Valami ilyesmit keresnék...

Pl. a PIM Backup programmal.....

You are not allowed to view links. Register or Login

ja és azt hiszem .exe fájl, nem CAB,úgyhogy csak fel kell másolni,majd futtatni,ha használni akarod. Egészen egyszerű haználni.

Nem elérhető TAYLOR78

  • Hozzászólások: 33
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24518 Dátum: 2011, 09 03, 13:27:06 »
Sziasztok!

Szoftverfrissítés óta üzenetírásnál, ha egy hosszú magánhangzót írok átvált,hogy csak 70 karaktert írhatok.
Mit csináljak,hogy rendesen tudjak üzenetet írni????? :'(

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24519 Dátum: 2011, 09 03, 17:48:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Szoftverfrissítés óta üzenetírásnál, ha egy hosszú magánhangzót írok átvált,hogy csak 70 karaktert írhatok.
Mit csináljak,hogy rendesen tudjak üzenetet írni????? :'(
Kapcsold ki az üzenetek beállításánál az  Unicode használatát.
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Hubee

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung S5830 Galaxy Ace
  • PDA ROM: 2.3.3
  • Skype: hubee000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24520 Dátum: 2011, 09 05, 13:41:15 »
Gondolkoztam hogy lecserélném az Omnia 2 ömet egy új Sony Ericsson Xperia mini re szerintetek megérné?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24521 Dátum: 2011, 09 05, 14:03:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondolkoztam hogy lecserélném az Omnia 2 ömet egy új Sony Ericsson Xperia mini re szerintetek megérné?
Nem :)

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24522 Dátum: 2011, 09 05, 14:19:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondolkoztam hogy lecserélném az Omnia 2 ömet egy új Sony Ericsson Xperia mini re szerintetek megérné?

Hát szerintem sem!!!!Pont a napokban akadt a kezembe egy ilyen "gyöngyszem"ha ingyen adnák sem..... bocs... :oops:  :oops:
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24523 Dátum: 2011, 09 05, 14:21:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondolkoztam hogy lecserélném az Omnia 2 ömet egy új Sony Ericsson Xperia mini re szerintetek megérné?
Szerintem találsz jobbat hasonló árkategóriában. Ha ingyen hozzám vágnák, nem hajolnék el, de pénzt nem szívesen adnék érte.  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24524 Dátum: 2011, 09 05, 17:58:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondolkoztam hogy lecserélném az Omnia 2 ömet egy új Sony Ericsson Xperia mini re szerintetek megérné?
Ár-érték arány tekintetében mindenképpen. Tisztázzuk, nem X10 mini, hanem Xperia mini.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)