2024, 09 22, 21:28:57

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234490 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető James Bond 007

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJD4|XEHJB3|XXJB2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24275 Dátum: 2011, 07 24, 09:38:28 »
Sziasztok, olyan tárcsázót keresnék, ami a Notes mezőben is tud keresni, létezik ilyen? Pl. építkezésnél beírom, hogy sóder és jöjjön ki az a contact, ahol beírtam, hogy "nagyon olcsón tud szerezni sódert". Vagy legalább a company és hasonló mezőkben, ne kelljen már úgy beírnom az illetőt, hogy Sóderes Kovács István.

Nem elérhető herczeg145

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung omnia 2
  • PDA ROM: Windows Phone 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24276 Dátum: 2011, 07 24, 17:17:33 »
Sziasztok!
Azt meg lehet csinálni alap rom-nál, hogy az a háttér ami az "unlock"-nál van az más legyen mint a ma képernyő háttere?

Nem elérhető badboys

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M7
  • PDA ROM: 4.4.2 Sense 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24277 Dátum: 2011, 07 24, 18:36:40 »
Mivel eddig HTC Hd ét használtam a rom telepítés gondolom nem ugyanúgy működik ehhez kérnék némi segédletet.Milyen rom az ami tökéletesen fut.A 6.5.3 nem kedvelem csak 6.5 kellene.Próbálkoztam a guglival,de nem igazán segített.A Hd én Energy t használtam most letöltöttem a jul.04 t.egyelőre azon gondolkodom.

Köszi

Nem elérhető badboys

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M7
  • PDA ROM: 4.4.2 Sense 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24278 Dátum: 2011, 07 24, 20:21:28 »
Ehhez is kell HARD SPL,hogy főzött rom fölmenjen mert tré mobil függö.

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24279 Dátum: 2011, 07 24, 23:22:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ehhez is kell HARD SPL,hogy főzött rom fölmenjen mert tré mobil függö.

Ez nem HTC ;)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető badboys

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M7
  • PDA ROM: 4.4.2 Sense 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24280 Dátum: 2011, 07 25, 10:32:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez nem HTC ;)

Ezzel tisztában vagyok,de így sajnos még mindig nem tudom,hogy miként lehet megoldani fölmegy simán vagy hekkelni kell átolvasgattam,de nem találtam konkrétan ilyen esetre megoldást.Azt látom,hogy elsőre nem egyszerű a dolog mivel elkopik a ram.



Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24281 Dátum: 2011, 07 25, 11:49:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Ezzel tisztában vagyok,de így sajnos még mindig nem tudom,hogy miként lehet megoldani fölmegy simán vagy hekkelni kell átolvasgattam,de nem találtam konkrétan ilyen esetre megoldást.Azt látom,hogy elsőre nem egyszerű a dolog mivel elkopik a ram.

Olvasd át a romfrissítéssel foglalkozó topikokat, itt teljesen más módszerrel működik a romcsere.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető SYMLY

  • Hozzászólások: 213
  • Nem: Férfi
  • PDA: S4 I9506
  • PDA ROM: I9506XXUCNI1 (T)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24282 Dátum: 2011, 07 25, 12:39:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, olyan tárcsázót keresnék, ami a Notes mezőben is tud keresni, létezik ilyen? Pl. építkezésnél beírom, hogy sóder és jöjjön ki az a contact, ahol beírtam, hogy "nagyon olcsón tud szerezni sódert". Vagy legalább a company és hasonló mezőkben, ne kelljen már úgy beírnom az illetőt, hogy Sóderes Kovács István.

Szia Én A PhonEX -t használom. 1000x használhatóbb mint az eredeti sms kezelése is jobb és ha névjegy jegyzetébe írsz arra is tudsz keresni most próbáltam ki

Nekem megért 15eurót és nem szarakodik ha lejár a trial mert a tört verziókkal is mindig csak a bajom volt

Igy már a néha buta telefonom kicsit okosabb lett

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24283 Dátum: 2011, 07 25, 12:58:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia Én A PhonEX -t használom. 1000x használhatóbb mint az eredeti sms kezelése is jobb és ha névjegy jegyzetébe írsz arra is tudsz keresni most próbáltam ki

Nekem megért 15eurót és nem szarakodik ha lejár a trial mert a tört verziókkal is mindig csak a bajom volt

Igy már a néha buta telefonom kicsit okosabb lett
Egyébként megmondom őszintén én ezt az egyetlen 1 alkalmazást sajnálom, hogy androidon nincs még 1 ilyen profi híváskezelő. Nagyon sokan visszasírják a PhonEx-t akik áttérnek droidra... :(

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24284 Dátum: 2011, 07 25, 13:22:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként megmondom őszintén én ezt az egyetlen 1 alkalmazást sajnálom, hogy androidon nincs még 1 ilyen profi híváskezelő. Nagyon sokan visszasírják a PhonEx-t akik áttérnek droidra... :(
Ahogyan a Droidon mennek a dolgok előbb-utóbb ez is meg lesz rá!Én is szeretem a PohoneEx-et és csak azért nem hiányzik a Tab-omról, mert ennek nem használom a telefon részét.Erre a célra maradt a jó öreg O2.  :)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24285 Dátum: 2011, 07 25, 13:47:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahogyan a Droidon mennek a dolgok előbb-utóbb ez is meg lesz rá!Én is szeretem a PohoneEx-et és csak azért nem hiányzik a Tab-omról, mert ennek nem használom a telefon részét.Erre a célra maradt a jó öreg O2.  :)
A droidon rengeteg híváskezelő van, de amennyit kipróbáltam egy sem volt olyan profi, mint a PhonEx. Bár az meglehet, hogy azért mondom ezt, mert 1 év alatt nagyon megszerettem és hozzászoktam. Teljesen jó a droid alap híváskezelője, de nekem teljes képernyőn kell a hívás és ezek az androidos full screen callerek arra jók, hogy valóban megjelenítik teljes képernyőn, de gyenge a többi opciójuk... A PhonEx-ben pedig benne volt minden amire csak vágyott az emberfia :)

A TAB-t hagyjuk, tudod h mi a véleményem a táblákról :D nincs értelmük...

Nem elérhető yoda

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PDA: samsung omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJG5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24286 Dátum: 2011, 07 25, 17:25:38 »
Sziasztok! Még nem nagyon írogattam, csak próbáltam olvasgatva a fórumot, megoldani a problémáimat. Ami van, nem kevés. Nyilván valahol én magam vagyok az egyik hiba.... Ez az első winmo-m. D600 meg mittomén már mi volt előtte, amikkel mellesleg elégedett voltam.

Több mint egy éve vásároltam az eszközt. Kész káosz volt számomra az egész. A teljesség igénye nélkül, pár dolog:
-olyan lassan lehet hívást kezdeményezni, hogy beleőrülök
-a gépen és a telefonon, ugyanabban az exceltáblázatban, más eredmények jönnek ki. (csak összeadás kivonás volt a bonyolult feladat)
-Kiest szerint nem frissíthető firmware
-Kiest frissítettem, összeomlot... mármint maga a Kies
-egyszer ököllel bírtam jobb belátásra, ettől elpusztult az érintő. Nem azonnal, csak egy héttel a gari lejárta után, de akkor a mikrofon is megadta magát. Szoftveresen. Bevittem vmk samsung boltba- hová ez alatt hárman tértek be, mikrofon halál miatt szoftvert frissíteni.....- ahol cserélték az érintőt és szoftvert tudtak frissíteni.
A samsungos kollegának  megállt szoftver friss közben az eszköz.... de valahogy megoldotta. Különben másnap az összes bejövő hívásom hatására csak az alapkijelzőt láttam, azaz csengőhang volt, de nem tudtam ki hív. Ez késöbb elmúlt....
-internetezni pont annyira tudok vele, hogy mire megtalálom amit akarok, már elvesztettem a türelmem
-internetmegosztás ........ haver gépén egy sec alatt, otthon soha nem tudtam összehozni.
-ez egész egy kalap ****
-1 azaz 1 db csengőhang van beállítva de néha-néha másik szólal meg
-vagy ébreszt az ébresztő vagy nem (nem etikett mód miatt)
-meg akarom nézni az órát rajta, mutatja az utolsó időt, mikor rázárt a bill zár, majd ugyan korrigálja magát, de mi ez?
-billentyűzár rajta, kijelző jelez, gombal oldásra lezár, kijelző off. Gombot nyomom kijelző be aztán off, aztán nyomogatom kijelző be aztán off, aztán a hatodik percben érthető ha kissé felhúzom magam.....
-ok legyőztem a billentyűzárat, tegyükfel, sürgősen próbálok vkit vissza hívni, telefonkönyvbe belép, nevet elkezd beírni, beütök 4 betüt, ez a retek meg kiírja a 2. és a 3. karaktert, miközben egy db visszajelző kattanást hallasz (ha smst írok folyton kihagy minden kb 3. kattanás, de beírja a dolgot) szal telefonkönyv törli a rossz karaktereket bla bla, na ez mire lezajlik, fene tudja hány perc telt el, ami miatt a hívó újra hív, vagy vki közbe vág egy hívással, és kezdhetem előről a szórakozást.....
-egyszerre ketten hívnak, vagy sms és hívás jön egyszerre, akkor kifagy az eszköz. És ha nem láttam a kifagyás pillanatát, azt sem tudom, ki volt a második hívó. Ilyenkor azt látom hogy bobbi hív, de a csúszkákkal sem felvenni, sem letenni nem tudom, valamint úgy marad ha kell egy hétig is, hogy közben csörög....


Még sorolhatnám napestig, a viccesnél szánalmasabb dolgokat. Szó mi szó, még életemben nem bántam meg ennyire semmit, hogy a birtokomba vettem. Párhuzamosan használok egy szifont is és valahogy azzal negyed ennyi gond sincs, érthető (még az ilyen botoknak is), kezelhető és főként gyors.....

Ha van köztetek olyan aki szereti a kihívásokat és betudná, akarná bizonyítani, hogy de igen ez egy jó, használható eszköz, az kérem jelentkezzen!

Ellenkező esetben hamarosan felkerül a yotubra egy csúnya O2 kivégzés!!! Nem bírom tovább......

sorry de nincs türelmem vissza olvasni, lehet van benne értelmetlennek tűnő mondat...
most idegből írok, ma sztori:
-igo start....... idő, idő, idő
-elindul, erre figyelmeztető ablak, hogy kevés a memória, válasszam ki a listából mit akarok leállítani,
a lista 3 jelölő kör volt, és ezen a ponton kifagyott az eszköz.
-reset
-újra indulás után, szerinte jött egy e-mailom, klikk
-egy múlthéten történt beszélgetésem tárul elém, nemcsak hogy nem volt új emilem, de a mutatott óta volt vagy 10 más, újabb emilem.... (olvasott)
-összedugom számítógéppel, erre pörögni kezd a számláló, hogy jött 60,64,70 stb stb, egészen 245ig, új üzenetem, majd itt meggondolta magát és vissza pörgött nullára!!!!! ez kb 5 perc alatt
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
szép napot

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24287 Dátum: 2011, 07 25, 18:03:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
.....
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
szép napot
Nem akartam belinkelni ide az egész hsz-det, de ha ennyi erőd van hogy leírd a tapasztalataidat, akkor mégsem vagy te ennyire türelmetlen.

Az egész ott kezdődik, hogy t-mobilos szoft van rajta és ettől a pillanattól kezdve az egész hozzászólásodra szép kerek egész mondattal válaszoltam is. Azok az emberek nincsenek megelégedve az O2-vel, akik abszolút nem értenek hozzá vagy félnek a készülékeiket frissíteni.

Ha megjelenik egy operációs rendszer, számos frissítés jön ki rá, mire azt lehet rá mondani, hogy egész jó. Az O2 utolsó ROM-jairól ezt teljesen el lehet mondani, ezzel szemben a szolgáltatós ROM-k elbújhatnak, amik még jobban rontják a telefon színvonalát.

Nem írok le többet, mert nincs kedvem vitába szállni egy olyan emberkével, aki nem ért a telefonjához. Mellesleg nyugodtan felrakhatod a youtube-re a telefonod szétzúzását, de a fejed is legyen már benne, hogy hadd nevessen rajta egy jót ;) :ok:

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24288 Dátum: 2011, 07 25, 18:52:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login


A TAB-t hagyjuk, tudod h mi a véleményem a táblákról :D nincs értelmük...
Tab is very, very gooood...  :ok:  :) és nem akarom újrakezdeni a vitánkat erről,  csak ismét megerősítem ezen véleményemet.

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24289 Dátum: 2011, 07 25, 19:19:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
szép napot
Szép novella  :ok:
A Youtubes videót, amikkor szétvered a samut ne felejtsd ide belinkelni  :D
Amúgy rakjál rá egy másik romot. egy jó rom csodákra képes.  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető fekacsicsi

  • Hozzászólások: 189
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: samsung omnia2
  • PDA ROM: i800THMIHL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24290 Dátum: 2011, 07 26, 00:25:32 »
sziasztok. lehetséges romot frissíteni úgy ,h minden programom megmaradjon? szerintem hozzáértők tudják mrt akarok romot váltani :) csak nem akarok adatvesztseket,illetve meg sem tudom csinálni :s

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24291 Dátum: 2011, 07 26, 00:32:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok. lehetséges romot frissíteni úgy ,h minden programom megmaradjon? szerintem hozzáértők tudják mrt akarok romot váltani :) csak nem akarok adatvesztseket,illetve meg sem tudom csinálni :s

ez sajnos nem megy
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető fekacsicsi

  • Hozzászólások: 189
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: samsung omnia2
  • PDA ROM: i800THMIHL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24292 Dátum: 2011, 07 26, 06:31:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez sajnos nem megy
de szerinted megérné? persze úgy sem tudom megcsinálni..xd

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24293 Dátum: 2011, 07 26, 08:32:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
de szerinted megérné? persze úgy sem tudom megcsinálni..xd

Le lehet menteni, de csak azonos rom verzióra szabad visszatölteni.
Gondolj bele, hogy ez egy windows rendszer. Még ha le is mentenéd egy backup programmal a készülék teljes tartalmát, mikor azt visszatöltöd egy új romra összekeverné a registryt, ami bizonytalan működéshez, rendszer összeomláshoz vezetne.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető yoda

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PDA: samsung omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJG5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24294 Dátum: 2011, 07 26, 08:42:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem akartam belinkelni ide az egész hsz-det, de ha ennyi erőd van hogy leírd a tapasztalataidat, akkor mégsem vagy te ennyire türelmetlen.

Az egész ott kezdődik, hogy t-mobilos szoft van rajta és ettől a pillanattól kezdve az egész hozzászólásodra szép kerek egész mondattal válaszoltam is. Azok az emberek nincsenek megelégedve az O2-vel, akik abszolút nem értenek hozzá vagy félnek a készülékeiket frissíteni.

Nem írok le többet, mert nincs kedvem vitába szállni egy olyan emberkével, aki nem ért a telefonjához. Mellesleg nyugodtan felrakhatod a youtube-re a telefonod szétzúzását, de a fejed is legyen már benne, hogy hadd nevessen rajta egy jót ;) :ok:

Nem vagyok türelmetlen, mégis feszegeti a határokat az eszköz....
Függetlenűl vettem, sosem látott témobilos szoftvert.
Ja nem értek hozzá, az tuti de egy év alatt gondoltam csak felszedek valamit.....
Nem akarok vitázni, csak segítséget kérek.
Nem telefon PDA! :P
Abszolult nyugalommal fogom feltenni a yotubra a videót! :P

Kösz a választ!

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24295 Dátum: 2011, 07 26, 10:01:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem vagyok türelmetlen, mégis feszegeti a határokat az eszköz....
Függetlenűl vettem, sosem látott témobilos szoftvert.
Ja nem értek hozzá, az tuti de egy év alatt gondoltam csak felszedek valamit.....
Nem akarok vitázni, csak segítséget kérek.
Nem telefon PDA! :P
Abszolult nyugalommal fogom feltenni a yotubra a videót! :P

Kösz a választ!

Nagyon jól le van írva, mi a teendő, a "Romfrissítés OCTANS-al" topikban. Laikusként is simán kivitelezhető. Sokkal jobban használható a készülék mióta rászántam magam  :ok:

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24296 Dátum: 2011, 07 26, 10:51:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon jól le van írva, mi a teendő, a "Romfrissítés OCTANS-al" topikban. Laikusként is simán kivitelezhető. Sokkal jobban használható a készülék mióta rászántam magam  :ok:

Ja, nekem is független volt a rajta lévő ROM mégis csiga lassú volt és hely is alig volt benne... De amióta Rapid JJ1-es akár JI1-es ROMjait használom imádom az Omnia II-őm :D És az OCTANS-os frissítés tényleg nem nagy ügy kb. 50x flasheltem és semmi baja a készüléknek és nem is lesz!
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető yoda

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PDA: samsung omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJG5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24297 Dátum: 2011, 07 26, 12:27:25 »
Köszönöm, megfogom csinálni én is. Aztán jelentkezem! :P

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24298 Dátum: 2011, 07 26, 13:28:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm, megfogom csinálni én is. Aztán jelentkezem! :P

Huh..Hát,csaj vagyok,ráadásul szőke is!De ez a litánia még engem is meglepett!!  :D
Szóval drukkolok hogy kibékülj vele és megszeresd....A rom frissítés szerintem is csak pozitív élményt okozhat neked is meg az O2-k is!  ;)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24299 Dátum: 2011, 07 26, 19:49:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem vagyok türelmetlen, mégis feszegeti a határokat az eszköz....
Függetlenűl vettem, sosem látott témobilos szoftvert.
Ja nem értek hozzá, az tuti de egy év alatt gondoltam csak felszedek valamit.....
Nem akarok vitázni, csak segítséget kérek.
Nem telefon PDA! :P
Abszolult nyugalommal fogom feltenni a yotubra a videót! :P

Kösz a választ!
Csak azért írtam a témobilos ROM-t, mert gondolom a hsz-d után frissítetted a profilodat, mert amikor írtam nem ez volt kiírva ;)
Egyébként megsúgom, hogy bár én is függetlenül vettem anno, meglepődve tapasztaltam az O2 első indulását, mert témobilos szoft volt rajta :hmm:

Frissítsd fel a legújabbra, max rátolsz még egy főzött Rapid ROM-t és hállelúja ;)