2024, 09 23, 05:26:27

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234554 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Baszkupapa

  • Hozzászólások: 858
  • Nem: Férfi
  • Miszter Röpcsibácsi
    • Röpcsis videók
  • PDA: iPhone Xs 256
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24050 Dátum: 2011, 07 01, 22:33:09 »
Esetleg azt meg lehet csinálni, hogy egy válogatást (AIJH1,JJ1 gyári, eredeti T,szöggyáriJi_28244-29020,stb) kiírok DVD-re (esetleg kettőre) és ha van valaki aki fel tudja tölteni annak elküldöm postán.

Nem elérhető cantu

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PFCJJ121916
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24051 Dátum: 2011, 07 02, 10:37:18 »
HI skacok,
Mi ez a 2 euro/ 250 euro az ftp-nél??

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24052 Dátum: 2011, 07 02, 10:48:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
HI skacok,
Mi ez a 2 euro/ 250 euro az ftp-nél??
Ez kedves :S Ha akarod h menjen fizess :D

szerk.: más... a kijelző porosodást már korábban tárgyaltuk sokszor. Én felhívtam a boltot ahol volt a garim anno, közölték velem, hogy ez ennyit tud, nem tudnak vele mit kezdeni. Volt itt olyan fórumozó (a nevére sajnos már nem emlékszem), akinek gyári garija volt, bevitte a Samsung szervizbe ki is takarították neki, cserébe szöszös lett az érintőfelület alatt, plusz egy szőrszál benne maradt... Én ezek után vettem ebay-ről egy 100 Ft-os telefonos szétszedő szettet, és kitisztítottam magamnak. De előbb utóbb ugyanolyan lesz megint. Engem már nagyon zavart, ezért álltam neki. Szerintem ez a legjárhatóbb megoldás...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24053 Dátum: 2011, 07 02, 11:17:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
HI skacok,
Mi ez a 2 euro/ 250 euro az ftp-nél??


Ezt a tárhelyet évekkel ezelőtt ingyen ajánlotta fel a fórumtársunk az O2-es csapatnak. Használtuk is rendesen, köszönjük szépen. Ennek a fizetőssé tételéről nem egyeztetett velünk, így mi ettől teljes mértékben elhatárolódunk, a pfc nevének felhasználásához nem járulunk hozzá.

Ezt hamarosan közlemény formájában is olvashatjátok. Az ftp címét a mai napon töröljük az első hozzászólásokból, új helyet keresünk a romoknak, össze fogjuk gyűjteni a gyakran használtakat, ehhez kérjük a Ti segítségeteket is!

Akik már felajánlották az összegyűjtött csomagjaikat, privátban megkeressük, köszönjük!
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24054 Dátum: 2011, 07 02, 11:25:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szerk.: más... a kijelző porosodást már korábban tárgyaltuk sokszor. Én felhívtam a boltot ahol volt a garim anno, közölték velem, hogy ez ennyit tud, nem tudnak vele mit kezdeni. Volt itt olyan fórumozó (a nevére sajnos már nem emlékszem), akinek gyári garija volt, bevitte a Samsung szervizbe ki is takarították neki, cserébe szöszös lett az érintőfelület alatt, plusz egy szőrszál benne maradt... Én ezek után vettem ebay-ről egy 100 Ft-os telefonos szétszedő szettet, és kitisztítottam magamnak. De előbb utóbb ugyanolyan lesz megint. Engem már nagyon zavart, ezért álltam neki. Szerintem ez a legjárhatóbb megoldás...

Melyik ez a "kedves" kereskedő? >:(
Az én O2-m most lesz 2 éves és egy porszem sincs a plexi mögött. Volt egy széria, ami porosodott, mert a kijelző valamelyik sarkánál elvállt a ragasztás. Írták is a "károsultak", hogy érezhetően mozgott a kijelző nyomásra. (vissza lehetne keresni a fórumon) Ők mikor bevitték a szervizbe cserélték nekik a kijelzőt. A samunál és a "T"-nél egyaránt. Szerintem a bolti garisokkal is ez kellene hogy legyen az eljárás és nem egy "ennyit tud"-dal lerázni a delikvenst.
Nézd meg és ha érzed, hogy mozog a kijelző sarka, vidd vissza. Az az ő gondjuk, hogy cserélik vagy valahogy leszigetelik. Szerintem ne is az eladóval beszélgess, hanem egyből a szervizükbe menj. Nyittas munkalapot, hogy nyoma legyen. Írd le a hibát a munkalapra, és kérd a javítást. Ha megint el akarják bagatelizálni, kérd, hogy írják rá a munkalapra, hogy milyen indokkal nem javítják. Ezutám mond meg hogy elmész a fogyasztóvédelemhez a papírral, és kikéred az ő véleményüket is. Remélhetőleg ez hatni fog rájuk.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24055 Dátum: 2011, 07 02, 11:31:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Melyik ez a "kedves" kereskedő? >:(
Az én O2-m most lesz 2 éves és egy porszem sincs a plexi mögött. Volt egy széria, ami porosodott, mert a kijelző valamelyik sarkánál elvállt a ragasztás. Írták is a "károsultak", hogy érezhetően mozgott a kijelző nyomásra. (vissza lehetne keresni a fórumon) Ők mikor bevitték a szervizbe cserélték nekik a kijelzőt. A samunál és a "T"-nél egyaránt. Szerintem a bolti garisokkal is ez kellene hogy legyen az eljárás és nem egy "ennyit tud"-dal lerázni a delikvenst.
Nézd meg és ha érzed, hogy mozog a kijelző sarka, vidd vissza. Az az ő gondjuk, hogy cserélik vagy valahogy leszigetelik. Szerintem ne is az eladóval beszélgess, hanem egyből a szervizükbe menj. Nyittas munkalapot, hogy nyoma legyen. Írd le a hibát a munkalapra, és kérd a javítást. Ha megint el akarják bagatelizálni, kérd, hogy írják rá a munkalapra, hogy milyen indokkal nem javítják. Ezutám mond meg hogy elmész a fogyasztóvédelemhez a papírral, és kikéred az ő véleményüket is. Remélhetőleg ez hatni fog rájuk.
Nálam ez már nem aktuális, mert eladtam a készüléket és egyébként is lejárt a gari rajta rég óta. A szóban forgó kereskedés a gsm line volt. Az én készülékemre egyékbént is mindössze 6 hónap hw gari volt, és 2 év sw gari. Pár hónap után érezhető volt a recsegés a bal alsó sarokban, akkor rögtön felhívtam őket (mivel nem a fővárosban lakom nem tudok csak úgy felugrálni bármikor), majd közölték, hogy ezt nem tudják javítani. Tudnak a problémáról, többen is szóltak de ez gyártási hiba, és ők ezt nem javítják, ez a készülék ennyit tud. Szó szerint ezzel ráztak le :D  :hmm: Nem is foglalkoztam a dologgal tovább, csak amikor porosodni is kezdett akkor. Végül én magam szétszedtem, így biztosabbnak találtam a dolgot.
Egyébként szerintem a bolti garanciák nagy része így működik. Szolgáltató, vagy a gyártó nem teheti meg h kiszúr az emberrel, de egy bolt akit lehet elküld. Persze ha erősködök lehet megcsinálják, de annyira nem érdekelt a dolog. Tanulópénznek jó volt, a DHD-t, már 2 éves gyári garival vettem, biztos ami tuti :D :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24056 Dátum: 2011, 07 02, 11:36:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam ez már nem aktuális, mert eladtam a készüléket és egyébként is lejárt a gari rajta rég óta. A szóban forgó kereskedés a gsm line volt. Az én készülékemre egyékbént is mindössze 6 hónap hw gari volt, és 2 év sw gari. Pár hónap után érezhető volt a recsegés a bal alsó sarokban, akkor rögtön felhívtam őket (mivel nem a fővárosban lakom nem tudok csak úgy felugrálni bármikor), majd közölték, hogy ezt nem tudják javítani. Tudnak a problémáról, többen is szóltak de ez gyártási hiba, és ők ezt nem javítják, ez a készülék ennyit tud. Szó szerint ezzel ráztak le :D  :hmm: Nem is foglalkoztam a dologgal tovább, csak amikor porosodni is kezdett akkor. Végül én magam szétszedtem, így biztosabbnak találtam a dolgot.
Egyébként szerintem a bolti garanciák nagy része így működik. Szolgáltató, vagy a gyártó nem teheti meg h kiszúr az emberrel, de egy bolt akit lehet elküld. Persze ha erősködök lehet megcsinálják, de annyira nem érdekelt a dolog. Tanulópénznek jó volt, a DHD-t, már 2 éves gyári garival vettem, biztos ami tuti :D :ok:
Boltja válogatja ;) :D
Nekem is bolti garis volt az O2-öm és emlékeznek a régiek hogy kijelző hibás lett kettő is, de szó nélkül lecserélték újra csak várni kellet hogy beszerezzék. (PartNero GSM) ;) :ok:

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24057 Dátum: 2011, 07 02, 11:38:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam ez már nem aktuális, mert eladtam a készüléket és egyébként is lejárt a gari rajta rég óta. A szóban forgó kereskedés a gsm line volt. Az én készülékemre egyékbént is mindössze 6 hónap hw gari volt, és 2 év sw gari. Pár hónap után érezhető volt a recsegés a bal alsó sarokban, akkor rögtön felhívtam őket (mivel nem a fővárosban lakom nem tudok csak úgy felugrálni bármikor), majd közölték, hogy ezt nem tudják javítani. Tudnak a problémáról, többen is szóltak de ez gyártási hiba, és ők ezt nem javítják, ez a készülék ennyit tud. Szó szerint ezzel ráztak le :D  :hmm: Nem is foglalkoztam a dologgal tovább, csak amikor porosodni is kezdett akkor. Végül én magam szétszedtem, így biztosabbnak találtam a dolgot.
Egyébként szerintem a bolti garanciák nagy része így működik. Szolgáltató, vagy a gyártó nem teheti meg h kiszúr az emberrel, de egy bolt akit lehet elküld. Persze ha erősködök lehet megcsinálják, de annyira nem érdekelt a dolog. Tanulópénznek jó volt, a DHD-t, már 2 éves gyári garival vettem, biztos ami tuti :D :ok:

Kimondtad a kulcsszót: "GYÁRTÁSI HIBA" Erre találták ki a garanciális javítást.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető ko_la

  • Hozzászólások: 53
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3.4.117940
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: PDA:RAPIDJJ1, CSC:JG1,Telefon:JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24058 Dátum: 2011, 07 02, 11:53:59 »
Sziasztok!

Ha valakinek nagyon kell a 6.5.3 I8000NXXJJ1, és a 6.5 I8000NXXJI1 ROM itt meglehet találni őket.
6.5.3 I8000NXXJJ1
You are not allowed to view links. Register or Login
6.5 I8000NXXJI1
You are not allowed to view links. Register or Login
Használjátok egészséggel

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24059 Dátum: 2011, 07 02, 12:01:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Ha valakinek nagyon kell a 6.5.3 I8000NXXJJ1, és a 6.5 I8000NXXJI1 ROM itt meglehet találni őket.
6.5.3 I8000NXXJJ1
You are not allowed to view links. Register or Login
6.5 I8000NXXJI1
You are not allowed to view links. Register or Login
Használjátok egészséggel
köszönjük a segítséget és az összefogást! :)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Fatis84

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: defy+
  • PDA ROM: RapiDroid Beta 1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24060 Dátum: 2011, 07 02, 12:44:22 »
Halihó!

Ha valakinek kellene felraktam a gyári T-mobilost.

You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető cantu

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PFCJJ121916
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24061 Dátum: 2011, 07 02, 13:03:56 »
Majd idővel valaki akinek megvan Rapid Sense-je fel tudná tölteni valahová?? .. köszi  :ok:

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24062 Dátum: 2011, 07 02, 13:04:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Majd idővel valaki akinek megvan Rapid Sense-je fel tudná tölteni valahová?? .. köszi  :ok:
Melyik kell ???

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24063 Dátum: 2011, 07 02, 13:26:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Melyik kell ???

Így van, melyik kell? Egyben nincsenek meg a JJ1-ek és AIJH1-ek, de a konyhámban ott vannak és újra tudom majd főzni őket, ha szükséges. De ha Lacusnak megvannak, az még jobb.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24064 Dátum: 2011, 07 02, 13:30:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így van, melyik kell? Egyben nincsenek meg a JJ1-ek és AIJH1-ek, de a konyhámban ott vannak és újra tudom majd főzni őket, ha szükséges. De ha Lacusnak megvannak, az még jobb.
Nekem a NXXJC1-től a NXXJH1-ig vannak meg

Nem elérhető Fatis84

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: defy+
  • PDA ROM: RapiDroid Beta 1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24065 Dátum: 2011, 07 02, 13:44:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Majd idővel valaki akinek megvan Rapid Sense-je fel tudná tölteni valahová?? .. köszi  :ok:

De találomra felraktam neked:
You are not allowed to view links. Register or Login

Rapid_AIJH1(21916)_Sense_HUN.nb0

Nem elérhető cantu

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PFCJJ121916
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24066 Dátum: 2011, 07 02, 14:01:44 »
Bocsi skacok elfeljtettem hogy az NXXJJ1 -hez kellene a Sense
Jah meg a csc is kéne mert az sincs már meg :oops:

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24067 Dátum: 2011, 07 02, 15:42:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Ha valakinek nagyon kell a 6.5.3 I8000NXXJJ1, és a 6.5 I8000NXXJI1 ROM itt meglehet találni őket.
6.5.3 I8000NXXJJ1
You are not allowed to view links. Register or Login
6.5 I8000NXXJI1
You are not allowed to view links. Register or Login
Használjátok egészséggel

Megvan cserélve a két link!
A 6.5.3 alat van a JJ1 és a 6.5 alat a JI1!

Szerk: javítva mindenhol! - patience

Nem elérhető ko_la

  • Hozzászólások: 53
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3.4.117940
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: PDA:RAPIDJJ1, CSC:JG1,Telefon:JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24068 Dátum: 2011, 07 02, 17:18:12 »
Rapid_JI1_29017_Sense

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ko_la

  • Hozzászólások: 53
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3.4.117940
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: PDA:RAPIDJJ1, CSC:JG1,Telefon:JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24069 Dátum: 2011, 07 02, 19:08:18 »
SzoggyariJI1_23151.nb0
You are not allowed to view links. Register or Login
SzoggyariJI1_23569.nb0
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24070 Dátum: 2011, 07 02, 19:25:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
SzoggyariJI1_23151.nb0
You are not allowed to view links. Register or Login
SzoggyariJI1_23569.nb0
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek a viewdetails romok ugye? Nem találom a témájukat  :oops:
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető ko_la

  • Hozzászólások: 53
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3.4.117940
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: PDA:RAPIDJJ1, CSC:JG1,Telefon:JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24071 Dátum: 2011, 07 02, 19:37:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek a viewdetails romok ugye? Nem találom a témájukat  :oops:

Igen az, milyen témát nem találsz?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24072 Dátum: 2011, 07 02, 19:47:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen az, milyen témát nem találsz?
a szoggyari romok temajat
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24073 Dátum: 2011, 07 02, 19:49:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a szoggyari romok temajat
Netán ezt keresed ??? ;) :D
You are not allowed to view links. Register or Login

De view többet tud mondani róla ;)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24074 Dátum: 2011, 07 02, 19:53:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Netán ezt keresed ??? ;) :D
You are not allowed to view links. Register or Login

De view többet tud mondani róla ;)
koszi :) ekkor mar nem volt O2-m, nem kovettem az esemenyeket  :oops:
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet