2024, 09 23, 17:33:08

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234592 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23775 Dátum: 2011, 06 07, 00:30:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Segítséget kérek: ha hardvergombról szeretnék saját fájlt indítani, mit másoljak be hová ... hogy lehetséges legyen?
Előre is köszi!
Próbálj meg róla total commanderrel, vagy hasonló fájlkezelővel parancsikont készíteni róla a start menübe. Úgy elvileg tudod gombhoz rendelni.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Roland85

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: 147
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23776 Dátum: 2011, 06 07, 13:06:39 »
szevasztok.1kis segitséget szeretnék kérni.... ugye a készülék adott,a belsö gps beálitásal lenne gondom com port 7 és a hardver com port 9 igy probáltam de a 4porton se akar müködni a dolog.Garmin xt vel.Valakinek valami ötlett esetleg? a garmin meglett flasalva látja a gps-t de nem barátkozik vele....vagy én lennék türelmetlen?kb 5perc után szabad ég alatt és mühold frissitésel sem talál semmit .....külsö gps-el kb 40mp alatt felál az egész és utra kész.elöre is köszönöm a segitséget Üdv Roli :ok:

Nem elérhető Roland85

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: 147
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23777 Dátum: 2011, 06 07, 14:57:53 »
na Még 1 kis kérdés a youtube problémám lenne.Rapid romjat használom ...szedtem le youtube progit és mindig FALED-3 re hivatkozva nem megy a lejátszás esetleg valami beálitási probléma lenne???
Üdv Roli

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23778 Dátum: 2011, 06 07, 15:50:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbálj meg róla total commanderrel, vagy hasonló fájlkezelővel parancsikont készíteni róla a start menübe. Úgy elvileg tudod gombhoz rendelni.

Köszönöm szépen a segítséget!  :ok:
(buta módon a fájlkezelővel próbáltam, pedig telepítve a TC  :p)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23779 Dátum: 2011, 06 07, 16:00:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm szépen a segítséget!  :ok:
(buta módon a fájlkezelővel próbáltam, pedig telepítve a TC  :p)
:ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
na Még 1 kis kérdés a youtube problémám lenne.Rapid romjat használom ...szedtem le youtube progit és mindig FALED-3 re hivatkozva nem megy a lejátszás esetleg valami beálitási probléma lenne???
Üdv Roli
Honnan szedted le az alkalmazást? A telefon böngészőjével menj fel a youtube.com oldalra, ott lesz valahol egy link, hogy alkalmazás letöltése. Próbáld meg azzal, persze előtte távolítsd el a jelenlegit, esetleg próbáld az eszközre telepíteni. Elméletileg semmilyen beállítást nem igényel. Nekem anno amikor Rapid romja volt fent, várakoznom kellett a kocsiban vagy 1,5 órát így elkezdtem ingyen wifi után keresgélni :P Sikerült is találni egyet, lehúztam az oldalról a programot, és ment is rögtön. Kütyüt be az autóstartóba, és így 1,5 óra unalom helyett 1,5 óra Showder Klub következett  :taps:  :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23780 Dátum: 2011, 06 07, 16:50:08 »
hello srácok!:)  eljutottam oda hogy kéne már egy romfrissítés:/ mert már nagyon fagyogat a samu:/ kérnék egy segitséget valakitől:) aki szájbarágósan lépésről-llépésre segit nekem :) akad itt ilyen?:)

Nem elérhető Roland85

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: 147
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23781 Dátum: 2011, 06 07, 16:52:22 »
csáo az elsö oldalt találod az 1ébb kiegészitöket azokat dobáld fel ill You are not allowed to view links. Register or Login innen tudsz romot leszedni de ha visszaolvasol akkor ugyan ugy megtudod csinálni aszem a 35 oldalon a nevemel van hozzászolás :)

Nem elérhető Roland85

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: 147
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23782 Dátum: 2011, 06 07, 16:55:35 »
megoldodott a youtube probléma a legfrissebb kelett de ide is felkellene tenni hogyha valakinek kellene....

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23783 Dátum: 2011, 06 07, 17:07:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
csáo az elsö oldalt találod az 1ébb kiegészitöket azokat dobáld fel ill You are not allowed to view links. Register or Login innen tudsz romot leszedni de ha visszaolvasol akkor ugyan ugy megtudod csinálni aszem a 35 oldalon a nevemel van hozzászolás :)
nagyvaloszinüséggel megtudnám csinálni :Dde mivelm ég nemscsináltam ilyet és van itt olyan aki már igen ezért inkább hozzáértőhöz fordulnék halehet:D

Nem elérhető Roland85

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: 147
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23784 Dátum: 2011, 06 07, 17:10:41 »
LOOOL okés Sok sikert hozzá :))

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23785 Dátum: 2011, 06 08, 00:15:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hello srácok!:)  eljutottam oda hogy kéne már egy romfrissítés:/ mert már nagyon fagyogat a samu:/ kérnék egy segitséget valakitől:) aki szájbarágósan lépésről-llépésre segit nekem :) akad itt ilyen?:)

Nem hiszem, hogy ennél szájbarágósabban el kellene mondani. Csak válaszd ki az operációs rendszerednek megfelelőt. ;)

XP You are not allowed to view links. Register or Login
Win7 és Vista You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető klevi

  • Hozzászólások: 62
  • Navigáció / Navigation: Mio P550
  • PDA: GT-I9500
  • PDA ROM: XXUFNC1 4.4.2 KitKat
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23786 Dátum: 2011, 06 08, 12:52:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem hiszem, hogy ennél szájbarágósabban el kellene mondani. Csak válaszd ki az operációs rendszerednek megfelelőt. ;)

XP You are not allowed to view links. Register or Login
Win7 és Vista You are not allowed to view links. Register or Login
Helló!

Megpróbáltam én is végig értelmezni a romokat, kapott menüket, kis Ram-igénnyel, de egyelőre én sem merek nekivágni, mert a névjegyzéket, naptárbejegyzéseket, stb-t ki kéne menteni.
Üdv: KLevi

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23787 Dátum: 2011, 06 08, 12:57:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló!

Megpróbáltam én is végig értelmezni a romokat, kapott menüket, kis Ram-igénnyel, de egyelőre én sem merek nekivágni, mert a névjegyzéket, naptárbejegyzéseket, stb-t ki kéne menteni.
Üdv: KLevi
A névjegyzékhez,naptári bejegyzéshez ennél jobbat nem találsz  ;)
Feltelepíted a My Storage-ra és csinálsz vele egy backup-ot, ha fnet az új rom ugyan ezzel egy restore-t és vissza is tette  ;)
De itt olvashatsz róla bővebben  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23788 Dátum: 2011, 06 08, 13:20:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló!

Megpróbáltam én is végig értelmezni a romokat, kapott menüket, kis Ram-igénnyel, de egyelőre én sem merek nekivágni, mert a névjegyzéket, naptárbejegyzéseket, stb-t ki kéne menteni.
Üdv: KLevi
Ezt a PDA-t csak én használtam úgy, ahogy megálmodták, és szinkronizáltam Outlookal rendszeresen? :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23789 Dátum: 2011, 06 08, 13:25:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a PDA-t csak én használtam úgy, ahogy megálmodták, és szinkronizáltam Outlookal rendszeresen? :)
Mert Te az Outlookot használod, sokan nem azt mint pl én se, mert a Windows Live Mail-t használom  ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23790 Dátum: 2011, 06 08, 13:27:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mert Te az Outlookot használod, sokan nem azt mint pl én se, mert a Windows Live Mail-t használom  ;)
Lehet hotmail-el is szinkronizálni akár, OTA. De kinek a pap, kinek a papné. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető bszg

  • Hozzászólások: 28
  • PDA: samsung gt i8000
  • PDA ROM: PFCJI129020, CSC: XEUJI1, PHONE: XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23791 Dátum: 2011, 06 08, 13:30:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a PDA-t csak én használtam úgy, ahogy megálmodták, és szinkronizáltam Outlookal rendszeresen? :)
Nem.
Régóta meg akarom kérdezni, hogy ha Outlook-al szinkronizálok, akkor minek nekem a PimBackup? Biztos, ami biztos alapon beállítottam, hogy hetente mentsen, de nem tudom, hogy minek.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23792 Dátum: 2011, 06 08, 13:33:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem.
Régóta meg akarom kérdezni, hogy ha Outlook-al szinkronizálok, akkor minek nekem a PimBackup? Biztos, ami biztos alapon beállítottam, hogy hetente mentsen, de nem tudom, hogy minek.
Ahogy írod, biztos ami biztos alapon, mert egy mentés nem mentés.
Évekig használtam WM PDA-t, sosem volt adatvesztésem, max hülye voltam, és nem figyeltem a sync szabályokra, de hallottam mindig a rémtörténeteket, hogy a "gép gondolt egyet és mindent letörölt". Na, ezért kell mindig két backup, de ez minden dologra igaz, a számítógépen, az ott tárolt képeidre, doukumentumaidra, zenékre, stb.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető bszg

  • Hozzászólások: 28
  • PDA: samsung gt i8000
  • PDA ROM: PFCJI129020, CSC: XEUJI1, PHONE: XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23793 Dátum: 2011, 06 08, 13:41:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahogy írod, biztos ami biztos alapon, mert egy mentés nem mentés.
Évekig használtam WM PDA-t, sosem volt adatvesztésem, max hülye voltam, és nem figyeltem a sync szabályokra, de hallottam mindig a rémtörténeteket, hogy a "gép gondolt egyet és mindent letörölt". Na, ezért kell mindig két backup, de ez minden dologra igaz, a számítógépen, az ott tárolt képeidre, doukumentumaidra, zenékre, stb.
Köszönöm!

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23794 Dátum: 2011, 06 08, 14:48:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a PDA-t csak én használtam úgy, ahogy megálmodták, és szinkronizáltam Outlookal rendszeresen? :)

Én is minden nap szinkronizálok, és ez olyan jól müxik így, hogy ez nekem kifejezetten visszatartó erő a másfajta oprendszerrel rendelkező, szép, új, okos készülékekre való áttéréssel szemben.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23795 Dátum: 2011, 06 08, 15:52:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is minden nap szinkronizálok, és ez olyan jól müxik így, hogy ez nekem kifejezetten visszatartó erő a másfajta oprendszerrel rendelkező, szép, új, okos készülékekre való áttéréssel szemben.
Más oprendszereknek (pl. Android) is megvannak a megfelelő szinkronizálási, illetve mentési lehetőségei.

Nem elérhető 5tse

  • Hozzászólások: 63
  • M.K.
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/XEHJG5/XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23796 Dátum: 2011, 06 08, 16:28:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem.
Régóta meg akarom kérdezni, hogy ha Outlook-al szinkronizálok, akkor minek nekem a PimBackup? Biztos, ami biztos alapon beállítottam, hogy hetente mentsen, de nem tudom, hogy minek.
7 éve rendszeresen 2 géppel szinkronizálok WinMo pda-t. Akkor kell nagyon figyelni, ha a hármas egyik tagján frissítés volt, mert ezután nem mindegy a szinkronizálási sorrend. Kár, hogy max. 2 géppel lehet csak összhangba hozni...
A hangszertulajdonos még nem zenész...

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23797 Dátum: 2011, 06 08, 16:46:13 »
Nem tudja valaki hogy ezt a "kritikusan kevés a memória" figyelmeztetést hogy lehet kikapcsolni? Tudom hogy kritikusan kevés, nem baj, nem érdekel és nem akarom hogy félóránként előjöjjön! :D :D
Kérlek titeket mondjátok meg hogy kell kikapcsolni vagy eltüntetni ezt a **** felbukkanó üzenetet!?!?  :D :D

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23798 Dátum: 2011, 06 08, 19:58:09 »
Kedves Windows Mobile 6.x-tulajdonos!

A Microsoft megszünteti a Windows Mobile 6.x rendszerű telefonokhoz biztosított My Phone szolgáltatást és a Windows Piactér mobilkészülékekhez webhelyet. Mivel Önt valószínűleg érinti a megszüntetés, kérjük, olvassa el az alábbi tudnivalókat.

Ma kaptam az e-mailt... Lassan végleg annyi nekünk! :D :'(

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23799 Dátum: 2011, 06 08, 21:26:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Más oprendszereknek (pl. Android) is megvannak a megfelelő szinkronizálási, illetve mentési lehetőségei.

Mexoktam az Outlookot  :) ( a naptár részt is naponta több alkalommal használom) Ha jól tudom az Android nem kommunikál közvetlen a géppel, "csak" netre feltöltve ... A WM régimódi, de jó  :p