2024, 09 25, 13:23:30

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234852 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22700 Dátum: 2011, 03 02, 11:41:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez nem telefon függő kérdés, hanem szimpla hálózati. Ellenőrizd, hogy oszt-e a routered DHCP-t, és a telefon megkapja-e az IP-t, átjárót, DNS cím(ek)et. Próbáld meg pingetni egy azonos hálózatban lévő másik gépről, stb.-stb.
Köszi! Megpróbálok ezekre rájönni, és akkor még a végén boldog is lehetek. :)
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22701 Dátum: 2011, 03 02, 12:11:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi! Megpróbálok ezekre rájönni, és akkor még a végén boldog is lehetek. :)

Annyira sikerült rájönnöm, DHCP-t oszt. Tutira, sőt fix ip-t is adattam a telefonnak, az se segített. Azt egyelőre nem tudom, a telefonban hol tudom megnézni, amiket írtál. Szégyellem magam. :(
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22702 Dátum: 2011, 03 02, 12:17:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Annyira sikerült rájönnöm, DHCP-t oszt. Tutira, sőt fix ip-t is adattam a telefonnak, az se segített. Azt egyelőre nem tudom, a telefonban hol tudom megnézni, amiket írtál. Szégyellem magam. :(
Nincs mit szégyellni, külön szakma, én sem szégyellem magam, hogy nem tudok főtengelyt cserélni a kocsiban.
Első körben tiltsd le a MAC szűrést a routerban, okozhat gondot. Második körben nézd meg a routerben, hogy a DHCP kliensek között fel van-e sorolva. Ha nincs, a régi fajta Windows beállításokban a PDA-n ellenőrizd, hogy a fix ip mellé az alapértelmezett átjárót, és a DNS-t is beírtad-e, mert akkor valamiért nem kommunikál vele rendesen a routered.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22703 Dátum: 2011, 03 02, 12:49:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs mit szégyellni, külön szakma, én sem szégyellem magam, hogy nem tudok főtengelyt cserélni a kocsiban.
Első körben tiltsd le a MAC szűrést a routerban, okozhat gondot. Második körben nézd meg a routerben, hogy a DHCP kliensek között fel van-e sorolva. Ha nincs, a régi fajta Windows beállításokban a PDA-n ellenőrizd, hogy a fix ip mellé az alapértelmezett átjárót, és a DNS-t is beírtad-e, mert akkor valamiért nem kommunikál vele rendesen a routered.

DHCP műxik, de kiszedtem a fix ip-t belőle megint. Router oldalon elvben minden jó, telefonon viszont nem találtam meg a beállításokban, hol tudom csekkolni ezeket. :S
Muszáj amúgy a fix ip? (az csak erre a hálózatra lesz igaz, ugye?)
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22704 Dátum: 2011, 03 02, 12:57:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
DHCP műxik, de kiszedtem a fix ip-t belőle megint. Router oldalon elvben minden jó, telefonon viszont nem találtam meg a beállításokban, hol tudom csekkolni ezeket. :S
Muszáj amúgy a fix ip? (az csak erre a hálózatra lesz igaz, ugye?)
Nem muszáj, sőt, igazából simán DHCP-n csatlakoznia kell. Mit használsz, WEP vagy WPA/2?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22705 Dátum: 2011, 03 02, 13:00:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem muszáj, sőt, igazából simán DHCP-n csatlakoznia kell. Mit használsz, WEP vagy WPA/2?

Igazából ez ugye céges router, tehát nem állítgathatom el. Mac-szűrés van, de az sima ügy volt, hozzáadtam a kis drágám. Fix ip nélkül is csatlakozik. Tehát kiírja, hogy hozzákapcsolódtam ehhez a routerhez (hálózathoz). De a netezés nem megy.

WPA-PSK
TKIP beállítással mac-szűréssel. Ezeket tudom. A telefonomon viszont nem tudom, mit kéne keresnem állítanom. Az otthoni wifivel nincs gondja. :S (igaz ott nem szűrünk mac-et.)
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22706 Dátum: 2011, 03 02, 13:11:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazából ez ugye céges router, tehát nem állítgathatom el. Mac-szűrés van, de az sima ügy volt, hozzáadtam a kis drágám. Fix ip nélkül is csatlakozik. Tehát kiírja, hogy hozzákapcsolódtam ehhez a routerhez (hálózathoz). De a netezés nem megy.

WPA-PSK
TKIP beállítással mac-szűréssel. Ezeket tudom. A telefonomon viszont nem tudom, mit kéne keresnem állítanom. Az otthoni wifivel nincs gondja. :S (igaz ott nem szűrünk mac-et.)
Távgyógyítással nem sokat lehet rá érdemben mondani, mivel elmodásod szerint otthon gond nélkül fellép wifire DHCP-vel. Nagyon megnézni nincs mit a PDA beállításokban, nincs ott egy rendszergarázda, akivel tudtok próbálkozni?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22707 Dátum: 2011, 03 02, 13:29:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Távgyógyítással nem sokat lehet rá érdemben mondani, mivel elmodásod szerint otthon gond nélkül fellép wifire DHCP-vel. Nagyon megnézni nincs mit a PDA beállításokban, nincs ott egy rendszergarázda, akivel tudtok próbálkozni?
Igazából nem értek hozzá, de valamilyen céges letiltás lehet a háttérben tippem szerint.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22708 Dátum: 2011, 03 02, 13:32:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazából ez ugye céges router, tehát nem állítgathatom el. Mac-szűrés van, de az sima ügy volt, hozzáadtam a kis drágám. Fix ip nélkül is csatlakozik. Tehát kiírja, hogy hozzákapcsolódtam ehhez a routerhez (hálózathoz). De a netezés nem megy.

WPA-PSK
TKIP beállítással mac-szűréssel. Ezeket tudom. A telefonomon viszont nem tudom, mit kéne keresnem állítanom. Az otthoni wifivel nincs gondja. :S (igaz ott nem szűrünk mac-et.)

Ahova jártam középiskolába is ilyen volt.. ott hozzá kellet adni a telefon mac-címét és utána csatlakozott de külön megkellet még adni e mellet egy felhasználó nevet és jelszót is ahhoz hogy netezni lehessen!
Lehet hasonló nálatok is a szitu!

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22709 Dátum: 2011, 03 02, 14:32:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahova jártam középiskolába is ilyen volt.. ott hozzá kellet adni a telefon mac-címét és utána csatlakozott de külön megkellet még adni e mellet egy felhasználó nevet és jelszót is ahhoz hogy netezni lehessen!
Lehet hasonló nálatok is a szitu!

Ó, hogy kapnák be. Akkor azt hiszem nem sok esélyem lesz netezni. Mert itt nem látok erre utalót.

Mindenkinek kösz a helpet akkor.
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22710 Dátum: 2011, 03 02, 14:41:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ó, hogy kapnák be. Akkor azt hiszem nem sok esélyem lesz netezni. Mert itt nem látok erre utalót.

Mindenkinek kösz a helpet akkor.

Nem tudom, miért nem tudom az előző hsz-t szerkeszteni. De sebaj! Jó hírek! Két helyen kellett az admin felületen a mac filtert engedélyezni. Másiknál is belőttem magam, és így már hasít is.  :) :D  :taps: Köszevribádi!  :ok:
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető Saiid01

  • Hozzászólások: 23
  • Navigáció / Navigation: omnia2
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: i8000nxxil3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22711 Dátum: 2011, 03 02, 16:39:58 »
Sziasztok!!!

Egy olyan kérdésem lenne h  mivel tudnám leszedni az sms-eket az omniámról??? mer oprendszert akarok cserélni és nem akarom h elvesszenek az üzik meg ilyenek...

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22712 Dátum: 2011, 03 02, 16:51:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!!!

Egy olyan kérdésem lenne h  mivel tudnám leszedni az sms-eket az omniámról??? mer oprendszert akarok cserélni és nem akarom h elvesszenek az üzik meg ilyenek...
A You are not allowed to view links. Register or Login nevű programot használjuk erre. Lehetőség van vele lementeni az sms-ek mellett a névjegyeket, találkozókat is. Még névjegyekhez tartozó hívóképet is lementi  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22713 Dátum: 2011, 03 02, 17:25:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!!!

Egy olyan kérdésem lenne h  mivel tudnám leszedni az sms-eket az omniámról??? mer oprendszert akarok cserélni és nem akarom h elvesszenek az üzik meg ilyenek...

Másik megoldás: You are not allowed to view links. Register or Login
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Saiid01

  • Hozzászólások: 23
  • Navigáció / Navigation: omnia2
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: i8000nxxil3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22714 Dátum: 2011, 03 02, 17:37:45 »
Köszönöm!! :D :D

Nem elérhető tboy_eddy

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22715 Dátum: 2011, 03 02, 18:35:24 »
sziasztok!
pár napja írtam nektek. a problémám még mindíg ugyanaz az Opera 10 tettem fel és nem nyit meg egyetlen videot sem! valamelyikőtök már segített nekem hogy a haladó beállításokban mit kell engedélyeznem, de ezek után sem nyitja meg (játsza le ; indítja el) a videokat! tudnátok segíteni???
előre is köszi

Nem elérhető Lumperior

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: RAPIDAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22716 Dátum: 2011, 03 02, 18:44:32 »
Haliho!
Ma vettem egy BRANDO ULTRA CLEAR fóliát, mert itt többen is írták, hogy jó. Felraktam úgy ahogy a leírásban volt, de észrevettem, hogy 2 szösz van alatta, és emiatt nem lehetett kinyomni a buborékot simára. Gondoltam leszedem, és lemosom, majd újrarakom. Hajszárítóval szárítottam, telefon portalanítva. Kb 20x próbáltam, de egyszer sem jött össze a sima felület. Szép lassan tönkre is ment a fólia.
Kérdésem az lenne, hogy ha én rendelek egy újat, akkor mi a bánatot csináljak, hogy szép sima legyen?
Nem tartom magam egy fakezű gyereknek, de nem sok kellett, hogy ki ne b@sszam a telefonnal együtt ezt a  censored t :'(

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22717 Dátum: 2011, 03 02, 19:03:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok!
pár napja írtam nektek. a problémám még mindíg ugyanaz az Opera 10 tettem fel és nem nyit meg egyetlen videot sem! valamelyikőtök már segített nekem hogy a haladó beállításokban mit kell engedélyeznem, de ezek után sem nyitja meg (játsza le ; indítja el) a videokat! tudnátok segíteni???
előre is köszi
Először is kérlek írd be a ROM-od verzióját.. nem az a verziója hogy 512 :D!
Másodszor próbáltad már újra telepíteni? Az eszközre vagy a my storage-ra telepítetted? Miután feltelepítetted újraindítottad a telefont? Amúgy biztos lesz olyan aki tudja és elfogja mondani a megoldást! ;) Első sorban próbáld meg az eszközre újratelepíteni! :ok:

You are not allowed to view links. Register or Login
Haliho!
Ma vettem egy BRANDO ULTRA CLEAR fóliát, mert itt többen is írták, hogy jó. Felraktam úgy ahogy a leírásban volt, de észrevettem, hogy 2 szösz van alatta, és emiatt nem lehetett kinyomni a buborékot simára. Gondoltam leszedem, és lemosom, majd újrarakom. Hajszárítóval szárítottam, telefon portalanítva. Kb 20x próbáltam, de egyszer sem jött össze a sima felület. Szép lassan tönkre is ment a fólia.
Kérdésem az lenne, hogy ha én rendelek egy újat, akkor mi a bánatot csináljak, hogy szép sima legyen?
Nem tartom magam egy fakezű gyereknek, de nem sok kellett, hogy ki ne b@sszam a telefonnal együtt ezt a  censored t :'(
Nyugi, ne idegeskedj! Először is szépen letisztítottam (nem vízzel) nem szöszölős ronggyal, olyan kis kendővel amivel a szemüvegeket szokták tisztítani! Nagyon ügyeltem hogy ne legyen hajszál vagy egyéb szösz utána! A fóliát én úgy tettem fel, hogy a telefon hangszórójától szépen lassan fokozatosan tettem fel és ha közben láttam hogy van bubi akkor vissza szedtem és kinyomtam majd folytattam, szösz esetén ugyan így jártam el miközben feltettem ha láttam hogy szöszös akkor vissza szedtem, eltávolítottam majd folytattam a felrakást!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22718 Dátum: 2011, 03 02, 19:14:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Haliho!
Ma vettem egy BRANDO ULTRA CLEAR fóliát, mert itt többen is írták, hogy jó. Felraktam úgy ahogy a leírásban volt, de észrevettem, hogy 2 szösz van alatta, és emiatt nem lehetett kinyomni a buborékot simára. Gondoltam leszedem, és lemosom, majd újrarakom. Hajszárítóval szárítottam, telefon portalanítva. Kb 20x próbáltam, de egyszer sem jött össze a sima felület. Szép lassan tönkre is ment a fólia.
Kérdésem az lenne, hogy ha én rendelek egy újat, akkor mi a bánatot csináljak, hogy szép sima legyen?
Nem tartom magam egy fakezű gyereknek, de nem sok kellett, hogy ki ne b@sszam a telefonnal együtt ezt a  censored t :'(
Ha pösti vagy, akkor bekocogsz a speedshop-ba, és felrakják neked (meg ugye megveheted helyszínen), ha nem, akkor veszel egy másikat, és türelmesen megpróbálod felrakni. Ha nem megy, és le kell venni, ne hajszárítózd!!! Én váltogatom az ultra clear és anti glare fóliát, szóval raktam már fel párszor. Ha nedves, még könnyebb felrakni. Én konkrétan kis szappanos vízzel szoktam tisztítani, utána szépen leöblítem, egy pici víz marad a fólia felületén, és úgy rárakom óvatosan a telefonra. Így még kicsit mozgatni is lehet, ha nem pontosan a helyén van elsőre. Annyira vigyázz, hogy így nem levegőbuborékot nyomsz ki alóla, hanem kis vízcseppeket, és lehetőleg ne a hangszóróba folyasd. Ha így sem sikerült, beveszed a le censored om tablettát, és ezután nézegeted azt az 1-2 szöszt ami alá került :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22719 Dátum: 2011, 03 02, 19:37:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Haliho!
Ma vettem egy BRANDO ULTRA CLEAR fóliát, mert itt többen is írták, hogy jó. Felraktam úgy ahogy a leírásban volt, de észrevettem, hogy 2 szösz van alatta, és emiatt nem lehetett kinyomni a buborékot simára. Gondoltam leszedem, és lemosom, majd újrarakom. Hajszárítóval szárítottam, telefon portalanítva. Kb 20x próbáltam, de egyszer sem jött össze a sima felület. Szép lassan tönkre is ment a fólia.
Kérdésem az lenne, hogy ha én rendelek egy újat, akkor mi a bánatot csináljak, hogy szép sima legyen?
Nem tartom magam egy fakezű gyereknek, de nem sok kellett, hogy ki ne b@sszam a telefonnal együtt ezt a  censored t :'(
slevai barátomat támogatom énis  :ok: Speedshop :) fél perc alatt feldobják neked :) Énis a héten vettem rá ugyan ilyen fóliát tőllük :) Adtam a srácnak egy 200ast de azt sem akarta elfogadni... nagyon rendesek :)
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető cusing

  • Hozzászólások: 201
  • Navigáció / Navigation: sync aura és XXX
  • PDA: samsung galaxy s 2
  • PDA ROM: I9100XXLSJ
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22720 Dátum: 2011, 03 02, 19:57:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Haliho!
Ma vettem egy BRANDO ULTRA CLEAR fóliát, mert itt többen is írták, hogy jó. Felraktam úgy ahogy a leírásban volt, de észrevettem, hogy 2 szösz van alatta, és emiatt nem lehetett kinyomni a buborékot simára. Gondoltam leszedem, és lemosom, majd újrarakom. Hajszárítóval szárítottam, telefon portalanítva. Kb 20x próbáltam, de egyszer sem jött össze a sima felület. Szép lassan tönkre is ment a fólia.
Kérdésem az lenne, hogy ha én rendelek egy újat, akkor mi a bánatot csináljak, hogy szép sima legyen?
Nem tartom magam egy fakezű gyereknek, de nem sok kellett, hogy ki ne b@sszam a telefonnal együtt ezt a  censored t :'(
Én mikor felraktam,nekem is szarul nézett ki,de kb 3-4 nap után letisztul,a buborékok eltünnek...

Nem elérhető Lumperior

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: RAPIDAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22721 Dátum: 2011, 03 02, 20:24:49 »
Köszönöm mindenkinek a segítséget.
Azóta még néhányszor megpróbáltam, levágtam a tetején tönkre ment részt egyenesre, majd újabb takarítás után sikerült felraknom, úgy hogy ne legyen alatta semmi. A fürdőszobába nem száll annyi szemcsés dolog a levegőben.
Már csak a szélein van néhol apró szépséghiba, plusz a samu  feliraton nincs védő, de talán már így el fogok tudni aludni :)
Nyíregyházi vagyok, és úgy néz ki, hogy mostanában nem is fogok Pestre menni.

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22722 Dátum: 2011, 03 02, 21:13:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Haliho!
Ma vettem egy BRANDO ULTRA CLEAR fóliát, mert itt többen is írták, hogy jó. Felraktam úgy ahogy a leírásban volt, de észrevettem, hogy 2 szösz van alatta, és emiatt nem lehetett kinyomni a buborékot simára. Gondoltam leszedem, és lemosom, majd újrarakom. Hajszárítóval szárítottam, telefon portalanítva. Kb 20x próbáltam, de egyszer sem jött össze a sima felület. Szép lassan tönkre is ment a fólia.
Kérdésem az lenne, hogy ha én rendelek egy újat, akkor mi a bánatot csináljak, hogy szép sima legyen?
Nem tartom magam egy fakezű gyereknek, de nem sok kellett, hogy ki ne b@sszam a telefonnal együtt ezt a  censored t :'(

Én megrendeltem, megjött postán, kibontottam, lerángattam a gyári, bazivastag fóliát, kb. fél perc alatt ráraktam a Brando-t és azóta is rajta van. Se egy szösz, se buborék nem került alá. Szó szerint "rászippantotta" magát a kijelzőre. :D Mostanában viszont észrevettem pár szösz szerűséget a kijelző alatt. Lehet, hogy szét kell szednem a drágaszágot. :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22723 Dátum: 2011, 03 02, 23:22:50 »
Van ennek a windows update-nek valami értelme egyáltalán?
Sehogy sem tudom normális működésre bírni.. folyton panaszkodik hogy nem találja a frissítési kiszolgálót, meg hogy ellenőrizzem az adatkapcsolatot meg az időt, dátum helyességét! :hmm:
Próbáltam activesync-el meg wifin is... egyikkel sem megy, nem értem pedig minden jól van elvileg beállítva! :hmm:

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22724 Dátum: 2011, 03 02, 23:31:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van ennek a windows update-nek valami értelme egyáltalán?
 :hmm:

Számomra sosem volt.   :hmm: :hmm:
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).