2024, 09 27, 03:28:40

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235006 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22275 Dátum: 2011, 02 08, 16:38:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem fent van, tökéletesen megy. Bár sima samsung today-el.
Nálam is sima samsungos today van fenn, de nálam se csinált át minden ikont.

A jDownloader pedig tényleg jó!

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22276 Dátum: 2011, 02 08, 16:40:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hűtsd már le magad és inkább eriggy Angry Birdözzé egyet :D. Ha visszatér Sbalu a melóból, majd leszedi a cuccokat. Mellesleg nálam is megvan a vinyón (CSC), szal törölhetitek ha nagyon nincs már hely a szerveren :ok:
Nem megyek sehova :p :p
Zavarok ??? :hmm:
Megvan az összes O2 romod ??? ha igen végre felszabadíthatom a vinyómat  ;) :D

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22277 Dátum: 2011, 02 08, 16:45:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a lényeg megvan minden és innen már csak rajtad múlik. Egyébként én nem azért segítettem, hogy minél előbb flasheld a telefonodat és senkit sem fogok arra buzdítani, hogy frissítse fel, mert ha emiatt járja meg vki ne vágja az "arcomba". Viszont ahhoz hogy a PDA-d úgy működjön, ahogyan az a nagy könyvben meg van írva és méltó legyen a hardver erőforrásokat megfelelően használni, csak is a legújabb ROM-k képesek. Sőt még ezeken is lenne mit csiszolni, de nem lehet minden fejlesztő ViewDetails, Rapid és én, na meg még sokan mások :D :D :D ;D
Az csak természetes, hogy a továbbiak az én felelősségem, döntésem.Azonkívűl, hogy én sokat tanultam most a romolásból, remélem másnak is segített, okulást hozott az én esetem kapcsán felmerűlt kérdések.
Mégegyszer köszönet a segítőknek!

Nem elérhető berem

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ9
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22278 Dátum: 2011, 02 08, 17:42:37 »
sziasztok
nemsokara megyek nyaralni. arra lennek kivancsi, hogy a samu II-esemet tudom-e hasznalni Mexikoba?illetve milyen formaju toltot kene beszereznem hozza ha tolteni szeretnem a kicsiket?

koszi
berem

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22279 Dátum: 2011, 02 08, 19:08:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam is sima samsungos today van fenn, de nálam se csinált át minden ikont.

A jDownloader pedig tényleg jó!
Ha csípod a sima Samus today-t, akkor próbáld ki ez: You are not allowed to view links. Register or Login :D
Mindenkinek ajánlom  :ok: Kissé játékos, de nekem bejön, pláne, hogy ezen kívül más hasonló témával még nem találkoztam ami nem csak a todayt változtatja meg, hanem kb minden samus felületet. Mondjuk az asszony kiröhögött miatta amikor mutattam neki, de nekem bejön  :taps: :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22280 Dátum: 2011, 02 08, 19:27:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha csípod a sima Samus today-t, akkor próbáld ki ez: You are not allowed to view links. Register or Login :D
Mindenkinek ajánlom  :ok: Kissé játékos, de nekem bejön, pláne, hogy ezen kívül más hasonló témával még nem találkoztam ami nem csak a todayt változtatja meg, hanem kb minden samus felületet. Mondjuk az asszony kiröhögött miatta amikor mutattam neki, de nekem bejön  :taps: :D
Hát igen, kissé rajzfilmes-gyerekes, de egy próbát megér, hogy hogyan néz ki élőben.Majd kipróbálom, kösz!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22281 Dátum: 2011, 02 08, 20:33:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...
Megvan az összes O2 romod ??? ha igen végre felszabadíthatom a vinyómat  ;) :D
Dehogy van :). Mit csináljak én vele? Én csak a CSC-re mondtam, h az megvan nekem is. Egyébként bármikor le lehet szedni a netről a Samu ROM-kat, szal én a pfc szerverről is törölnék simán egy jó párat... Minek oda a 6.1 pl?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22282 Dátum: 2011, 02 08, 21:05:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha csípod a sima Samus today-t, akkor próbáld ki ez: You are not allowed to view links. Register or Login :D
Mindenkinek ajánlom  :ok: Kissé játékos, de nekem bejön, pláne, hogy ezen kívül más hasonló témával még nem találkoztam ami nem csak a todayt változtatja meg, hanem kb minden samus felületet. Mondjuk az asszony kiröhögött miatta amikor mutattam neki, de nekem bejön  :taps: :D

De jóó! :taps: :taps:
Ez aranyos! :D :D :taps:

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22283 Dátum: 2011, 02 09, 07:42:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha csípod a sima Samus today-t, akkor próbáld ki ez: You are not allowed to view links. Register or Login :D
Mindenkinek ajánlom  :ok: Kissé játékos, de nekem bejön, pláne, hogy ezen kívül más hasonló témával még nem találkoztam ami nem csak a todayt változtatja meg, hanem kb minden samus felületet. Mondjuk az asszony kiröhögött miatta amikor mutattam neki, de nekem bejön  :taps: :D

Hát ez a Today valami brutális. :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22284 Dátum: 2011, 02 09, 09:40:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...
A jDownloader pedig tényleg jó!
Jó bizony! Be kell állítani a vágólap figyelést és amikor kijelölsz egy rapidshare linket és nyomsz egy jobb gomb másolást akkor már be is rakja a progiba. Sőt ha több linket jelölsz ki, akkor mind berakja, így nem kell egyesével másolgatnod :ok:

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22285 Dátum: 2011, 02 09, 09:51:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó bizony! Be kell állítani a vágólap figyelést és amikor kijelölsz egy rapidshare linket és nyomsz egy jobb gomb másolást akkor már be is rakja a progiba. Sőt ha több linket jelölsz ki, akkor mind berakja, így nem kell egyesével másolgatnod :ok:
Én már régen használom, vannak hasonló elven működőek: Free Rapid Downloader, Cryptload.És az is jó bennük, hogy leellenőrzik a linkeket, tehát ha halott van bennük rögtön az elején kiszúrja.Kedves reiben, úgy tudom, hogy a Te skinedben a digitális óra animál (nem anál  :D), tehát flippingel.Ha fenn lesz az új romom kipróbálom, jelenleg megpróbálok mindent backupolni amit lehet.Nem tudsz ilyen flippinges órát ami standalone today plugin?Jelenleg amim van az méretben jó, csak nem ugrik, tudod mint a MÁV-nál.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22286 Dátum: 2011, 02 09, 10:01:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én már régen használom, vannak hasonló elven működőek: Free Rapid Downloader, Cryptload.És az is jó bennük, hogy leellenőrzik a linkeket, tehát ha halott van bennük rögtön az elején kiszúrja.Kedves reiben, úgy tudom, hogy a Te skinedben a digitális óra animál (nem anál  :D), tehát flippingel.Ha fenn lesz az új romom kipróbálom, jelenleg megpróbálok mindent backupolni amit lehet.Nem tudsz ilyen flippinges órát ami standalone today plugin?Jelenleg amim van az méretben jó, csak nem ugrik, tudod mint a MÁV-nál.
Én úgy tudom nincs, de aztán lehet erre rácáfolnak.

Nem elérhető stevered47

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • Doktor Úr
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: i8000nxxil3
  • Skype: stevered47
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22287 Dátum: 2011, 02 09, 11:42:52 »
sziasztok , samukámat rontom folyamatosan.....

jajj nekem.....azt hittem jot csinalok, beütöttem valami okos kodot, erre most 1csenges utan felveszi a hivast a gepem....na ezt kellene visszacsinalnom valahogyan, hogy rendesen csengjem, amig en akarom, okos választ tud valaki?You are not allowed to view links. Register or Login és köszike

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22288 Dátum: 2011, 02 09, 11:49:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok , samukámat rontom folyamatosan.....

jajj nekem.....azt hittem jot csinalok, beütöttem valami okos kodot, erre most 1csenges utan felveszi a hivast a gepem....na ezt kellene visszacsinalnom valahogyan, hogy rendesen csengjem, amig en akarom, okos választ tud valaki?You are not allowed to view links. Register or Login és köszike
Mivel a szolgáltatói ROM más felépítésű mint a standard, ezért azt tudom javasolni, hogy a hívás beállításokban nézz körül, és az automata válasz - egy csengetés  (vagy hasonlót) keress.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22289 Dátum: 2011, 02 09, 12:16:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok , samukámat rontom folyamatosan.....

jajj nekem.....azt hittem jot csinalok, beütöttem valami okos kodot, erre most 1csenges utan felveszi a hivast a gepem....na ezt kellene visszacsinalnom valahogyan, hogy rendesen csengjem, amig en akarom, okos választ tud valaki?You are not allowed to view links. Register or Login és köszike
Beállítások/hívásbeállítások/általános. Ott van egy automatikus válasz menüpont, nézd meg nem e ott van elkutyulva vmi.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Atomanti74

  • Hozzászólások: 21
  • PDA: Lg Optimus 4x
  • PDA ROM: v10d
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22290 Dátum: 2011, 02 09, 12:24:21 »
Sziasztok.

Egy kis segítséget kérnék. Egy olyan próblémval szembesültem, hogy ha a telefont rádugom a gépre az activesync hibát dob fel, még pedig, hogy ip cím hibája van és keressek megoldást a micro honlapján. Erről nem találtam semmit. Kipróbáltam tegnapi napon egy pár romot, köztük a gyárit is de a hiba még mindig meg van. a gépről letöröltem az activesync-et, de ez sem segítet.
Esetleg van valami ötlet?

köszi

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22291 Dátum: 2011, 02 09, 12:32:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.

Egy kis segítséget kérnék. Egy olyan próblémval szembesültem, hogy ha a telefont rádugom a gépre az activesync hibát dob fel, még pedig, hogy ip cím hibája van és keressek megoldást a micro honlapján. Erről nem találtam semmit. Kipróbáltam tegnapi napon egy pár romot, köztük a gyárit is de a hiba még mindig meg van. a gépről letöröltem az activesync-et, de ez sem segítet.
Esetleg van valami ötlet?

köszi
ActiveSync újratelepítése, előző partnerség törlése újralétrehozása, tűzfal ellenőrzése activesync forgalmának engedélyezése!A szolgáltatásoknál a DHCP-ügyfél elindítása, illetve újraindítása!

Nem elérhető Bounty

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJB3 / I8000XEHJB3 / I8000XXJB1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22292 Dátum: 2011, 02 09, 12:45:01 »
Sziasztok

Sikerült feltennem omnia2-re az androidot.(hála a forumnak)
Több kérdésem is lenne.

1.hogyan tudom beállitani hogy bekapcsolásnál rögtön az android induljon el?
2.Alkalmazásokat rá holtalálok,és hogyan kell rá feltenni?(adatkábellel,wifi nincs)

tesomé a mobil,de ö nem ért hozzá.nekem meg sose volt ilyenem.

elöre is köszönöm



Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22293 Dátum: 2011, 02 09, 12:53:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Sikerült feltennem omnia2-re az androidot.(hála a forumnak)
Több kérdésem is lenne.

1.hogyan tudom beállitani hogy bekapcsolásnál rögtön az android induljon el?
2.Alkalmazásokat rá holtalálok,és hogyan kell rá feltenni?(adatkábellel,wifi nincs)

tesomé a mobil,de ö nem ért hozzá.nekem meg sose volt ilyenem.

elöre is köszönöm

Szia!

1. You are not allowed to view links. Register or Login ;) :taps:
2. nézz szét a neten millió, billió, csillió alkalmazást találsz rá de szerintem itt a fórumon is találsz az android résznél 10102012301301 féle fajtát! ;) :ok:
Mivel fel tudtad rá tenni gondolom akkor van memóriakártyád és ezáltal van memóriakártya olvasód.. na akkor megvan a válasz hogy hogy tudod feltenni rá ha nincs wifi és adatkábel..  :)

Nem elérhető Bounty

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJB3 / I8000XEHJB3 / I8000XXJB1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22294 Dátum: 2011, 02 09, 12:57:35 »
Köszi a gyors segitséget.1000 hála :ima:

Nem elérhető csabics

  • Hozzászólások: 135
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S5
  • Skype: tsaba75
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22295 Dátum: 2011, 02 09, 14:09:51 »
Sziasztok hogyan tudnám az eredeti taskbart viszaállitani?
A rom az adatlapomon.
Köszi.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22296 Dátum: 2011, 02 09, 14:25:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok hogyan tudnám az eredeti taskbart viszaállitani?
A rom az adatlapomon.
Köszi.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető moltam

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: JI1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22297 Dátum: 2011, 02 09, 15:00:38 »
Hali!

Gyári 6.5.3 romom van, az ellipszis szerű soft key gombokkal, és szeretném lecserélni őket a szögletesre. Letöltöttem egy cab-ot, ami elvileg ezt csnélja, de nem történt semmi. Tettem fel egy új témát is, de a samsung settingsben nem jelent meg. Hogy lehetne lecserélni az alsó gombokat?

Nem elérhető mobilman

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.4.2.139242
  • PDA: Samsung GT-I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: 2.3.4 I9000XXJVQ
  • Skype: bada.robert
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22298 Dátum: 2011, 02 09, 15:08:08 »
Hali.. 1kérdésem lenne az omnia 2 vel kapcs.ban,    1.  Nagyon megtetszett ez a i800 omnia2 és a i5800 galaxy 3 .    És nem tudom melyiket vegyem.. Azt tudom hogy az android a jövő meg stb :D  De viszont az omnia naggyából többet tud.. De úgy se használnám ki nagyon.. De az amoled kijelző megfogott :D  Szerintetek melyiket vegyem,ti melyiket ajánljátok és miért??

Várom válaszotokat..   Üdv: mobilman
mobilman

Nem elérhető csabics

  • Hozzászólások: 135
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S5
  • Skype: tsaba75
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22299 Dátum: 2011, 02 09, 16:46:10 »
Az Android rendszer telepitéséről hol olvashatok?
Nem találom a fórumban.
Köszi előre is.