2024, 09 27, 06:09:05

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235009 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22250 Dátum: 2011, 02 08, 10:58:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet.egyelőre ott tartok, hogy a mostani régi ROM-om CSC filéjét (XEHIJ6) az égadta földön nem találom a neten, pedig már sokat kerestem.A PDA és a Phone rész már meg van.A JJ1 is le van már töltve, előbb-utóbb meglesz a csere is, csak szeretném, ha meglenne a lehetőségem, hogy visszatérhessek az eredetihez.
Ok. Szétnézek majd és meglátom mit tehetek az ügy érdekében :p

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22251 Dátum: 2011, 02 08, 11:03:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ok. Szétnézek majd és meglátom mit tehetek az ügy érdekében :p
Many Thanks!  :ok:

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22252 Dátum: 2011, 02 08, 11:56:05 »
Sziasztok. RAR-t tudok valahogy kicsomagolni a pdaval? Sürgős lenne.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22253 Dátum: 2011, 02 08, 12:05:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. RAR-t tudok valahogy kicsomagolni a pdaval? Sürgős lenne.
Igen pl. a PocketRar-al.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22254 Dátum: 2011, 02 08, 12:21:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Many Thanks!  :ok:
Pedig a google a barátotok, nem?  :p
Csináltam a PFC szerveren egy Retro mappát a 6.5-ös ROMok alatt, ott van a komplett NXXIJ6.
Kérlek jelezz, hogy mikor töltötted le, hogy törölhessem (helyhiány).
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22255 Dátum: 2011, 02 08, 12:57:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig a google a barátotok, nem?  :p
Csináltam a PFC szerveren egy Retro mappát a 6.5-ös ROMok alatt, ott van a komplett NXXIJ6.
Kérlek jelezz, hogy mikor töltötted le, hogy törölhessem (helyhiány).
Ez esetben inkább a barátnőmnek kéne lennie a Guglinak, mert a bartátomként nem akar segíteni a CSC:I8000xehij6 megtalálásában.  :) Kösz, hogy feltetted a retrót, de eddig én is eljutottam, mármint az NXXIJ6 letöltésében, de ez nem azt a CSC filét tartalmazza (meg Phonét, de az már máshonnan meg van) amit én keresek!Vagy én értek valamit rosszúl?Bocs, most mennem kell melózni, majd délután később jelentkezem.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22256 Dátum: 2011, 02 08, 13:01:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez esetben inkább a barátnőmnek kéne lennie a Guglinak, mert a bartátomként nem akar segíteni a CSC:I8000xehij6 megtalálásában.  :) Kösz, hogy feltetted a retrót, de eddig én is eljutottam, mármint az NXXIJ6 letöltésében, de ez nem azt a CSC filét tartalmazza (meg Phonét, de az már máshonnan meg van) amit én keresek!Vagy én értek valamit rosszúl?Bocs, most mennem kell melózni, majd délután később jelentkezem.
Pontosan, Te érted rosszul. :) Az NXXIJ6.CSC egy komplett, a világ összes nyelvét tartalmazó fájl, mikor betallózod az Octansba, kapsz egy listát a tartalmáról, és ott kell kiválasztani az XEHIJ6.CSC-t a magyar nyelvhez.
Ami a phone-t illeti, megegyeztünk korábban, hogy elég öszvér ROM-od van, amit most feltettem, az a komplett, elvileg úgy kéne kinéznie. Gondolom ahol/akitől vetted, kicsit összekutyulta a dolgokat.
Akkor mégsem kell, töröljem?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22257 Dátum: 2011, 02 08, 13:02:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez esetben inkább a barátnőmnek kéne lennie a Guglinak, mert a bartátomként nem akar segíteni a CSC:I8000xehij6 megtalálásában.  :) Kösz, hogy feltetted a retrót, de eddig én is eljutottam, mármint az NXXIJ6 letöltésében, de ez nem azt a CSC filét tartalmazza (meg Phonét, de az már máshonnan meg van) amit én keresek!Vagy én értek valamit rosszúl?Bocs, most mennem kell melózni, majd délután később jelentkezem.
Mi hiányzik még ???

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22258 Dátum: 2011, 02 08, 13:20:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pontosan, Te érted rosszul. :) Az NXXIJ6.CSC egy komplett, a világ összes nyelvét tartalmazó fájl, mikor betallózod az Octansba, kapsz egy listát a tartalmáról, és ott kell kiválasztani az XEHIJ6.CSC-t a magyar nyelvhez.
Ami a phone-t illeti, megegyeztünk korábban, hogy elég öszvér ROM-od van, amit most feltettem, az a komplett, elvileg úgy kéne kinéznie. Gondolom ahol/akitől vetted, kicsit összekutyulta a dolgokat.
Akkor mégsem kell, töröljem?
Mi kell még neki ???
Neked elárulta hogy miből mi kell neki ???
PDA-IJ9
Eboot-?
CSC-IJ6
Phone-DXIJ1

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22259 Dátum: 2011, 02 08, 13:31:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig a google a barátotok, nem?  :p
Csináltam a PFC szerveren egy Retro mappát a 6.5-ös ROMok alatt, ott van a komplett NXXIJ6.
Kérlek jelezz, hogy mikor töltötted le, hogy törölhessem (helyhiány).
Bammeg én meg 2 órája szenvedek a rapidshares linkel, mert alig tölti le :). Én is a komplett NXXIJ6-t töltöm le, amiben gondolom multilengvics van.

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22260 Dátum: 2011, 02 08, 13:34:13 »
Elárulná már valaki mi kell ennek a Sbalunak még, FTP-n csak neki összetesszük  ;)
Csak adjatok már választ  :hmm:

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22261 Dátum: 2011, 02 08, 13:35:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elárulná már valaki mi kell ennek a Sbalunak még, FTP-n csak neki összetesszük  ;)
Csak adjatok már választ  :hmm:

Bátorság. :P :D
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22262 Dátum: 2011, 02 08, 13:36:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bammeg én meg 2 órája szenvedek a rapidshares linkel, mert alig tölti le :). Én is a komplett NXXIJ6-t töltöm le, amiben gondolom multilengvics van.
Hagyd a fenébe, rapidshare-n nincs meg a teljes, én sem onnan szedtem.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22263 Dátum: 2011, 02 08, 13:38:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bátorság. :P :D
Ne a nyelved nyújtohasd, ha jól tudom ami fent van csinálva neki már csak a PDA részt kell kicserélni JD9-re, ami már jön le.
Csak a kedvéért szedem le.  :hmm:

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22264 Dátum: 2011, 02 08, 13:42:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne a nyelved nyújtohasd, ha jól tudom ami fent van csinálva neki már csak a PDA részt kell kicserélni JD9-re, ami már jön le.
Csak a kedvéért szedem le.  :hmm:
Ezt most magyarul is, mert a "fent van csinálva neki" rész enyhén értelmezhetetlen.
Azt írta, hogy megvan már neki otthon minden, csak a CSC hiányzik, azt meg épp egy fertályórája raktam FTP-re. Úgyhogy nincs más hátra, csak hogy bátorságot gyűjtsön.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22265 Dátum: 2011, 02 08, 13:43:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt most magyarul is, mert a "fent van csinálva neki" rész enyhén értelmezhetetlen.
Azt írta, hogy megvan már neki otthon minden, csak a CSC hiányzik, azt meg épp egy fertályórája raktam FTP-re. Úgyhogy nincs más hátra, csak hogy bátorságot gyűjtsön.
Akkor mit rinyál még itt ??? :hmm:
Törlöm akkor  ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22266 Dátum: 2011, 02 08, 13:45:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor mit rinyál még itt ??? :hmm:
Törlöm akkor  ;)
Nem rinyál, hanem ódzkodik. Ha túllesz az első frissítésén, utána valószínűleg majd nem lehet "lelőni". :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22267 Dátum: 2011, 02 08, 14:37:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hagyd a fenébe, rapidshare-n nincs meg a teljes, én sem onnan szedtem.
Gyó volt a rapidshares link és kiszedtem neki a CSC-t. Valóban multipack van benne, ahogy gondoltam.
Egyébként jdownloader-t használok a rapidshare linkekre, ami igencsak megkönnyíti az életecském. Ajánlom mindenkinek aki nem ismeri még :p

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22268 Dátum: 2011, 02 08, 14:39:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor mit rinyál még itt ??? :hmm:
Törlöm akkor  ;)
Hűtsd már le magad és inkább eriggy Angry Birdözzé egyet :D. Ha visszatér Sbalu a melóból, majd leszedi a cuccokat. Mellesleg nálam is megvan a vinyón (CSC), szal törölhetitek ha nagyon nincs már hely a szerveren :ok:

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22269 Dátum: 2011, 02 08, 15:00:10 »
hello. srácok nekem olyan gondom lenne h több fájlt szeretnek blootoothon küldeni és erre nincs lehetőség sajnos:(a resco explorert használtam az jo is volt de licenszes :S es free-t meg sehol nemtalaltam:s rudnatok linket vagy progi nevet mondani ami jó erre a problémámra?:)

Nem elérhető Rolix

  • Hozzászólások: 57
  • PDA: iPhone 4S
  • PDA ROM: iOS 5.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22270 Dátum: 2011, 02 08, 15:12:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja sdkcert.cab-t kelll előtte telepíteni!!!
Pl:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Linkek:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nos, feltelepítettem az sdcert.cab-ot, majd a linkelt taskbar-t, ezután újraindít, de az ikonok nagy része maradt a régi, azaz a gyári. Lehet, hogy a feltelepített Reiben start menu remorver + quick menu miatt van?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22271 Dátum: 2011, 02 08, 16:14:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos, feltelepítettem az sdcert.cab-ot, majd a linkelt taskbar-t, ezután újraindít, de az ikonok nagy része maradt a régi, azaz a gyári. Lehet, hogy a feltelepített Reiben start menu remorver + quick menu miatt van?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
A Start menu remover miatt biztos, hogy nem. Azt viszont nem tudom, hogy van összerakva a taskbar. Mivel én nem próbáltam, csak linkeltem, nem tudtam 100%-ban hogy megy-e O2-n.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22272 Dátum: 2011, 02 08, 16:16:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Start menu remover miatt biztos, hogy nem. Azt viszont nem tudom, hogy van összerakva a taskbar. Mivel én nem próbáltam, csak linkeltem, nem tudtam 100%-ban hogy megy-e O2-n.
Nekem fent van, tökéletesen megy. Bár sima samsung today-el.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22273 Dátum: 2011, 02 08, 16:26:15 »
Helló fiúk, itt vagyok  :)!Egészen meg vagyok hatva, hogy ennyien megmozdultatok érettem  :'( Köszönet érte!Mostmár csak betyárbecsületből is meg kell lépnem a frissítést, nem is attól ódzkodom már, ahogyan viewdetails aposztrofálja, hanem az utána való újratelepítésektől, az lesz a nagy munka.Lacusnak üzenem, hogy nem rinyálásról van szó ("Akkor mit rinyál még itt"), hanem a reibennel váltottunk egy pár szót reggel, amibe Te kéretlenűl belekapcsolódtál.A megfelelő Phone és PDA részek már megvoltak.Viewdetails világosított fel az imént arról amit nem tudtam (nem tudhattam, mert még nem csináltam O2-őn frissítést), hogy az általam keresett CSC file egy multipack része.Az archívum részemről törölhető, köszönöm, a benne lévő ROM-ot egy pár napja már én is letöltöttem.Az én régi-mostani ROM-om azért komplikáltabb egy kissé, mert több ROM-ból lettek összeállítva az alkatrészei, de ezt nem az számomram állította külön össze így a bolt, láttam már a net-en már másnál is.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22274 Dátum: 2011, 02 08, 16:34:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló fiúk, itt vagyok  :)!Egészen meg vagyok hatva, hogy ennyien megmozdultatok érettem  :'( Köszönet érte!Mostmár csak betyárbecsületből is meg kell lépnem a frissítést, nem is attól ódzkodom már, ahogyan viewdetails aposztrofálja, hanem az utána való újratelepítésektől, az lesz a nagy munka.Lacusnak üzenem, hogy nem rinyálásról van szó ("Akkor mit rinyál még itt"), hanem a reibennel váltottunk egy pár szót reggel, amibe Te kéretlenűl belekapcsolódtál.A megfelelő Phone és PDA részek már megvoltak.Viewdetails világosított fel az imént arról amit nem tudtam (nem tudhattam, mert még nem csináltam O2-őn frissítést), hogy az általam keresett CSC file egy multipack része.Az archívum részemről törölhető, köszönöm, a benne lévő ROM-ot egy pár napja már én is letöltöttem.Az én régi-mostani ROM-om azért komplikáltabb egy kissé, mert több ROM-ból lettek összeállítva az alkatrészei, de ezt nem az számomram állította külön össze így a bolt, láttam már a net-en már másnál is.
Az a lényeg megvan minden és innen már csak rajtad múlik. Egyébként én nem azért segítettem, hogy minél előbb flasheld a telefonodat és senkit sem fogok arra buzdítani, hogy frissítse fel, mert ha emiatt járja meg vki ne vágja az "arcomba". Viszont ahhoz hogy a PDA-d úgy működjön, ahogyan az a nagy könyvben meg van írva és méltó legyen a hardver erőforrásokat megfelelően használni, csak is a legújabb ROM-k képesek. Sőt még ezeken is lenne mit csiszolni, de nem lehet minden fejlesztő ViewDetails, Rapid és én, na meg még sokan mások :D :D :D ;D