2024, 09 27, 09:30:51

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235025 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22200 Dátum: 2011, 02 06, 11:23:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
Lenne egy kis problémám a syncronizálással, nem is tudom miért de azt írja hogy nem sikerült a a synkronizálás az omniával utána még egy sorba az office note beavatkozást igényel, ugyanez volt az előző romomnál is.... viszont az a furcsa ha a mobilról csinálom a sync.-et akkor meg tökéletes ott nem ír ki semmit, és meg is csinálja a szinkronizálást, de akkor a gépen miért nem jó na ezt nem értem, csak a Windows mobile eszközközpont van fent, semmilyen más segédprogi az omniához... Szóval valaki ebben tudna segíteni?? :ima:
Winddows belekavarodott a kapcsolataid kezelésébe, lődd ki a OneNote szinkront, vagy csinálj biztonsági mentést a cuccaidról, majd töröld a gépen az összes AS kapcsolatot, PDA-n HR, és kezd előről.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22201 Dátum: 2011, 02 06, 11:38:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy 2 perc keresés után -> You are not allowed to view links. Register or Login
Kösz, hogy rászántad a drága idődet  ;) , de ez I8000NXXII9, az enyém pedig I8000NXXIJ9.
Más.Imhotepről tud valaki valamit?Attól függetlenül, hogy Droidos lett nagyon eltűnt.

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22202 Dátum: 2011, 02 06, 11:46:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kösz, hogy rászántad a drága idődet  ;) , de ez I8000NXXII9, az enyém pedig I8000NXXIJ9.
Más.Imhotepről tud valaki valamit?Attól függetlenül, hogy Droidos lett nagyon eltűnt.
Neked ez gyári rom ???
Mert nagy katy censored  az egész, néztem a romjaimnál nem is találtam ilyet  :hmm: :oops:
Vagy IJ6 vagy IJ1, sajna az IJ)-et már letöröltem  :(
Nézd meg pontosan miből áll a romod (*#1234# ) és utána nézünk hogy tudjuk összekaparni  :hmm:

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22203 Dátum: 2011, 02 06, 11:52:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kösz, hogy rászántad a drága idődet  ;) , de ez I8000NXXII9, az enyém pedig I8000NXXIJ9.
Más.Imhotepről tud valaki valamit?Attól függetlenül, hogy Droidos lett nagyon eltűnt.
Mivel a Tiéd kissé összeválogatott fw, erről a két linkről kicsemegézheted, ami szükséges. Ebootot ne felejts frissíteni.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
...
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22204 Dátum: 2011, 02 06, 12:02:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel a Tiéd kissé összeválogatott fw, erről a két linkről kicsemegézheted, ami szükséges. Ebootot ne felejts frissíteni.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
PÜ  >:( >:(

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22205 Dátum: 2011, 02 06, 12:04:22 »
Megtaláltam jó öreg secany's oldalát és ott is a saját tárhelyét, alul be lehet lépni és ott vannak a romok  ;)

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22206 Dátum: 2011, 02 06, 12:29:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Neked ez gyári rom ???
Mert nagy katy censored  az egész, néztem a romjaimnál nem is találtam ilyet  :hmm: :oops:
Vagy IJ6 vagy IJ1, sajna az IJ)-et már letöröltem  :(
Nézd meg pontosan miből áll a romod (*#1234# ) és utána nézünk hogy tudjuk összekaparni  :hmm:
Igen gyári.Erre a kódra (*#1234# ) nem jön le semmi, azt írja ki rá, hogy "failed". Köszönöm szépen mindenki segítségét!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22207 Dátum: 2011, 02 06, 12:29:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kösz, hogy rászántad a drága idődet  ;) , de ez I8000NXXII9, az enyém pedig I8000NXXIJ9.
Más.Imhotepről tud valaki valamit?Attól függetlenül, hogy Droidos lett nagyon eltűnt.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22208 Dátum: 2011, 02 06, 13:07:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen gyári.Erre a kódra (*#1234# ) nem jön le semmi, azt írja ki rá, hogy "failed". Köszönöm szépen mindenki segítségét!
A gyári WM v. Samsung tárcsázóba üsd be, PhoneEx-el, vagy Inesoft Phone-al nem működnek a kódok.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22209 Dátum: 2011, 02 06, 13:34:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A gyári WM v. Samsung tárcsázóba üsd be, PhoneEx-el, vagy Inesoft Phone-al nem működnek a kódok.
Valóban, erről már megfeledkeztem, de ez is ugyanazt írja ki, mint ami a System-Device adatlapon és ami a névjegyemnél van.

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22210 Dátum: 2011, 02 06, 14:16:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen gyári.Erre a kódra (*#1234# ) nem jön le semmi, azt írja ki rá, hogy "failed". Köszönöm szépen mindenki segítségét!
zárójel nélkül próbáltad?  :)
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22211 Dátum: 2011, 02 06, 14:24:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
zárójel nélkül próbáltad?  :)
He, he....  :D

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22212 Dátum: 2011, 02 06, 15:01:49 »
Csak a biztonság kedvéért megkérdezném, hogyha pl. az Octansba betallózom ezt az új JJ1-es Rom-nak a megfelelő eBoot,PDA valamint MultiCSS filéit és Detectet nyomok, akkor amíg az Omniát nem kapcsolom ki addig nem indul meg semmilyen folyamat, tehát még visszafordítható, illetve leállítható a flashelés?Tennék idáig egy próbát.Valamint az Octans Downloader-ben a kis ablakok közül alapból egyiket se kell kipipálni ugye?Hacsak a Preserve Device's Contents-et nem, ha nem akarom, hogy a MyDevice-ét törölje?Jól értem?

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22213 Dátum: 2011, 02 06, 16:01:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak a biztonság kedvéért megkérdezném, hogyha pl. az Octansba betallózom ezt az új JJ1-es Rom-nak a megfelelő eBoot,PDA valamint MultiCSS filéit és Detectet nyomok, akkor amíg az Omniát nem kapcsolom ki addig nem indul meg semmilyen folyamat, tehát még visszafordítható, illetve leállítható a flashelés?Tennék idáig egy próbát.Valamint az Octans Downloader-ben a kis ablakok közül alapból egyiket se kell kipipálni ugye?Hacsak a Preserve Device's Contents-et nem, ha nem akarom, hogy a MyDevice-ét törölje?Jól értem?
Nyugodtan betallózhatod, nyomhatsz Detect gombot, kikapcsolt állapotban rádughatod, amíg a Download gombot meg nem nyomod, semmi nem fog történni. Utána viszont ne húzogasd, mert az első az eboot frissítés, és amíg nincs Reconnect Success felirat, addig tönkrevághatod. (Gyk. ez az egyetlen kritikus pont)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22214 Dátum: 2011, 02 06, 16:20:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nyugodtan betallózhatod, nyomhatsz Detect gombot, kikapcsolt állapotban rádughatod, amíg a Download gombot meg nem nyomod, semmi nem fog történni. Utána viszont ne húzogasd, mert az első az eboot frissítés, és amíg nincs Reconnect Success felirat, addig tönkrevághatod. (Gyk. ez az egyetlen kritikus pont)
Oké, kezdek tisztán látni.Szedegetem a különböző eBoot, PDA és CSC részeket is (Köszönet a linkekért!), csak igen lassan jönnek, mert általában Rshare-én vannak és mostanában freeben sokat kell várni két letöltés között.Tényleg érdekesen összeállított az én jelenlegi ROM-om, úgy látom, hogy a három alap (eBoot,PDA,CSC) rész különböző ROM-okból lett kiszedve,de én így kaptam.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22215 Dátum: 2011, 02 06, 17:19:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Oké, kezdek tisztán látni.Szedegetem a különböző eBoot, PDA és CSC részeket is (Köszönet a linkekért!), csak igen lassan jönnek, mert általában Rshare-én vannak és mostanában freeben sokat kell várni két letöltés között.Tényleg érdekesen összeállított az én jelenlegi ROM-om, úgy látom, hogy a három alap (eBoot,PDA,CSC) rész különböző ROM-okból lett kiszedve,de én így kaptam.
Csak ügyesen, ne kapkodj!  :ok:
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Fez

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22216 Dátum: 2011, 02 06, 17:53:57 »
Üdv!

Létezik a Smart reader progihoz az angol-francián kívül más szótár adatbázis?

Nem elérhető cantu

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PFCJJ121916
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22217 Dátum: 2011, 02 06, 20:23:58 »
Sziasztok,
Lehet hogy mostanába sokat kérdezek, de aki kérdez az általában sokat tanul belőle, legalábbis eddig így volt szóval-here comes my question-Windows Media Playerben hallgatom a számokat, és tudjátok hát hogy ne fogyassza az aksit lelockoltam az omnit, ezután meg felébred a mobile kb 5 sec után és megjelenik a lockscreen, na de miért?... én nem kapcsoltam vissza! :hmm:
Ez a WMP hibája vagy magában az Omniáé vagy csak a Romé, bár azt kétlem....
Előre is köszi.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22218 Dátum: 2011, 02 06, 21:18:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
Lehet hogy mostanába sokat kérdezek, de aki kérdez az általában sokat tanul belőle, legalábbis eddig így volt szóval-here comes my question-Windows Media Playerben hallgatom a számokat, és tudjátok hát hogy ne fogyassza az aksit lelockoltam az omnit, ezután meg felébred a mobile kb 5 sec után és megjelenik a lockscreen, na de miért?... én nem kapcsoltam vissza! :hmm:
Ez a WMP hibája vagy magában az Omniáé vagy csak a Romé, bár azt kétlem....
Előre is köszi.

Hello! Nekem is szokott ilyet csinálni nyugi... amikor bedugod a headsetet akkor a felugró menü közül (telefonálás, zenehallgatás, tv kimenet) zenehallgatást válaszd ki, akkor nekem nem szokott fel ébredni! Ha a telefonálást választom akkor viszont felszokott!

Nem elérhető cantu

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PFCJJ121916
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22219 Dátum: 2011, 02 06, 21:25:50 »
ja értem, csak ezzel az a probléma hogy nekem már nem hozza elő azt  a menüt ha bedugom a headsetet >:(

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22220 Dátum: 2011, 02 06, 21:41:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ja értem, csak ezzel az a probléma hogy nekem már nem hozza elő azt  a menüt ha bedugom a headsetet >:(

Lassan húzd ki és lassan dugd be! Ha nagyon gyorsan ("kirántod") dugod be vagy húzod ki akkor meghülyül... :D

Próbáld ki!! ;)

Nem elérhető hellfire

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 795
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Navigon
  • PDA: SG S6 Edge. G925F
  • PDA ROM: XXU3COI9 5.1.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22221 Dátum: 2011, 02 07, 08:11:26 »
Sziasztok!

Hogy tudom elérni, hogy ha beállítom a "classic blue" nevű témát, akkor a felső taskbar is kék legyen?? :hmm:
Most ugyanis bármit csinálok vele, fekete marad!!! >:( >:( >:(

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22222 Dátum: 2011, 02 07, 08:16:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Hogy tudom elérni, hogy ha beállítom a "classic blue" nevű témát, akkor a felső taskbar is kék legyen?? :hmm:
Most ugyanis bármit csinálok vele, fekete marad!!! >:( >:( >:(

A témát nem tudom. :oops: de sima képet én a háttérgyártó progival tettem be,és az teljes képernyőre teszi ki.
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető hellfire

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 795
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Navigon
  • PDA: SG S6 Edge. G925F
  • PDA ROM: XXU3COI9 5.1.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22223 Dátum: 2011, 02 07, 08:24:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A témát nem tudom. :oops: de sima képet én a háttérgyártó progival tettem be,és az teljes képernyőre teszi ki.

Az a gáz, hogy már volt kék, csak már nem tom hogy csináltam!!  :'( :'( :'(

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22224 Dátum: 2011, 02 07, 10:35:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Hogy tudom elérni, hogy ha beállítom a "classic blue" nevű témát, akkor a felső taskbar is kék legyen?? :hmm:
Most ugyanis bármit csinálok vele, fekete marad!!! >:( >:( >:(
Újraindítás után is?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)