2024, 09 27, 11:35:58

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235075 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22150 Dátum: 2011, 02 04, 10:04:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez működik, köszi! Esetleg valami megoldás a phone fülre? Már csak ez az egy dolog zavaró.
Amennyiben titaniumot használsz, mi a todayen az aktív plugin?
Esetleg hogyan néz ki a today-d? Csinálhatnál egy screent.

Nem elérhető bszg

  • Hozzászólások: 28
  • PDA: samsung gt i8000
  • PDA ROM: PFCJI129020, CSC: XEUJI1, PHONE: XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22151 Dátum: 2011, 02 04, 10:55:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olyan fordult elő velem, ami még sose. ROM-friss utáni első szinkronizálása a telóval. Erre úgy szinkronizálta össze, hogy ami a gépen volt, és a telón, nem érzékelte, hanem duplikált bejeygyzések vannak. Pl a névnap szekcióban mindenképp.
Van erre valami egyszerű rímképlet, amivel megszüntethetem? Mert 700 napot egyesével törölni fájó volna.
Ez engem is érdekelne, mert ugyanígy jártam. A PDA-t rendbe lehet hozni, mert lehet mindent törölni, majd az utolsó mentést helyreállítani. A gondom azzal volt, hogy nem találtam arra lehetőséget, hogy az MS outlook naptárját kiürítsem. Végül is a 2011-es évet bejegyzésenként töröltem, megjegyzem kibírtam röhögés nélkül.

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22152 Dátum: 2011, 02 04, 11:55:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez engem is érdekelne, mert ugyanígy jártam. A PDA-t rendbe lehet hozni, mert lehet mindent törölni, majd az utolsó mentést helyreállítani. A gondom azzal volt, hogy nem találtam arra lehetőséget, hogy az MS outlook naptárját kiürítsem. Végül is a 2011-es évet bejegyzésenként töröltem, megjegyzem kibírtam röhögés nélkül.

Na jó, ez egy dolog. De eddig működött. Tehát engem az is rettentően érdekelne, most mért duplázott, mikor eddig volt olyan okos, és ha itt érzékelt valamit, és ott nem volt, akkor odatette, ha meg ott volt, akkor ugrott. Nem normális ez. Ennyi pénzbe, amennyibe ez a kis csoda kerül, ne csesszen már ki velem ilyen hülyeségekkel.
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22153 Dátum: 2011, 02 04, 12:04:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na jó, ez egy dolog. De eddig működött. Tehát engem az is rettentően érdekelne, most mért duplázott, mikor eddig volt olyan okos, és ha itt érzékelt valamit, és ott nem volt, akkor odatette, ha meg ott volt, akkor ugrott. Nem normális ez. Ennyi pénzbe, amennyibe ez a kis csoda kerül, ne csesszen már ki velem ilyen hülyeségekkel.
Állítólag ezzel lehet törölni a duplákat:

You are not allowed to view links. Register or Login

Talán a Pimbackup programmal is.  :hmm:
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22154 Dátum: 2011, 02 04, 12:05:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Állítólag ezzel lehet törölni a duplákat:

You are not allowed to view links. Register or Login

Talán a Pimbackup programmal is.  :hmm:


Megnézem! köszi
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22155 Dátum: 2011, 02 04, 12:35:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na jó, ez egy dolog. De eddig működött. Tehát engem az is rettentően érdekelne, most mért duplázott, mikor eddig volt olyan okos, és ha itt érzékelt valamit, és ott nem volt, akkor odatette, ha meg ott volt, akkor ugrott. Nem normális ez. Ennyi pénzbe, amennyibe ez a kis csoda kerül, ne csesszen már ki velem ilyen hülyeségekkel.
Nem szeretnék Outlook gyorstalpalót tartani, lényeg: minden első szinkronizáláskor az Outlookból töltsétek vissza a névjegyzék/email/naptár-t, ne a pimbackupból. Ha mégis ez utóbbit teszitek, majd szinkronnal próbálkoztok - mivel flash vagy hr után mindig új kapcsolatnak érzékeli az AS/WMDC, ezért elég intelligensen -, mindent eltárol, amit a régiúj PDA-tól kap, mondván nem írunk felül semmit, abból baj nem lehet.

Neked az összes eddigi problémád abból fakadt, hogy a gép mindig "kicseszik" Veled. Legközelebb kicsit nagyobb körültekintéssel dolgozz, olvass előre, és nem futsz bele ilyenekbe.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22156 Dátum: 2011, 02 04, 12:36:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez engem is érdekelne, mert ugyanígy jártam. A PDA-t rendbe lehet hozni, mert lehet mindent törölni, majd az utolsó mentést helyreállítani. A gondom azzal volt, hogy nem találtam arra lehetőséget, hogy az MS outlook naptárját kiürítsem. Végül is a 2011-es évet bejegyzésenként töröltem, megjegyzem kibírtam röhögés nélkül.
Naptár:
1, In Calendar, select the calendar folder where there are duplicate calendar items.
2, On the View menu, point to Arrange By, point to Current View, and then click By Category.
3, Click the Subject column heading to arrange all calendar items by subject.
4, Hold down CTRL while you click each duplicate calendar item in the list.
5, When you have selected all the duplicate calendar items, press DELETE.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22157 Dátum: 2011, 02 04, 12:55:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem szeretnék Outlook gyorstalpalót tartani, lényeg: minden első szinkronizáláskor az Outlookból töltsétek vissza a névjegyzék/email/naptár-t, ne a pimbackupból. Ha mégis ez utóbbit teszitek, majd szinkronnal próbálkoztok - mivel flash vagy hr után mindig új kapcsolatnak érzékeli az AS/WMDC, ezért elég intelligensen -, mindent eltárol, amit a régiúj PDA-tól kap, mondván nem írunk felül semmit, abból baj nem lehet.

Neked az összes eddigi problémád abból fakadt, hogy a gép mindig "kicseszik" Veled. Legközelebb kicsit nagyobb körültekintéssel dolgozz, olvass előre, és nem futsz bele ilyenekbe.

Eddig minden alkalommal oda-vissza szinkronizálás történt. Nem kellett semmi extrát tennem. Ráadásul most a patience ajánlott odir-ral a duplikációkat megszüntettem. Aztán szinkronizáltam újra. És most minden eltűnt január 18 előttről. Szeretném azokat is visszavarázsolni. Lehet én vagyok valóban béna, ahogy állítod, de ilyennel akkor se találkoztam még.
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22158 Dátum: 2011, 02 04, 12:58:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eddig minden alkalommal oda-vissza szinkronizálás történt. Nem kellett semmi extrát tennem. Ráadásul most a patience ajánlott odir-ral a duplikációkat megszüntettem. Aztán szinkronizáltam újra. És most minden eltűnt január 18 előttről. Szeretném azokat is visszavarázsolni. Lehet én vagyok valóban béna, ahogy állítod, de ilyennel akkor se találkoztam még.
Egy szóval nem mondtam, hogy béna vagy, csak azt, hogy dulifuli helyett érdemesebb tájékozódni.
Állítsd be a WMDC-ben, hogy a naptárszinkron ne csak két hétre visszamenően szinkronizáljon.  ;)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22159 Dátum: 2011, 02 04, 13:09:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy szóval nem mondtam, hogy béna vagy, csak azt, hogy dulifuli helyett érdemesebb tájékozódni.
Állítsd be a WMDC-ben, hogy a naptárszinkron ne csak két hétre visszamenően szinkronizáljon.  ;)

Mivel eddig nem volt hasonló gond, nem is tudtam, hogy az időt is tudom állítani. Köszi! elvileg működik. Gyakorlatban majd kiderül.
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22160 Dátum: 2011, 02 04, 13:14:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel eddig nem volt hasonló gond, nem is tudtam, hogy az időt is tudom állítani. Köszi! elvileg működik. Gyakorlatban majd kiderül.
Nincs mit. Nem tudom milyen gyakran szinkronizálsz, de minden új kapcsolat létrehozása esetén 2 hét az alapértelmezett.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22161 Dátum: 2011, 02 04, 13:17:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs mit. Nem tudom milyen gyakran szinkronizálsz, de minden új kapcsolat létrehozása esetén 2 hét az alapértelmezett.

Sűrűbben történt, mint két hét. :) Ez már kiderült szerintem. :)
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22162 Dátum: 2011, 02 04, 14:21:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sűrűbben történt, mint két hét. :) Ez már kiderült szerintem. :)

Most csak kiváncsiságból írok. Tehát érdekelne, mitől van ez. Szóval szinkronizáltam. A legtöbb névjegy a SIM-kártyán szerepel, pár név volt a telefon memóriájában. Az oda-vissza szinkronizálás során egyszer kivettem a pipát a névjegyek elől, hogy ezért vagy másért tette, nem tudom, de fogta és mindent leszippantott a telefonról is és a SIM-ről is. Csak az maradt, amit a yodafone alapból beleéget a kártyába szám. Észlelvén a bakit, gyorsan újraszinkronizáció, névjegyek visszarepültek.
Ami kérdés felmerült:
1. SIM-ről hogyhogy leszippantja ennyire az adatokat
2. hogy lehet hogy a telefon memóriájában lévő számokat leszívta, ellenben vissza se tudta tenni.

Még szerencse, hogy a család volt, az ő számaikat meg felismerem könnyen. Igazából azt nem értem, eddig minden simán működött és most egyszerre zavarodottság keletkezik.
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22163 Dátum: 2011, 02 04, 14:25:13 »
Kicsit a off a téma, csak gondoltam jobb, ha itt is látja mindenki!
El akarom adni a telefonom, jónéhány portálra fel is dobtam a hirdetést. És természetesen engem is betaláltak a nigériai csalók! :D Csakhogy gyanakvóbb vagyok én annál, hogy át tudjanak verni, utána nyomoztam mindennek amit küldtek, természetesen kamu. Ha valaki még nem hallott volna ilyenről egy kis olvasmány: You are not allowed to view links. Register or Login
Tehát ha valaki árul neten BÁRMIT, és nigériából akarják megvenni, el ne higyje :) Nekem cimborám mutatta a cikket, miután elmeséltem neki, hogyan akartak átverni... :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22164 Dátum: 2011, 02 04, 14:55:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most csak kiváncsiságból írok. Tehát érdekelne, mitől van ez. Szóval szinkronizáltam. A legtöbb névjegy a SIM-kártyán szerepel, pár név volt a telefon memóriájában. Az oda-vissza szinkronizálás során egyszer kivettem a pipát a névjegyek elől, hogy ezért vagy másért tette, nem tudom, de fogta és mindent leszippantott a telefonról is és a SIM-ről is. Csak az maradt, amit a yodafone alapból beleéget a kártyába szám. Észlelvén a bakit, gyorsan újraszinkronizáció, névjegyek visszarepültek.
Ami kérdés felmerült:
1. SIM-ről hogyhogy leszippantja ennyire az adatokat
2. hogy lehet hogy a telefon memóriájában lévő számokat leszívta, ellenben vissza se tudta tenni.

Még szerencse, hogy a család volt, az ő számaikat meg felismerem könnyen. Igazából azt nem értem, eddig minden simán működött és most egyszerre zavarodottság keletkezik.
Mint említettem, nem szeretnék Outlook gyorstalpalóba fogni, mert egy fórum nagyon nem alkalmas rá.  :-X
Amit hozzá tudok fűzni:
1, nem ismerem a szinkronizálási állapotot, amiből kiindultál.
2, én személy szerint egy darab névjegyet nem tárolok évek óta SIM-en, mert sokkal több előnye van a memóriában tárolásnak, mint hátránya.
3, a leszippantás alatt törlést értesz, ha jól értelmezem. Először is, a szinkronizáló folyamat nem tesz különbséget sim és telefonmemória között, amit lát, azt lerántja. Ha úgy látta, hogy üres az Outlookod, mert törölted a névjegyeket, akkor a telefonodból is törli őket, akárhol is vannak, érvényes AS kapcsolat esetén azonnal, vagy a következő szinkronizáláskor. Miután észreveszi, hogy visszaállítottad az Outlook tartalmát valahonnan, a következő szinkronkor majd a PDA-n oda próbálja visszarakni őket, amit alapértelmezett tárolómemóriának megadtál.

Én rengeteget flasheltem az Omniát, sosem voltak ilyen gondjaim. Miután elsőre sikerült összhangot teremteni a névjegyzék/naptár/emailek/tennivalólista Outlook és PDA megfelelője között, minden további frissítésre a következő volt az eljárás:
- flash előtt just-to-be-sure mentés pimbackuppal a telefonról (végszükség esetére)
- flash
- XP alatt AS-benkapcsolat törlése, W7-ben már a WMDC alapban új kapcsolatot szeretne.
- PDA USB-re dug, kapcsolat létrehoz, és hagyom, hogy Outlookból felmásolja a PDA-ra az anyagokat.

Időnként érdemes PST-be vagy XLS-be kieexportálni Outlookból is a névjegyeidet.
Az Outlook szinkron miatt, nekem tkp. sosem kellett PIMBackupból visszaállítanom, legfeljebb a híváslistát, vagy az sms-eket.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22165 Dátum: 2011, 02 04, 15:01:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mint említettem, nem szeretnék Outlook gyorstalpalóba fogni, mert egy fórum nagyon nem alkalmas rá.  :-X
Amit hozzá tudok fűzni:
1, nem ismerem a szinkronizálási állapotot, amiből kiindultál.
2, én személy szerint egy darab névjegyet nem tárolok évek óta SIM-en, mert sokkal több előnye van a memóriában tárolásnak, mint hátránya.
3, a leszippantás alatt törlést értesz, ha jól értelmezem. Először is, a szinkronizáló folyamat nem tesz különbséget sim és telefonmemória között, amit lát, azt lerántja. Ha úgy látta, hogy üres az Outlookod, mert törölted a névjegyeket, akkor a telefonodból is törli őket, akárhol is vannak, érvényes AS kapcsolat esetén azonnal, vagy a következő szinkronizáláskor. Miután észreveszi, hogy visszaállítottad az Outlook tartalmát valahonnan, a következő szinkronkor majd a PDA-n oda próbálja visszarakni őket, amit alapértelmezett tárolómemóriának megadtál.

Én rengeteget flasheltem az Omniát, sosem voltak ilyen gondjaim. Miután elsőre sikerült összhangot teremteni a névjegyzék/naptár/emailek/tennivalólista Outlook és PDA megfelelője között, minden további frissítésre a következő volt az eljárás:
- flash előtt just-to-be-sure mentés pimbackuppal a telefonról (végszükség esetére)
- flash
- XP alatt AS-benkapcsolat törlése, W7-ben már a WMDC alapban új kapcsolatot szeretne.
- PDA USB-re dug, kapcsolat létrehoz, és hagyom, hogy Outlookból felmásolja a PDA-ra az anyagokat.

Időnként érdemes PST-be vagy XLS-be kieexportálni Outlookból is a névjegyeidet.
Sosem kellett PIMBackupból visszaállítanom, legfeljebb a híváslistát, vagy az sms-eket.

A hibát ott követtem el, hogy első felismeréskor azt mondtam, mindent szinkronizáljon. Sose szinkronizáltam ezt. Viszont attól még, amit leírsz nem ad magyarázatot arra, hogy a leszippantott (törölt) névjegyeimből azok hova lettek, amik a SIM-en voltak. Mert sem a gépben nincsenek, sem a telefonon.
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22166 Dátum: 2011, 02 04, 15:03:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A hibát ott követtem el, hogy első felismeréskor azt mondtam, mindent szinkronizáljon. Sose szinkronizáltam ezt. Viszont attól még, amit leírsz nem ad magyarázatot arra, hogy a leszippantott (törölt) névjegyeimből azok hova lettek, amik a SIM-en voltak. Mert sem a gépben nincsenek, sem a telefonon.
Mert egy lendülettel törölted őket az egyikből, és azonnal vitte magával a másikból is.
Legközelebb próbáld ki a sorrendet amit írtam, meg fogsz lepődni, működik.  :taps:
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22167 Dátum: 2011, 02 04, 17:00:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mint említettem, nem szeretnék Outlook gyorstalpalóba fogni, mert egy fórum nagyon nem alkalmas rá.  :-X
Amit hozzá tudok fűzni:
Az én tapasztalatom pedig az a MS ActiveSync-el kapcsolatban, hogy valamiért az Outlook prioritást élvez a PDA-val szemben.Hiába állítom be a PDA-án az ActiveSync opciójában, hogy szinkronizáláskor a PDA-án ne változtassa az adatokat, mert mondjuk én a PDA-án lévő irányból szeretnék szinkronizálni, sokszor előfordult, hogy ennek ellenére belenyúlt, kitörölte, megduplikálta a PDA-án lévő adatokat nálam.Sajnos a Microsoft ennyi éven át sem vette a fáradságot, hogy egy jól működő szinkronizációs programot összehozzon a mobilosoknak.  :( Ezért én nem is hagyom az ActiveSync-nek, hogy állandóan szinkronizálgasson nekem, hanem ha valamilyen más okból használnom kell, akkor vendégként lépek be vele a PC felé.

Nem elérhető keneseig

  • Hozzászólások: 26
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22168 Dátum: 2011, 02 04, 19:57:12 »
Sziasztok!

Kipróbáltam boltban 1 nokia headsetet,mivel más nem volt.(2 részes)A rádió működik,de a headseten levő gombok nem működnek WMP-ben és a rádiónál sem.Lehet valahogy kompatibilizálni szerintetek vagy keressek gyári fülest?

köszi

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22169 Dátum: 2011, 02 04, 22:00:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az én tapasztalatom pedig az a MS ActiveSync-el kapcsolatban, hogy valamiért az Outlook prioritást élvez a PDA-val szemben.Hiába állítom be a PDA-án az ActiveSync opciójában, hogy szinkronizáláskor a PDA-án ne változtassa az adatokat, mert mondjuk én a PDA-án lévő irányból szeretnék szinkronizálni, sokszor előfordult, hogy ennek ellenére belenyúlt, kitörölte, megduplikálta a PDA-án lévő adatokat nálam.Sajnos a Microsoft ennyi éven át sem vette a fáradságot, hogy egy jól működő szinkronizációs programot összehozzon a mobilosoknak.  :( Ezért én nem is hagyom az ActiveSync-nek, hogy állandóan szinkronizálgasson nekem, hanem ha valamilyen más okból használnom kell, akkor vendégként lépek be vele a PC felé.
Te először frissíts ROM-ot kedves sbalu, ott lehet a gond. ;)  :D Trust me, AS/WMDC a legkiválóbb nem cloud alapú szinkronizációs eszköz, én még mindig visszasírom.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető bszg

  • Hozzászólások: 28
  • PDA: samsung gt i8000
  • PDA ROM: PFCJI129020, CSC: XEUJI1, PHONE: XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22170 Dátum: 2011, 02 05, 03:00:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Naptár:
1, In Calendar, select the calendar folder where there are duplicate calendar items.
2, On the View menu, point to Arrange By, point to Current View, and then click By Category.
3, Click the Subject column heading to arrange all calendar items by subject.
4, Hold down CTRL while you click each duplicate calendar item in the list.
5, When you have selected all the duplicate calendar items, press DELETE.
Ezt csináltam én is csak a naptár nézetben.
A hiba az volt, amiről az eggyel feljebbi válaszodban írtál, úgyhogy szerintem igenis helye volt és hasznos volt a gyorstalpaló.
Köszönöm a segítséget!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22171 Dátum: 2011, 02 05, 09:09:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Te először frissíts ROM-ot kedves sbalu, ott lehet a gond. ;)  :D Trust me, AS/WMDC a legkiválóbb nem cloud alapú szinkronizációs eszköz, én még mindig visszasírom.
Ezt még el is hiszem, mert jobbat én se találtam még nála, de hogy kiváló lenne ebben vitatkoznék veled kedves viewdetails.Azt viszont  nem hinném, hogy a ROM-nak ebben az esetben köze lenne a működéséhez.Előző PDA-imon is hasonló gondjaim voltak vele időnként mint előzőleg írtam, ezenkívűl a neten is sokan panaszkodnak rá hasonló problémákkal.

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22172 Dátum: 2011, 02 05, 09:52:24 »
Üdvw

Egyszerű kis kérdésem lenne: Igo8 navigációt a telefonra vagy a memória kártyára tegyem?
Melyik jobb megoldás, gyorsaság szempontjából érdekelne főleg.
Köszönöm!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22173 Dátum: 2011, 02 05, 10:01:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvw

Egyszerű kis kérdésem lenne: Igo8 navigációt a telefonra vagy a memória kártyára tegyem?
Melyik jobb megoldás, gyorsaság szempontjából érdekelne főleg.
Köszönöm!

Ezt hogy érted? Ha megveszed akkor alapból egy memóriakártyán van :hmm:... arról szeretnéd áttenni a my storage-ra?

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22174 Dátum: 2011, 02 05, 11:00:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt hogy érted? Ha megveszed akkor alapból egy memóriakártyán van :hmm:... arról szeretnéd áttenni a my storage-ra?

Most nincs se a telón, se a kártyán.
Most tenném fel először. Hová tegyem, hogy jobban, gyorsabban működjön?
Köszi!