2024, 09 27, 13:23:07

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235079 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22075 Dátum: 2011, 01 31, 10:34:29 »
Láttam olyat O2-n,hogy egy ujjal rajzolt  körkörös mozdulatra nagyítja a képeket. Nálam csak a két klikk(tapi) működik....ez miért van? és hol lehet a  körkörös nagyítást állítani?

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22076 Dátum: 2011, 01 31, 11:06:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nahát,még egy érdekesség WIFI eltűnés ügyben :) amíg most próbálgattam,és folyton kikapcsolt ,ill. eltűnt a Wifi a kapcsolatok közül, a telefon csatlakoztatva volt a PC-hez. leszedtem a gépről, és megy a wifi.... Nem értem az összefüggéseket. Hálistennek a windóz hülyeségeit már a desktopon megszoktam. A win7el kezdtem leszokni róluk.Most majd visszaszokom.... Na ha majd nem bírom idegekkel, garanciálisan ROM-ot cseréltetek rajta,oszt meglátjuk  :hmm:
Mielőtt 30-adszor is nekifuttok ugyanannak a témának: ahogy slevai is említette, cseréljétek le régi/szolgáltatói ROM-ot. Nem véletlenül vannak frissebbek, hibajavításokkal.
Garancia miatt kár aggódni, ha javítani kell, fenn van a szerveren a T-s és a Pannon-os ROM is, visszatölthető. Ha meg úgy megy tönkre, hogy se kép se hang, a szervizben sem fogják erőltetni, hogy mi volt rajta.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22077 Dátum: 2011, 01 31, 13:02:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mielőtt 30-adszor is nekifuttok ugyanannak a témának: ahogy slevai is említette, cseréljétek le régi/szolgáltatói ROM-ot. Nem véletlenül vannak frissebbek, hibajavításokkal.
Garancia miatt kár aggódni, ha javítani kell, fenn van a szerveren a T-s és a Pannon-os ROM is, visszatölthető. Ha meg úgy megy tönkre, hogy se kép se hang, a szervizben sem fogják erőltetni, hogy mi volt rajta.
hát akkor lehet,nekifutok egy rom-cserének :)
elnézést,nem akartam alkalmatlankodni(pedig végül mégis :) ),csak azt írták itt ,hogy ROM cserével elúszhat a jótállás.

Nem elérhető keneseig

  • Hozzászólások: 26
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22078 Dátum: 2011, 01 31, 14:16:01 »
Sziasztok!

Használ valaki cleanRAM progit?Csak mert ha igen meg tudja mondani,hogy 3 szintű törlés után mikor kiírja h pl 6mb felszabadult utána mért foglalja le egyből azt a 6-t?Tehát gyakorlatilag semmit nem csinált.

Köszi

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22079 Dátum: 2011, 01 31, 14:23:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Használ valaki cleanRAM progit?Csak mert ha igen meg tudja mondani,hogy 3 szintű törlés után mikor kiírja h pl 6mb felszabadult utána mért foglalja le egyből azt a 6-t?Tehát gyakorlatilag semmit nem csinált.

Köszi
Megválaszoltad a saját kérdésed, vagy boncolgassuk még kicsit, miért felesleges (bizonyos esetben kifejezetten káros) a RAM tisztítók használata?  :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22080 Dátum: 2011, 01 31, 14:27:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Használ valaki cleanRAM progit?Csak mert ha igen meg tudja mondani,hogy 3 szintű törlés után mikor kiírja h pl 6mb felszabadult utána mért foglalja le egyből azt a 6-t?Tehát gyakorlatilag semmit nem csinált.

Köszi
Az ilyen alkalmazások már többször is voltak fórum témák. Azt nem mondom, hogy többet árt, mint használ, mert "jobb" kezekben szépen be lehet őket állítani, de akik nem profibbak, azok igen el tudják rontani egy tisztogatás során a rendszerük teljesítményét, mivel kitörölhetnek olyan dolgokat is amikre éppen szükséged lenne. Mellesleg ha nincs semmiféle beállítási lehetőség, honnan tudod hogy miből és hogyan töröl, szabadít fel memóriát?

Szóval többen is kérdezték már, hogy melyik a célszerűbb és jobb megoldás. Ram tisztító vagy Soft Reset és mindenképpen a 2.-ra voksoltunk többen is.
Mellesleg ha van egy jó ROM-d kis buherákkal megtűzdelve és megfelelő programokkal használva, még SR-t sem kell gyakran tolnod... :ok:

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22081 Dátum: 2011, 01 31, 14:44:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hát akkor lehet,nekifutok egy rom-cserének :)
elnézést,nem akartam alkalmatlankodni(pedig végül mégis :) ),csak azt írták itt ,hogy ROM cserével elúszhat a jótállás.
Nagyon jól látod, elúszhat, ez kizárólag a Te egyéni felelősséged.
De mint írtam, ha nem tudják bekapcsolni, az közel alapcserés problémát feltételez, így a legelső amit próbálnak, újraflashelni a készüléket (ezért is nem vállalnak a szervizek az adataidra garanciát). Ha nem megy, és fődarabcserés, arra a folyamat végén kérdés nélkül a gyári szoftver kerül fel.
Ha bekapcsolható a készüléked, de pl. kijelző kalibrálási gondod van, akkor simán visszaflasheled a szolgáltatós ROM-ot (vagy amivel kaptad), ehhez nem kell semmit a PDA-n bűvölni, és úgy viszed vissza, ha bárki ránéz, ez Hard Reset, vagy első bekapcsolás utáni állapot, azt meg nem tiltja semmi.
A ROM flash alapos áttanulmányozása (5 perc hozzáértőknek 15 perc analfabétáknak a fotók alapján megérteni) után a művelet 99.999% biztonsággal elvégezhető egy stabil, működő PC-n. Egyetlen kritikus pontja, mikor az eboot kerül kiírásra a készüléken (kábé 3 másodperc, Flashing eboot.. Trying to reconnect, done felirat), olyankor ne húzd le gépről, és ne vedd el a villanyt a PC-ről, az összes többi hiba korrigálható.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető skitoo

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: Lg Optimus P970 Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22082 Dátum: 2011, 01 31, 16:29:49 »
Hello!

valaki lécci segítsen

O2-van az a problémám, hogy nincs térerő, nem tok hivni engem se tudnak hivni.
hálózatot nem engedi rákapcsolodni.
ez ma délelött óta van.
csak segélyhivást lehet kezdeményezni, pedig nincs repcs módban, a telefon be van kapcsolva lécci segitsetek mi lehet a baj???

Kipróbáltam másik simmel, azzal müködött.
Meghalhatott a simem? mitöl mit tegyek?

várom a segítséget.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22083 Dátum: 2011, 01 31, 16:34:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello!

valaki lécci segítsen

O2-van az a problémám, hogy nincs térerő, nem tok hivni engem se tudnak hivni.
hálózatot nem engedi rákapcsolodni.
ez ma délelött óta van.
csak segélyhivást lehet kezdeményezni, pedig nincs repcs módban, a telefon be van kapcsolva lécci segitsetek mi lehet a baj???

Kipróbáltam másik simmel, azzal müködött.
Meghalhatott a simem? mitöl mit tegyek?

várom a segítséget.

Próbáld ki a simedet egy másik telefonban hogy ott müxik-e és tudsz/tunak-e hivni...
Softreset.. utána kér pinkódot? ha utána sem megy..
Csinálj beckupot majd Hardreset!

De várd ki a többiek hozzászólását mielőtt hardresetett csinálsz..

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22084 Dátum: 2011, 01 31, 16:56:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello!

valaki lécci segítsen

O2-van az a problémám, hogy nincs térerő, nem tok hivni engem se tudnak hivni.
hálózatot nem engedi rákapcsolodni.
ez ma délelött óta van.
csak segélyhivást lehet kezdeményezni, pedig nincs repcs módban, a telefon be van kapcsolva lécci segitsetek mi lehet a baj???

Kipróbáltam másik simmel, azzal müködött.
Meghalhatott a simem? mitöl mit tegyek?

várom a segítséget.
Igen valószinű kipurcant a simkártyád főleg ha másik telefonban se akar müködni!
Jelezni kel a szolgáltatónak és kapsz másikat.

You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22085 Dátum: 2011, 01 31, 22:30:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon jól látod, elúszhat, ez kizárólag a Te egyéni felelősséged.
De mint írtam, ha nem tudják bekapcsolni, az közel alapcserés problémát feltételez, így a legelső amit próbálnak, újraflashelni a készüléket (ezért is nem vállalnak a szervizek az adataidra garanciát). Ha nem megy, és fődarabcserés, arra a folyamat végén kérdés nélkül a gyári szoftver kerül fel.
Ha bekapcsolható a készüléked, de pl. kijelző kalibrálási gondod van, akkor simán visszaflasheled a szolgáltatós ROM-ot (vagy amivel kaptad), ehhez nem kell semmit a PDA-n bűvölni, és úgy viszed vissza, ha bárki ránéz, ez Hard Reset, vagy első bekapcsolás utáni állapot, azt meg nem tiltja semmi.
A ROM flash alapos áttanulmányozása (5 perc hozzáértőknek 15 perc analfabétáknak a fotók alapján megérteni) után a művelet 99.999% biztonsággal elvégezhető egy stabil, működő PC-n. Egyetlen kritikus pontja, mikor az eboot kerül kiírásra a készüléken (kábé 3 másodperc, Flashing eboot.. Trying to reconnect, done felirat), olyankor ne húzd le gépről, és ne vedd el a villanyt a PC-ről, az összes többi hiba korrigálható.
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ :) gyűjtöm a bátorságot a ROM cseréhez :) windóz telepítés már a könyökömön jön ki ... De ebben még szűz vagyok :) Első PDA. Úgyhogy még egyszer elnézést ,ha felesleges köröket futok,és feleslegesen kérdezek :) Van,amit nem talál a kereső,és azért kérdezem.. Mostanába meg egyfolytában internal server error 500 van a site-on.... :( Szóval ezért a fölösleges kérdések. És természetesen remélem,semmi gondom nem lesz garancia alatt a géppel. De az ördögnek azért piros a szeme, mert nem alszik  >:(  :)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22086 Dátum: 2011, 01 31, 22:44:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ :) gyűjtöm a bátorságot a ROM cseréhez :) windóz telepítés már a könyökömön jön ki ... De ebben még szűz vagyok :) Első PDA. Úgyhogy még egyszer elnézést ,ha felesleges köröket futok,és feleslegesen kérdezek :) Van,amit nem talál a kereső,és azért kérdezem.. Mostanába meg egyfolytában internal server error 500 van a site-on.... :( Szóval ezért a fölösleges kérdések. És természetesen remélem,semmi gondom nem lesz garancia alatt a géppel. De az ördögnek azért piros a szeme, mert nem alszik  >:(  :)
Miután feltelepítetted a CDMA drivert, elindítod az Octans-t, betallózod a 4 fájlt, majd detect gombra kattintasz és a kikapcsolt PDA-t feldugod az USB kábel végére. Az ördög fel sem ébred rá. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22087 Dátum: 2011, 02 01, 08:06:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miután feltelepítetted a CDMA drivert, elindítod az Octans-t, betallózod a 4 fájlt, majd detect gombra kattintasz és a kikapcsolt PDA-t feldugod az USB kábel végére. Az ördög fel sem ébred rá. :)
;D ;D ;D Ez jó vót Palibácsi. Azért még az öreg csontjaidból is csordogál néha egy-két jó pojén :D

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22088 Dátum: 2011, 02 01, 10:02:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
;D ;D ;D Ez jó vót Palibácsi. Azért még az öreg csontjaidból is csordogál néha egy-két jó pojén :D
How-To-Flash-ROM-i8000.zip. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22089 Dátum: 2011, 02 01, 10:09:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
How-To-Flash-ROM-i8000.zip. :)
Rakd fel a 4shared-re hadd töltsem le :D

Nem elérhető Frosty

  • Hozzászólások: 146
  • Navigáció / Navigation: navigon europe
  • PDA: Sony Sola MT-i27
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22090 Dátum: 2011, 02 01, 10:23:53 »
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy akinek problémája volt a kijelző porosodással az hova vitte tisztítani, esetleg alkatrészt cserélni, hogy későbbiekben ne porosodjon? Már nem garanciás a készülék!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22091 Dátum: 2011, 02 01, 10:44:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy akinek problémája volt a kijelző porosodással az hova vitte tisztítani, esetleg alkatrészt cserélni, hogy későbbiekben ne porosodjon? Már nem garanciás a készülék!
Én a napokban készülök szétszedni és kitakarítani, csak még egy frankó kis csipeszt kell szereznem. El szeretném adni a kütyüt, és azért ez elég csúnya hiba, hogy tiszta por a kijelző alatt  :-X Az eredményről majd mindenképpen beszámolok!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22092 Dátum: 2011, 02 01, 11:20:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy akinek problémája volt a kijelző porosodással az hova vitte tisztítani, esetleg alkatrészt cserélni, hogy későbbiekben ne porosodjon? Már nem garanciás a készülék!
Hát én a helyedben érdeklődnék GSM szerviz boltokban. Most hiába kezdünk el boltokat ajánlani, mert szerintem nincs értelme. Végleges portalanítást pedig nem fognak tudni végezni, mivel ez egyfajta O2 betegség.
Saját magam én csak abban az esetben kezdenék bele a portalanításba, ha megfelelő, speciális céleszközeim lennének...

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22093 Dátum: 2011, 02 01, 11:23:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát én a helyedben érdeklődnék GSM szerviz boltokban. Most hiába kezdünk el boltokat ajánlani, mert szerintem nincs értelme. Végleges portalanítást pedig nem fognak tudni végezni, mivel ez egyfajta O2 betegség.
Saját magam én csak abban az esetben kezdenék bele a portalanításba, ha megfelelő, speciális céleszközeim lennének...
E-bayről kb 1 dollárért beszerezhetőek, szállítással együtt :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Frosty

  • Hozzászólások: 146
  • Navigáció / Navigation: navigon europe
  • PDA: Sony Sola MT-i27
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22094 Dátum: 2011, 02 01, 11:24:13 »
Pormentes környezetet tudsz biztosítani? Mert ha nincs akkor nemigen lesz 100%-os a tisztítás! Azt olvastam még, hogy a tömítést kell megcsinálni mert ott megy be a por!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22095 Dátum: 2011, 02 01, 11:38:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pormentes környezetet tudsz biztosítani? Mert ha nincs akkor nemigen lesz 100%-os a tisztítás! Azt olvastam még, hogy a tömítést kell megcsinálni mert ott megy be a por!
100%-os pormentes környezetet biztos, hogy nem tudok biztosítani, de azt sem hiszem, hogy az útszéli gsm boltokban steril műtőben végzik a műveletet. Van levegő spray-m, meg monitor tisztító spray-m. A jelenlegi állapottól csak jobbat tudok csinálni. A lényeg meg az, hogy ha valaki megvenné, és megnézi, ne azt lássa, hogy tiszta por a kijelző alatt. Mellesleg maga a plexi van szarul rögzítve, ugyanis a bal alsó sarokban recseg. Pár hónappal vásárlás után egyébként felhívtam a gsm line-t, ahonnan rendeltem, hogy kéne ezzel vmit csinálni, és közölték velem, hogy ez a készülék ennyit tud. Mondtam rá 1-2 szép szót. 110-ért nekem ne vágja az arcomba, hogy 'csak' ennyit tud a készülék. Ha steril környezetben tökéletesen pormentessé tudom varázsolni, akkor is hónapok múlva elkezd ugyanúgy látszódni alatta a por, szóval szerintem megfelel a konyhaasztalon végzett beavatkozás is :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22096 Dátum: 2011, 02 01, 12:33:04 »
[Off]
Egy HP/Compaq iPAQ 3970-eset szeretnék németről angolra és PPC2002-ről PPC2003-ra frissíteni. Arra már rájöttem, hogy Win7 alól semmiképp sem megy, mert upgrade módban nem ismeri föl újra a frissítő progi. Az angol FW-t már "németesítettem", hogy képes legyen frissíteni. :) Most töltöm a Vitrual PC-t XP Mode-dal. Valakinek valami tapasztalata, ötlete, hogy sikerüljön is? :)
[/Off]
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22097 Dátum: 2011, 02 01, 12:47:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
[Off]
Egy HP/Compaq iPAQ 3970-eset szeretnék németről angolra és PPC2002-ről PPC2003-ra frissíteni. Arra már rájöttem, hogy Win7 alól semmiképp sem megy, mert upgrade módban nem ismeri föl újra a frissítő progi. Az angol FW-t már "németesítettem", hogy képes legyen frissíteni. :) Most töltöm a Vitrual PC-t XP Mode-dal. Valakinek valami tapasztalata, ötlete, hogy sikerüljön is? :)
[/Off]
VMWare alól még az Univerzumot is lehet upgradelni. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22098 Dátum: 2011, 02 01, 13:05:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
VMWare alól még az Univerzumot is lehet upgradelni. :)
Én is ezt használom virtuális cuccokra :p. Win7 alól tolom az Xp-t és az Ubuntut is :p. Mellesleg iszonyatosan felhasználóbarát

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22099 Dátum: 2011, 02 01, 13:13:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is ezt használom virtuális cuccokra :p. Win7 alól tolom az Xp-t és az Ubuntut is :p. Mellesleg iszonyatosan felhasználóbarát

Virtual XP (Virtual PC + XP Mode, mer' ingyér' van és még XP telepítőlemez sem kell :D) alól elindult a frissítés. Majd kiderül, hogy mi lesz belőle.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login