2024, 09 27, 15:29:37

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235086 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető borisz0

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: Slim-4.3.build.2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22050 Dátum: 2011, 01 30, 18:21:46 »
akkor te tipikusan az a felhasználó vagy, aki nem használ semmit, nehogy baja legyen...
ja így nem lesz baja.
Se egy időjárás plugin, sem hasonló...

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22051 Dátum: 2011, 01 30, 18:31:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
akkor te tipikusan az a felhasználó vagy, aki nem használ semmit, nehogy baja legyen...
ja így nem lesz baja.
Se egy időjárás plugin, sem hasonló...
Ha ezt nekem szántad, akkor nagyon erősen tévedsz!Sok program fut alapból, időjárás is, amik beváltak és megszerettem.Pl.: TodayClock,PocketWeather,InesoftToday,PocketPlus...
Ha már itt tartunk nemrégiben próbáltam WP7-esíteni a today screen-t a Host V1.5-ös programmal, de nem sikerűlt, pedig minden megfelel a fejlesztők által ajánlott rendszerkövetelményeknek, de hibával kiszáll a progi futtatáskor.Van valakinek tapasztalata erről a programról?Szeretek kipróbálni új programokat, melyeket használok ha beválnak, de kuka ha rosszak.

Nem elérhető cusing

  • Hozzászólások: 201
  • Navigáció / Navigation: sync aura és XXX
  • PDA: samsung galaxy s 2
  • PDA ROM: I9100XXLSJ
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22052 Dátum: 2011, 01 30, 19:55:47 »
Hali.Az lenne a kérdésem,hogy a sys-ben mit kellene módositanom ahhoz,hogy az igo 8 úgy induljon,ahogy el van forgatva az pda?
Igo8 8.3.4
skin:Gurjon 6.18
sys-ben ez van jelenleg:
[folders]
app="%SDCARD%/iGo8"
;content="%SDCARD%/iGO8/content"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

[map]
3d_scale_carmodel=1
3dcarsizemin=2500
3dcarsizemax=2500
3dcarsizemul=250

[sound]
queue_length=200

[rawdisplay]
screen_x=800
screen_y=480
class="landscape"
driver=gdi

[timezone]
sync_os_timezone=0
reset_os_timezone=0

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22053 Dátum: 2011, 01 30, 19:58:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csatlakozom "slevai " véleményéhez,azt fogod hinni egy teljesen másik telefon van a kezedben.Amikor megvettem én is nagyon óvatos voltam a frissítéssel (mivel nem értek hozzá),de aztán a családban lett egy "szagértő",s nekifogtunk.A különbséget látványosan érzékelni fogod.GO ! :taps:

Abban szeretném még a segitségeteket kérni ugye nekem mindig symbian oprendszeru teloim voltak abban nagyon jártas vagyok de windows mobile lal még csak most ismerekedem.Ha leinám nektek a rom verziomat tudnátok javasolni olyant ami jobb gyorsabb stabilabb lassabban merul mert nekem ngyon merul még akkor is ha nemsokmndent használok.kösz

valaki váloszoljon légyszi köszönöm

Nem elérhető keneseig

  • Hozzászólások: 26
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22054 Dátum: 2011, 01 30, 20:21:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aki egy picit szeretne még plusz memóriát kicsikarni az O2-jéből, az alábbi módon megteheti.

1.) Installáld fel a You are not allowed to view links. Register or Login-t
2.) Amennyiben nincs beállítva a régi beállítások opció kapcsold be:
HKLM\Security\Shell\StartInfo\HideSettings = 0
3.) SR

Újraindítást követően a start ikonra vagy a szövegre kattintva a QuickMenü fog aktivizálódni, ezáltal spórolva 8-12MB-t.

Figyelem: a cab-t úgy készítettem el, hogy uninstallálható, de azért biztonsági másolatot készíts az alábbi fájlokról. (Windows mappában találhatóak)
- StartMenu_Global_800x480.cpr
- StartMenu_Global_480x800.cpr
- StartMenu_GridScene_800x480.cpr
- StartMenu_GridScene_480x800.cpr

Az eredeti start menü csak a cab uninstallálása + SR után fog újra működni. Csak saját felelősségre használjátok!


A link alatt a Start menu remover-t és a Quick menu-t nem lehet letölteni,mert már nem él vagy leszedték.Valaki tudna egy másik linket küldeni?

Köszi

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22055 Dátum: 2011, 01 30, 20:35:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali.Az lenne a kérdésem,hogy a sys-ben mit kellene módositanom ahhoz,hogy az igo 8 úgy induljon,ahogy el van forgatva az pda?
Itt az én sys.txt-m. Vagy próbáld ki ezzel, vagy ollózz össze a 2-ből egyet. Anno én is így csináltam, sajna már nem tudom pontosan melyik rész kell hozzá. Ezzel választható a tájolás.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22056 Dátum: 2011, 01 30, 20:40:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Abban szeretném még a segitségeteket kérni ugye nekem mindig symbian oprendszeru teloim voltak abban nagyon jártas vagyok de windows mobile lal még csak most ismerekedem.Ha leinám nektek a rom verziomat tudnátok javasolni olyant ami jobb gyorsabb stabilabb lassabban merul mert nekem ngyon merul még akkor is ha nemsokmndent használok.kösz

valaki váloszoljon légyszi köszönöm
Szerintem próbáld ki a JJ1-es romot, vagy ha tetszenek az újabb alsó start menüs romok, akkor a JI1-et, bár az utóbbit csak angolul érdemes használni. Mind a kettő gyors, stabil, szerintem jól kezeli az akkut is, bár másokkal ellentétben nekem a régi romokkal sem volt gondom az akkuval. Ha segítség kell a frissítéshez, akkor itt kérdezz You are not allowed to view links. Register or Login vagy You are not allowed to view links. Register or Login.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22057 Dátum: 2011, 01 30, 20:59:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem próbáld ki a JJ1-es romot, vagy ha tetszenek az újabb alsó start menüs romok, akkor a JI1-et, bár az utóbbit csak angolul érdemes használni. Mind a kettő gyors, stabil, szerintem jól kezeli az akkut is, bár másokkal ellentétben nekem a régi romokkal sem volt gondom az akkuval. Ha segítség kell a frissítéshez, akkor itt kérdezz You are not allowed to view links. Register or Login vagy You are not allowed to view links. Register or Login.

köszi megprobálom még annyi hogy ugye akkor minden program játék minden törlődni fog a készulékrol?? memoriakártyán az igo van azt kivegyem a frissitéskor?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22058 Dátum: 2011, 01 30, 21:05:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi megprobálom még annyi hogy ugye akkor minden program játék minden törlődni fog a készulékrol?? memoriakártyán az igo van azt kivegyem a frissitéskor?
Igen, természetesen ilyenkor minden törlődik a készülékről. Névjegyeket találkozókat a You are not allowed to view links. Register or Login nevű programmal tudsz a legegyszerűbben lementeni, majd visszatölteni. Memóriakártyát nem szükséges kivenni, ahhoz semmilyen körülmények között nem nyúl frissítés közben. A My Storage tartalmát viszont célszerű lementeni.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22059 Dátum: 2011, 01 30, 21:08:25 »
ok köszi előre is akkor megprobálkozok vele.

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22060 Dátum: 2011, 01 30, 21:11:42 »
bocs még annyit megmondanál hogy milyen romot tegyek rapid ,félhivatalos hivatalos......??amit irtal az melyikben találhato köszi

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22061 Dátum: 2011, 01 30, 21:19:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ok köszi előre is akkor megprobálkozok vele.
You are not allowed to view links. Register or Login tudod letölteni a legfrissebb JJ1-es romot. A romokat a 7Zip nevű programmal tudod kicsomagolni. Azt még jó ha tudod, hogy a JJ1-hez tartozó nyelvi i8000PROJJ1.csc fájl csak angol nyelvű. Ha magyarul szeretnéd akkor a JG5-höz tartozó .csc fájlt kell használnod. Ha elakadsz, inkább kérdezz valamelyik topikban, valaki segít. Nehogy tégla legyen  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22062 Dátum: 2011, 01 30, 21:22:38 »
okés persze inkább kérdezek,és ha 6.5.3 ji1 amit irtál még ahoz melyik nyelvi fájlt kell hasznalni?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22063 Dátum: 2011, 01 30, 21:28:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
okés persze inkább kérdezek,és ha 6.5.3 ji1 amit irtál még ahoz melyik nyelvi fájlt kell hasznalni?
Ha a JI1-et szeretnéd, akkor azt írtam, hogy csak angolul ajánlott, mert magyarul nagyon bugos. Angolul mehet ami mellette van a könyvtárban a JI1.csc, de vigyázz frissítéskor a lenyíló ablakban ki kell választanod ezt: i8000XEUJI1, mert így lesz angol. Ha nem állítasz semmit spanyol nyelven kuruttyol majd a kicsike :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22064 Dátum: 2011, 01 30, 21:32:22 »
Okés van még időm mert mire ezeket letölti bakker nem egy nagy sebességgel jön.Egyépként a 6.5.3 jobb mint az előd?? vagy csak annyival hogy kicsit más a kinézete?vagy te pl milyent használsz?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22065 Dátum: 2011, 01 30, 21:42:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Okés van még időm mert mire ezeket letölti bakker nem egy nagy sebességgel jön.Egyépként a 6.5.3 jobb mint az előd?? vagy csak annyival hogy kicsit más a kinézete?vagy te pl milyent használsz?
Én most a 6.5.3-mat használom, de nem nagyon bírom megszokni. A legnagyobb bajom vele, hogy itt a programok x gombra való kattintással nem zárnak be, hanem a háttérben maradnak, de engem zavar. Persze főzött romokban vannak egyéb programok, amik ezt megoldják, de nem vagyok teljesen kibékülve velük. Ezeket persze gyári romra is fel lehet telepíteni. Igazából 1 próbát megér, lehet neked megtetszik, de nem az én világom. Részemről hamarosan megy vissza a 6.5. Főzött romokkal is próbálkozhatsz amúgy, ott annyira kell figyelni, hogy egy bizonyos romverzióból készült főzöttet akarsz felrakni, akkor előtte annak a teljes verzióját fel kell raknod. Pl: Rapid JI1 Naked romhoz előbb JI1 teljes (mind a 4 fájl ami a mappájában található), majd ezután Rapid JI1 .nb0 + .csc fájl (2 fájl). Ha ezt betartod, és így rakod fel mindig a romokat nem lesz gond.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22066 Dátum: 2011, 01 30, 21:47:53 »
Értem annyira tényleg nem bonyolult igy ha leirják az embernek rendesen köszi egyelőre a segitséget,nekem nemtom milyen rom lehet szerintem gyári három napja van nálam a telo nagyon nem bántam meg hogy végleg lecseréltem mostmár a symbiant,igazábol nekem annyi hogy elég lassu itt ott meg térerőproblémáim vannak néha meg az akku azt nagyon hamar leszivja.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22067 Dátum: 2011, 01 30, 21:53:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem annyira tényleg nem bonyolult igy ha leirják az embernek rendesen köszi egyelőre a segitséget,nekem nemtom milyen rom lehet szerintem gyári három napja van nálam a telo nagyon nem bántam meg hogy végleg lecseréltem mostmár a symbiant,igazábol nekem annyi hogy elég lassu itt ott meg térerőproblémáim vannak néha meg az akku azt nagyon hamar leszivja.
Nincs mit! Örülök, ha segítettem! :ok: Viszont most távozom, holnap dolog van! Sok sikert!  ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22068 Dátum: 2011, 01 30, 22:05:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amennyiben a programokban nincs semmi próbáld ki a következőt ->
Start -> Quick Menü -> Beállítások -> Menu Items -> Custom folders alatt adhatod meg a mappák elérési útvonalát (szal keresd meg a windows\start menu\programokat ahol az ikonokat tárolja)  ;)
Arra van márötlet,mitől vált kínaira a quick start? ugyanis eddig tökéletesen ment,amíg ma du. a képernyőzár háttérképet kicseréltem. Na onnan kezdve a quick star menu minden fő menüje kínai. A legördülő ablakok nem. Úgyhogy leszedni nem fogom,max megtanulom kínaiul leírni,hogy "rendszer" :) De azért jó lenne,ha vissza lehetne csinálni.
Ja újratelepítés nem segít.És ai édekes,hogy az egész rendszer nyelvét ugyanez a képcsere(?) átváltotta angolra.Hálistennek az angolom kurzív.ha szlovákra váltott volna, megszívom  :D De azért zavar,hogy mikor meg vissza akarom állítani, hosszadalmas eljárást,meg három újraindítást ígér. Ehhez képest magyarról angolra kb 10 másodperc alatt váltott, csont nélkül...
Szóval erre ha tudsz te,vagy más ,megoldást,szívesen venném :)

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22069 Dátum: 2011, 01 30, 22:14:37 »
mint fenntebb már írtam, valamilyen csoda folytán,látszólag egy háttérkép csere miatt(?) átállt az egész rendszer magyarról angolra. A nyelv beállításnál a magyarra állítás három újraindítást,és az egész rendszer visszaállását jelzi. tehát beállítás,telepítés,minden gallyra megy. Egy gyakorlatilag egy hard reset? vagy hasonló? és adatok(saját képek,ilyesmik)is eltűnnek?
Érdekes,hogy a magyarról egy klikkre átállt angolra.És a telepített programjaim is megmaradtak... Furcsákat csinál ez a WM :)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22070 Dátum: 2011, 01 31, 08:50:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
mint fenntebb már írtam, valamilyen csoda folytán,látszólag egy háttérkép csere miatt(?) átállt az egész rendszer magyarról angolra. A nyelv beállításnál a magyarra állítás három újraindítást,és az egész rendszer visszaállását jelzi. tehát beállítás,telepítés,minden gallyra megy. Egy gyakorlatilag egy hard reset? vagy hasonló? és adatok(saját képek,ilyesmik)is eltűnnek?
Érdekes,hogy a magyarról egy klikkre átállt angolra.És a telepített programjaim is megmaradtak... Furcsákat csinál ez a WM :)
Innen töltötted le? You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22071 Dátum: 2011, 01 31, 09:12:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Innen töltötted le? You are not allowed to view links. Register or Login
jó kérdés:) akkor innen is megpróbálom :)
Megpróbáltam. Kínai :)
Más. Találkoztál már a WIFI eltűnésének a problémájával? mármint a kapcsolatok listából. Azt írják a neten,valami miatt leáll a wifi driver. Most megint el kezdett megjelenni nálam. Fel akartam tenni egy flash plugint az operához. És feltettem :) utána ha elindítottam bármelyik böngészőt,eltűnt a wifi. És hiába szedtem le, nem akar helyrejönni. :(  SPB kapcsolatokon keresztül be tudom kapcsolni. de ha elindítom a böngészőt, eltűnik a wifi újra.

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22072 Dátum: 2011, 01 31, 09:33:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
jó kérdés:) akkor innen is megpróbálom :)
Megpróbáltam. Kínai :)
Más. Találkoztál már a WIFI eltűnésének a problémájával? mármint a kapcsolatok listából. Azt írják a neten,valami miatt leáll a wifi driver. Most megint el kezdett megjelenni nálam. Fel akartam tenni egy flash plugint az operához. És feltettem :) utána ha elindítottam bármelyik böngészőt,eltűnt a wifi. És hiába szedtem le, nem akar helyrejönni. :(  SPB kapcsolatokon keresztül be tudom kapcsolni. de ha elindítom a böngészőt, eltűnik a wifi újra.
Nahát,még egy érdekesség WIFI eltűnés ügyben :) amíg most próbálgattam,és folyton kikapcsolt ,ill. eltűnt a Wifi a kapcsolatok közül, a telefon csatlakoztatva volt a PC-hez. leszedtem a gépről, és megy a wifi.... Nem értem az összefüggéseket. Hálistennek a windóz hülyeségeit már a desktopon megszoktam. A win7el kezdtem leszokni róluk.Most majd visszaszokom.... Na ha majd nem bírom idegekkel, garanciálisan ROM-ot cseréltetek rajta,oszt meglátjuk  :hmm:

Nem elérhető cusing

  • Hozzászólások: 201
  • Navigáció / Navigation: sync aura és XXX
  • PDA: samsung galaxy s 2
  • PDA ROM: I9100XXLSJ
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22073 Dátum: 2011, 01 31, 09:39:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt az én sys.txt-m. Vagy próbáld ki ezzel, vagy ollózz össze a 2-ből egyet. Anno én is így csináltam, sajna már nem tudom pontosan melyik rész kell hozzá. Ezzel választható a tájolás.
Ezt raktam bele,és jó lett:
[rawdisplay]
highres=1
autoconfig=1
;screen_x=800
;screen_y=480
;class="auto"
driver=gdi
Köszi szépen.Bár olyanra gondoltam,ami automatán fordit,ahogy a készülék van.
De igy sem esik le a gyűrű az ujjamról.....

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22074 Dátum: 2011, 01 31, 09:43:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem annyira tényleg nem bonyolult igy ha leirják az embernek rendesen köszi egyelőre a segitséget,nekem nemtom milyen rom lehet szerintem gyári három napja van nálam a telo nagyon nem bántam meg hogy végleg lecseréltem mostmár a symbiant,igazábol nekem annyi hogy elég lassu itt ott meg térerőproblémáim vannak néha meg az akku azt nagyon hamar leszivja.

Üdvw

Látom kezdő vagy még akárcsak én. Végigmentem a dolgokon, kipróbáltam párat, és a következőre jutottam (töbed magammal együtt) Ha magyarul szeretnéd használni a telódat a legjobb megoldás:
A 6.5 jj1 romot tedd fel mindenestől ahogy van. Mikor kész és működik már a teló a  SZÖGGYÁRI JJ1 .NBO fájlt tedd fel, (minden más marad, csak ezt az egy fájlt tallózd be)
Így lesz tökéletes a telefon.
Sok sikert!
Jó használatot, és sok örömöt a telóhoz!