2024, 09 27, 17:22:25

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235096 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22000 Dátum: 2011, 01 29, 00:28:26 »
quick menu-ben egy helyen a "Command" -ban van egy sor nálam is kínaiul :)
Szolgáltatói ROM-mal 75 mega felett kezdi a pályafutást :)

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22001 Dátum: 2011, 01 29, 00:50:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
quick menu-ben egy helyen a "Command" -ban van egy sor nálam is kínaiul :)
Szolgáltatói ROM-mal 75 mega felett kezdi a pályafutást :)
Nézegetem a QuickMenu-t... Egyre jobban kezdek beleesni   :D Nem értem,miért akarná bárki vissza a régit. Praktikus,lényegre törő,és úgy alakítod,ahogy jólesik. És bónuszként ad 8-12 mega RAM-ot is :)

Nem elérhető keneseig

  • Hozzászólások: 26
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22002 Dátum: 2011, 01 29, 09:22:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Van egy olyan problémám,hogy a kameránál nem tudom állítani jobb oldalt a vakubeállítás-t,autófókusz-beállítás,és a fényerő beállítást,mert sötétszürke a 3 gomb.A másik gondom pedig a fényképező beállításoknál van,mivel ott meg a Fehér-egyensúly,effektus,ISO,hangolás,Mérés,Stabilizátor,WDR-t egyáltalán nem tudom változtatni,mivel azok meg szürkék,és nem kékek.Valaki tudna segíteni?

Köszönöm
T-mobile-os romom van elvileg(fehér 2Gb-s Omnia),de független.Senki nem tapasztalt ilyet?

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22003 Dátum: 2011, 01 29, 10:14:54 »
Hello, az lenne a kérdésem hogy windows 6.5 alatt ha belépek a startba ott hogyan lehetséges rendezni az ikonokat,mappába meg iesmi mert teljes káosz van ,ugye csak le vagy fel engedi az oldalon és ennyi.köszi

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22004 Dátum: 2011, 01 29, 11:14:39 »
Üdvw mindenkinek!

Érdeklődnék az ébresztőóra, kikapcsolt állapotban is ébreszt, mert az enyém eddig nem ébresztett...  :-X
Köszi!


Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22005 Dátum: 2011, 01 29, 11:33:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvw mindenkinek!

Érdeklődnék az ébresztőóra, kikapcsolt állapotban is ébreszt, mert az enyém eddig nem ébresztett...  :-X
Köszi!

Az "Óra" programot használd! A beállításkor az "egyéb" gomb alatt legalul: "Aut. bekapcs."   :ok:

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22006 Dátum: 2011, 01 29, 12:00:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvw mindenkinek!

Érdeklődnék az ébresztőóra, kikapcsolt állapotban is ébreszt, mert az enyém eddig nem ébresztett...  :-X
Köszi!
Állítólag a Samsung saját ébresztőóráját kell bekapcsolni... Ééééés igen :)
Most próbáltam ki. Samsungos "kocka" gomb,Samsung menüjében kapcsold be a Samsung ébresztőjét,és akkor kikapcsolva is riaszt.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22007 Dátum: 2011, 01 29, 12:43:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello, az lenne a kérdésem hogy windows 6.5 alatt ha belépek a startba ott hogyan lehetséges rendezni az ikonokat,mappába meg iesmi mert teljes káosz van ,ugye csak le vagy fel engedi az oldalon és ennyi.köszi
Beszerzel egy resco explorert, vagy total commandert a pda-ra, és belépsz eszköz/windows/start menu/programok. Ezen belül úgy rendezed ahogyan csak szeretnéd, mappákat hozol létre, belemásolod az ikonokat, stb. Mint sima asztali gépen az asztal könyvtárában.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22008 Dátum: 2011, 01 29, 13:56:11 »
Tapasztaltabb kollegák segítségét kérném, akik jobban jártasak külföldi rendelésekben!
E-bay-ről nagyon sokszor rendeltem már mindenféle holmit, de főleg olcsóbb árkategóriában. Most azon töröm a fejem, hogy telefont kéne venni kintről. A kérdésem az lenne aki már rendelt ilyen kaliberű dolgot, hogy mi az amire érdemesebb odafigyelni, esetleg szállítás tekintetében milyen szállítási formát érdemesebb választani. Előre is köszönöm!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22009 Dátum: 2011, 01 29, 16:21:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltettem  :) Tényleg hirtelen kb 8-9 megával lett több a memóriám. Az install infóban Reiben által írt régi beállítások opció bekapcsolását(? még nem csináltam meg. De egyelőre látszólag nincs jelentősége. Vagy már amúgy is be volt kapcsolva  :D
Tény,hogy megvan a plusz mem  :taps: :ok:
Kösz again

Szívesen! klasszúl testre is lehet szabni! állítgasd próbálgasd! :ok: Nekem a wifi ki-be kapcsolás menű kínai de nem érdekes... :D :ok: :p

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22010 Dátum: 2011, 01 29, 17:02:41 »
Üdvw mindenkinek!

Köszönöm szépen az ébresztőóra témában a segítséget! :taps:

Feltettem a szöggyári JJ1-et, tényleg még gyorsabb lett a teló, és több memó van.
Hálás köszönet érte Mester, és további jó munkát a fejlesztésekhez!  :ok:

Még 1 dolgot szeretnék kérdezni: ha a telefont összekötöm usb kábellel a számítógéppel mindig tölti az akksit, ezt nem lehet valahogy leállítani?

Köszi!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22011 Dátum: 2011, 01 29, 17:12:07 »
Egy kis szívességet kérnék valakitől, aki tud segíteni. A következő lenne: a windows mappában keresni kellene egy fájlt, aminek a neve wceload.exe. Ezt be tudja nekem linkelni vki?

Köszöntem előre is! :ok:

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22012 Dátum: 2011, 01 29, 17:40:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy kis szívességet kérnék valakitől, aki tud segíteni. A következő lenne: a windows mappában keresni kellene egy fájlt, aminek a neve wceload.exe. Ezt be tudja nekem linkelni vki?

Köszöntem előre is! :ok:
Total Commanderrel 'Cannot copy or move file!' :(
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22013 Dátum: 2011, 01 29, 17:44:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Total Commanderrel 'Cannot copy or move file!' :(
Nekem nincs a JJ1 Rapid ROM-jában :hmm:. Érdekes...

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22014 Dátum: 2011, 01 29, 17:53:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem nincs a JJ1 Rapid ROM-jában :hmm:. Érdekes...
Nem érdekes, mert nekem JI1 van, csak b..sztam átírni  :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22015 Dátum: 2011, 01 29, 18:05:52 »
Abban szeretném még a segitségeteket kérni ugye nekem mindig symbian oprendszeru teloim voltak abban nagyon jártas vagyok de windows mobile lal még csak most ismerekedem.Ha leinám nektek a rom verziomat tudnátok javasolni olyant ami jobb gyorsabb stabilabb lassabban merul mert nekem ngyon merul még akkor is ha nemsokmndent használok.köszi

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22016 Dátum: 2011, 01 29, 18:46:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy kis szívességet kérnék valakitől, aki tud segíteni. A következő lenne: a windows mappában keresni kellene egy fájlt, aminek a neve wceload.exe. Ezt be tudja nekem linkelni vki?

Köszöntem előre is! :ok:
Bárhová próbálom másolni, kiirja, hogy a célfile létezik, felülírható?Amikor meg engedem neki a felülírást, akkor kiírja, hogy nem másolható, mozgatható!

Nem elérhető Sly189

  • Hozzászólások: 62
  • PDA: i9000 gyári 2.3.4
  • PDA ROM: i9000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22017 Dátum: 2011, 01 29, 20:05:44 »
Sziasztok, egyik ismerősömnek HTC Touch 2 je van, csak holland nyelvú, magyarnyelvet hogy tudnék rá varázsolni ?:)) bocsi hogy ide írom :$ máshova nem tudtam. :ima:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22018 Dátum: 2011, 01 29, 20:13:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bárhová próbálom másolni, kiirja, hogy a célfile létezik, felülírható?Amikor meg engedem neki a felülírást, akkor kiírja, hogy nem másolható, mozgatható!
No para... Megoldottam :p. Azért tényleg köszi

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22019 Dátum: 2011, 01 29, 22:21:21 »
Telepítettem egy macromedia flash playert. Kis időre rá megszakadt a WLAN kapcsolat,és a kapcsolatok közül eltűnt a WLAN felirat. Leszedtem a a progit,majd SR,utána megint ott a WLAN. Egyszer már csinálta,szintén valami telepítés után.Miután leszedtem az akkori progit,már nem tűnt el. Csak most :)
Kollégának ugyanez a baja. Csak nála folyamatos.Eltűnik a WLAN,SR,visszajön a WLAN... Valami ismerős,vagy szerviz telepakolta érdekes progikkal a telefonját.Szóval nála is valami ütközés,inkompatibilitás lehet szerintem. Ha valaki ,nálam okosabb vagy hozzáértőbb(na ez nem nehéz:)) tud erről a problémáról valamit,esetleg megoldást,vagy csak ötlete van,szívesen venném  :)

Előre is kösz.

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22020 Dátum: 2011, 01 29, 22:38:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Telepítettem egy macromedia flash playert. Kis időre rá megszakadt a WLAN kapcsolat,és a kapcsolatok közül eltűnt a WLAN felirat. Leszedtem a a progit,majd SR,utána megint ott a WLAN. Egyszer már csinálta,szintén valami telepítés után.Miután leszedtem az akkori progit,már nem tűnt el. Csak most :)
Kollégának ugyanez a baja. Csak nála folyamatos.Eltűnik a WLAN,SR,visszajön a WLAN... Valami ismerős,vagy szerviz telepakolta érdekes progikkal a telefonját.Szóval nála is valami ütközés,inkompatibilitás lehet szerintem. Ha valaki ,nálam okosabb vagy hozzáértőbb(na ez nem nehéz:)) tud erről a problémáról valamit,esetleg megoldást,vagy csak ötlete van,szívesen venném  :)

Előre is kösz.

hmmm... xda-developers-en is csak ötletelnek.Hogy a WIFI driver valamiért leáll.Van egy pár ötlet,de egyik sem végleges megoldás...Szóval szeretettel várom a végleges megoldást nyújtó ötleteket erre a problémára :)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22021 Dátum: 2011, 01 29, 23:42:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hmmm... xda-developers-en is csak ötletelnek.Hogy a WIFI driver valamiért leáll.Van egy pár ötlet,de egyik sem végleges megoldás...Szóval szeretettel várom a végleges megoldást nyújtó ötleteket erre a problémára :)

Szerintem ez ROM probléma... hard reset után is ezeket produkálja? vagy ezt még úgy nem próbáltad? Ha utána is szerintem ROM csere megoldja.. de ez nem 100%.. várjuk ki hátha valakinek volt már ilyen és tudd erről valami tapasztalatot írni...

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22022 Dátum: 2011, 01 30, 00:17:29 »
Tapasztalta valaki azt, hogy az Activesynckiller ellenére rendszeresen fut az AS ? Mit tudnék vele még tenni?
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22023 Dátum: 2011, 01 30, 00:50:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tapasztalta valaki azt, hogy az Activesynckiller ellenére rendszeresen fut az AS ? Mit tudnék vele még tenni?
Nem foglalkozni vele. Okoz valami problémát Neked a futása?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Satfun

  • Hozzászólások: 107
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note, Note II, Galaxy S6 edge
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22024 Dátum: 2011, 01 30, 07:45:00 »
Sziasztok! Mi lehet annak az oka, ha lehúzom a telefonról az USB kábelt, akkor elindul az iGO8? Előre is köszönöm. Üdv!