2024, 09 27, 19:19:50

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235100 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21950 Dátum: 2011, 01 26, 16:46:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem vagy barom!azért az életed többet ér mert ha megpróbálod,rosszul is végződhetett volna és annyit tényleg nem ér...!!!lehet hogy ez egy jel,hogy itt az ideje egy galaxynak vagy egy HTC-nek. ;)
tárgyakat lehet pótolni de embert nem.
Minden az anyagiakon múlik.. :) :S
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21951 Dátum: 2011, 01 26, 16:53:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
érdeklődj rendőrségen,vagy valakitől,aki ért a joghoz,mert én hallottam rádiós adást lopott telefonokról, és ott a legtöbb betelefonáló,meg a műsor résztvevői is azt mondták: a rendőrség a feljelentést követően kéri a szolgáltatót a telefon bemérésére,és elég sokan mondták,hogy így került meg a telefon. Boltból, általába,ahova beadták eladni....
Szerintem még próbálkozz. Nem kéne ennyibe hagyni.Főleg ,hogy a lehetősége megvan annak, hogy bemérjék,és megtalálják.....
Erről a bemérős dologról nem tudsz többet esetleg mondani? Hol kéne megpróbálni és kinek a segítségét kérni ehhez? Énis halottam ma hogy lehet ilyet, de nemtudtam meg hogy hogy. Nagyon megköszönném ha jutnék valamire vele. Ja és a telefon már IMEI alapján le van tiltva, az nem gátolja a bemérést?
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21952 Dátum: 2011, 01 26, 17:00:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erről a bemérős dologról nem tudsz többet esetleg mondani? Hol kéne megpróbálni és kinek a segítségét kérni ehhez? Énis halottam ma hogy lehet ilyet, de nemtudtam meg hogy hogy. Nagyon megköszönném ha jutnék valamire vele. Ja és a telefon már IMEI alapján le van tiltva, az nem gátolja a bemérést?
Olvasd You are not allowed to view links. Register or Loginhabár a te esetetben nem csak sima lopásról volt szó hanem testi fenyitésről is!
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21953 Dátum: 2011, 01 26, 17:03:00 »
Azt meg tudnátok mondani mi a különbség a szöggyári jj1 21916.nb0, és ezek  között:

Rapid_JJ1(21916)_Naked_HUN.7z 156565KB Jan 16 2011 02:06:32
Rapid_JJ1(21916)_Sense_HUN.7z 189361KB Jan 16 2011 02:11:01 PM
Rapid_JJ1(21916)_TF3D_HUN.7z 169221KB Jan 16 2011 02:14:58

Nagyon köszi!!!

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21954 Dátum: 2011, 01 26, 17:16:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olvasd You are not allowed to view links. Register or Loginhabár a te esetetben nem csak sima lopásról volt szó hanem testi fenyitésről is!
én valamikor az elmúlt fél évben rádiózás közben kifogtam egy adást,am telefonlopásokról,és visszaszerzésről szólt,konkréten. És lehet,hogy a linkelt forumon is igaz,amit  mondanak,hogy ügyészi engedély kell a bemérésre, de amiket én hallottam mezítlábas lopások értettjei beszéltek, és volt olyan,nem egy,aki azt mesélte: a feljelentést követően a rendörség kérésére a szolgáltató bemérte a készüléket. Szerintem megér egy próbát pl bemenni a szolgáltatóhoz érdeklődni,hogy mit tudnak erről. És a rendőrségen is kicsit cirkuszolni,hogy bocs, de egy rablótámadás áldozata vagy, és az miért nem elég ok a bemérésre? és egyáltalán miről beszélgetünk? mi az a nagy rend és demokrácia országában,hogy egy rablás áldozatának az értékét visszaszerezhetnék, de meg sem próbálják,mert...miért is? a rabló emberi jogaira hivatkozva? hogy neki jogai vannak? és az áldozatnak a jogai hol vannak? szóval fenntartom,hogy nem kéne ennyibe hagyni.

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21955 Dátum: 2011, 01 26, 17:22:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én valamikor az elmúlt fél évben rádiózás közben kifogtam egy adást,am telefonlopásokról,és visszaszerzésről szólt,konkréten. És lehet,hogy a linkelt forumon is igaz,amit  mondanak,hogy ügyészi engedély kell a bemérésre, de amiket én hallottam mezítlábas lopások értettjei beszéltek, és volt olyan,nem egy,aki azt mesélte: a feljelentést követően a rendörség kérésére a szolgáltató bemérte a készüléket. Szerintem megér egy próbát pl bemenni a szolgáltatóhoz érdeklődni,hogy mit tudnak erről. És a rendőrségen is kicsit cirkuszolni,hogy bocs, de egy rablótámadás áldozata vagy, és az miért nem elég ok a bemérésre? és egyáltalán miről beszélgetünk? mi az a nagy rend és demokrácia országában,hogy egy rablás áldozatának az értékét visszaszerezhetnék, de meg sem próbálják,mert...miért is? a rabló emberi jogaira hivatkozva? hogy neki jogai vannak? és az áldozatnak a jogai hol vannak? szóval fenntartom,hogy nem kéne ennyibe hagyni.
You are not allowed to view links. Register or Login egy kis cikk a törvényről.
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21956 Dátum: 2011, 01 26, 17:25:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olvasd You are not allowed to view links. Register or Loginhabár a te esetetben nem csak sima lopásról volt szó hanem testi fenyitésről is!
Köszi! Megpróbálok valamit tenni azért. Nagyon hiányzik  :'( :'(
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21957 Dátum: 2011, 01 26, 18:06:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olvasd You are not allowed to view links. Register or Loginhabár a te esetetben nem csak sima lopásról volt szó hanem testi fenyitésről is!
Elolvasgattam, úgylátom nem sok esélyem van rá hogy bemérjék  :'( :'(
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető keneseig

  • Hozzászólások: 26
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21958 Dátum: 2011, 01 26, 18:13:28 »
Sziasztok!

Beállítottam végre a wifit itthon,és munkahelyen is látja már a hálózatot,de a jelet csak elég közelről veszi.Itthon 5-6 méterről már nem vagy csak nagyon nehezen veszi(2 falon keresztül),melóhelyen pedig egy vékony fémfalon keresztül 10m után már nem nagyon látja.Ezen tudok segíteni valami beállítással vagy ennyit bír a pda?

köszi

Nem elérhető pottyos

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo My Way
  • PDA: Samsung Galaxy S+
  • PDA ROM: I9001XXKQB
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21959 Dátum: 2011, 01 26, 19:01:56 »
Szevasztok!

Nem tudja valaki, hogyan kell egy programot a kijelző méretéhez igazítani?
ugyanis letöltöttem a Samsung Today 2 progit de sajnos a bal felső sarokba rakja ki és sehogysem sikerült a 800*480 méretűre igazítani! Nagyon fontos lenne számomra!!!

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21960 Dátum: 2011, 01 26, 19:14:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Beállítottam végre a wifit itthon,és munkahelyen is látja már a hálózatot,de a jelet csak elég közelről veszi.Itthon 5-6 méterről már nem vagy csak nagyon nehezen veszi(2 falon keresztül),melóhelyen pedig egy vékony fémfalon keresztül 10m után már nem nagyon látja.Ezen tudok segíteni valami beállítással vagy ennyit bír a pda?

köszi
Nekem átlőtt a kicsikém kb 40m-t is.  :'( :'(
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető hellfire

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 795
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Navigon
  • PDA: SG S6 Edge. G925F
  • PDA ROM: XXU3COI9 5.1.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21961 Dátum: 2011, 01 26, 19:37:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem nekem így leminimalizálja... de volt nekem is hogy nem nézd meg az MP-ben a beállitásokat és itt nekem a "Lejátszás folytatása telefon hívás után" bevan pipálva, a "Lejátszás szüneteltetése amíg másik program használja" nincs bepipálva! ezeket próbáld meg mennie kell! :ok: ;)

Köszi siker!!!  :taps: :taps: :taps:
Az alsó is be volt pipálva!!! Most már minden frankó!! Még1x köszi :) :) :ima: :ima:

Nem elérhető kisgab

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21962 Dátum: 2011, 01 26, 20:00:49 »
Sziasztok
Azt a problémát szeretném megoldani hogy a főtárhely ami a telefonba 512mb-os, azt hogy tudom elöhozni mert a win7 vagy az usb összeköttetés csak 150mb -ot lát.?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21963 Dátum: 2011, 01 26, 20:13:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szevasztok!

Nem tudja valaki, hogyan kell egy programot a kijelző méretéhez igazítani?
ugyanis letöltöttem a Samsung Today 2 progit de sajnos a bal felső sarokba rakja ki és sehogysem sikerült a 800*480 méretűre igazítani! Nagyon fontos lenne számomra!!!
Nem tudom honnan és milyen Samsung Today-t szedtél le, de az általad leírtak alapján én azt mondanám, hogy nem a te Omniádhoz való felbontású cuccot szedted le, ezért nem jó a képernyőhöz való igazítás.
Az O2-hez WVGA-s cuccok kellenek :ok:

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21964 Dátum: 2011, 01 26, 20:15:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi siker!!!  :taps: :taps: :taps:
Az alsó is be volt pipálva!!! Most már minden frankó!! Még1x köszi :) :) :ima: :ima:

Szívesen! :ok: ;) Örülök hogy sikerült! ;)

Nem elérhető nyikszi

  • Hozzászólások: 96
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: Samsung Omnia II 2GB
  • PDA ROM: PDA: RapidXXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21965 Dátum: 2011, 01 26, 21:16:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Beállítottam végre a wifit itthon,és munkahelyen is látja már a hálózatot,de a jelet csak elég közelről veszi.Itthon 5-6 méterről már nem vagy csak nagyon nehezen veszi(2 falon keresztül),melóhelyen pedig egy vékony fémfalon keresztül 10m után már nem nagyon látja.Ezen tudok segíteni valami beállítással vagy ennyit bír a pda?

köszi

A pda-nak ehhez semmi köze gyakorlatilag. A routerednek annál inkább. Milyen van otthon és a munkahelyeden? A pcworldben minden évben megjelenik egy router teszt, ott is soknak baj a fal.

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21966 Dátum: 2011, 01 26, 21:32:06 »
találtam valahol egy kedves hozzászólót,aki elvileg leírta,hogyan lehet kilőni a Samsung -os felületet az indulásnál,így nyerve még kb 5 mega RAM-ot , és nem találom a hsz-t. Pedig részletesen leírja hogy mit miért  és mit miért ne törölj a startup-ból......windows-startup  könyvtár... na de mit kell kitörölni? láttam videót arról,hogy,feltehetőleg 6.1-es winmob alatt, simán ki lehetett lőni az általános beállításoknál a TouchWiz UI-t. A 6.5ben már nem lelem az opciót. Szóval,ha az ember fiának SPB van fenn,és nem akarja,hogy a háttérben fusson pluszban a Touchwiz(még ha ki is kapcsoltam a "Mai nap" összes elemét,meg a samsungos widgeteket....

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21967 Dátum: 2011, 01 26, 21:44:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
találtam valahol egy kedves hozzászólót,aki elvileg leírta,hogyan lehet kilőni a Samsung -os felületet az indulásnál,így nyerve még kb 5 mega RAM-ot , és nem találom a hsz-t. Pedig részletesen leírja hogy mit miért  és mit miért ne törölj a startup-ból......windows-startup  könyvtár... na de mit kell kitörölni? láttam videót arról,hogy,feltehetőleg 6.1-es winmob alatt, simán ki lehetett lőni az általános beállításoknál a TouchWiz UI-t. A 6.5ben már nem lelem az opciót. Szóval,ha az ember fiának SPB van fenn,és nem akarja,hogy a háttérben fusson pluszban a Touchwiz(még ha ki is kapcsoltam a "Mai nap" összes elemét,meg a samsungos widgeteket....

Tedd fel phj smart.exe progiját abban is ki lehet aszem lőni a Touchwiz-t

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21968 Dátum: 2011, 01 26, 21:47:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
találtam valahol egy kedves hozzászólót,aki elvileg leírta,hogyan lehet kilőni a Samsung -os felületet az indulásnál,így nyerve még kb 5 mega RAM-ot , és nem találom a hsz-t. Pedig részletesen leírja hogy mit miért  és mit miért ne törölj a startup-ból......windows-startup  könyvtár... na de mit kell kitörölni? láttam videót arról,hogy,feltehetőleg 6.1-es winmob alatt, simán ki lehetett lőni az általános beállításoknál a TouchWiz UI-t. A 6.5ben már nem lelem az opciót. Szóval,ha az ember fiának SPB van fenn,és nem akarja,hogy a háttérben fusson pluszban a Touchwiz(még ha ki is kapcsoltam a "Mai nap" összes elemét,meg a samsungos widgeteket....
phj Smart programjával tudsz tisztogatni: You are not allowed to view links. Register or Login

Aztán találtam egy ilyetYou are not allowed to view links. Register or Login:
" Kitörlöm a Windows\Startup-ból a Linkmngr-t, mert nem akarom a TW UI-t induláskor betölteni. "
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21969 Dátum: 2011, 01 26, 22:36:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
phj Smart programjával tudsz tisztogatni: You are not allowed to view links. Register or Login

Aztán találtam egy ilyetYou are not allowed to view links. Register or Login:
" Kitörlöm a Windows\Startup-ból a Linkmngr-t, mert nem akarom a TW UI-t induláskor betölteni. "

phj SMART programja(CAB bemásolva a telefonra,futtatva),indításkor hibát jelzett. Nem tudom miért. Elvileg az angol és a magyar verzióval is próbálkoztam. Lehet PC-ről kéne telepíteni, de a WIN7 valamiért prüszköl a samsung PC studiótól, viszont mint háttértár látja a telefont. Ezért így használom. Na mindegy. A lényeg,hogy a második(én erről a hsz-ról beszéltem... :ima: :ok: köszönömszééépen :) )tökéletesen működik. Megvan a plusz 5 mega RAM.
Arra tudsz valami választ,miért vesz el a 256 megából 156ot a samsung? Abba tölti be a windows-t? meg az egyéb,működéshez kellő dolgokat? Mert ugye itt időnként mindig felsír valaki,hogy brutálisan fogy a RAM...
Again  :ima:  :taps: ksözönöm.

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21970 Dátum: 2011, 01 26, 22:42:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
phj Smart programjával tudsz tisztogatni: You are not allowed to view links. Register or Login

Aztán találtam egy ilyetYou are not allowed to view links. Register or Login:
" Kitörlöm a Windows\Startup-ból a Linkmngr-t, mert nem akarom a TW UI-t induláskor betölteni. "

tévedtem...mégsem ez a HSZ. Volt egy,ahol a Startup könyvtár tisztogatását írta le részletesen.
 De attól még örök hálám üldözzön sokáig  :ima: :) A célnak ez is tökéletesen megfelelt.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21971 Dátum: 2011, 01 26, 22:52:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
phj SMART programja(CAB bemásolva a telefonra,futtatva),indításkor hibát jelzett. Nem tudom miért. Elvileg az angol és a magyar verzióval is próbálkoztam. Lehet PC-ről kéne telepíteni, de a WIN7 valamiért prüszköl a samsung PC studiótól, viszont mint háttértár látja a telefont. Ezért így használom. Na mindegy. A lényeg,hogy a második(én erről a hsz-ról beszéltem... :ima: :ok: köszönömszééépen :) )tökéletesen működik. Megvan a plusz 5 mega RAM.
Arra tudsz valami választ,miért vesz el a 256 megából 156ot a samsung? Abba tölti be a windows-t? meg az egyéb,működéshez kellő dolgokat? Mert ugye itt időnként mindig felsír valaki,hogy brutálisan fogy a RAM...
Again  :ima:  :taps: ksözönöm.
Valószínűleg hiányzanak a szükséges dolgok:
You are not allowed to view links. Register or Login

Sajnos phj oldalának alján nem találom a szükséges dolgokat, várunk valakire aki linkel egy sdk-t.
NetCF3.5 megvan: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem tudok már bonyolultabb dolgokban segíteni, lassan egy éve androidos telefonom van, felejtek sajnos :(
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21972 Dátum: 2011, 01 26, 22:56:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valószínűleg hiányzanak a szükséges dolgok:
You are not allowed to view links. Register or Login

Sajnos phj oldalának alján nem találom a szükséges dolgokat, várunk valakire aki linkel egy sdk-t.
NetCF3.5 megvan: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem tudok már bonyolultabb dolgokban segíteni, lassan egy éve androidos telefonom van, felejtek sajnos :(

Látom,hogy most épp Galaxy S...és igaz,hogy ráver az iphone4-re? :)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21973 Dátum: 2011, 01 26, 23:00:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...
Arra tudsz valami választ,miért vesz el a 256 megából 156ot a samsung? Abba tölti be a windows-t? meg az egyéb,működéshez kellő dolgokat? Mert ugye itt időnként mindig felsír valaki,hogy brutálisan fogy a RAM...
Again  :ima:  :taps: ksözönöm.
Azért sírnak fel, mert olyan alkalmazásokat futtatnak, amelyek lezabálják szinte teljesen. Ezekből az appokból pedig van bőven. Egyébként neked is alapból egy ROM frissítést ajánlanék...sőt kötelezővé tenném

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21974 Dátum: 2011, 01 26, 23:05:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azért sírnak fel, mert olyan alkalmazásokat futtatnak, amelyek lezabálják szinte teljesen. Ezekből az appokból pedig van bőven. Egyébként neked is alapból egy ROM frissítést ajánlanék...sőt kötelezővé tenném
igen, de akkor meg ugorhat a garancia,ha valami gáz van. s lévén zsír új O2, még van minimum egy, de asszem inkább 2 év garancia,amit nem szívesen adnék fel :)